Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
drukker 2020. 12. 04. 15:17
Előzmény: #23416  Idea
#23420

"Hát a különbség a tettek és a szavak közt.... Onnan már jött, hogy észreveszi az ember a töméntelen sok kis aljas mindannapi görénységet amik záporoznak ránk."
Ebből most kaptunk egy kiadós ízelítőt.
user01
user01 2020. 12. 04. 15:14
Előzmény: #23416  Idea
#23419
A képeteidet egy pszichiáterrel beszéld meg.
drukker 2020. 12. 04. 15:13
Előzmény: #23414  Törölt felhasználó
#23418

Segítsetek egy Fideszes agyával gondolkodni. Nekem ez nem megy.
Ha ez "EU megérett a bukásra", miért mi finanszírozzuk, hogy a Kínai kereskedelem a Belgrád-Budapest vasútvonalon legyen az EU-ban felvirágoztatva. "Szijártó"
Na jó ha akarják legyen, - de ehhez én csak a töltést adtam volna.
Ezt egy intelligens Fidesz hívő - ha van ilyen - miért nem kérdi meg?
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 15:12
#23417

"Két lehetőség Bayer Zsolt pedofilos elszólása kapcsán Kicsit unom és meglehetősen szégyellem, hogy ilyen témákkal kell foglalkozni, de ez van.
Ez az advent már csak ilyen. Bayer Zsolt a saját műsorában mesélte el, hogy egy barátja bevallotta, azért járt rendszeresen Thaiföldre, hogy kisfiúkkal ,,enyeleghessen”.
Az ügyben Szabó Tímea azonnal feljelentést is tett. Miért dobhatta fel a Fidesz-alapító Bayer ezt a magaslabdát? Általában szeretem, ha minél több aspektust megvizsgálunk egy ügyben.
Itt azonban mindössze két lehetőség van.
1. Bayer Zsolt oltári nagy baromságot csinált. A megzavarodott Fidesz rendszere omladozni kezdett, és ahogy ilyenkor lenni szokott, a benne lévők pánikba esnek, elveszítik profi higgadtságukat és halmozni kezdik a hibákat. Egészen az összeomlásig..
2. Az egész egy trükk. Az érintett személy valójában az ellenzékben található, és Bayer célja éppen az volt, hogy az ügyre az újságírók és politikusok ráharapjanak. Hogy elterelődjön a figyelem az ,,Eresz-gate”-ről. Hogy elkezdje mindenki keresni, ki is a thaiföldi pedofil.
Mert Szájer történetét csak egy még gusztustalanabbal lehet tromfolni. Ha a Fideszt már nem tudják kihúzni a testnedvek mocsarából, hát bekenik vele a többieket is.
Ez a második lehetőség. És több nincs."
Idea 2020. 12. 04. 15:11
#23416
Jön az ördögök uralma.
Akik minden negatív tulajdonságát továbbviszik a Fidesznek csak sokszorozva, a pozitívumokat gondosan kerülve.
.
Mellesleg 
az ember egészségét fiatalkorában tönkreteszi egy fehérköpenyes zsidó(1) patkány; 
majd az elbaszott beavatkozás után megkísérli átverni, hogy az úgy jó amilyenné tette; 
majd megtagadja a helyreállításra való többszöri felszólítást vagy a költségek fedezését azzal, hogy úgysem lenne haszna;
további többezer esetben megtörténik ugyanez (kis zsidó Mengele Magyarországon a renccerváltástól a közelmúltig);
sikeres jogorvoslat érdemi esélye nélkül;
végül az évek alatt kidolgozott helyreállítási terápiát letiltják a kis zsidó Mengele szintén zsidó kollégái (mert olyan a terápia természete, hogy ezt meg tudják tenni).
.
Majd
az ember házát tartós egészségügyi távollétében porig égetik a cigánygyerekek a helyi cigány vaskereskedő utasítására, hogy abból kinyerjék a cca 5 mázsa vasat;
biztosítás lejár a tartós egészségügyi távollét közben;
majd a rendőrség elhajtja azzal, hogy ez egy jól megszervezett maffia, egyébként is kiskorúak és nem büntethetők;
majd az ügyvédek szintén, mert egyébként is zsenáns ügy;
majd a média szintén, hogy ez nem téma, kit érdekelne egy ilyen sztori?
.
Miután így megvolt az érzékenyítő tréning, az ember - részemről legalábbis - azt a következtetést vonja le, hogy szívesen lennék őr egy koncentrációs táborban. Kicsit visszaadni a sok geciségből... (Sőt, ingyen lennék őr. Mitöbb, hozzájárulnék a tábor költségeihez is.)
.
.
(1)Mi indított el oktondi balliberálisból az antiszemita, rasszista gecivé válás hosszú és rögös útján? 
.
Merthogy addig azt se tudtam, hogy a fehérköpenyes patkány az zsidó volt. Hát úgy, hogy a Kossuthon sok éve megütötte a fülem, amint a fehérköpenyes patkány méltatja magát mint Magyarország legősibb orvosdinasztiája (hazugság, utánanéztem), a zsidó tudás, a zsidó hit, a zsidó precizitás és az mindenkit felkaroló egyetemes jóság, az az állandó, folyamatos segíteni akarás ami a zsidó emberek veleszületett tulajdonsága Magyarországon és szerte a világban. 
.
Hát a különbség a tettek és a szavak közt.... Onnan már jött, hogy észreveszi az ember a töméntelen sok kis aljas mindannapi görénységet amik záporoznak ránk.
kjanek
kjanek 2020. 12. 04. 15:02
#23415
Szájer kuka. Felkészül ez a másik moslék, Drogos Tompika. Mennyire őszinte lehetett a bocsánatkérése.
https://index.hu/kulfold/2020/12/04/bocsanatot_kert_deutsch_tamas_az_europai_neppart_frakciovezetojetol/
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 14:48
Előzmény: #23410  Törölt felhasználó
#23414

"A mostani ellenzék bohócok!"
Nem az ellenzékiek a bohócok! Azok a bohócok akik még ezek után is képesek a fideszre voksolni azzal az érvel, hogy de nincs jobb!
Értem én, hogy fáj neked ha rávilágítanak arra, hogy amiben eddig hittél az hamis és hazugságokon alapszik.
Tiszteletben tartom a véleményed, de neked is illik tiszteletben tartanod az én véleményem, még akkor is ha fájdalmasan érintett téged.
Amúgy általában az igazság felismerése mindig fájdalmat tud okozni, főleg azoknál akik eddig a hazugságokban hittek.
Így jártál most te is.
Kolyok
Kolyok 2020. 12. 04. 14:39
Előzmény: #23407  pitcairn2
#23413
Meg az is hogy mit jelent a magyar jogállamiság...  leginkább hazudozást, meg lopást és egy kis uszítást...
longforewer 2020. 12. 04. 14:38
Előzmény: #23410  Törölt felhasználó
#23412

A mostani kormányzat egy drogos bűnszervezet, pedofilos beütéssel!
Akkor már inkább jöjjenek  a bohócok! Jobb lesz, sokkal jobb, mert ennél mélyebbre már
nem zülleszthetik le a magyarságot!
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:25
Előzmény: #23344  Karvalytokes
#23411
a bevándorlás kérdését én inkább a települési szintre delegálnám:)
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 14:25
Előzmény: #23385  Törölt felhasználó
#23410
Akkor meg minek szidod a rendszert! Felesleges! Örülök neki ha minden oké körülötted. 
Sajnos olyant aki nem lop és hazudik, nehéz lesz találni.
Pedig a képlet egyszerü lenne a leváltásra.
Migránsokat de Orbánt sem akarunk. Ha lesz ilyen párt aki ezt az elvet követi,akkor lesz leváltva a kormány.
A mostani ellenzék bohócok!Vicc az egész társaság.De jobb nem lesz akkor se. Nekem ez a véleményem.
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:25
Előzmény: #23346  user01
#23409
az EKB-t mikor fogod megtalálni ezekkel a bölcsességekkel?:)
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:24
Előzmény: #23347  user01
#23408
azok nem illegálisan jöttek és fizettek mint a katonatiszt...
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:22
Előzmény: #23357  antaltibor2
#23407

az inkább a politikai hatalom további centralizálásáról szól...
ami pedig az un. "jogállamiságot" illeti:
az utóbbi 9 hónapban, a covid hisztéria során, végképp nyilvánvaló lett, hogy mit jelent az EU "jogállamiság"...
rockmaster 2020. 12. 04. 14:20
Előzmény: #23402  kjanek
#23406

"Nem várt elismerés Szájernek: a Viszkis csodálja az ereszen át szökést"
:))))))))))))))
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:19
Előzmény: #23358  Törölt felhasználó
#23405

már 4 év telt el és hol van az a brexit?!
már 2016-ban ki kellett volna lépniük:)
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:16
Előzmény: #23397  RangerHU
#23404
persze az EU-nak közelebb kéne találni vmi hasonló megoldást:)
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:15
Előzmény: #23394  Shut-up
#23403
minél közelebb kerülnek az érdemi döntések a helyi szinthez annál kisebb az esély az ügyek "átideologizálására":)
pitcairn2 2020. 12. 04. 14:12
Előzmény: #23398  rockmaster
#23401
az érdemi hatalmat a helyi lakosság kezébe kéne adni a brüsszeli szovjet helyett...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek