Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 02. 21:06
Előzmény: #22952  Idea
#22960
a zsidóság már megvolt, a cigányokat is megküldted rendesen, ki maradt még, ki nem elég jó neked?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 02. 21:04
Előzmény: #22949  Idea
#22959

hű téged jól átbasztak ezzel a soros maszlaggal apám
 
nem mond az meg semmit, írt egy tanulmányt aztán csutigeci azóta örül hogy megvan az aktuális ellenségkép. most kicsit pihenhet mert most a vírussal harcolunk, brüsszel megállítva ugye, stb.
 
azt meg végképp nem tudom, ki az a nektek akinek nem kellett a ceu, de senkinek nem tartottak fegyvert a halántékához hogy menjen be. aki erőszakot gyakorolt az a nemzeti fidesz, amikor az iskolát ahol a hülye fejüket oktatták kipaterolták. nagyon el vagy te szakadva ám a valóságtól, hallod. kevesebb kormányszart kellene habzsolni, hátha észrevennéd mi van odakinn a világban, nem csak amit a narancsgöbbelsek ültetnek a fejedbe, már elnézést az erős megfogalmazásért
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 20:56
Előzmény: #22930  Idea
#22958
Szerinted a magyar nép kollektíven nem bűnös, hiszen Trianon igazságát tagadod, mégis általánosságban zsidóságról írsz. Ez furcsa kettősség. Volt egyszer egy ember aki a harcában a zsidóságot jelölte meg legfőbb ellenségének. Látjuk meddig jutott...
Orbán egyik bűne, hogy manapság "bátran ki lehet mondani" ezeket a "dolgokat", sőt bátran lehet hangoztatni ezeket a történelmietlen - és akkor csak finoman fogalmaztam - nézeteket.
Pedig nem ez az igazi szabadság.
Az emberek annyira könnyen elfelejtették, hogy mi történt a 2.világháborúban.
A zsidóknak akkor a vagyonuk kellett, könnyen rájuk lehetett fogni mindenki másnak a baját, szegénységét.
Lehetett ellenük uszítani, megvívni a harcot ellenük, deportálni őket, elvenni mindenüket.
Ma is könnyen meg lehet bélyegezni embercsoportokat (migránsok, sorosisták, gyűlölt demokratikus szervezetek, mindenki, aki nem Orbántól függ - rossz). Mindenki veszélyt jelent. Az esetleg tiltakozó diák, a pedagógus, a tüntető, mindenki sorosügynök. Mindenki más, aki nem "nemzeti és keresztény" (de az csak úgy lehetsz, ha a soraikban ülsz, vagy úgy szavazol ahogy akarják) ellenség.(Önmagadtól nem lehetsz keresztény és önmagadtól nem lehetsz magyar). Mindenki más nem ennek a rendszernek a része. Eljutottunk idáig, sőt már egy fokkal tovább. Aki az új alaptörvényt írta, még a saját fércművének sem felel meg. Na ez az igazi nagy bravúr ! Utolsó esély, hogy kinyíljanak a szemek és megvilágosodjon a társadalom.
Sajnos nem hiszem, hogy ez megtörténik. 
Abban egyetértünk, hogy ezt elkúrtuk, de nem a zsidók és nem is az SZDSZ, nem az MSZP és nem 56', hanem a mai generáció, mi, akik teret engedtünk egy cezeromániás csalónak és bandájának.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 20:53
Előzmény: #22953  Törölt felhasználó
#22957
30 ezer
geza77
geza77 2020. 12. 02. 20:52
Előzmény: #22954  Shut-up
#22956

Nekem a bajuszról, szakállról fidessről ez jut eszembe, hogy ki, mit, hogy húzogatott ott?...kérdezzétek Szájellt
https://imgur.com/a/ZdrxVn4
geza77
geza77 2020. 12. 02. 20:50
#22955
Nincs már olyan család, akiket valamilyen módon ne ért volna el a válság. Bevételkiesés, pluszmunka, kevesebb idő a családdal és még sorolhatnám. Persze a legtöbbeknél az állandó aggódás, hogy kevesebb jut ételre, ruhára, tanszerre. Németországban minden gyermeket nevelő család kap 300 euró rendkívüli támogatást. Most jól jön minden pluszpénz. Ha más nem, csak az elmúlt napok hírei kinyithatták mindenki szemét, mennyire mást csinálnak a fideszesek, mint amit mondanak, mennyire képmutatóak. Hol marad az alaptörvénybe vésett családok védelme? Most igazán meg lehetne mutatni, ha ez valóban számít a kormánynak. Segíteni kellene mindenkinek, azonnal. Ezt Európa is támogatná, mégpedig sok pénzzel. Csak Orbán nem teszi.
Shut-up
Shut-up 2020. 12. 02. 20:49
Előzmény: #22861  kismarton
#22954
Addig húzkodta az oroszlán bajszát a fidesz, amíg nagy nehezen az lecsapott. Lehet elhitte orbán, hogy bármit megtehetnek, az Eu úgyis tétlenül nézi. Ez precedens lehet a továbbiakban.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 20:48
Előzmény: #22949  Idea
#22953
Nem hinném, hogy Soros beleszól, max elmondja a véleményét. Egész EU elöregedő, USA is csak a migránsokkal tartja fent a növekedését. MO migráció nélkül kihalna. Csak tavaly 30 migráns telepedett le MO. Itt is a szokásos hazugságtenger van, mást mondanak, mint amit csinálnak ezzel megintcsak felesleges feszültség keletkezik. Pont az lenne a feladat, hogy legyen egy transzparens jó migránspolitika
Nego már a magyar válogatottban játszik.
US meg jól idejött 44-ben és elpicsázta a nácikat, az nem volt baj.
56-ban meg nem jött segíteni, akkor az volt a baj.
Szerényebbnek kellene lennünk, mint mondjuk Szlovénia, mert van ám jó példa is. Ott jól elvannak az emberek és élnek egy kis országhoz mérten.
Idea 2020. 12. 02. 20:45
Előzmény: #22946  badsector1
#22952
Szerintem ez lehetetlen küldetés. Ilyen nem lesz. Plusz a köreikben általában brutál gyűlölet van az irányunkban, ha többségbe kerülnek, akkor itt game over.
.
Bedobom egy ötletem: a karakterkészletünket le kéne szűkíteni egyetlen betűsorozatra. Nem kell írott kisbetű, nagybetű, se nyomtatott nagybetű. Csak nyomtatott kisbetűk legyenek, ami nagybetű lenne azt mondjuk aláhúzással jelezzük. Sok almafabékából lenne egy hányad - nem tudom mekkora -akinek így lenne esélye megtanulni írni, olvasni. És esetleg nem a bűnözők táborát gyarapítaná.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 20:38
Előzmény: #22942  Idea
#22951
Családtámogatás az valóban a fidesz érdeme és kb itt meg is állhatunk.
Megosztó, gyűlöletkeltő politikájukkal feszültséggel teli a társadalom, túlpolitizált, ami gazdaságban azonnal érezhető, nem a verseny határozza meg a sikert, ami a fejlődéshez vezetne és persze oktatás kell hozzá, hanem a kapcsolatok. Mutyiország.
Tisztességes verseny, innováció és oktatás egy nemzet jövője. Akkor majd mindenki ide akar tartozni és magyar akar lenni.
Drian875
Drian875 2020. 12. 02. 20:38
Előzmény: #22861  kismarton
#22950
Arra egyetlen egy titkosszolgálat sem képes, hogy kényszerítő eszköz nélkül rávegyen egy mélyen vallásos konzervatív embert hogy elmejen egy egynemű orgiára, majd ott levetkőzzön (szeretkezzen?) és  a rendőrség megjelenésekor meneküljön az ablakon/ erkélyen keresztül, hátizsákjában a droggal lecsússzon az ereszcsatornán. Ettől még kihasználhatták a lehetőséget, de max a rendőrség megjelenésében és a történtek kiszivárogtatásában lehetett szerepük, esetleg a drog elhelyezésében. A “gay orgy” -n részvételben és a menekülésben nem. Lecsaptak egy felkínált labdát, amiről a hazai szolgálatoknak, a párt felső vezetésének biztosan tudomása volt.
Idea 2020. 12. 02. 20:37
Előzmény: #22935  PusztaPutyin
#22949
Én nem bánnám, ha a zsidóság - vagy ha úgy jobban tetszik: egyes prominens zsidók - abbahagynák a basztatásunkat. Én ebben partner is lennék, az egyik fél is másik is él a maga szabályai szerint, ha meglátjuk egymást átmegyünk az út másik oldalára. Minden témában. (Pl lehetne kezdeni az életünk jobbá tételét a sok hülye szabály lebontásával, lakosság tehermentesítésével, közbiztonság, egészségügy, oktatás, hivatalnoksereg. De a tennivaló majdnem végtelen.)
.
De itt van a külföldről belepofázás is:
Pl Sorosnak mi köze hozzá, hogy kell -e nekünk migráns? Ha kell neki a szudáni, ám telepítse őket Észak-Dakotába, mit bánom én. Ha nem kell nekünk a ceu, vehet egy épületet, finanszírozhatja ahol jó szívvel fogadják. Mindenki jobban jár.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 20:37
Előzmény: #22935  PusztaPutyin
#22948
" nincs bűnös nép amivel egyetértek"  -én is. Fasságnak is tartom, hogy mindenkit "apáik, nagyapáik" bűneiért akarnak számon kérni. Az ilyen se..fejeket, amik ezt erőltetik, külön bolygóra költöztetném, mondjuk a Merkúrra :) ott el lehet merkúrni mindent :) Ja, és persze, hogy nem következetes a tag... van olyan magyarkodó, aki az? :) Ami azért is dúrva, mert amúgy mindenki egy tejjel-mézzel folyó Kánaánt szeretne ebbe az elba...ott medencébe, csak túl sokan sz..nak meg vizelnek bele a medence vizébe... (és az úszómesterek is mindig részrehajlóak, stb.)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 20:28
Előzmény: #22932  pokrocz
#22947
"EGYETLEN  kormány sem tett eleget az oktatásért" így elfogadod, vagy még ezzel is vitatkozol? :) Mondjuk a tolvajt nem tudod vitatni, mert mindegyik kormány lopott (valamennyit), esetleg a komcsi szó nem tetszett? :) Válaszom: mindegyik komrányban volt egy halom régi MSZMP-s. Q.E.D. :) Persze nem voltak hithű kommerek, ezt elismerem. Goto tolvaj :) Nekik a pénz számított, az ideológia a politikában csak álca.
badsector1
badsector1 2020. 12. 02. 20:28
Előzmény: #22940  Idea
#22946
Jó hogy szóba hozod a cigányságot, és még arról is hallottál hogy egyre nő a számuk.
Most már csak az a kérdés, hogy miért nyugtat meg, hogy "csak" a cigányság húzza le a PISA eredményeket?
Már ebben az évszázadban ők lesznek többségben, közülük is kellene kikerülnie a jövő orvosainak, mérnökeinek.
pitcairn2 2020. 12. 02. 20:26
Előzmény: #22938  Shut-up
#22945
kb. az EU is ilyen, sokkal közelebb van már ez egy egységes államhoz, mint azt ahogy a legtöbben gondolják... 
pitcairn2 2020. 12. 02. 20:25
Előzmény: #22938  Shut-up
#22944
pitcairn2 2020. 12. 02. 20:25
Előzmény: #22938  Shut-up
#22943
nem a külszín hanem a lényeg számít
az ókori Rómában pl. közel 300 évig játszottak köztársaságot az isteni cézárok, míg végül Diocletianus egyértelművé tette, hogy a princeps nem pusztán első az egyenlők közül, hanem lényegében dominus, azaz a földi halandók fölött trónoló megközelíthetetlen félisten
így váltotta fel a principatus rendszerét a dominatus:)
de azért 300 évig még fenntartották a köztársasági külszínt:)
Idea 2020. 12. 02. 20:24
Előzmény: #22936  Törölt felhasználó
#22942
Az a baj, hogy nem csak régi sérelmek vannak, hanem folyamatosan jönnek a csapások. Egyik a másik után. Van egy kis motiváció, hogy a pusztuló tendenciákat megfordítsák: gyerekek, lakás, adósságelengedés. Családtámogatás - ez azért a Fidesz nagy érdeme. Nem tökéletes, de egy erőteljes szándék fejeződik ki benne: mi maradjunk itt, ne tűnjön el a magyarság.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 20:22
Előzmény: #22917  Idea
#22941
Jól értelmezted, gratula. :) Nem voltam biztos benne, hogy a vit(y)a szó nem fog esetleg valakit megkavarni a "nemzethy" oldalon, amiről csak a tisztánlátás végett jelezném, hogy buta és kirekesztő megfogalmazás, hiszen ha zsidó vagy roma lennék (egyik sem vagyok), akkor is magyar állampolgár lennék. Btw. sajnos. (Mert egy olyan országnak vagyok így az állampolgára, amelyik sza..ik a polgárai fejére, és bármikor előnyben részesíti pl. a "multikat", ha mondjuk a vállalkozások támogatásáról van szó...) btw. én még csak el sem várnám a támogatásokat, csak azt, hogy ne ba..tassák mondjuk a "beszállítóimat", stb. Mondjuk ez sok (5-6) éve volt, megoldottam nélkülük, de nem is csak ez a lényeg... hanem az, hogy amikor mondjuk külföldön éltem, egyik EU tagállamban, és btw. Mo. akkor még csak tag sem volt, akkor NAGYSÁGRENDEKKEL KORREKTEBBEN bánt velem az ottani bürokrácia. Mindenben. Legyen szó adózásról, rendszám/biztosítás állami ügyintézésről, stb. Persze az ottani cégek és a hazaiaik között erős a korreláció ügyfélközpontúságban, ez nem vitás, de én az államapparátusról beszélek. A kinti MINDIG gyors, semleges és pártatlan, valamint szakszerű és világos volt, míg idehaza a genetikai hulladék vogonok esküszöm, hogy örülnek neki, ha elgépelsz, stb. valamit, egyből van egy kiskapu nekik, hogy ne kelljen elintézni , rá lehessen ülni az aktára, stb. Valahogy a 4x-5x annyi fizetésből élő ottani bürokratának nem ez volt a hobbija, hanem hogy minél hamarabb "el legyen intézve" szakszerűen az ügy, miközben a hazai vogon szubhumánok nem tudnak dönteni semmiben, mert akkor a sz..ros kis melójukból ki fogják őket rúgni, ha döntenek valamiben. Ja, és a segghülye bírók sem tudnak dönteni, azok is mindenhez a méregdrága szakértők segítségét veszik igénybe... pl. egy hülyegyereket perlek kb. fél misire, a jogi képviselőm szerint nem fogadták el az ajánlatot, most már plusz 600-700e a cehh, mert a szakértő azt mondta (borítékolni lehetett), hogy jogos az összeg. Persze 2 éve megy a dolog, biztos kellene még egy szakértő :) Különben ez nem is vicc, mert van ilyen is... lehet, hogy itt is az lesz, bár szerintem az alperesek nem mernek kockáztatni még egyet, ez is egy random igazságügyi szakértő volt... na mindegy, szóval itt kb. SEMMI nem működik rendesen. Szinte mindent szétbarmoltak a dilettáns kúrmányok, egyedül az Ügyfélkapu koncepciója tetszik, ÁNYK-val, miegymással. Meg amit lenyúltak a lengyelektől, az elektronikus szlaadat-megküldés, abban van ráció, sőt még a fél/egy éves lemaradás is indokolt (a lengyelek mögött), mert hadd teszteljék először ők. Nekünk csak át kell venni a kész cuccot, nem kell innováció egy ilyen hülye kúrmánytól. Elég volt a sorosozás-migráncsozás... várj, az sem volt innováció, azt is Göbbels-től nyúlták le... :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek