Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2021. 04. 27. 18:17
Előzmény: #38797  SirDMR
#38800
Signal most papagájokkal hadakozik.
Ha hasznos időtöltésre vágysz ajánlom ezt az írást.
Szerzője magyar ember, szociológus, a Koppenhágai Egyetem Kommunikációs Tanszékének docense. 
(Tudom, tudom, neked két diplomád van, ezért próbáld higgadt fejjel végigolvasni, mint egy vizsgaanyagot vagy véleményt. Nem értékelni, hanem megérteni.)
Sokat megértenél talán abból is, hogy mit hallgatott el előled a propagandagépezet, esetleg mit nem sikerült megtanulnod az iskoláidban, de az életben sem.
A Nyugat árulója
________
________ 2021. 04. 27. 18:12
Előzmény: #38798  Placa
#38799
Jó romákhoz híven: lopnak reggel, délben, meg este
https://ezalenyeg.hu/kozugy/sotet-nap-a-mai-orbanek-most-raboljak-el-az-orszag-vagyonat-61773?utm_source=hirkereso&utm_medium=cpc&utm_campaign=61773
Teljesen nyilvánvaló, hogy mindent ellopunk, amit csak lehet
Placa
Placa 2021. 04. 27. 18:07
Előzmény: #38786  Placa
#38798
"tudja valaki, hogy a féleszű topicban miért zhagar néven ír salve Má' Megin' Igazam Van kicsihuszár?"
 
na jól van, eszébe jutott a jelszava, azt hiszem 1234 lehetett 
SirDMR
SirDMR 2021. 04. 27. 17:32
Előzmény: #38792  signal2
#38797
Avass be, milyen nagy társadalmi ügy mellé álltak be elmúlt egy évben olyan elánnal, mint az Orbán halálkormányzása mottóba. Tényleg kiváncsi vagyok, mit hallgatott el előlem ez a mocskos propagandagépezet.
exley 2021. 04. 27. 17:31
Előzmény: #38794  Törölt felhasználó
#38796
2021-ben még szabadon "ga...zdálkodhat". Végül is adott az Audinak ingyen földeket, a Bmv-nek is. Itt álomásozott a Szuhoj vadászbombázó ezred. Kecskeméti arról Hírös város, hogy aláfeküdt  Narancs pb kb első titkárának így az nem került pénzébe a Daimlernak a föld,esetleg apróért. A kádár rendszerben a szovjet érában szovjet repülő bázis volt. Óriási fejlődésen ment keresztül a város. A migek innen tartották rettegésben Itáliát. Nem fog éhen halni:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 27. 17:24
Előzmény: #38794  Törölt felhasználó
#38795
így szokott leszállni
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 17:12
Előzmény: #38733  badsector1
#38794
Záródik a nyugati pénzcsap. Orbánnak már nem is kell 3000 mrd ft. Nagy a baj szvsz
rockmaster 2021. 04. 27. 17:08
#38793

Hadházy Ákos (fb):
"Lázár János ma ráteszi a kezét a mezőhegyesi ménesbirtokra. De nem csak ezt a koronaékszert veszti el egy tollvonással a magyar állam. A Fidesz ma meg fogja szavazni, hogy több ezer milliárdnyi állami vagyon kerüljön fideszes politikusok által felügyelt magán „alapítványokhoz”. E felett a vagyon felett az államnak gyakorlatilag megszűnik a befolyása – annyira, hogy a kurátorok bármikor tovább is passzolhatják azt! Az „alapítványok” kuratóriuma az ingyen kapott javakkal azt csinál, amit akar, akár bagóért el is adhatják egy gázszerelőnek. Alig esik róla szó: a mai törvényjavaslat lehetőséget ad arra, hogy az ingyen(!) kapott vagyon eladásánál az állam elővásárlási joggal éljen (vagyis pénzért visszavegye a saját tulajdonát!), de ha 90 napig nem jelentkezik a meghirdetett vagyonelemért, akkor viheti bárki. Akár a Gázszerelő. Akár két fillérért – az állam, illetve a nép által választott mindenkori vezetők többé nem szólhatnak bele a gazdálkodásba. Ligeti Miklós úgy fogalmazott, hogy ez egy alkotmányos puccs és egy kormányváltás esetén csak egy „alkotmányos ellenpuccsal” lehet visszavenni a vagyont. Én viszont azt mondanám, hogy ha az elmúlt években „intézményesített lopásról” beszéltünk, akkor a mai lépésre már nincsenek szavak. Azt a vagyonelemet, aminél az állam lemond az elővételi jogáról, már valóban csak egy forradalommal lehet visszavenni. Nem fogunk ma semmit tudni tenni ellene. Gondolom az elmúlt hetekben szép szónoklatok voltak a „parlamenti vitában”, lehetne még ellenzéki közös sajtótájékoztatót tartani, meg áderjánoshozfordulni. Talán aminek még valami értelme is van, az EU Jogállami Mechanizmusának elindítását kezdeményezni, hiszen az alapítványba kiszervezett egyetemeken rengeteg EU-s pénzt fognak kontroll nélkül ellopni. Ettől még a történelmi léptékű gyalázat meg fog ma történni."
signal2
signal2 2021. 04. 27. 17:04
Előzmény: #38791  SirDMR
#38792
Rengeteg pozitív kezdeményezés van ellenzéki pártok részéről, csak éppen nem vagy tájékozott. Valószínűleg, mert rossz helyekről tájékozódsz.
SirDMR
SirDMR 2021. 04. 27. 16:58
Előzmény: #38789  sztanil
#38791
Melyik ellenzéki párt karolta fel most ezt az ügyet? Itt volt a lehetőség, hogy zorbánozás helyett pl feldobják ezt maguknak mint cél. De ugye az irigység és uszítás kampányába nem fér bele egy pozitív ügy felkarolása. És ez Magyarország tragédiája. Hogy ilyen hulladék ellenzék jutott nekünk. Marad a gennyes tus és redvásszendvics közti választás.
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 15:39
Előzmény: #38777  euler
#38790
Oszkárt érő forgatókönyv, de én az utolsó stáció után még rájuk ereszteném a Pamplonai bikákat.
Apropó. Orbán építhetne Circus Maximusokat is a stadionok mellett. Én pl. többre tartom az általad lefestett ingyencirkuszt,  mint a focit. :)
sztanil 2021. 04. 27. 15:09
Előzmény: #38785  SirDMR
#38789

Hát hurrá, nem 30 éves műszereket használnak a kórházakban, akkor ez már tényleg fejlődés.
Arról ne beszéljünk, hogy hányan halnak meg kórházi fertőzésben, meg hogy milyen hiány van ápolókból. Persze ha a határok le lennének zárva és nem látnánk más országokban, hogy ennyi pénzből mit lehetett volna elérni az egészségügyben, akkor boldog tudatlanságban élhetnénk.
Egyébként valóban baj, hogy sok az alkesz, meg a túlsúlyos, de ki is harcol évek óta azért, hogy otthon pálinkát főzhessünk? Ja, Orbán.
Ki pózol állandóan alkohollal? Orbán.
Ki volt az ország legkövérebb miniszterelnöke az elmúlt 30 évben? Orbán.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 04. 27. 15:08
Előzmény: #38781  SirDMR
#38788

Elkoboznád az egészségügy ellátást azoktól akik azt megteremtették, a "fizetőképes" urak részére akik közé NER lovagok is tartoznak?
Aki egész életében bérből és fizetésből fizette a TB.t (ill. annak elődjeit), fizessen újból, ha élni akar?
Nem lenne egyszerűbb valamely folyóba vagy árokba lőni a nem milliárdos betegeket?
Fura elképzelésed van a világról!!!
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 15:07
Előzmény: #38785  SirDMR
#38787
"Én látom a fejlődést"
Sajnos az adatok nem ezt mutatják.
Placa
Placa 2021. 04. 27. 15:05
Előzmény: #38782  Törölt felhasználó
#38786
számon kérni? max. az ellenzéken és/vagy Brüsszelen
amúgy is minden csatát, háborút megnyertünk és megnyerünk, nincs itt semmi látnivaló!
 
ps: tudja valaki, hogy a féleszű topicban miért zhagar néven ír salve Má' Megin' Igazam Van kicsihuszár?
SirDMR
SirDMR 2021. 04. 27. 15:04
Előzmény: #38784  Törölt felhasználó
#38785
Én látom a fejlődést, nem csak a magyar beidegződést mantrázom. Nekem volt igenis jó élményem az egészségügyben. Leírtam. Nálunk helyi szinten ez van, amiben ez a hulladék kormányzat és Bencsik nagyon sokat letett az asztalra. Lehet szapulni, de az én élettapasztalatomat nem írja felül az, hogy hogy a 444, index, telex, ezalényeg.hu, 24.hu 100-szor leírja, hogy hajj milyen rossz. Lehet emészteni. :)
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 14:58
Előzmény: #38782  Törölt felhasználó
#38784
32 év... 
Orbán - 16 év  kormányon, 12 év a legnagyobb ellenzéki párt vezetőjeként ellenzékben. Az a maradék kezdeti 4 év amikor még úgy látszott normális politikai erővé válhat. Csak azt ne mondd, hogy az egészségügyünkhöz semmi köze ! 
sztanil 2021. 04. 27. 14:49
Előzmény: #38781  SirDMR
#38783

Nem kell a mellébeszélés. Ki van 11 éve hatalmon 2/3-dal? Orbán.
Ki költött többet stadionokra mint kórházakra? Orbán.
És még sorolhatnám...
Törölt felhasználó 2021. 04. 27. 14:46
Előzmény: #38781  SirDMR
#38782
"Másik dolog: rajtam múlna fizetős lenne az egész eü, hogy senki se potyázhasson"
Akkor remélem megszavaztad annak idején a vizitdíjat és a kórházi napidíjat is. Vagy várjunk csak ki is kampányolt ellene, ki is indított népszavazást ellene ?
"Tahó minimálbéres napi másféldobozt elszívó alkesz prolikat kell finanszírozni..."
Mennyire nagyszerű érzés lehet "társadalmi elhelyezkedés" szerint ítéletet mondani emberekről.A hajléktalanság is bűn, ugye ?
"mintha nem a rendszerváltás óta regnáló összes kormányzat hibája lenne a katasztrofális eü"
Mennyi időt is töltött ebben a 30 évben a hatalomban kedvenc politikusod, nemzetvezetőd ?
Senki nem volt ennyi ideig Magyarországon miniszterelnök a rendszerváltozás óta - 16 év lesz az 2022-ben pontosan - amit Orbán eltöltött benne ebben a pozícióban. Talán számon lehetne kérni már rajta is valamit, nem gondolod ?
 
SirDMR
SirDMR 2021. 04. 27. 14:35
Előzmény: #38771  Törölt felhasználó
#38781
Szeretnél egy idősorost arról, hogy mennyit költünk egészségügyre? Munka után szívesen bemutatom, hol sántít a klasszik demagógiád. De előljáróban legyen csak annyi elég, hogy pl. Tatabányán, ahol élek elég szépen rendbeszedték a kórházat, és én speciel igényes műtétet és ellátást kaptam ott. Pedig nem narancsot majszolva vittek be a mentők.
Másik dolog: rajtam múlna fizetős lenne az egész eü, hogy senki se potyázhasson. Tahó minimálbéres napi másféldobozt elszívó alkesz prolikat kell finanszírozni... Ha rajtam múlna saját egyenlege lenne minden egyes befizetőnek és az fedezné az ellátást. A bajom azzal van, hogy úgy csinálunk most, mintha nem a rendszerváltás óta regnáló összes kormányzat hibája lenne a katasztrofális eü, hanem csakis a Fideszé. Úgy csinálunk, mintha az elcseszett életmódunk (elhízás, alkoholizmus, dohányzás) is a Fidesz bűne lenne. Persze tudjuk ha probléma van akkor az nem más mint a Zorbán. Esik az eső? Zorbán! Piros? Zorbán! e-ad x deriváltja? Zorbán!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek