Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 02. 25. 16:05
Előzmény: #30999  NickJ
#31000

egyébként ez meg marhaság (sőt akár emberiség elleni bűncselekmény is lehet?)... ha nem veszik meg akkor mit csinálnak vele? eladják a 3.világban? de ott nem nagyon van rá 2euro se, nem 8...
no meg ha itt az eu-ban ha emiatt eszkalálódik a helyzet - egyrészt gazdaságilag - másrészt újabb mutánsok alakulhatnak ki, amire lehet majd nem lesz jó a vakcina...ami előbb-utóbb visszajut hozzájuk is..(?)- 'oszt jónapot" lesz nekik is...szvsz
NickJ 2021. 02. 25. 15:49
Előzmény: #30998  gazmber
#30999
Valaki megsúghatta volna a tökkelütött EU-s bizottságnak, hogy egy durva Brexit kellős közepén nem szerencsés extra biztosítékok nélkül vakcinát rendelni angol cégtől. Az angoloknak soha nem voltak gátlásaik Európával szemben, és nagy tételekben fogadnék rá, hogy az Astra Z kapott némi bátorítást a brit titkosszolgálatoktól. Úgy fogják rugdalni az EU-t, hogy Putyin elsárgul az irigységtől.
gazmber 2021. 02. 25. 15:23
Előzmény: #30996  Peterbond
#30998

persze Brüsszel miatt nincs elég vakcina, igaz akkor ők is mondhatnák, hogy pl. ~augusztusig ígérték a ~10milla oltást, úgyhogy még van idő☺
a 'karakán', ügyes nem-eu-brittek meg ahelyett, hogy leszállítanák Brüsszelnek a szerződött mennyiséget
https://444.hu/2021/02/25/millioszamra-arulnak-astrazeneca-vakcinat-europai-kormanyoknak-a-feketepiacon
4x-es áron házalnak úton-útfélen az astra-val... (lehet felvettek oda is vmi fülkés cig@nyt(?)- manager-nak?) szvsz
Törölt felhasználó 2021. 02. 25. 15:16
Előzmény: #30995  euler
#30997
Azt se felejtsük el, hogy a 140.000 egy senkit sem érdeklő szám, abban benne van a portástól a főorvosig mindenki. A fő kérdés, hogy a kb. 14.000-ből mennyi az orvos? (Összesen kb. 39.000 orvos van Mo-on).Mert ha a fele 7.000, akkor az majdnem az orvosok 20%-a. Ez kb. ki is végezné az eü. rendszert. Reménykedjünk, hogy a portások nem írnak alá:)
Peterbond 2021. 02. 25. 14:57
#30996
"Oltásra eddig mintegy 2,5 millió ember regisztrált, ami önkéntes és ingyenes, de – Gulyás szerint elsősorban az uniós szállítások lassúsága miatt – még nem tartunk ott, hogy minden esetben szabad legyen a vakcinaválasztás."
.
"Gulyás szerint az orosz vakcinaszállítás esetében nem beszélhetünk csúszásról, mert még mindig február van. Ha lesz is késés, márciusban be lehet hozni azt. A kínai Sinopharmból februárban a vállaltnál 50 ezerrel több, 550 ezer érkezett, márciusban és áprilisban jön 500-500 ezer."
.
EU-s vakcina: Jött 1 millió vakcina. Lassú. Emiatt nem tudunk oltani.
.
Orosz: Jött 140.000. Nem beszélhetünk csúszásról.
.
Persze ha csak Orosz lenne akkor oltanánk 1 milliót hétvégente, de sajna nem lehet az EU miatt aki 8-szor annyi vakcinát hozott mint az orosz. ( azok az oroszok akik otthon is alig 1,5%-os beoltáson állnak de azért szórnák ki a vakcinát nekünk is mert annyira jól állnak hogy van feleslegük )
euler 2021. 02. 25. 14:55
Előzmény: #30991  badsector1
#30995
Tájékoztatás új indexes módra!
Csak a cikkből derül ki, hogy az a címben említett "csak néhány ezer" a legoptimistább becslés szerint is 14 ezer. (Ha csak a 10 %-uk nem ír alá).
badsector1
badsector1 2021. 02. 25. 14:45
Előzmény: #30990  Karvalytokes
#30994
"különbséget tudok tenni egy elölt virus és egy eddig ismeretlen molekula vagy technolológia között ,leirás nélkül is."
  
"A Válasz Online-nak Duda Ernő immunológus, virológus egy nagyinterjúban részletesen elmagyarázza, miért tart a kínai vakcináktól. A Szegedi Tudományegyetem orvosi karának professzor emeritusa szerint nagy gond, hogy a nyugati oltásokkal ellentétben a kínaiakról alig lehet tudni valamit.Az Egyesült Arab Emírségekben például 86%-os hatékonyságúnak találták a Sinopharm vakcináját, de nem tudni, ez mire vonatkozik, mert négyféle hatékonyságot mérnek. A Sinovac esetében pedig „az egyik országban ezt mérték, a másikban meg azt”, a kínaiak pedig máig nem közlik a tömeges tesztelések dokumentációját, nem kérik a két legtekintélyesebb gyógyszerhatóság, az amerikai és az európai engedélyét.Jelenleg Nyugaton háromszázféle vakcinát fejlesztenek, de egyetlen olyan sincs köztük, mint a Sinopharmé és Sinovacé, ezek a kínai oltóanyagok között is a legkorszerűtlenebbek. (…) Ezek a készítmények a harmadik világ tömegei számára készülnek.
Duda Ernő emlékeztet rá, hogy a koronavírust nem az influenzához, hanem az autoimmun folyamatok beindítására képes hírhedt Zika-vírushoz lehet inkább hasonlítani.A koronavírus nem influenza, a hátamon feláll a szőr attól, hogy inaktivált egész koronavírussal oltsunk!A koronavírus ugyanis „lopakodó” vírus, olyan molekuláris mintázatokat hordoz, amilyenek az emberben is előfordulnak, ezért potenciálisan autoimmun folyamatokat indíthat el, előfordulhat, hogy a szervezet önmagát kezdi el támadni. A professzor nem tartja véletlennek, hogy a nyugati cégek csak azt az antigént akarják bevinni az oltással, ami feltétlenül szükséges a vírus elleni harchoz.Nem azt állítja, hogy a kínai oltástól betegek lesznek az emberek, de a technológiából fakadóan ennek nagyobb a kockázata.  
Szerinte a kínaiaknak van modern védőoltásuk is, de az inaktivált vírust tartalmazó olcsó, gyorsan és tömegesen lehet előállítani, Kína ezeket befolyásszerzésre használja."
  
Szóval a kínaiaknak van modernebb oltásuk de téged egy fejlődő országbelinek tekint, nem is alaptalanul, azért jó lesz neked az is.
Peterbond 2021. 02. 25. 14:44
Előzmény: #30990  Karvalytokes
#30993
Azért csak jelzem az a 30 millió ember szinte mind ázsiai. Lemehetsz Indiába ahol 1 milliárd embernek semmi baja az ivóvíztől te meg beleiszol és hasmenés és hányás kisér napokig.
.
Ettől még lehet teljesen veszélytelen a kínai vakcina. Ahogy lehet teljesen jó egy használt autó is. csak én általába gyanakodom ha valamire azt mondják ez remek kocsi. Oké műszaki nincs rajta de csak mert nem fért bele az időbe. De nézd meg van kereke meg féke mint minden eddigi kocsinak. Oké akkor nézessük meg a szerelővel mondanád. Á a szomszéd ács akivel jóban vagyok már ránézett és azt mondta rendben van hisz ilyen kocsikal mennek indiában is.
.
Te fentartások nélkül állnál hozzá egy ilyen vételhez?
badsector1
badsector1 2021. 02. 25. 14:37
Előzmény: #30990  Karvalytokes
#30992
"Viszont hiszek a szememnek annak a több 10 millió embernek akik már megkapták"
  
Nem tudom, hogy minek hiszel, de a szemednek biztos, hogy nem.
Láttad a hivatalos dokumentációt a 3. fázisú tesztelésről, amit nem mernek az eu-nak benyújtani.
badsector1
badsector1 2021. 02. 25. 14:34
Előzmény: #30990  Karvalytokes
#30991
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 02. 25. 13:41
Előzmény: #30987  euler
#30990
Én az EMA ban sem bizok...Viszont hiszek a szememnek annak a több 10 millió embernek akik már megkapták és hiszek a józan eszemnek ,különbséget tudok tenni egy elölt virus és egy eddig ismeretlen molekula vagy technolológia között ,leirás nélkül is.
Peterbond 2021. 02. 25. 13:19
Előzmény: #30986  Karvalytokes
#30989
Azért milyen szép hogy úgy állítod be mintha az orosz vakcinából bezzeg beoltatnák magukat. miközben valószinűleg annak elutasítottsága messze magasabb lenne ennél. Jelenleg az aastrazenecát a pfizerel és modenával szemben utasítják el ennyien ( azaz inkább várnak utóbbi kettőre mégha megvn az astrazeneca ) nem pedig orosz és kinai vakcinára vágynak inkább. Szóval ha úgy tetszik még inkább válogatósak. 
Törölt felhasználó 2021. 02. 25. 13:19
Előzmény: #30986  Karvalytokes
#30988
Értem, ok, rosszul fogalmaztam: nekem mindegy h keleti v nyugati. Információim szerint az mRNS típusú a legmegbízhatóbb (ha lehet ilyet mondani egy ilyen rövid idő alatt összeeszkábált oltásról) És itt nem is a hatásáról beszélek leginkább, hanem a legkevesebb mellékhatásról, ami itt szvsz fontosabb, hiszen oltás nélkül is 99% esélye van a legtöbb embernek a túlélésre.
euler 2021. 02. 25. 13:18
Előzmény: #30986  Karvalytokes
#30987
Az enyémet nem értetted meg, viszont az orosz konteós oldalakat elég jó szinten visszaböfögöd. De ez legyen a Te bajod!
Nekem a bizonyított és dokumentált ellenőrzési folyamat hiányzik. Az EMA mechanizmusában megbízok, az oroszokéban és a kínaiakéban bemondásra nem. Szíjjártó engedélyében meg főleg nem.
(Autónál is elvárom a töréstesztet, lehetőleg Euro NCAP-t, hiába állítják a Ladára, hogy biztonságos.)
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 02. 25. 13:05
Előzmény: #30982  Törölt felhasználó
#30986
Úgy hogy vannak akik nem feltétlen biznak a "nyugati"ótásban...Az orosz ártalmatlan adeno virusba van oltva az Astra meg majomvirusba....Hát megértem a bizalmatlanságot...
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 02. 25. 13:02
Előzmény: #30981  geza77
#30985
Látom nem ment át a lényeg.:D Mindegy.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 25. 12:55
Előzmény: #30981  geza77
#30984
Ez már off de néha akad 1-1 ehető maestro meg szerintem a dupla sajtos royal is fogyasztható, de tény hogy a maki a legdrágább és legkevésbé élvezetes ízű ételeket kínáló amerikai franchise, kész szerencse hogy elterjedt a kfc és a burger king. Az egészséges részével vitatkozom, szerintem bármelyik a felsoroltak közül jobb minőséget ad mint egy random pláza főzelékfaló a lisztes fuga közé szórt fagyasztott zöldségkockáikkal, lapátnyi vegetáikkal és rántott csízió tömbjeikkel, formázott 16%-os húskészítményeikkel, kenyér alapú fasírtjaikkal.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 25. 12:53
#30983
Érdemes Orbán doktor képeit nézegetni a hivatalos oldalakon. Bámulatos, hogy a fotósok mekkora erőfeszítéseket tesznek azért, hogy ez az iszonyatosan kövér ember ne látszódjék kórosan elhízottnak a fényképeken.
Törölt felhasználó 2021. 02. 25. 12:53
Előzmény: #30978  Karvalytokes
#30982
Egyébként hogy sikerült idekeverned az Astra Zenecát? Ugyanaz a technológia, mint az orosz. Én megvárom a Pfizer/Moderna féle mRNS alapút. A többit meghagyom a bátraknak:)
geza77
geza77 2021. 02. 25. 12:49
Előzmény: #30969  Karvalytokes
#30981

mekibe nem járunk
1 nem igazán egészséges (azért évente 1*2* volt rá példa)
2 mióta ezt megtudtam soha többé
https://www.nerhotel.hu/#/  ; Scheer Sándor
az összes az övé lett

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek