Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Escorbia 2021. 11. 16. 02:44
Előzmény: #51985  signal2
#52040
Alkalmazkodunk a változó nemzetközi környezethez
euler 2021. 11. 16. 01:45
Előzmény: #52038  Peterbond
#52039

Nem az a lényeg, hogy Bige vagy Csányi vagy akárki mennyire hófehér mint üzletember. (Lehet, hogy ha így nézzük akkor Mészárosnak kell a legkevesebbet "ügyeskednie".)
Azt kell látni, hogy mire megy ki a játék (céglenyúlás), és milyen aljas maffia módszereket alkalmaz a ner, hogy saját zsebbe tereljen mindent. Ezt nem lehet elütni azzal, hogy Bige milyen galád vállalkozó. Ez csak azoknak érv, akik még nem jártak a vállalkozói világ sűrejében, és leragadnak ott, hogy a vezért támadja Bige. Egy demokráciában és piacgazdaságban nem is lenne ezzel semmi baj. Bige se csinálná ilyen vehemensen ha nem kényszerítenék rá. És nem is ő fogja leszavazni Orbánékat hanem mi, de neki különösen létérdeke, hogy kormányváltás legyen. És nincs egyedül ezen a pályán ezzel ... 
.
De ha ez a hadjárat Bige ellen hihetetlennek tűnik, akkor emlékezzünk Simicska "esetére", vagy legújabban amit az egykori orbán családi barát kiteregetett a módszerekről.
."Vitézy Tamás ezután név és tisztség szerint is megnevez egy felszámolót, egy felszámoló ügyvédet, egy vezető beosztású korábbi munkatársát, két bírót és négy ügyészt, akik álláspontja szerint közreműködtek a vele szemben elkövetett bűncselekményekben. ...
Vitézy Tamásnak nem a NER-rel van baja, csak azzal, hogy most nem ő vitte a másét, hanem most éppen az övét vitték. 
... szerintem fontos lenne, hogy ne ragadtassuk el magunkat. Simicska Lajos is addig fenyegetőzött az atombombáival, ameddig a kecskéi között találta magát, és talán annak is örült, hogy egyáltalán életben van, és megtarthatott valami aprólékot a közösből öszeharácsolt birodalmából.   
... Ez nem a vége, ez még csak az eleje. Ahogy fogy a konc, az egymásét marják el, és kikerekedett bociszemekkel csodálkoznak azon, hogy előbb-utóbb rájuk is sor kerül. Mert végül is minden (fülke)forradalom felfalja az ő gyermekeit, csak az a baj, hogy közben születnek új utódok, akik még annál is éhesebbek, mint az előzőek voltak."
A teljes poszt (és még Vitézyé is fent van a fb-on): 
https://www.facebook.com/beszol/posts/1656761704531182
Peterbond 2021. 11. 16. 00:08
Előzmény: #52037  wawa1
#52038
Simicska leadta a vagyont Orbánéknak és visszavonult egy laza 10 milliárdos halgatási pénzzel.
wawa1 2021. 11. 16. 00:05
#52037
Simicska hol van? Ő is beállhatna. Sok pénz kell választást nyerni.
realmadrid 2021. 11. 16. 00:00
Előzmény: #52033  euler
#52036
Az elmúlt hónapokban mennyi baloldali értelmiségi mondta hogy ha megnyerik a választást akkor felfüggesztik a demokráciát hogy végleg letudjanak számolni orbánnal és nerrel? Elárulom, sok. Miközben az orbáni diktatúrában az ellenzékiek azt csinálnak amit akarnak mert tudják hogy brüsszel ott van mögöttük és ha törvénytelenséget csinálnak brüsszel megvédi őket.
Törölt felhasználó 2021. 11. 15. 23:56
Előzmény: #52032  realmadrid
#52035
Ezt én is így látom,elég egyértelműen jelezték már az ellenzéki előválasztás során,hogy a jelenlegi törvények betartása nem számít a számukra,ha a politikai érdekük úgy hozza,bármelyik törvényt megszegik.Persze majd azt mondják,hogy erre kaptak felhatalmazást.Milyen ismerős,valahogy  a diktátorok mindig mindent a népükért tesznek amikor megszegik a törvényeket és magukat törvények felett állónak tartják.
WLM 2021. 11. 15. 23:53
Előzmény: #52033  euler
#52034
Tiszteletem Euler úr ! A múltkor egy kicsit rámenősebb voltam a kelleténél és tudom, hogy az olyan stílust te nem nagyon kedveled. Mint már mondtam sajnos néha terápiás jelleggel is használom a fórumot amiért utólag és előre is elnézést kérek. Bige számomra szinte teljesen ismeretlen, ezért csak óvatosan alkotok véleményt. Az Egyenes beszédben láttam a minap, de nekem nem volt olyan szimpi, mint neked. Az biztos, hogy most nem korrupt és mindent legálisan csinál, hiszen mikroszkóppal figyelik minden mozdulatát. A múltban, hogy mit csinált az egy másik kérdés, én nem vennék rá mérget, hogy nem volt sumák.
euler 2021. 11. 15. 23:40
#52033
Újabb milliárdos állt be Márki-Zay mögé, ő írja a gazdaságpolitikai programot.
És még egy jópár, szakértőként közreműködő név a cikkben.
Talán kezd ébredezni az értelmiség, hála MZP-nek. (Céljuk nyilván az "elnyomás" :)
https://forbes.hu/uzlet/politika-valasztas-milliardosok-bojar-bige/
realmadrid 2021. 11. 15. 23:28
Előzmény: #52029  Törölt felhasználó
#52032
Sok baloldalitól hallottam hogy hitlerrel is összefogna orbán ellen. Főleg akkor mondták amikor a jobbikkal alkotott szövetséget bíráltam. Ekkor vált világossá számomra hogy ezek sem különbek mint orbánék. Mindegy ezeknek hogy kivel kötnek szövetséget csak kerüljenek már hatalomra, ezért mindent megtesznek. Ha hatalomra kerülnek akkor lesz igazi elnyomás.
Törölt felhasználó 2021. 11. 15. 23:13
Előzmény: #52030  euler
#52031

Háát.már egy valaki biztos válaszolt rá :)))))))))))))
Ha azt hiszed,hogy hiteles vagy azzal,hogy a Bigének dolgozók véleményét figyelmen kívül hagyod a Bige által elmondottakat meg hitelesnek,akkor azzal csak azt bizonyítod,hogy nagyon komoly problémáid vannak az emberek megítélése terén.Tény van egy két fanatikus rajongó ezen a portálon mind a két oldalon,de azt kétlem,hogy amit Bigéről próbálsz bemesélni azt egy értelmes,józanul gondolkodó ember el is hiszi,a kivételek meg mint tudjuk csak a szabályt erősítik.És örülök,hogy ezt az írásomat már nem olvasod,úgy sem értenéd :)
euler 2021. 11. 15. 23:07
Előzmény: #52029  Törölt felhasználó
#52030
Biztos lesz aki reagál az agyzsibbasztó, provokáló trollkodásaidra, nálam elsőként felkerültél a szűrőlistára.
Kérem ezt vedd figyelembe a későbbiekben! :)
Törölt felhasználó 2021. 11. 15. 22:58
Előzmény: #52019  euler
#52029

:)))))))))))))))))
Hát,ha Bige egy tisztességes üzletember akkor,Csányi egy szent :)))))))))))))))
Eddig csak rosszat halottam róla azoktól akik dolgoztak vele vagy neki.Az ígéretei 50 %-át jó esetben betartja,na azokat szokta reklámozni.Mondjuk a baloldal fanatikus rajongóinak,Hitler is egy tisztességes politikus lenne ha támogatná a szedett, vedett ellenzéki összefogást és bírálná Orbánt .
realmadrid 2021. 11. 15. 22:39
Előzmény: #52025  Törölt felhasználó
#52028
Ezt majd a bíróság eldönti. 
euler 2021. 11. 15. 22:36
Előzmény: #52026  euler
#52027
Erre a hsz-re gondoltam: #341
euler 2021. 11. 15. 22:34
Előzmény: #52024  gu3st8
#52026
"... ez egy piaci szereplő, érdekember akinek korábban rohadtul mindegy volt, hogy ki van hatalmon, csak menjenek a cégei"
Ez dícséret, mégha nem is annak szántad. :)
.
Olvasd el a szabadeurópás interjút! Részletezi az utóbbi évek hatósági zaklatásait. Tanulságos. Nem most kezdték a kicsinálását, de most jutott el oda, hogy a nyilvánossághoz fordult segítségért. Csak egy mondat az interjúból: "Az elmúlt tizenkét évben szerintem harminc perünk volt, és soha nem vesztettünk el egyet sem."  
Nyilván nincs magyar viszonylatban patyolattiszta vállalkozó, de neki tényleg a túlélést jelenti, hogy Orbánék eltűnjenek. (A másik topikban volt egy hsz-em a háttérről - agrárintegrátorok - abból is érzékelhető, miért ilyen kurrens az ország egyetlen műtrágyagyára.)
Egyébként eddig 5 millióval segítette MZP mozgalmát, legálisan. És csináltatott egy átfogó kutatást. Ettől nem kellene besz.rnia a ner-nek.
Törölt felhasználó 2021. 11. 15. 22:32
Előzmény: #52023  realmadrid
#52025
Szentté nincs avatva, de ez a hűtlen kezelési vád nettó koncepciós pereket idéző baromság…
gu3st8 2021. 11. 15. 22:15
Előzmény: #52019  euler
#52024
Ennyire Egy nagyvállalkozó a '90-es évekből, aki tiszta... Azt ugye ő gondolja komolyan, hogy a Horn Gyulának írt leveléről szóló sztorit bárki elhiszi? Ezt a figurát távol kéne tartani az összefogástól, ez egy piaci szereplő, érdekember akinek korábban rohadtul mindegy volt, hogy ki van hatalmon, csak menjenek a cégei. 
realmadrid 2021. 11. 15. 22:15
Előzmény: #52022  euler
#52023
Tudod hogy miből adódik ez a magas bér? Elárulom nem a sima dolgozók magas bérezése miatt. Érintve vagyok baráti és rokoni szinten. Úgy épül fel a bérezés mint orbánnál. A tűzközeliek és azok akik befogják a szájukat azok nagyon jól keresnek. Nagyon sok melós és beosztott mérnök hagyta ott nitrogénműveket a fizetés és a méltatlan állapotok miatt. Tudnék mesélni. Azóta van szentté avatva mióta kiderült hogy a baloldalt támogatja pedig ugyanolyan gazember mint egyes orbán féle vállalkozók.
euler 2021. 11. 15. 22:03
Előzmény: #52021  realmadrid
#52022
Ezzel nem tudok mit kezdeni, de nem is győztél meg vele.
De azért egy adalék amit a hvg-n olvastam: a Nitrogénműveknél havi bruttó 760 ezer forint az átlagbér.
realmadrid 2021. 11. 15. 21:47
Előzmény: #52019  euler
#52021
Dolgoztam bigének több más vállalkozóval együtt. Tudnék mesélni, korábban már le is írtam. Szemét gazember, csalt, szemétkedett csak fizetni ne kelljen. Pedig teli van pénzzel, de fizetni azt nem szeret. Semmivel nem különb mint az orbán közeli vállalkozók.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek