Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro 2015. 10. 27. 07:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#6680
Amit te csinálsz, a forintozás egy dolog, azt a TRINV-be meg hasonlókba is művelheted, mert az fundamentumoktól független egymástól pénzelszedős spekijáték, ahol a jobb győz, de fundamentális alapja legtöbbször semmi. Nem szólom le, én is csinálom, de itt én most máshogy gondolom, itt most egy nagy, és egyre kecsegtetőbb diszkontot látok a fundához képest, amely ha összevetjük bármelyik papírt a kategóriájában, messze a legnagyobb diszkont - most kíméljetek meg a mindenféle teóriáktól, hogy ok, hogy van benne 10 milliárdos vagyon, de ha akarják kilopják majd - maradjunk a tényeknél.

A pillanatnyi helyzet viszont az, hogy van benne nagyon sok spekulatív vétel, aki pár fillér haszon reményében vette, és ha nem indul meg felfelé, akkor néhány nap után ki is dobja, akár bukóban is. Amíg nincsenek stabil kezek, akik felhalmoznak, addig ez a fillérezés egyenes út a lemorzsolódáshoz. Viszont várakozásaim szerint lassan azon a szinten vagyunk, ahol már megéri felszívni a papírokat, és nem eladni 50 fillérrel feljebb. Meglátjuk.
evazeller 2015. 10. 26. 23:10
Törölt hozzászólás
#6679
evazeller 2015. 10. 26. 23:05
Törölt hozzászólás
#6678
evazeller 2015. 10. 26. 22:31
Törölt hozzászólás
#6677
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 22:08
Előzmény: #6675  totoro
#6676
Egyre inkább közeledik ahhoz, amiről beszéltem már tavasszal is: 0.1 P/BV (most kb. 0.15 - és mennyire nem tudták itt a beragadtak elképzelni azt, hogy ez bőven 0.5 alatt is lehet)

Az elmúlt hetekben én azt gondoltam, hogy itt egyelőre megállt az esés, de úgy tűnik, hogy a helybenjáró szüttyögés helyett inkább lassan lecsorgó szüttyögés van. Mondjuk egy dupla/tripla alj még mindig lehetséges.

totoro
totoro 2015. 10. 26. 20:22
Előzmény: #6674  Törölt felhasználó
#6675
Nyilván amit eddig. Ezen az áron spekulatív vételre csábító :)
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 19:43
Előzmény: #6673  totoro
#6674
A papírról mit gondolsz?
totoro
totoro 2015. 10. 26. 17:50
#6673
Mivel ti is ugyanazt ismételgetitek százszor én is megteszem:

Szerintem adjátok meg egymásnak a címeteket, vagy cseréljetek telefonszámot, mert ez a sok sületlenséget amit mindkét oldalról egymásra zúdítotok, már kezdem nehezen viselni. Ráadásul vastagon off is. Aki többre értékeli a papírt az írja le miért jó vétel, aki kevesebbre írja le miért nem, de hogy ezekre a személyeskedő pöcsméregetésekre rajtatok kívül senki nem kíváncsi, az biztos.
stock33
stock33 2015. 10. 26. 16:08
Előzmény: #6666  tris
#6672
" akkor ott marad a 2 egység pénz. Ez a pénz pedig már tehermentes! "

"Kérdezz már meg egy végrehajtót, mit mond ha felszámolás után bekopogsz hozzá a baromságoddal!? :) "

újra, hogy ne feledd: " akkor ott marad a 2 egység pénz. Ez a pénz pedig már tehermentes! "

a betegség, amiben szenvedsz talán kezelhető. hirtelen jött elhülyülés... tehát van két egységnyi "tehermentes pénzed", ami ott maradt. aha... te, legalább a saját hülyeségedet próbáld már meg elolvasni, és ahhoz igazítani a sztoridat :)
paszuly, ebből biza ki nem szabadulsz. szokj hozzá, hogy alázás után alázásban foglak részesíteni. mert megérdemled...
stock33
stock33 2015. 10. 26. 16:00
Előzmény: #6666  tris
#6671
te, ezen topic bohóca, itt az egetverő hülyeség, amit leírtál, ízlelgesd: " Ha erre fel tud venni egy cég 2 egység hitelt, akkor ha a fedezetet magához vonja a bank, akkor ott marad a 2 egység pénz. Ez a pénz pedig már tehermentes! "

mondogasd magadban, hogy "tris hülye a témához, tris hülye a témához", majd olvasd el újra, amit leírtál. ezt ismételgesd addig, amíg végre megérted, hogy hülye vagy a témához.

tehát ott tartottunk, hogy megállípítottuk: neked baromira lövésed sincs arról, hogy mi az a jelzálog. fogalmad sincs arról, hogy hogyan érvényesítik a zálogjogot. közöd sincs ahhoz, hogy utána mi történik, fogalmad sincs arról, hogy mi történik akkor, ha a zálog tárgya nem elégséges a zálogjogosult követelésének kielégítéséhez.
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 15:51
Előzmény: #6669  totoro
#6670
Egyetértek. Tristől pl. tavaly augusztus óta várom, hogy leírja néhány pontban érvekkel, hogy miért jó a papírt venni. 25 óta ő végig is vette ezt az időszakot, de válaszolni nem tudott rá, pedig érdekelt volna.
totoro
totoro 2015. 10. 26. 15:46
#6669
Szerintem adjátok meg egymásnak a címeteket, vagy cseréljetek telefonszámot, mert ez a sok sületlenséget amit mindkét oldalról egymásra zúdítotok, már kezdem nehezen viselni. Ráadásul vastagon off is. Aki többre értékeli a papírt az írja le miért jó vétel, aki kevesebbre írja le miért nem, de hogy ezekre a személyeskedő pöcsméregetésekre rajtatok kívül senki nem kíváncsi, az biztos.
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 15:40
Előzmény: #6667  tris
#6668
-60%
tris
tris 2015. 10. 26. 15:37
Előzmény: #6662  Törölt felhasználó
#6667
Mi ellen védekeztem!? Hogy nem vettem az elmúlt napokban!? 1-2 hete!? :)
Leírom, ha veszek, ez nem gond. Itt ebben csak a szokásos hazudozásod lehet téma.
Egyébiránt pedig téged még senki nem látott vitát úgy berekeszteni, hogy hanyagolod a témát, ha csak parányi fogást találsz! Inkább itt nyomod még éjjeli műszakban is és hisztizel, ha valaki éjjel 2-kor nem válaszol.
Szénné égetitek magatokat , de nyomjátok. :)
Már azzal is azonosulsz, hogy a felszámolás után a végrehajtóhoz kell menni a léért!? :)
tris
tris 2015. 10. 26. 15:36
Előzmény: #6661  stock33
#6666
Fedezetlen hitelkihelyezés bajnokai!
Ha jó sokan mentek a felszámolás után a végrehajtóhoz, hogy nem kaptátok meg a pénzeteket, akkor a végrehajtó majd odaadja nektek, hogy ne sírjatok!? :)
Rakd vissza a cumit a szádba!:)
De én rá merem bízni az olvasóra, döntse el mekkora profik azok, akik a fedezetlen hitel mellett kardoskodnak és persze nem gyarapszik a vagyona annak, aki az ilyen talált pénzt magához veszi. :)
Én jól elnevetgélek rajtatok.
Azért ekkora marhaságot nem néztem ki belőled sem. Megleptél, de jót mulattam. :)
Kérdezz már meg egy végrehajtót, mit mond ha felszámolás után bekopogsz hozzá a baromságoddal!? :)
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 13:24
Előzmény: #6664  totoro
#6665
Zsiday szór 😁
Már vagy 3* eladta azt a maradék 900K-ját 😁
totoro
totoro 2015. 10. 26. 13:17
#6664
Vicces eladó szórakozik a darabszámokkal, ezek szerint nem csak én unatkozom :)
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 13:04
#6663
bakterokra
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 11:04
Előzmény: #6659  tris
#6662
Nem kaptál te semmiféle hazugságon, csak hát a régi mondást alkalmazod, miszerint támadással a legjobb védekezni. Marhaságot írtál, most meg görcsösen kapálózol. Jó tanács: mindenki téved, tévedést elismerni nem ciki, nyilvánvaló hülyeséghez görcsösen ragaszkodni viszont az.

De javaslom további offolás helyett inkább a bukóddal foglalkozz, mert az még ennél is nagyobb baj. Én kiszálltam ebből a teljesen értelmetlen részből.
stock33
stock33 2015. 10. 26. 10:47
Előzmény: #6658  tris
#6661
te, ezen topic bohóca, itt az egetverő hülyeség, amit leírtál, ízlelgesd: " Ha erre fel tud venni egy cég 2 egység hitelt, akkor ha a fedezetet magához vonja a bank, akkor ott marad a 2 egység pénz. Ez a pénz pedig már tehermentes! "

mondogasd magadban, hogy "tris hülye a témához, tris hülye a témához", majd olvasd el újra, amit leírtál. ezt ismételgesd addig, amíg végre megérted, hogy hülye vagy a témához.

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek