Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
geza77
geza77 2021. 11. 18. 08:15
#52180
"Annyi fideszes pofátlanságba botlottunk Dél-Pest megyében, hogy nem tudtuk eldönteni, melyik a legdurvább. Meghívjuk Önt egy igazi vidámparki szellemvasutazásra: segítsen nekünk dönteni!"
https://delpest.ezalenyeg.hu/helyi-problemak/ezek-a-fideszes-mutatvanyok-nagyon-idegesitik-a-del-pest-megyeieket-101558?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpm&utm_campaign=delpestmegye&fbclid=IwAR0WdGROptGvWCg8eUsTz0UtuQ2s2ebSzSke5vVomD-B-u5wZZlbV1flnO8
offshort
offshort 2021. 11. 18. 07:59
Előzmény: #52172  Zöldbéla
#52179
 „Gyakorlatilag engem az agyhalál állapot közeléből hoztak vissza."
.... 
ezt az állapotot nem a covid okozta,
ez a párttagság egyik feltétele!
:)) 
sanka 2021. 11. 18. 07:23
Előzmény: #52166  Törölt felhasználó
#52178
Semmilyen zsótika, és ő egy keresztény kdnp-s, vicc.
geza77
geza77 2021. 11. 18. 07:20
#52177

„A források jó helyre mennek (…) A helyzet pikantériája, hogy én mint polgármester a magángazdaságban is szeretném a képességeimet kamatoztatni, és nem a városi, politikai kapcsolataim révén szeretném a családomat eltartani.”
https://telex.hu/belfold/2021/11/17/mohacs-fideszes-polgarmester-pavkovics-gabor-csaladi-ceg-egymilliard-forint-videkfejlesztesi-tamogatas
sanka 2021. 11. 18. 07:18
Előzmény: #52173  Törölt felhasználó
#52176
Ha az ellenzék a csalás ellenére is nyerni tudna, akkor megkezdődhet a felelősségre vonás.
geza77
geza77 2021. 11. 18. 06:37
#52175

"Egy férfi eltéved a hőlégballonjával. Lejjebb ereszkedik, lenn a földön meglát egy nőt, és odakiált hozzá: - Elnézést, tudna nekem segíteni? Megígértem egy barátomnak, hogy találkozom vele egy órával ezelőtt, de eltévedtem, és most azt sem tudom, hogy hol vagyok. A nő a földön így felel: - Ön egy hőlégballonban tartózkodik, körülbelül 10 méterrel a talaj felett. Az északi szélesség 40. és 41., illetve a nyugati hosszúság 59. és 60. foka között van. - Maga biztosan mérnök - mondja a hőlégballonos férfi. - Az vagyok - feleli a nő - Honnan tudta? A hőlégballonos férfi így válaszol: - Minden, amit mondott nekem, technikailag korrekt, de fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az Öntől kapott információkkal, és az a helyzet, hogy még mindig nem tudom, hol vagyok. Őszintén szólva nem volt túlzottan segítségemre. Csak feltartott az utamban. A nő erre így vélekedik: - Maga pedig szerintem politikus. - Igen, - bólint a hőlégballonos férfi egyetértően - de ezt honnan tudta? A nő azt feleli: - Nem tudja, hogy hol van, sem azt, hogy hová tart. Jelenlegi pozíciójába a kedvező széljárás sodorta. Olyan ígéretet tett, amiről fogalma sincs, hogy hogyan fogja betartani, és a maga alatt lévő emberektől várja, hogy megoldják az Ön problémáit. Igazság szerint pontosan ugyanabban a helyzetben van, mint mielőtt találkoztunk, de állítása szerint most már én tehetek róla!:-)"
Orvbánra illik
euler 2021. 11. 17. 23:06
Előzmény: #52172  Zöldbéla
#52174
Sűrű csoportban, maszk nélkül demonstrált több száz pedagógus a kötelező oltás ellen.
Megkockáztatom, talán jobb is lenne ha elhagynák a pályát.
Törölt felhasználó 2021. 11. 17. 22:39
#52173
Nekem úgy tűnik az ellenzék már előre szeretné bebiztosítani magát,ha nyernek akkor tisztességes volt a választás, ha meg veszítenek akkor csalás történt szerintük :)))Mint a kisgyerek aki nem tud veszíteni :)
szieszta 2021. 11. 17. 21:17
#52171

Mesterházy mesterien szerepelt a csörtében (hírTV). Nagyon higgadtan cáfolt, magyarázott. A párbajt értékelő újságírók viszont eléggé a fidesz pártján voltak, hiába képviselnek más álláspontot.
Az meg elég szégyenletes, hogy az egész közmédia a fidesz kampányát tolja. Nincs egyetlen másodperc sem, mikor nem térítenének. Lassan a déli harangszó is így fogy szólni...fi-desz, fi-desz..... 12x
________
________ 2021. 11. 17. 20:49
Előzmény: #52169  offshort
#52170
Mikor a Lukasenkot meglátom, valamiért mindig O1G jut eszembe...
.
https://azonnali.hu/cikk/20200810_igy-csaltak-el-a-valasztasokat-belaruszban
offshort
offshort 2021. 11. 17. 19:58
Előzmény: #52167  offshort
#52169
Nyilvánvaló, hogy 2018 április 8-án tömeges választási csalás történt: EBESZ megfigyelőinek jelentése:
 "Az április 8-i országgyűlési választásokat az állam és a kormány pártok anyagi forrásainak jelentős átfedése határozta meg, aláásva a jelöltek lehetőségét arra, hogy egyenlő feltételek mellett versengjenek.”
„A választás napjától több napra leállt a választási iroda honlapja, amelyen követhetőek lehettek volna a választással kapcsolatos adatok. A kormánypártok választás napján százszámra rendezett tavaszváró rendezvényekről szervezetten szállítják kisbuszokkal a megetetett és beitatott, leszakadt nincsteleneket szavazni.
Magyarul még beszélni sem tudó „kettős állampolgárokat”, célzottan telepítenek be olyan választókörzetekbe, ahol az ellenzék lenne az esélyesebb.
Az is csalás, ha az ellenzéki győzelem csak azért marad el, mert jellemzően valahogy mindig azokról a fránya ellenzéki szavazólapokról marad le vagy épp azokra kerül rossz pecsét. Az is csalás, ha statisztikailag szignifikáns a különbség az átlaghoz képest a kormánypártok javára azokban a szavazókörökben, ahol nem volt ellenzékikontroll. (gyanús, hogy a fidesz a kis településeken szerepelt jól, ahol köztudottan az ellenzéknek nem voltak megfigyelői) 
....
Az is csalás, ha a határon túliak egy része levélszavazattal és a választások napján is szavazhat. 
Az is csalás, ha több százezer külföldön dolgozó és élő magyar fiatal voksolását szándékosan ellehetetleníti a magyar kormány!!!  (nyugat európában dolgozo kb 800e/1M magyar)
....
Pálffy Ilona szerint „nagyobb számban is előfordulhattak”, kvázi tömegesen is történhettek „hibák” a választások során. És sorolhatnánk még a további „hibákat”, amelyeket egyszerűen, magyarul kifejezve, primer logikával vagyis józan paraszti ésszel hívhatunk az egyszerűség kedvéért csalásnak.És akkor a köztévé több éve tartó, vérlázítóan egyoldalú kormánypropagandájáról, az ellenzéki pártok plakátjainak kormánypárt által szervezett és tömegesen elkövetett letépkedéseiről és megrongálásairól, a temérdek karaktergyilkosságról és hazug rágalomról nem is beszélek." stb
geza77
geza77 2021. 11. 17. 19:43
Előzmény: #52166  Törölt felhasználó
#52168
a narcos mexico című sorozatban ékes példáját lehetett látni, hogy csalták 88 ban a választást, már akkor is számítógépes trükkökkel, szavazólapok meghamisításával,( mint ahogy előzőleg itt is tették)
offshort
offshort 2021. 11. 17. 18:36
Előzmény: #52166  Törölt felhasználó
#52167
törvénybe foglalt választási csalás!
takonygericüek még a saját szabályaikat is fosnak betartani!
inkorrekt szarzsák társaság! 
Törölt felhasználó 2021. 11. 17. 17:59
#52166
Marki-zaj:
"Nyilván szervezett választási csalásra készül a Fidesz" - ezt mondta az ATV Híradójának az ellenzék miniszterelnök-jelöltje annak kapcsán, hogy az Országgyűlés megszavazta azt a Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes által benyújtott javaslatot, ami a TASZ és a Political Capital szerint az eddigieknél is szélesebb kapukat nyithat a "voksturizmus" előtt. A TASZ és a Political Capital tájékoztatása szerint a módosítás ezt azzal éri el, hogy megváltoztatja a lakóhely fogalmát, vagyis a jövőben nem kell ténylegesen ezen a címen élnie annak, aki lakóhelyet létesít. Szerintük azért veszélyes ez "mert az elmúlt évek választásain több alkalommal is szavaztak olyanok, akik csak azért létesítettek – tényleges ott élés nélkül – lakcímet, hogy választójoguk legyen az adott választáson."
http://www.atv.hu/belfold/20211117-marki-zay-szervezett-valasztasi-csalasra-keszul-a-fidesz?fbclid=IwAR0gZRsOq--iEo-ZQlONHev_Vwcj5Epr_6nthIx_tUJT8Rj02m6H_m5v_2g
Törölt felhasználó 2021. 11. 17. 17:44
#52165
Nyugaton sem sokra mennek a szigorításokkal, simán letarolja öket az éppen aktuális hullám,a halottaik meg azért vannak kevesebben mert jobb az egészségügyi rendszerük hála a nyugati orvos béreknek többek között és nem utolsó sorban azért jobb az egészségi állapotuk is mint a magyaroké.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 11. 17. 17:37
Előzmény: #52162  sztanil
#52164
Nagyon helyes!!Vakcina van.Aki beadatja,beadatja aki nem ,nem.Ez egy szabad ország.Csak nem gondoltad komolyan hogy az oltottak a sok hülye miatt otthon fognak kuksolni?
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 11. 17. 17:33
Előzmény: #52162  sztanil
#52163
https://www.webbeteg.hu/cikkek/fertozo_betegseg/27637/teljesen-beoltottak-mekkora-resze-fertozodhet-meg
Érdemes a diagramokat tanulmányozni! :)
Egy - kettőre kiderül, hogy az oltás erőteljes javallata pozitívan értékelendő, függetlenül attól, hogy ki forszírozza.
El kell ismerni, hogy oltás ügyben jár a plusz a kormánynak. (Talán a döcögős tempó hibádzik.)
sztanil 2021. 11. 17. 16:55
Előzmény: #52161  rockmaster
#52162
Itt van két ábra a Telex egyik cikkéből arról, hogy az előző két hullámban a szakértők milyen előrejelzéseket mutattak be a kormánynak arra az esetre ha lesznek szigorítások és, ha nem lesznek.
https://assets.4cdn.hu/kraken/7ftXal836qaPKPBas.png
Jól látható, hogy a járvány lefutása szigorítás nélkül is ugyanannyi ideig tart, mint szigorítással, csak pár ezerrel több halottal jár (a görbe csak a kórházban ápoltakat jelzi, de ezzel együtt jár a halálozás is).
Nyilván most is elkészültek az aktuális előrejelzések és ez alapján tudatosan(!) döntöttek úgy, hogy a lezárások helyett most inkább a több ezer plusz halottat választják.
Remélem, egyszer felelősségre lesznek vonva, mert ez így előre megfontolt emberölés. Ráadásul mivel az egészségügy kapacitása véges, ezért én az indiaihoz hasonló állapotokra számítok.
rockmaster 2021. 11. 17. 16:14
#52161

"MOK: Ha nem akarunk karácsonyra rengeteg halottat, akkor szigorítás kell"
A jól induló, ám lelassuló oltáskampányon kívül szerintük nem történt érdemi megelőző intézkedés, ezért azt kérik, hogy „ha a magyar társadalom nem akar karácsonyra rengeteg halottat”, akkor
  • legyen kötelező a maszk minden zárt közösségi térben (bevásárlóközpontok, boltok, mozik, színházak stb.),
  • szüntessék be a tömegrendezvényeket, ne csak a szakmai orvoskongresszusokat,
  • kössék tartalommal megtöltött védettségi igazolványhoz (megfelelő számú oltás felvétele hat hónapon belül) vagy friss negatív PCR-teszthez a belépést a nem létfontosságú helyekre (szórakozóhelyek, éttermek, színházak, mozik),
  • támogassák a távmunkát, home office-t.
A MOK az egészségügyben dolgozók számára pedig azt kéri a kormánytól, hogy
  • rendezzék az ügyeleti díjazást,
  • emeljék meg érdemben a szakdolgozói béreket,
  • kezdjék meg az egészségügy problémáinak érdemi kezelését."

Ocsmány V.-ék nem hallgatnak a józan észre, csak az együgyü fejük után mennek, hibát hibára halmoznak!
Mindenki vigyázzon magára, ha már a kormányra nem számíthat!!!!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek