Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 02. 24. 13:38

Orbán meghátrált.  

Jöhetnek a menekültek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2016. 08. 14. 15:18
Előzmény: #116  _pampa
#117
"szerinted megéri a HHH réteg támogatása?"
Ha például a támogatás miatt nem vágja el éjszak a torkodat a rablás előtt, akkor megéri?

Azért ez az anyagias hozzáállás nem keresztényi tőled.

Ésszel is lehetne támogatni, nézd meg Kishantoson milyen jól működött a biogazdaság, amíg a fidesz ki nem privatizálta alóluk az állami földet.
_pampa 2016. 08. 14. 15:02
Előzmény: #115  ts3
#116
szerinted megéri a HHH réteg támogatása?
ts3 2016. 08. 14. 14:58
Előzmény: #114  _pampa
#115
Csak nem éri meg nyitva tartani

Tehát be kell zárni délben, ha nem vagy idióta.

Remélem így már te is érted.
_pampa 2016. 08. 14. 14:47
Előzmény: #113  ts3
#114
írod:

Csak nem éri meg nyitva tartani, "

majd írod:

Tehát be kell zárni délben."

NEM KELL BEZÁRNI!
ts3 2016. 08. 14. 14:32
Előzmény: #112  _pampa
#113
Csak nem éri meg nyitva tartani, egy bürokratikus rendelkezés miatt.
Tehát be kell zárni délben.
_pampa 2016. 08. 14. 14:22
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#112
nem kell bezárni délben!

ennyire nem érted a leírt szöveget?
Törölt felhasználó 2016. 08. 14. 14:19
Előzmény: #103  watson
#111
14:30 | Vasárnap déli boltzár: itt a kormány válasza!

Apa Zenél: Barátom a KDNP (helyreigazító dal) link
Törölt felhasználó 2016. 08. 11. 16:43
Előzmény: #102  filter
#110
link Kiderült: tojik Brüsszel Orbánék kvótanépszavazására
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 19:52
Törölt hozzászólás
#109
Törölt felhasználó 2016. 06. 06. 19:13
Előzmény: #107  _pampa
#108
Papírból olvasott fel Orbán, amikor Habonyról faggatták

"Kicsoda Habony Árpád?" - tette fel a kérdést Volner János, a Jobbik frakcióvezetője a Parlamentben, ám érdemleges választ nem kapott. Helyette őt nevezte adócsalónak a miniszterelnök.

"A szóban forgó személyt egyetlen kormányzati intézmény vagy állami cég kifizetési listáján nem találtam, ezért nem vagyok illetékes a kérdés megválaszolásában" válaszolta papírból olvasva Orbán Viktor Volner János Habony Árpád szerepét firtató kérdésére. Volner kérdésében úgy fogalmazott, nem nem arra kíváncsi, hogy Habony zsúrpubi-e, hanem, hogy pontosan milyen szerepkörben dolgozik, milyen felhatalmazásokkal bír - írja az Index.

Orbán miután felolvasta egymondatos válaszát, Volner cégeire terelte a szót. A miniszterelnök szerint ugyanis azok a felhalmozott köztartozások miatt kötöttek ki cégtemetőkben. Orbán adócsalónak nevezte a képviselőt, mivel szerinte a NAV 22 milliót kért számon a cégen, Volner pedig a tartozással terhelt céget százezerért eladta.

Volner viszontválaszában azt állította, nem igaz, amit Orbán mondott cégeiről, majd újra feltette a Habony kilétét firtató kérdést. Azonban ugyanazt a gépies választ kapta mint első alkalommal.
_pampa 2016. 05. 27. 14:18
Előzmény: #106  farkasj41
#107
Írása?

ez most komoly? :))))))

azért maradjuk a valóságnál.... :)
farkasj41 2016. 05. 27. 14:15
Előzmény: #104  Pajtika
#106
Azon csodálkozom ,hogy -1 -el jutalmazta valaki én + 1-el így most minősítés 0 pedig a max+ érdemli az írásod.
Törölt felhasználó 2016. 05. 27. 12:41
#105
Csúti vasutacskája nem bír a napi 51 utassal, hát sűríteni fogják a járatokat...! ))))
Pajtika 2016. 05. 27. 10:23
Előzmény: #103  watson
#104
Most mit vagytok úgy oda, miért néztek rám, mint borjú az újkapura? Buta, kifejezéstelen tekintettel. Úgy tesztek, mintha nem tudtátok volna, hogy mi lesz. Mitől vagytok kiakadva? Miért tesztek úgy, mintha nem tudtátok volna?

Munkát vállaltatok egy kuplerájban és nem sejtettétek, hogy mi lesz a dolgotok?

Lehetett tudni, nem rejtettem véka alá soha.

Na jó, nem mindig mondtam meg nyíltan. Nem akartam szájbarágós lenni, gondoltam, meghagyok nektek egy kis intellektuális kihívást. Mert azt hittem, hogy negyven év egypártrendszer után képesek vagytok megfejteni a kódolt üzeneteket. Tudtok a sorok között olvasni, ismeritek a szavak valódi jelentését, és a testbeszéd értelmezése sem idegen tőletek.

Tudtátok, hogy mi vár rátok.

Néhány évvel ezelőtt jobb társaságban kiröhögték, aki azt mondta, hogy visszahozom nektek Horthyt. Államosítok mindent, látástól vakolásig, és csak kevesek kiváltsága lesz a tájékozódás.

Hogy a papok befészkelik magukat az iskolákba, a családokba, a hálószobákba.

Kinek a pap, kinek a paplan.

Stadion és kisvasút lesz oktatás és egészségügy helyett.

Kiröhögtétek, aki ezt mondta, hülyének hittétek. Vagy, ha nem röhögtetek rajta, akkor bérrettegőnek neveztétek.

Legalább magatoknak ne hazudjatok, aranycsibéim! Ti tényleg nem tudtátok, hogy lebontom a jogállamot, és sóval hintem be a helyét?

Nem kellett professzornak lenni hozzá, hogy valaki megértse, filozófusnak sem.

Ha lett volna hozzá fületek és szemetek, már régen tudnátok, hogy mi a dörgés. Akkor például, amikor azt mondtam, hogy oszt jó napot.

Hogy a haza nem lehet ellenzékben.

Hogy egy a tábor, egy a zászló.

Adtam már jeleket korábban is. Füstjeleket, ha úgy tetszik. Húsz évvel ezelőtt, amikor egy Fidesz-közeli kolléga egyetlen nap leforgása alatt tucatnyi köztartozásos céget vásárolt Kaya Ibrahim és Joszip Tot urak lopott útlevelével, már lehetett volna gyanakodni. És amikor rákérdeztetek, az volt rá a válasz, hogy mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni.

Amiben amúgy van igazság. Más kérdés, hogy az is alkotmányos jog-e, hogy mindenkit hülyének nézünk.

Legyetek erősek, aranycsibéim: alkotmányos jog ez is.

Majd meglátjátok, mi lesz még itt. Rá sem ismertek a saját országotokra, azt hiszitek majd, hogy idegenben vagytok. A mesés keleten, teszem azt.

Trafikmutyi, földbérletek? Quaestor-botrány? Ti tényleg nem tudtátok?

Migráncsokkal riogatlak benneteket, hogy hozzám szaladjatok védelemért.

Azt viszont megígérem, hogy nem leszünk gyarmat. Üzenjetek Brüsszelnek, hogy nincs rá szükség, mert a magatok foglyai vagytok. Túszul ejtettétek magatokat 2010-ben, majd négy évvel később, megint. Mindig, amikor csak tehettétek. Barátkozzatok a gondolattal drága aranycsibéim, hogy ez most már mindig így lesz.

Már a régi dakoták is megmondták: ahol bármi megtörténhet, ott minden megtörténik.
watson
watson 2016. 04. 11. 13:28
Előzmény: #102  filter
#103
nem bizony link :)

Azt mondja Rogán is, hogy ... s külön Semjén Zsolt ))))))))))))
filter 2016. 04. 11. 13:07
Előzmény: #100  bigyula
#102
egyetértek..
nem ők kezdeményezik, inkább meghátrálnak, mert akkor az ellenzéki pártok lennének a jótevők.
De azért a nép nem felejti ezt el ;) hogy kik indítványozták.
exmnbs1 2016. 04. 11. 13:03
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#101
amennyiben a szavazást annak tekinted))))))))
bigyula 2016. 04. 11. 13:01
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#100
Mindenáron meg akarnak akadályozni egy olyan népszavazást, amit nem ők kezdeményeznek, illetve nem az általuk fontosnak tartott témában történne.
Törölt felhasználó 2016. 04. 11. 12:36
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#99
Ebből nem lesz brékinng vasárnapi mulatság!!
kismarton 2016. 04. 11. 12:31
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Hurrá!
Törölt felhasználó 2016. 04. 11. 12:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#97
12:05 | Bréking! Teljesen eltörli a vasárnapi zárva tartást a kormány
Törölt felhasználó 2016. 03. 26. 20:32
Törölt hozzászólás
#96
Törölt felhasználó 2016. 03. 26. 19:43
Előzmény: #94  Pajtika
#95
A Sztrájktörvény mióta védi a diákokat?
Átverés szegény diákok! Átverés!
Tudják egyáltalán a diákok hogyan kell sztrájkolni, vagy fogják a tanárok a diákok kezét?
Esetleg egy órát szánnak a felvilágosításra?
Persze mint kiskorúak nem elítélhetők, mögéjük állhatnak a tanárok!
Pajtika 2016. 03. 26. 19:27
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#94
Együtt sztrájkolnának a tanárokkal a diákok jövő szerdán
2016. március 25., péntek, 13:16 Utolsó

Diáksztrájk szerveződik a tanári polgári engedetlenség időpontjára. A szervezők arra buzdítják a tanulókat, hogy iskolába menet ők is álljanak meg a bejáratnál, és hagyják ki az első órát.

Diáksztrájkra szólítanak a Facebookon a március 30-i tanári akcióval egy időben.

"A március 15-én meghirdetett határidőig nem kértek bocsánatot a hatalom képviselői, és nem ültek le hiteles szereplők egyeztetni a 12 pontról a szakma képviselőivel. A tanárainktól elvették a jogszerű sztrájk lehetőségét, de ők bátorságukat összeszedve úgy döntöttek, hogy 2016. március 30-án, szerdán délelőtt 8 és 9 óra között polgári engedetlenség formájában fejezik ki a változtatás iránti igényüket és az oktatási rendszerrel szembeni ellenérzésüket" – írják a szervezők.
link

Ideje csomagolni!
Törölt felhasználó 2016. 03. 23. 20:46
Előzmény: #92  Pajtika
#93
Messziről jött ember azt mond, amit akar!

Hazudik a szemed az a gyönyörű! Ördögi álomkép!
Pajtika 2016. 03. 23. 20:01
Előzmény: #91  nemoland
#92
Amit nem tudhat, aki nem volt ott: vaskordonnal, fekete fóliával vették körbe magukat Orbán Viktor és a "bátrak" március 15-én, úgy ünnepeltek,

hogy egyszeri ember ne láthassa őket, és nekik se kelljen az egyszerieket.
Csillag Ádám másfél órás felvétele megmutatja, mi az, ami nem látszott a kormányhű sajtóban közelt nagytotálokon a március 15-i hivatalos ünnepségből.
A regisztrált "ünneplők" két méternél is magasabb vaskordonnal körülkerítve. A kordonra több helyen is fekete vastag műanyag fólia húzva, hogy se bentről kifelé, se kintről befelé ne lehessen látni. Vagyis aki bent van, az ne láthassa a kinti valóságot (a kormány ellen demonstrálók nagylétszámú csoportját), a kintiek meg ne lássák ezt szegényesre és szűkösre komponált benti "mulatságot".
Kb. nyolcszáz, alaposan megszűrt, nyilván minden szempontból pedigré-ellenőrzött, hivatásos csápolóhoz beszélt tehát Orbán Viktor március 15-én – vonja le a következtetést a Magyar Narancs.
nemoland 2016. 03. 17. 04:33
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#91
...már a Saul fiába is azt magyarázzák bele,hogy Orbán ellenes és miért a tanárok mellett szól...

Miközben ez értékelt és egy zseniálisan összerakott alkotás...(gratula az alkotóknak minden szinten érte)

Ennyi erővel szerintük a Trója című film alapján le kellene rohanni a Görögöket, mert anno milyen sz.metek voltak a Trójaiakkal...
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 20:03
Előzmény: #89  Pajtika
#90
Magadra ismertél? Gratulálok!
Másokat azért nehéz lesz meggyőzni a küldetésed mibenlétéről! Főképp akkor amikor el kellene hitetni azt, ami hihetetlen és hiteltelen!
Jó szórakozást! Találkozunk még!
Pajtika 2016. 03. 16. 19:43
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
DE ÉRDEMES!
SŐT!!
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:36
Előzmény: #86  Pajtika
#88
Saul fia kitalált személy! Nem ajánlatos hozzá hasonlítani ma élő húsvér embert!

"Bemagolt orbáni beszéd"! Igen az is az, amit az orbáni beszéd miatt bemagolsz, nem is egyedül!

Ne kezdjük újra! Semmit sem változtál!
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:30
Előzmény: #85  sanka
#87
Ugyan már! Azzal, hogy nem tudod bizonyítani, hogy ki a fideszes, nem vagy eléggé fineszes!
Pajtika 2016. 03. 16. 19:26
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#86
Saul fia, ha végre emberi hangot akarna hallani, a kívülről bemagolt Orbáni "beszédek" helyett
sanka 2016. 03. 16. 19:26
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Nyilván ez nem vàlasz az én állításomra.
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:22
Előzmény: #82  sanka
#84
Ugyan már! Miért fideszes, akinek más a véleménye mint neked!?
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 19:20
Előzmény: #81  Pajtika
#83
Most, hogy emberi hangon szólítottál, elmondhatom, hogy én változtam a legkevésbé az utóbbi 30 évben!
Az a hangnem váltja ki belőlem a szembenézést, amit műveltek a gazdasági és pénzügyi tájékozottságotok ráerőszakolásával a magyar kormány tevékenységére! Minősítésére!
Ott kezdődik a "háború" amikor visszalőnek!

Nem veszed észre hogy visszalőttek, de te továbbra is gyűjtögetve lövöldözöl sokszor valótlan "tölteményeket"!

A pökhendi stílust nem csak tőled örököltem!
Ez van a te oldaladon is belátás nélkül!

Nem vagyok meggyőződve arról, hogy jobb irány tudtok adni Magyarországnak! Éppen ezért tartsátok életben, azt is hogy nem minden hiábavaló, ami napjainkban történik!
sanka 2016. 03. 16. 19:10
Előzmény: #81  Pajtika
#82
Belátó, fideszes, ugyan már!
Pajtika 2016. 03. 16. 18:46
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#81
Egyszer az életben próbálj meg belátó lenni, térj le a háború ösvényéről, és nézz szembe saját honfitársaiddal, azokkal is, akik nem szavaznak rád, és kérj bocsánatot. Vagy ha az nem megy, legalább ezt a pökhendi stílust ne erőltesd.

MAGÁNAK IS SZÓL
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 18:46
Előzmény: #79  goapsy1
#80
))))))
goapsy1
goapsy1 2016. 03. 16. 18:45
Előzmény: #76  _pampa_
#79
Csau is jót röhögött az elején

Aztán mikor telepumpálták ólommal, rájött, hogy annyira mégse vicces. :)
Törölt felhasználó 2016. 03. 16. 18:41
Előzmény: #77  Pajtika
#78
Igen van kérdés!

1., A mi "népünket" SZOLGÁLJA, legjobb tudása szerint!?
2., A Te "népedet" mikor röhögte ki?
Pajtika 2016. 03. 16. 18:32
Előzmény: #76  _pampa_
#77
A miniszterelnök dolga, nem az, hogy kiröhögje a népét, hanem, hogy szolgálja.

KÉRDÉS VAN MÉG?
_pampa_ 2016. 03. 16. 18:31
Előzmény: #75  Pajtika
#76
Miért? nem az volt?
Pajtika 2016. 03. 16. 18:29
Előzmény: #74  Pajtika
#75
VIKTOR, AZ NEVET, AKI UTOLJÁRA NEVET!
Kettősmérce

ADD TOVÁBB!
2016. MÁRCIUS 16. SZERDA, 17:04

Kedves Viktor, mint annak az országnak a miniszterelnöke, amelyben élek, én ezt neked nem ajánlom. Kiröhögni a tüntetőket, kiröhögni 50-80 ezer embert, akik egy célért, méghozzá egy igen tiszteletreméltó célért, a közoktatás megjavításáért, a gyermekeink jövőjéért végigvonultak tegnap Budapest utcáin: nem jó ötlet.

viki.jpeg

„Én úgy vettem, hogy ez egy tréfa”, „olyan viccesen hangzott az egész” – mondta Orbán Viktor a Népszabadság kérdésére, hogy mit gondol a március 15-én a Kossuth téren elhangzott követelésekről.

Kedves Viktor, nem azt kérték, hogy mondj le, csak egy bocsánatkérést kértek tőled, hogy kedvesen és szelíden mondd azt, hogy bocsánatot kérek azoktól, akiket megsértettem, megaláztam az elmúlt 6 évben. Kedves Viktor, csak annyit kértek tőled, hogy tanárként tudjanak dolgozni, hogy a gyerekeink egy jobb oktatási rendszerben tanulhassanak, hogy jobban működjön az ország. Nem ez lenne alapból egy miniszterelnök feladata? No meg egy demokráciában nem az lenne a miniszterelnök feladata, hogy a tiltakozók kiröhögése helyett végre érdemben foglalkozzon a követeléseikkel?

A miniszterelnök dolga, nem az, hogy kiröhögje a népét, hanem, hogy szolgálja.

Ez az 50-80 ezer ember minimum egy fél Békemenet, amely önmagától, hálózat nélkül, százmilliós hirdetési kampány nélkül, több ezer busz nélkül, szervezetlenül ment az utcára, és úgy döntött, egy jobb jövőt követel tőled.

Németh Szilárd, a Fidesz alelnöke a tiltakozó tanárokat a vörösterror vezetőjéhez hasonlította: „Már az egész ló kilóg! Semmi köze sincs se az iskolához, se a közneveléshez, se a pedagógiához. Nyílt politikai zsarolás, igazi bolsevik diktátum. Ennek hallatán még Lukács György vagy Szamuely is megnyalná mind a tíz ujját” - mondta a 168 órának.

Viktor, a tüntetők követeléseire kiröhögéssel válaszolni, pont az az arrogancia, ami miatt elvesztettétek Salgótarjánt, pont az az arrogancia, amiből már a saját szavazóid nagy részének is elege van. Az az arrogancia, amely csak dühöt, elfojtott erőszakot visz az utcákra, hogy egyszer kipattanjon. Ezt te se akarhatod, vagy ha akarod, akkor nagy gond van.

Egyszer az életben próbálj meg belátó lenni, térj le a háború ösvényéről, és nézz szembe saját honfitársaiddal, azokkal is, akik nem szavaznak rád, és kérj bocsánatot. Vagy ha az nem megy, legalább ezt a pökhendi stílust ne erőltesd.

Én nem tudlak és nem is akarlak fenyegetni, nincs is kedvem hozzá, de ideje lenne észhez térni. Mert minél arrogánsabban és pökhendibben válaszolsz, annál nagyobb lesz a tét.

Ugyanis az emberek nagy tömege nem foglalkozik annyit politikával, hogy érdekelje őket az alkotmányosság leépítése, vagy a média kormánypárti felfalása, de azt tudják, egy demokrácia úgy működik, hogy a hatalmat rá lehet kényszeríteni a jó döntésekre, ahol pedig a hatalom erre nem hajlandó, az már nem demokrácia. És ha azt látják, hogy a kormány kiröhögi jogos követelésüket, akkor fognak ráébredni arra, hogy ki lettek semmizve, akkor pedig már másról fognak szólni ezek a tüntetések, más hangnemben és más méretekben. Addig még lehet nevetni, de a kérdés, ki nevet a végén.
link
Pajtika 2016. 03. 08. 17:46
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#74
Ismerd meg az Orbán-család főúri majorságát!

Két téglalap alaprajzú egykori cselédszállás, két L-alaprajzú egykori istálló, egy magtár és bónusznak egy kis víztorony. Ebből az 5+1, valamikor 1820 után klasszicista stílusban épült jókora épületből áll az a prímán felújított műemlék birtok, ami Orbán Viktor apjának ingatlanos cégéé, Mészáros Lőrinc alpolgármester bérli, de Ferenczi Krisztina tényfeltárásai óta egyre valószínűbb, hogy titokban a miniszterelnök családjának rezidenciája. Na de milyen is az a hely, amin még az Első Családnak is megakad a szeme?Hatvanpuszta egyesek szerint a középkorban lakott település volt, de erről nem maradt fel semmiféle írásos bizonyíték. A legelső említései a XVIII. század második feléből származnak, ekkor az alcsúti uradalom része volt és juhtenyésztéssel foglalkoztak rajta. 1783-ban már szerepelt egy katonai felmérés térképén, de házakat nem jelöltek rajta, sőt még 1815-ben sem, de gazdasági épületeket, például juhakolt ekkor már igen. A pangásnak 1819-ben lett vége, amikor Habsburg József...link
Törölt felhasználó 2016. 03. 07. 18:04
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Az nem kutya volt! Medve volt az, de az oknyomozók már csak kutyát találtak!

A kutyateremtésit, hát ennyire lesüllyedt a az ellenzék tudománya?

Kutyálkodni azt tudnak! Vakmerő komondorok!

Ébresztő!
Törölt felhasználó 2016. 03. 07. 17:37
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#72
a törpe "híres" vagy inkább elhíresült kamukutya storyja
link

_pampa_ 2016. 03. 06. 15:55
Előzmény: #67  Pajtika
#71
ki minősítette "fegyvernek" a tojást? emlékszel még? :))))

gondolom akkor is tiltakoztál...meg akkor is amikor "műveleti" területté minősítették a Parlament előtti részt....

esetleg nem? :)))
Törölt felhasználó 2016. 03. 06. 15:15
Előzmény: #67  Pajtika
#70
A liberális kopaszokról szól a fáma! Egy kanál vizben szeretnék "megúsztatni" Magyarország Nemzeti Ünnepén!
Tőletek nem kell védeni? Dehogynem kell védeni!
Mocskolódni otthon is lehet!

Ébresztő!
Törölt felhasználó 2016. 03. 06. 15:04
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#69
)))))) alakul
Törölt felhasználó 2016. 03. 06. 14:47
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#68
Kedves uram! Ön az egyetlen ember aki biztosan tudja mi is az a "népakarat kormánya"!

Tényeket uram! Tényeket! Nem csak "elemeket" a tények helyett!
Pajtika 2016. 03. 06. 14:40
Előzmény: #66  _pampa
#67
Orbán miatt lezárja a TEK a Nemzeti Múzeum környékét március 15-én

A Nemzeti Múzeum környékének lezárását rendelte el a TEK főigazgatója, a március 15-ei állami ünnepség miatt – jelentette az MTI. Az intézkedés az Astoria, Múzeum körút, Baross utca, Szentkirályi utca és Rákóczi út által határolt területet érinti március 15-én éjféltől délután egy óráig.

Az indoklás szerint azért van erre szükség, mert az érintett területen nagy létszámú állami rendezvényt tartanak védett személy részvételével. A “védett személyt” a TEK nem nevezte meg, de vélhetően Orbán Viktorról lesz szó, aki ünnepi beszédet fog mondani a Nemzeti Múzeumnál.

A védett személy biztonsága érdekében a rendőrség az érintett területet a forgalom elől lezárhatja, megakadályozhatja, hogy oda bárki be- vagy kilépjen, az ott tartózkodókat távozásra kötelezheti, továbbá a területre belépők és ott tartózkodók ruházatát és járművét átvizsgálhatja, a közbiztonságra veszélyt jelentő anyagokat, eszközöket lefoglalhatja, illetve azok bevitelét a rendezvény helyszínére megtilthatja – olvasható a határozatban.

Március 15-ére a Demokratikus Magyarországért Civil Társaság jelentett be demonstrációt a Múzeum körútra. A rendezvényt a rendőrség nem vette tudomásul. Sajtóhírek szerint a rendőrség indoklásában a többi között az szerepelt: a szervezet vezetője, Büki Zoltán által bejelentett 8-10 ezer ember nem fog elférni a 40-50 ezer ünneplő mellett, akik szerintük “vélhetően zavarni fogják” az állami rendezvényt.

A bíróság jogerősen hatályon kívül helyezte a rendőrség határozatát, és megállapította, hogy a rendőrségnek a bejelentést érdemben kellett volna vizsgálnia, illetve hogy a gyülekezési jog korlátozása nem volt feltétlenül szükséges

AD TOVÁBB A KOPASZOKNAK!
_pampa 2016. 03. 06. 12:35
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
"A népakarat kormánya nem kíváncsi a népakaratra."

látod ez csúsztatás! :))))

lesz népszavazás így a kormány kíváncsi a nép véleményére! :))))

(most írjam azt,hogy beégtél?...nem teszem, aljasság lenne:))) )
Pajtika 2016. 03. 06. 12:32
Előzmény: #63  _pampa
#65
Nem ülnek le a tiltakozó tanárok a Köznevelési Kerekasztalhoz!

Másodjára utasítják vissza az Emmi javaslatát. Azt szeretnék, ha nem a kormány döntené el, ki és miről vitázhat a kerekasztalnál.

ORBÁN MEGHÁTRÁLT!
Törölt felhasználó 2016. 03. 06. 12:29
Előzmény: #63  _pampa
#64
Egyiket se lehet. A népakarat kormánya nem kíváncsi a népakaratra.
_pampa 2016. 03. 06. 12:25
Előzmény: #61  Pajtika
#63
most azonban mégsem lehet népszavazást tartani például sem a budapesti olimpiáról,"

mivel budapesti olimpia lenne akkor most országos vagy helyi népszavazást kellene tartani?
Törölt felhasználó 2016. 03. 06. 12:17
Előzmény: #61  Pajtika
#62
Miből gondolod, hogy van fogalmad a demokráciáról?
Talán neked van felesleged a demokráciából!
A demokrácia nem egyes emberek szabadszájúsága!
Az oktalan mindenről népszavazást szeretne, de csak akkor, amikor neki éppen nem tetszik a rendszer!

Liberisztánt népszavazással?

Ébresztő!!))
Pajtika 2016. 03. 06. 10:37
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Így köpi szemen a demokráciát a Fidesz népszavazás ügyben

Az elmúlt hetek a „népszavazás” kérdése körül forogtak. Talán még soha senki sem foglalkozott ennyiszer a népszavazás intézményével, illetve a Nemzeti Választási Irodával (NVI) mostanában. A február 23-án történtek rávilágítottak arra, hogy bár a demokratikus intézményrendszerek (még) megvannak Magyarországon, azok használatát a hatalmát féltő rezsim kénye-kedve szerint korlátozza.

Ezen kívül az is megér talán egy misét, hogy milyen kommunikációs csapdába evezte bele magát a Fidesz a közelmúltban. Gulyás Gergely például azt állította, hogy a Fidesz semmilyen módon nem érintett az NVI épületében történtekért, miközben szinte minden napvilágot látott információmorzsa ennek az ellenkezőjét bizonyítja. Orbán ellenzékben még arról beszélt, hogy az emberektől elvehetetlen jog, hogy bizonyos kérdésekben közvetlenül mondják meg, hogy mit akarnak, és mit nem akarnak, most azonban mégsem lehet népszavazást tartani például sem a budapesti olimpiáról, sem pedig Paksról.
link
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 15:57
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
Tévúton jársz!
Megegyeznek azok a te fejed felett is a te kormányoddal!
Mitől lenne az jó? Birkákból hasznot húzni, az igen, az menne neked is!
Pajtika 2016. 03. 04. 15:51
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Atyai példaképéhez készül a miniszterelnök.

Az útra elkíséri a felesége és számos samesza. De vajon találkozik-e Orbán Viktor és felesége a baltás gyilkossal is?

Pár éve mást se hallunk, mint hogy Azerbajdzsán Magyarország legjobb barátja, mert Azerbajdzsán gazdag és hatalmas, olyan gazdag és olyan hatalmas, hogy még egy gyilkosnak megbocsátunk a kedvéért.

Azóta persze történt egy s más, főleg az, hogy ez a roppant vonzó, ám csak olajjal rendelkező partner a szakadék szélén táncol, február elején már Orbán legnagyobb ellenségétől, a Világbanktól kértek pár milliárdot.

Mindez persze nem ronthat meg egy ilyen csodálatos barátságot, úgyhogy ne csodálkozzunk, hogy a miniszterelnök a hétvégén ilyen messzire utazik. Mi több – ahogy az MTI írja - „vasárnap Orbán Viktor és felesége, Lévai Anikó koszorút helyez el a Tisztelet Fasorán, Heydar Aliyev nemzeti vezető sírjánál, majd felesége, Zarifa Aliyeva síremlékén. A kormányfő ezután Ilham Aliyev azeri elnökkel találkozik a Zogulban található elnöki palotában. A megbeszélést követően Orbán Viktor Magyar Érdemrend kitüntetést ad át Mehriban Aliyevának, a Heydar Aliyev Alapítvány elnökének, majd a látogatás utolsó programjaként Ilham Aliyev és Mehriban Aliyeva First Lady díszebédet ad a delegációnak”.

Már ez is szép önmagában, ahogy a magyar miniszterelnök a közép-ázsiai diktátor színe elé járul, s még ebéd előtt kitüntetést nyújt át a „First Ladyek”, majd jöhet a koszt. De kik lesznek ott az asztalnál? Mi van, ha Aliyev meghívja a legismertebb azeri nemzeti hőst Ramil Safarovot, alias baltást, hiszen kevesen vannak, akik nála jobban ismernék Magyarországot? Nos, lenne egy fogadásunk
Törölt felhasználó 2016. 03. 01. 05:07
Előzmény: #52  sanka
#58
Érezni, hogy terjed a félelem a fidesz lakáj embereiben.
Elszámoltatás, teljes vagyon elkobzás, börtön.
Ne felejtsük el, hogy a legtöbbjük olyan birka, hogy egy krajcár haszna nem volt az orbán ország rombolásából.
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 17:21
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Mégis csak szép esténk lesz! Ha úgy akarod!
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 17:11
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Értettem, troll úr.
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 17:09
Előzmény: #52  sanka
#55
Összetéveszted Liberisztánnal! Ott van a diktatúra!
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 17:08
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#54
Az igazság mindig a túloldalon! Neked!
sanka 2016. 02. 29. 16:54
Előzmény: #52  sanka
#53
amúgy kurvára büdös borz szag van!
sanka 2016. 02. 29. 16:53
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#52
sajnos orbánisztán van és diktatúra!
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 16:50
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
"Az igazság fáj a legjobban!"

Na, halljuk, mi az igazság?
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 16:47
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
))))))))))))))))))

fidesz ellenzékben van?
vagy lemaradtam valamiről?

halo kétharmad!
halo mtva fidesz
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 16:43
Előzmény: #48  Bekre_Pal
#49
Az igazság fáj a legjobban!
Fikázhatod az igazságot nem tudod megtiltani a szólásszabadságot és van más is mint Liberisztán!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 02. 29. 16:24
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
mindig megvan a varázsa annak amikor a fórum legótvarabb slejmkupaca fikáz
Törölt felhasználó 2016. 02. 29. 16:10
Előzmény: #46  Pajtika
#47
Liberisztán persze nem nyugszik!
Szervezik az elsatnyult mószerolást! Olyan ez mintha legyetek besúgók, mert az mindig hazafias dolog!
Persze a workshop az teljesen új! Igazmondók vagy spionok! Nem mindegy minek nevezzük őket!???
Pajtika 2016. 02. 29. 15:38
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Orbanisztán ellen szerveződnek az igazmondók

Olyan társadalomban, ahol a kormány törvényerőre emelte a korrupció legtöbb variációját, törvényszerűen alakulnak ellene harcoló civilszervezetek. Az egyik legújabb és talán legígéretesebb ilyen formáció az Igazmondó Alapítvány, melynek kommunikációs vezetőjét, Kövesdi Veronikát – aki az utóbbi időszak legkeményebb Orbán-ellenes beszédét mondta a miniszterelnök évértékelőjével egy időben a Várkert bazár előtt – és az alapítvány kuratóriumi elnökét, Simon Mihályt kérdeztük.

link
Törölt felhasználó 2016. 02. 27. 15:01
Előzmény: #44  Pajtika
#45
Azt hitték az elkövetők, hogy egy vak komondor lehet, pedig csak kuvasz volt!

Ez volt egyébként a nap Orbán híre?

Szörnyekként kopogtok a már a pokol kapuján is!
Idáig lealacsonyodni pofa kell! Neked már van!
Pajtika 2016. 02. 27. 14:49
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
A RENDŐRSÉG NEM TUDOTT ORBÁN MEGVERT KUTYÁJÁRÓL
2016.02.27. 08:30 | Bors

Nem indítottak vizsgálatot a betörés és a kutya bántalmazásának ügyében, mivel nem érkezett a rendőrséghez bejelentés.
Kövessen minket a Facebookon is!
Nem érkezett feljelentés a rendőrségre arról, hogy betörtek Orbán Viktor miniszterelnök felcsúti házába és ott súlyosan bántalmazták a kutyáját – válaszolta a Borsnak az Országos Rendőr-főkapitányság. A kormányfő azt állította, hogy a hat éve velük élő, Nárcisz nevű kuvaszukat egy napon vérbe fagyva találták a kertjükben, mert valamilyen eszközzel szétverhették a fejét.

Később az Indexnek a Budai Kisállatklinika volt orvosa elismerte, hogy 2010 júniusában a miniszterelnök fia, Orbán Gáspár vitte be ellátásra a sérült ebet.

Mivel a kormányfő védelmét ellátó Terrorelhárítási Központ (TEK) csak 2010 szeptemberében alakult, erre hivatkozva nem válaszoltak kérdésünkre, hogy miért nem tudták megvédeni Orbán felcsúti házát, és hogy a hatóságok hivatalból nyomoztak-e az elkövetők után.
Törölt felhasználó 2016. 02. 25. 14:07
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Hol van már a tavalyi hó, meg az internetes csakazértis tüntetés!
Törölt felhasználó 2016. 02. 25. 14:01
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Érezte a kutyás közösség erejét a goré, bet€jt mint az internetres tüntetés idején.
Törölt felhasználó 2016. 02. 25. 13:52
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#41
Te meg már a vakmerő komondor ugatását próbálod!

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek