Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper 2021. 09. 18. 21:24
Előzmény: #47219  pantya100
#47220
Tuddjuk miért sz@ja le a fidesz! Mert tele van a szütyőtök a 15 évvel!
pantya100 2021. 09. 18. 21:15
Előzmény: #47217  emerald
#47219

konkluzio:Eredménytelen marad nélkületek!!!Leszarjuk már mi volt 15 évvel ezelőtt,főleg meghallgatva a kis fosos csajszit,meg egy olyan ujságírót,aki mélyen szégyelje magát és ha én lennék,a császár soha többé nem kapna semilyen ujsánál renovét,aki mint az mtv akkori alkalmazottja,egyetért a mocskos,szemét,hulligán csürhével,aki megtámadta az mtv épületét és több évtizedes kazettákban kárt tett!!!!
MOCSKOS CSÜRHE FIDESZ!!!
pantya100 2021. 09. 18. 21:04
Előzmény: #47217  emerald
#47218

Kedves Emerald!!Régen ismerjük már egymást!Te igazán nőiesen megfogalmaztad a problémát,de ez ettől sokkal összetetebb!
1.emlékszel amikor ezek kormányra kerülek?Mi volt az első??Lenyulták a nyugdíj vagyont és a többi,quaestor és stb.!!!
emerald 2021. 09. 18. 20:43
Előzmény: #47214  pantya100
#47217
Nem válasz ugyan a kérdésedre, de ha valamit megtanultam, az az, hogy mindiannyiunknak sokkal nagyobb a felelőssége mint azt hittem.
Nem "csak" OV tehet róla, hogy idáig fajulhatott minden. Mi egyének is, akkor is ha nem láttuk és akkor is ha láttuk és nem kellő nyomatékkal jeleztük a nem tetszésünk.
.
Nos, ezt hívom én fotel politizálásnak. 
Konklúzió: Eredménytelen!
________
________ 2021. 09. 18. 20:43
Előzmény: #47208  euler
#47216
A narancsos szégyenpárt mára ilyen mélyre züllött.
Tv székházat ostromolnak, vétóznak, ellenzéki sajtót szüntetnek meg, előválasztásokat támadnak hacker módszerekkel.
Érzik a vesztüket, minden mocskos trükköt be kell vetniük.
A nagyvezér eddig se játszott tisztán, ezután se fog.
Ha ilyen luxust megengednek maguknak, nem kell csodálkozni, ha választásokat csalnak majd el.
Igazi sźégyen ez a magyar történelemben.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 20:08
Előzmény: #47213  geza77
#47215
Fake.
pantya100 2021. 09. 18. 19:59
Előzmény: #47210  emerald
#47214
azt szeretném tudni,hol van amit a csürhe tönkretettt???
geza77
geza77 2021. 09. 18. 19:57
#47213
Egy kerekesszékben tolta felém két öltönyös férfi, elsőre fel sem fogtam, hogy ő érkezett meg. Olyan görcsben volt az egész teste, hogy moccani nem bírt, nyilván járni sem volt képes. Nem tudta, hogy hol van, nem is köszönt, csak néha motyogott valamit, amikor épp nem ide-oda járt a nyelve a szája egyik sarkától a másikig. Csak akkor értettem meg, hogy mit mondogat, amikor a liftben közelebb hajoltam. Azt mondogatta, hogy Gyurcsány.”
https://titkoshirek.wordpress.com/2018/03/30/vallott-az-ideggyogyasz-a-gyurcsany-orban-vita-utan-jart-eloszor-grazban-orban-viktor/?fbclid=IwAR25PrADpUP6SFjMTRjUOj9WZ-snmIceQNJbgVmveJ3TP5MIj4pOOea_t-A
pantya100 2021. 09. 18. 19:55
Előzmény: #47211  euler
#47212
és akkor hol vnnak az értékeink amit a fideszes csürhe tönkretett????
euler 2021. 09. 18. 17:21
Előzmény: #47210  emerald
#47211
Több dolog van itt a "néphergelésen" túl azért.
Pl. a pénzcsapok soha nem záródnak el teljesen ameddig tagok vagyunk. Elég csak az agrártámogatásokat említeni. Ez még a fővárosközpontú ellenzék látókörében sincs benne. (Kivéve azokat akik ebből /is/ élnek, a ner lovagok nagy részéről pedig nem is beszélve.)
A fidesz tábor természetesen azt fújja amivel átmossák az agyát, de fent azért nem olyan hülyék, hogy el is higgyék a saját propagandájukat.
.
Aztán: a kiléptetés tényleg egyszerű folyamatnak tűnik (nemzetközi szerződés felmondása, országgyűlés és közt.elnök jóváhagyása - kb. ennyi), de két év a kilépési folyamat, ha közben új kormány van megállítható. De az országgyűlés is kötelezhető egy népszavazással, hogy ne hagyja jóvá a kilépést. (Népszavazás a jelenlegi Tákolmány szerint csak itt játszik).
Aztán: 70-80 %-os ellenszélben (unió támogatottsága), nehéz pisilni még Orbánnak is. Neki a rendszerét és hatalmát életben tartó pénzt jelenti az unió, ezzel szemben még azt is el tudom képzelni, hogy beáldozza a vejét. (Pl. belépünk az ügyészségbe).
.
Szóval, szerintem előbb esik szét, vagy alakul át az unió, minthogy mi kilépnénk. Az, lehet, hogy egy átalakult unióban leértékelődünk, de ez nem következik be, ha jövőre megszabadulunk Orbántól. Addig a pénzek nagy része nem fog ideérni, az már most látszik "Brüsszel" hozzáállásában - ők ennyit tudnak segíteni és ez se kevés.  
emerald 2021. 09. 18. 16:33
Előzmény: #47204  euler
#47210
Ebben nem értünk egyet. De bizony hogy ki akarja vezetni az országot az unióból.
Hidd el, ki is fogja tudni ha hatalmon marad. Ne becsüld le, hallgasd meg a fidesz tábort, már most köpködnek az unióra! 
Ha pedig befagyagyasztják a pénzeket, vajon mit fognak hallani az emberek a médiában....?! Azt, amit Orbán akar hogy halljanak!
Aki eddig "nem látott át a szitán" , no az ezután sem fog!
euler 2021. 09. 18. 14:18
Előzmény: #47197  gazmber
#47208
"Mostanra teljesen világossá vált, hogy ma reggel 6 óra és délelőtt 10 között a változást akaró választók tömegei mellett más valakik is érdeklődtek az előválasztás iránt: 
jelenleg ismeretlen eredetű tömeges terhelés érte az előválasztás háttérrendszerét” - írja az Országos Előválasztási Bizottság. 
A bizottság szerint „nem sima túlterhelés vagy jól ismert támadási formák, hanem egy összetettebb, több lépcsőből álló visszaélés történhetett”.
.
Már ennyitől égne a pofám ha fideszes lennék.
.
Csak hétfőn folytatódik a szavazás az előválasztáson, a szervezők ismeretlen eredetű tömeges terhelésről írnak
badsector1
badsector1 2021. 09. 18. 14:17
#47207
"A Fidesz válasza az ellenzéki előválasztásra: STOP!"
  
A fiteszes hasznos hülyék a fidesztől nem kapnak színvonalas oktatást és egészségügyet, helyettük kapnak stop gyurcsány jelszavakat, így lölönek is több közpénzt lehet átjátszani.
________
________ 2021. 09. 18. 14:16
Előzmény: #47202  Törölt felhasználó
#47206
Ez a nagy teljesítmény.
Adósságcsökkentést kamuznak, eladósítjàk az országot, miközben a strómanok százmilliárdokkal gazdagodnak.
Olcsó hitel nem kell, mert a vezérnek ne mondjon meg senki semmit inkább még ott is bukta.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 14:01
Előzmény: #47203  Törölt felhasználó
#47205
Szegény Brüsszel! Pedig az egy szép város. Megkérdezném egy kormánypártit, hogy kik vannak ott.Szerintem nem tudnák.😊
euler 2021. 09. 18. 13:35
Előzmény: #47203  Törölt felhasználó
#47204
Csak a leckét mondja fel. Ilyen amikor a buta de szorgalmas tanuló felel.
Egy pillanatig sem kell komolyan venni, hogy Orbán ki akarná, egyáltalán, ki tudná léptetni az országot az unióból.
Viszont nagy szivességet tesznek a választásokra, mert az ellenzéknek a választás tétjévé kell emelnie, hogy Orbán vagy az Unió? Válasszatok!
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 13:09
Előzmény: #47202  Törölt felhasználó
#47203

"Varga Judit egy szerdai interjúban árulta el, hogy Magyarország az idén még nem kapott Brüsszelből egy centet sem: Egyelőre egy fillért sem fizetett nekünk az unió az új pénzügyi ciklus bármelyik keretéből, milyen pénzt akarnak elvenni tőlünk?"
Megjegyzem, hogy Juca hazudik, ahogy ezt már rendszeresen megszokhattuk tőle. A portfolio is írt róla a nyáron, hogy nagyobb összeget utalt nekünk Brüsszel.
Ezzel a hazudozással és Brüsszel fikázással a kilépést készíthetik elő, lassan elindul az emberek hergelése is Brüsszelre, amelynek okai között az elmaradt utalásokra helyezhetik a legnagyobb hangsúlyt.
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 12:52
#47202
Törölt felhasználó 2021. 09. 18. 12:43
Előzmény: #47200  Shareholder
#47201
Az annyiban más, hogy Orbán jelen és jövő valódi veszélye, ő tényleges veszélyt jelent. Gyurcsány a múlt és semmiféle veszélyt nem jelent, sem a jelenben sem a jövőben. Amúgy én úgy tudom, hogy nincsenek miniszterelnöki ambíciói, tehát nem értem a rettegőket és az ellene tüntetőket. Ügynökakták: Egyedül a Fidesz nem akarja ezt nyilvánosságra hozni, talán az miatt mert az összes besúgó, spicli kommunista náluk található. (Tarlóst 100%-osan tudom, hogy ki volt a múltban, mivel én is rendelkeztem olyan felmenőkkel akik kapcsolatban voltak a kommunista ügynökökkel.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek