Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 14:05
Előzmény: #200  johai
#201
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 15:15
Törölt hozzászólás
#202
humika 2012. 10. 22. 15:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#203
az volt a baj, hogy a szülőcsatorna nem zárodott el Viktor, amikor megszülettél.Legalább az országban ne rontsad a levegőt, szálljál fel egy repülőgéppel hátha lezuhansz
________
________ 2012. 10. 22. 15:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#204
szívesen veszünk bármilyen negatív kritikát

ezzel mentve meg a topikot a kihalástól

csak így tovább
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:09
Törölt hozzászólás
#205
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:13
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#206
Halihó Molnta ! :-)
No, én most nem írok ilyen precíz okfejtést, egyet mondok: sógorom-sógornőm K@h bankban dolgoznak 15 éve. Nem felsővezetők, csak ott "vannak".
Mit mondjak... nem gond nekik 3 autót fenntartani (egy a férjnek, egy a feleségnek, egy a nagykorú gyermeknek), 300 négyzetméteres házat fűteni és minden évben 2x külföldre utazni, éves sznobista síelést is beleértve. Ezen kívül rendszeresen járnak étterembe, 60-80ezer Ft-os költséggel járó házibulikat tartani, valamint wellness szállodákban tölteni a Szilvesztert. Namármost erre azt mondom, hogy ha egy fapados banki alkalmazott ilyen színvonalon tud élni a fizetéséből, akkor a jó édes mamáját az összes banknak, és siránkozzanak ott, ahol megértő fülekre találnak. Ennyit erről. Van ott még mit elvenni, és nem kell a süket duma, hogy a szegény bankok, mennyire is szarul érinti őket a bankadó.
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:23
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#207
Nem az a baj hogy a bankok haszna, vagy a banki alkalmazottak pénze lesz kevesebb, hanem az hogy megszűnik a hitel.
Ha kocsit vagy lakást vagy csak tartós fogyasztási cikket akarsz venni, akkor tudod megvenni ha megvan az összes pénzed.
Hidd el ez nagyon sok embernek fog gondot jelenteni.
"Természetesen" ez fokozottan érvényes a vállalkozásokra, amiknek a beindításához, fejlesztéséhez rengeted pénz kell és több év amíg megtérül.
Ugye hallottál az önkorik fizetési gondjairól ? Ha nem kapnak hitelt, nem tudják üzemelni, bért fizetni.
Valamelyik nap hallottam, ha egyik legnagyobb városunk év végéig nem kap csődöt kell jelenteni.
Már elkezdték elküldeni az embereket és közmunkásként visszavenni:((

Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:46
Törölt hozzászólás
#208
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#209
persze hogy nem helyes, de ez már egy adott helyzet. Ez van most.
Ha a bankok kivonják a pénzüket akkor valahogy meg kell oldani ezeket a problémákat?
szerinted honnan lehet annyi pénzt beszedni ?

Te be tudsz indítani egy vállalkozást (munkahelyet teremteni) hitel nélkül ?

Még egy dolgot le is hagytam. Ha valakivel megállapodsz akkor ugye elvárod hogy betartsa ?
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:54
Törölt hozzászólás
#210
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 16:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#211
ÉS szerinted hány ember nem fogja tudni megvenni azt amire feltétlenül szüksége van ?
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:02
Törölt hozzászólás
#212
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:07
Törölt hozzászólás
#213
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:15
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#214
Akkor kvázi az a lényeg, hogy hitel nélkül nem működik semmi ?
Ha nem tudom megvenni a legújabb plázatévét, az ML Merci terepjárót hitelből, ha nem tudok tovább nyújtózkodni, mint ameddig a takaróm ér, akkor meghalt minden ? Nem hinném.
A hitel nem más, mint felélni a jövőt. Pont.
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#215
"Az pedig hogy feltétlenül szükség van sztem nem hitelből kell fedezni"

Felénk az emberek nagy része már az összes tartalékát felélte. Hidd 100e-200e Ft. plusz pénz előteremtése elég nagy gondot jelent.
Nem tudom mi az a boltocskázás, én arra gondoltam hogy pl. valami elromlik amire feltétlenül szükség van.
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:21
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#216
Igen, hitel és tőke nélkül alig működik valami. Magyarországon tőkehiány van, most tűnik el a hitel.
Te mekkora vállalkozást tudsz hitel nélkül beindítani ?

Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:22
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#217
Egyszerűen rendes törvényekkel kellene szabályozni a banki működést.

link

Szerinted miért nem itt csinálják ?
Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:39
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#218
Nekem az egyéni szocproblémám, hogy inkább ülök a most 8 éves autómban még egészen addig, amíg hitel nélkül le nem tudom cserélni, mint 72 hónapra havi 50ezret bevállaljak csak azért, hogy a fogyasztói társadalom engedelmes (és bocs: birka) tagja legyek. Szóval abszolút hitel-ellenes vagyok, de ettől függetlenül mindenki annyi hitelt vesz a nyakába, amennyit csak akar (ha közben viszont beüt a frász, nem szívesen hallgatom a nyivákolást).
Viszont attól az "üzletpolitikától", hozzáállástól, a helyzeti előnyből fakadó magabiztos ledózerolástól, a pofátlanul magas THM-ektől és minden mástól, amit manapság a bankoknál tapasztalunk, kinyílik a bicska a zsebemben.
OK, legyen hitel: emberbarát, normális kamatra !!!!


Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 17:48
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#219
"inkább ülök a most 8 éves autómban"

És mit csinálsz ha úgy romlik el hogy nem érdemes javítani ? Pont ezt próbáltam leírni.

"Viszont attól az "üzletpolitikától", hozzáállástól, a helyzeti előnyből fakadó magabiztos ledózerolástól, a pofátlanul magas THM-ektől és minden mástól, amit manapság a bankoknál tapasztalunk, kinyílik a bicska a zsebemben. "

Ezt kellene rendesen szabályozni. De az én szemembe ez leginkább a kormány hibája, nem a bankoké.

Törölt felhasználó 2012. 10. 22. 18:06
Törölt hozzászólás
#220

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek