Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stock33
stock33 2015. 10. 26. 10:44
Előzmény: #6657  tris
#6660
paszuly, továbbra is ott tartunk, hogy te hülye vagy a témához, és mint látható, azt se nagyon fogod fel, hogy az alapokra tanítalak :)

nem okfejtek, hanem leírtam a folyamatot, amiről te még életedben nem hallottál, de ökörként előugorba elkezdtél bégetni róla...
mókuska, ezek az alapok. és már ezt se fogod fel... :)
nézd, én addig foglak itt alázni, amíg visszajársz. ez így működik.

ha van egy kis gógyid, akkor tanulsz abból, hogy itt most jól lealázlak, ha nem, akkor legalább jól elszórakozunk itt páran rajtad :)

tehát ott tartottunk, hogy megállípítottuk: neked baromira lövésed sincs arról, hogy mi az a jelzálog. fogalmad sincs arról, hogy hogyan érvényesítik a zálogjogot. közöd sincs ahhoz, hogy utána mi történik, fogalmad sincs arról, hogy mi történik akkor, ha a zálog tárgya nem elégséges a zálogjogosult követelésének kielégítéséhez.

olvasgasd még csak azt, amit leírtam, ha nagyon sokszor elolvasod, akkor legalább már azt elmondhatod magadról, hogy az alapokat nagyon sokszor elolvastad, még ha akkor se lesz hozzá semmi közöd, mert agyilag még nem vagy hozzá érett, hogy megértsd :)
tris
tris 2015. 10. 26. 10:34
Előzmény: #6656  Törölt felhasználó
#6659
Ha téged hazugságon kapnak, azon ennyire simán átlépsz!?
Ez is sokat mond arról mennyire komoly nick vagy. :)
tris
tris 2015. 10. 26. 10:27
Előzmény: #6477  stock33
#6658
Nem semmi ez a tudatlan őrjöngés, amit lenyomsz.
Te most be vagy cuccolva!? Vagy elvonási tüneteid vannak, azért vagy ennyire ideges? Azt már biztosan nem tudod értelmezni, hogy a zálogjogosult nem az 1. a kielégítési sorrendben!
1. a felszámolás ktg-ei!! (Az előző hsz-edben mintha ezt is sejtetted volna. Mostanra teljesen összezavarodtál)
Ebbe pedig vaskos tételek tartoznak! Végkielégítések, ki nem fizetett bérek, felszámolás működési ktg-ei, perktg-ek, és sorolhatnám. Szóval ami marad, az nem szokta fedezni az igényeket! :)
Ahol hozzád hasonló hozzáértők a megmondók, ott gáz is lesz. Ahol pedig ténylegesen profik irányítják a szakterületeket, ott felszámolás előtt lépnek!
De 100-adszor is itt az ajánlatom: Megmutatom, hogy lesz tehermentes a fedezetlen hitelrész, csapjunk bele! :)
Árnyékboxmester! Milyen pofonokról és gyomrosokról hadoválsz!? :)
Én csak az öngólokat látom, amit saját magadnak rugdosol. :)
tris
tris 2015. 10. 26. 10:24
Előzmény: #6474  stock33
#6657
:)
Mielőtt ismét más irányba furdulnánk:
Te azért hoztad elő a felszámolási példádat, hogy azt bizonyítsd, a jelzálog után ott van még a felszámolásból csurranó, cseppenő többi lehetőség. Viszont én szembesítettelek a valósággal, miszerint felszámolásban még a jelzálog érvényesítésével kapcsolatos jogok is csorbulnak!

Nézzük mi böki a csőröd:
„ na, kezdjük ott, hogy "a fedezetet magához vonja"... tételezzük fel, hogy a zálogjog érvényesítését próbáltak a magad egyszerű módján kifejezni. rejtély, hogy miért nem a szakkifejezést használod. tételezzük fel, azért, mert lövésed sincs a témáról :) „

Való igaz, nem a legmegfelelőbb kifejezést használtam. De te sem! Fogalmazok akkor pontosan: feldughatja magának!

Nézzük viszont te mit írtál!?

Végigmehetnénk az egész ködös okfejtéseden, de inkább csak egy szemléletes részt emelek ki a mostani teljesen zavaros érvelésedből! Bele vagy zavarodva a magad által idehozott felszámolási eljárásba! Amit írsz, olyan nem létezik!

„miután elkelt a zálog tárgya, a befolyó összegből először is az egész procedúra költségeit kell fedezni, majd a zálogjogosult kerül kielégítésre. ha a befolyt összeg ezt nem fedezi (te példád erről szól), akkor a fennmaradó részre vonatkozóan végrehajtást kell kérni a hitelezetten.“

Ha egy felszámolás nem fedez valamit, utána még kérsz végrehajtást!? Ki ellen, mi ellen!? Szerencsétlen!
Ha egy céget felszámoltak, akkor annak vége, nincs. Nem tudsz még pénzt se adni neki. A bankszámlája is megszűnt.
Azt pedig, ha kíváncsi vagy rá megmutatom, hogy a fedezetlen (jelzálog feletti) hitel tehermentes e. Állj bele, nem lesz ekkora a végére a pacekod. :)
Fröcsögsz, miközben az értelem pedig elment pihenni. Vérprofikám! Kiderült, hogy egy nyalókás ovis vagy. :)
De jókat röhögök rajtad, úgy hogy szólj, ha vaki kiveszi a szádból a nyalókát! Majd dugok bele valamit. :)

Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 10:23
Előzmény: #6654  tris
#6656
" Én nem vettem se ezen a héten, sem a múlt héten."

Tehát akkor 146 k-d van kb. 12.5-ös átlagon. Ugye?
tris
tris 2015. 10. 26. 10:19
Előzmény: #6462  Törölt felhasználó
#6655
" A kiindulópont nem fedezetlen hitel volt. Ezt csak te tetted bele a témába utólag, miután rádöbbentél, hogy mekkora hülyeséget írtál először.“

:)
A szokásos trükkök. A múltkor már a példát kezdted kritizálni, mikor kinyitottam a szemed, hogy azt nem én hoztam elő, én csak cáfolom! :)
Én hazudok!? Itt vissza lehet olvasni! Innen indultunk:
5804
„ És lehet akármilyen csilivili palotád, ha kétszer annyi hitel van rajta mint amennyit ér, akkor, nincs vagyonod. „

Tehát a palota jelzálogjog a hitel felére, a másik fele fedezetlen. :)
Mivel látjátok mekkora luft, most mosdatnátok a szerecsent. :)
Véditek a védhetetlent! :) A haverod pedig már kezd beleőrülni. :)
tris
tris 2015. 10. 26. 10:15
Előzmény: #6461  Törölt felhasználó
#6654
„de az elmúlt napokban, 1-2 hétben vették. A vicc az, hogy azt tudjuk is kik vették:) Árpi, totoro, tris, meg még itt 2-3-an vettek folyamatosan, te is megjelentél újra, tehát belevettél.“

Tris fóbiád van? :)
Miért kell velem kapcsolatban állandóan hazudnod? Minden vételemet jelzem. Én nem vettem se ezen a héten, sem a múlt héten. Egyébként ezt te is tudod. Szó nincs tévedésről! Szokásos hazudozásod. :)
Törölt felhasználó 2015. 10. 26. 10:04
Előzmény: #6652  totoro
#6653
szarásig pakolják az eladói oldalt amíg 4huf-on nem lesz!:)én már ott fogok állni vételen
totoro
totoro 2015. 10. 26. 09:28
#6652
Megunhatnák már az eladók, és boríthatnának. Unalmas ez a patthelyzet.
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 19:24
Törölt hozzászólás
#6651
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 19:19
Törölt hozzászólás
#6650
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 13:07
Előzmény: #6646  vasvar
#6649
A #6630-ra nem reagáltál..,
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 09:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#6648
Azért azt észre vehetnéd, hogy hiába plusszolgatod a h.sz.-eidet az összes nickeddel, azért mínuszok terén te vagy a legnépszerűbb, ebből egyértelmű, hogy ki a fizetett felbeszélő.... Szán...m kapitány.
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 09:10
Előzmény: #6646  vasvar
#6647
Persze hogy van rá esély, arra is van, hogy ötösöm legyen a lottón, arra mondjuk kevesebb, hogy ez a szutyok 20-30 közé kússzon vissza, de várj csak ...... mégis van pl.:egy felszorzás által. :) Lehet akár 120-is egy pillanat alatt.

Ez a cég soha nem fog osztalékot fizetni, mert akkor az árfolyamtartásban aktívan részt kellene ill. illene venni..... Ez pedig egy tolvajpapírban igen ritka, mondjuk volt rá precedens.

A felszorzás után egy fincsi apport?

Erre van esély Docman? ( illetve Bogar....stb)

Komolyan mondom ez szánalmas.
vasvar 2015. 10. 25. 08:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#6646
Idén reális lehet hogy éves szinten összejöjjön 320 millió nyereség?

Nehogymár ne legyen képes egy 17-18 milliárd éves árbevételű cég erre ?

Állítólag az árbevétel 70%-a a második félévben jönn.

Abból jővőre kifizetne 1 ft osztalékot a cég a részvényeseknek és akkor mindenki boldog lenne.
Van erre reális esély Docman ?

Mehetne 20-30 közé az árfolyam. 20-as árfolyamnál 5%-os osztalék hozam.
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 08:19
Előzmény: #6642  Törölt felhasználó
#6645
Nem hülyeség.
Amíg nem volt neki forgalom nélkül állt 12ft körül.
Zsiday vette 14-15-ig. Utána elkezdett esni. Azóta 6-7ft.

Egyértelmű hogy megbízásból dolgozik. Minek vett? Ő nem olvasott téged hogy szart sem ér ez a részvény?
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 07:15
Törölt hozzászólás
#6644
Törölt felhasználó 2015. 10. 25. 02:08
Előzmény: #6640  Törölt felhasználó
#6643
Nem lep meg, hogy nem reagálsz a hozzászólásaimra...
Törölt felhasználó 2015. 10. 24. 16:36
Előzmény: #6640  Törölt felhasználó
#6642
"szerintem azért vette, hogy lenyomja, megbízásból"

1. Ehhez miért kellett ő? Bárki megtehette volna.
2. Amikor vett, pláne, hogy ő vett, az egyértelműen FELFELÉ HAT.

Tehát alapjaiban hülyeség ez a teória.
Törölt felhasználó 2015. 10. 24. 16:35
Előzmény: #6640  Törölt felhasználó
#6641
"budacash hír után beszakadt 12-15 ft-ra. ott volt, nem mozdult. zsiday vette, 14es átlaga lehetett. aztán elkezdett csökkenni, majd kijött a jelentése és kiderült 500.000et eladott. ekkor beszakadt 10-ről ide 6 alá."

Az időrendiség nagyon nem stimmel. A jelentéskor már rég 10 alatt volt.

Jelentés időpontja: okt. 4. este
link

És íme az okt. 2-i és 5-i kereskedési adatok:
date open high low close
5 Oct 2015 6.10 6.90 6 6.60 678,802
2 Oct 2015 7.60 7.60 6.10 6.50 764,624

Tehát baromira nem a jelentés után és hatására szakadt be. Már 7 Ft volt a jelentés előtt. Zsiday kb. 11-től lefelé adhatta és ő vitte le 6-7-ig.

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek