Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HoStrucc
HoStrucc 2017. 08. 25. 07:59
Előzmény: #20497  tris
#20500
Korrekt válasz, nagyon köszi! Nem veszem magamra, mert az en velemenyem is csak egy a sok kozul es en sdm vagyok tevedhetetlen. Amit írtál az tényleg erős és hiszti is. Valahol szerintem elkerülhetetlen, hogy a sikerrel megno ezeknek az alapkezeloknek az egoja és kicsit narcisztikusak is lesznek. Vagy picsogo rocksztarok allurjeit veszik fel :) és igen, a hangulatkeltes is iszonyat káros lehet mert sokan adnak a velemenyukre. Pont ezért írtam a minap hogy jó lenne ha az ekkora tőkével játszó befektetoknek kéne jelenteniuk a pozicioikat is egy egy instrumentumban.
MANOPI
MANOPI 2017. 08. 25. 07:54
Előzmény: #20495  HoStrucc
#20499
Néhányszor már megutáltatták az emberekkel ! 30 ft- 45ft- 110ft. És most 200 ft ! Jó ez a mostani hangulat. Jobb mint ha itt lennének a .................. Tetszik ! Elveszik a befektető hangulatot ???????? Megvan mindennek a MIÉRTJE ! Ki mit olvas ki belőle !!
tris
tris 2017. 08. 25. 07:47
Előzmény: #20493  Törölt felhasználó
#20498
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } Mivel nincs tudományos módszer az árfolyamok előrejelzéséhez, a legmenőbb alapok sem garanciák a nyereséges befektetésekre. Ha nem lennél sikeres, akkor is az a véleményem, hogy mindenki a saját kénye kedve szerint tegye kockára a pénzét, ne másra bízza ugyanezt. Ha valaki mégis „másra” akarja bízni, arra ott van a kötvény.
tris
tris 2017. 08. 25. 07:46
Előzmény: #20491  HoStrucc
#20497
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } Szvsz félreértetted amit írtam. Én a tévedéseit nem kértem számon rajta. A tőzsdén az alap. :) De azt számon kérem, ha valaki annyira nagyképű, hogy a svájci bankrendszer csúcsán lévőket afgán szintre degradálja, mert éppen hisztériás rohama van. Azt pedig még nehezebben viselem, ha valaki tőzsdei hangulatot igyekszik kelteni valószínűleg önös érdekből. A pitiánerség ráadásul a halálom. Amikor 10 alatt bedobott 500k-t a „lovak közé”, az nagyon pitiáner volt. Tételezzünk fel 8 Ft-os átlagárat. Így akkor 4 millió Ft-ot megmentett. A maradék 1 millió db-ot már nem akarta megmenteni. :) Remélem nem veszed személyes támadásnak, amit írtam. A világért sem szeretnék beléd kötni. Tisztelem a véleményed, de úgy éreztem a sajátom további pontosításra szorult.
HoStrucc
HoStrucc 2017. 08. 25. 07:44
Előzmény: #20495  HoStrucc
#20496
A kívánságom az lenne hogy ha már jön az orosz medve akkor csináljon nekünk ide egy bikát! :)
HoStrucc
HoStrucc 2017. 08. 25. 07:43
Előzmény: #20494  MANOPI
#20495
Hát elkezdhetnenek dolgozni most már. A felfele irányon. Mert ahogy gyuripapa is írta elveszik a bizalom a papír iránt. És akkor a jó hírekre sem fog kitorni, hiába erőlködnek. Ubi szezon volt, értem, de ezt magyarázd meg az összes tozsdezonek úgy hogy közben minden más kispapir rallizott és magasabb szinten zárt. Oké hogy az opi korábban esett át ezen de akkor is kéne eletjelet mutatni mert s tőzsdei pszichológia már csak ilyen: mozog = él, nem mozog = halott. :) és a múltat gyorsan felejti mindenki (kivétel ta elemzők :) )
MANOPI
MANOPI 2017. 08. 25. 07:35
Előzmény: #20492  HoStrucc
#20494
Merre ?? Először lakjunk jól. Irány a közért ! :-) :-) :-) Van egy olyan érzésem ,ha ez megindul akkor földrengésszerűen fog. :-) Ha nem, hát így jártunk. :-) Itt kár most már okoskodni. Több információt úgy sem kapunk a jelenlegieknél. pl. A Cseh leányban 40 % részesedés stb. Ha valakinek ez nem elég ............................ Két megoldás van ! Részvénnyel LENNI vagy nem LENNI ! :-) :-) Itt már hezitálni "veszélyes" ! :-) :-) VIDÁM napot mindenkinek. A szabikról visszajöttek. A Jachtok kikötve !!!! :-) :-) :-) Putyin JÖN. Én MEGYEK . :-) :-) :-) Jövő héten Szeptember. MELÓ van, náluk is az lesz ! :-)
Törölt felhasználó 2017. 08. 25. 07:01
Előzmény: #20487  Juvefan
#20493
Én soha egyetlen másodpercig sem tőzsdéztem bróker igénybevételével. A legelső tranzakciómtól kezdve személyesen intézem. 2014 óta több mint háromszoroztam a betett tőkémet, tehát asszem, nem nagyon van rá szükség. :D
HoStrucc
HoStrucc 2017. 08. 25. 06:49
#20492
Jó reggelt! Vajon merre indul , indul e egyáltalán?
HoStrucc
HoStrucc 2017. 08. 24. 22:47
#20491
Uraim. Rendben az hogy nemhiszunk valakinek de ne ugassuk már le kutyába akinek ez az önéletrajza link tanulta. Ebben tapasztalt. Felepitett valamit amit itt senki. Ha ezt nem tisztelitek ne haragudjatok hogy ezt mondom de murva nagy csalódás mindenki aki eddig nálam a plusz soron volt.tévedett már ? Ki nem ? Kell neki hinni , hallgatni rá ? Nem feltétlenül. Lehet hogy elfogult és most is épp rosszul látja ? Lehet. De lekutyazni a magyar szakma egyik legjobbját azt én Kérem ki magamnak az ő nevében. Kérdezzétek meg a fórumon itt a legnagyobb tokesekethogy mi nem nézett még be valamit. TA ide trendek oda. Amiről beszél azt meg kell hallgatni és dönteni róla saját belátás szerint. Szerintem is van még pár év amíg ez igaz lehet, de ne ragadjuk már ki azokat a példákat ahol nem lett igaza.. mert akkor ennyi erővel senkinek ne higgyünk aki nem csinálta meg utána.
Kono
Kono 2017. 08. 24. 22:23
Előzmény: #20489  Kvasztics_Fedor
#20490
Inkább az érdekel, mit vett MÉG ML, amiről nem tudunk.
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 08. 24. 22:17
Előzmény: #20488  kimpaa
#20489
Nagyon várjuk már, szuper lesz biztos ;))) Lölö ért a tehenekhez, a tojás is csak kevéssé vegyszeres, rendben lesznek a számok.
kimpaa
kimpaa 2017. 08. 24. 21:46
Előzmény: #20484  tris
#20488
Na semmi hír a gyorsjelentésről? Tavaly ezen a napon jött ki
Juvefan
Juvefan 2017. 08. 24. 21:43
Előzmény: #20486  zsoltee77
#20487
én 15 éve bíztam a pénzem brókerre és én is néztem a semmit, sőt a mínuszt, de ő a pénzét felvette, fél év után meguntam és azóta nyereségesen kereskedek , nem panaszkodom, :))
zsoltee77
zsoltee77 2017. 08. 24. 21:38
Előzmény: #20481  Juvefan
#20486
Kurv@nagy szerencsém volt, de ez tény. :) Nem képzelem magam az égvilágon senkinek, de ha még mindig a Citadella, Supra, EMDA alapban meg Plotinusban lenne a pénzem, akkor a számlámon nézhetném a semmit idén. Régebben én is kedveltem Zsidayt és most is komoly szakembernek gondolom, bírtam a humorát, de arról nem beszélt a Plotinus küldetésben, hogy kiemelt kockázat az, hogy egyszerűen megunja. Megértem valahol, de azért na... :))
Zsirosbeodon 2017. 08. 24. 21:28
Előzmény: #20480  Juvefan
#20485
Blogger a bloggernek nem farkasa!! A hivatkozott cikk kapcsán megjegyezném: nem vállalt sok kockázatot egy ilyen kijelentéssel akkor amikor pl a Visegrádi országok között nálunk voltak legalacsonyabbak a lakásárak és ott emelkedő trendben voltak az ingatlan árak. Idézve egy népszerű kollégát: "füles csészében volt a magyar ingatlanpiac" :)
tris
tris 2017. 08. 24. 21:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#20484
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } Szvsz a tőzsdén a pszichológiának sokszor nagyobb szerepe van, mint a tényeknek. Főleg rövid távon. Ezért bontsuk két részre a Zsiday-féle véleményt. Lehet hogy van aki egyetért az érvelésével, áldásom rá. Viszont az a negatív kisugárzás ami egyértelmű, egy ilyen prominens tőzsdei személyiségtől (magyar viszonylatban) vitathatatlanul tőzsdei befolyásolási kísérlet. Én ezt nagyon elítélem. Főként az említett negatív szerepvállalásai miatt. Immár többedik olyan megnyilvánulása, amivel beégette magát. Szerintem ezzel is be fog égni, de várjuk ki, a tőzsde majd megadja a választ. Én személy szerint azért vagyok dühös, mert régebben kedveltem a fazont. Sok olyan véleményt olvastam tőle, ami kimondottan ütős volt. Amikor a svájci frankos hisztit levágta, akkor megdöbbentem. Hisztis közgazdász!? Olyan nincs. Az ilyen eleve alkalmatlan. Utána rátett egy lapáttal a mélyben a pánik eladásával. (legyünk jóhiszeműek) Én le is írtam. Kvaszticsnak való. :)
Juvefan
Juvefan 2017. 08. 24. 21:27
#20483
rászabadítottak a fórumra egy csomó balos bloggert , jajgatnak, pánikoltatnak, vázolják a világ végét, szóval készülnek a választásra, ha már rádióadójuk nincs valahol kell károgniuk, és egyre többen lesznek , gazdasági köntösbe bújtatott szadeszos maszoposok :D
Törölt felhasználó 2017. 08. 24. 21:22
Előzmény: #20478  Törölt felhasználó
#20482
Ahogy a Bibliában írva vagyon: akik a rabszolgaságban születtek, nem léphetnek Kánaán földjére.A rendszerváltás akkor fog teljesen megtörténni, ha mindenki, aki akkor szocializálódott, már halott lesz.
Juvefan
Juvefan 2017. 08. 24. 21:21
Előzmény: #20479  zsoltee77
#20481
amióta te kezeled a pénzed azóta üzletet vettél :DDD

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek