Topiknyitó: ChessBrain 2017. 04. 10. 21:02

Offolós topic (nemcsak) fugázihivőknek  

Ezt a topicot kisérleti jelleggel hoztam létre. Azt várom ettől a lépéstől, hogy ha mindenki idejár majd offolni, akkor a szakmai topicok sokkal letisztultabbak, sokkal áttekinthetőbbek lesznek. Ha mégsem válik be az ötlet, akkor a rendszeradminisztrátorok egyszerűen csak megszüntetik a topicot és kész. Szerintem megér egy próbát.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ChessBrain 2017. 04. 10. 21:40
#2
Látom, hogy valaki rám minuszolt itt is, meg a DAX topicban is. Az illető esetleg kifejthetné bővebben, hogy mi a problémája.
ChessBrain 2017. 04. 10. 22:01
#3
Gondolom, mindenki tudja, hogy közeledik a franciaországi elnökválasztás időpontja. Ha valakinek van elképzelése azzal kapcsolatban, hogy ki nyeri meg az elnökválasztást, és ez milyen kihatással lesz az európai tőzsdékre, várjuk a véleményét ezzel kapcsolatban!
ChessBrain 2017. 04. 10. 22:06
#4
A francia elnökválasztás első fordulójának időpontja: 2017. április 23. A francia elnökválasztás második fordulójának időpontja: 2017. május 7.
ChessBrain 2017. 04. 10. 22:34
#5
Hangsúlyozni szeretném, hogy NEM politikai okokból foglalkoztat a francia elnökválasztás kérdése, kizárólag a tőzsdékre gyakorolt hatása miatt.
berlini
berlini 2017. 04. 10. 22:54
Előzmény: #5  ChessBrain
#6
Szerencsére a veszély inkább csak elméleti annak ellenére, hogy a Le Pen az első fordulót valszeg megnyeri. Ha ez az elméleti veszély mégis bejönne, akkor az az Unió szétesését jelentené. A tőzsdék akkorát zuhannának, amekkorát 2009 tavaszán láttunk utoljára. Kelet-Európa az oroszok befolyási övezetévé válna. Az itteni országok egymással versenyezve nyalnák Putyin valagát. (Trump a NÁTO-val kapcsolatban amúgy is negativ.) Akárhogy töröm a fejemet nekem csak egy pozitivum jut eszembe. Munkanélküli orosztanárok ujra keresettek lennének.

Topik gazda

ChessBrain
4 4 4

aktív fórumozók