Topiknyitó: watson 2010. 11. 10. 12:58

Nyíltan Tolvaj Bűnöző a Fidesz frakció  

Az alkotmányból kiirtani a magántulajdon védelméhez még a saját szabályaikat is meghágja a Fidesz frakció:



"Elsőre nem ment át Lázár János alkotmánymódosítási javaslatának hétfőn elfogadott változata a parlamentben. A gépi szavazás adatai szerint csak a jelen lévő képviselők 66,5 százaléka támogatta"



"A parlamentben gyakran előfordul, hogy képviselők a gép hibája miatt nem tudnak szavazni. Ilyenkor általában automatikusan beszámítják a szóban közölt szavazataikat. A problémát most az jelentette, hogy erre már csak a határozat kihirdetése után került sor, márpedig kihirdetett határozatot a házszabály szerint utólag nem lehet megváltoztatni. A házbizottság ennek ellenére módosította az eredményt." link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
cscsb 2010. 11. 16. 20:11
Előzmény: #75  cscsb
#81
Bakker nagyon dühös vagyok én is.....a vicces az, hogy ha az előző kormány tizedét is megtette volna amit ezek a tehetségtelen demagóg gyökerek, már rég tüntetésen habzó szájú honatyák és "hazafiak" Takarodj, monnyon le szöveget skandálnának...
Nekünk is össze kéne fogni népszavazás, tüntetés stb. hogy közöljük a fidesszel, én/mi nem értünk egyet az MNYP pénzek lenyúlásával, mindenféle visszamenőleges törvényalkotással, különadókkal és egyébként is kapják be!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:11
Előzmény: #75  cscsb
#82
"Az új adórendszer finanszírozásához más forrásból ötszáz milliárd forint bevételt kell szerezni, ezt fedeznék a válságadók, a bankadó és a magánnyugdíjpénztári járulékok elvonása. Amennyiben ezeket a törvényeket az AB alkotmányellenesnek találta volna, borult volna a jövő évi terv."

Cscsb, igen és? Ez nem érv. Ez kb olyan, minth azal érvelnél egy betörő esetében, hogy szegény drogos volt és kellett a pénz a drogra...

Ami alkotmányellenes, az egy jogállamban nem lehetséges. Ez így volt még idén februárban is, amikor eltörölték az ingatlanadót. Az is hiányzott a költségvetésből...

Talán nem kell fedezetlenül adót csökkenteni. Vagy megtalálni az alkotmányos forrásait. Pl. valós költségvetési reformokkal, struktúrális reformokkal. De kiadási oldalon gyakorlatilag nem történt semmi és terveket se tudunk ilyenekről.
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:15
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#83
Te tiszta hülye vagy.
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:17
Előzmény: #61  watson
#84
Nekem Lázár tudjátok miről emlékezetes?
link
cscsb 2010. 11. 16. 20:18
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#85
penznyelo félreértesz.... olvasom régóta a kommentjeidet és 99%ban egyetértek veled.... nem érvénként hoztam fel, csak dühből, mert az egykulcsos adónak nem most lenne itt az ideje...főleg annak fényében, hogy a nagykeresetűek és nagykeresetű családosok jövedelemnövekményét a kiskeresetűek, ill. a plebs fizesse meg....
Ovi kb. évi 5 millával többet visz haza, addig Bajnai és Gyurcsány jelképes 1 ft-ért dolgozott(többi jótékony célra ment)
cscsb 2010. 11. 16. 20:19
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#86
igen és lázár papol a jó erkölcsbe ütköző végkielégítésekről......
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:22
Előzmény: #85  cscsb
#87
Hát igen a böszme bá meg a libás fickó nagy sztárok voltak, igazi celebek és micsoda nagylelkűség tőlük, hogy ingyé dolgoztak.
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:23
Előzmény: #81  cscsb
#88
"Bakker nagyon dühös vagyok én is.....a vicces az, hogy ha az előző kormány tizedét is megtette volna amit ezek a tehetségtelen demagóg gyökerek, már rég tüntetésen habzó szájú honatyák és "hazafiak" Takarodj, monnyon le szöveget skandálnának..."

Hát ez meg a másik. Durva amit ezek műveltek eddig.
cscsb 2010. 11. 16. 20:25
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#89
inkább ők, mint komplexussal teli törpe.....
commander8 2010. 11. 16. 20:26
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#90
No ez is önmagáért beszél.
Vajon a pofátlanul felvett költségtérítéseket nem akarják megadóztatni? Én már beérném azzal is ha mondjuk bruttósítanák.
Ismerek egy olyan fideszes képviselőt, aki SZDSZ-es színekben lett képviselő, majd amikor a Horn kormány nem jutott be a parlamentbe akkor átpártolt a narancsosokhoz. Ott is megválasztották, és az elmúlt 12 évben vidéki kisvárosi képviselő létére felköltözött Budapestre. A választások idejére lement a városába, azt követően vissza. Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyi albérleti hozzájárulást vett fel. Ma egyébként államtitkár. Mint választott képviselő valójában mennyit tett a körzetéért nem tudom, de hogy nagy a munkanélküliség a városban az is biztos.
cscsb 2010. 11. 16. 20:27
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#91
de tudod mit leszarom.....felőlem lehet diktátorhajlamú kis buzi is a minelnök, csak azt látnám, hogy Ésszel és nem szavakkal kormányoznak......
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:35
Előzmény: #91  cscsb
#92
Már buzi is miért mit tudsz amit mi nem:))))
cscsb 2010. 11. 16. 20:39
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
ja múltkor mondta egy mentős kolléga, hogy a viktoréktól ánuszruptúrával valami walkúrt bevittek a traumára:)
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:40
#94
Ma este 6 órakor megemlékezés és kormányellenes tüntetés kezdődött a Kossuth téren. Nem mentek?
cscsb 2010. 11. 16. 20:42
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#95
na félretéve a rossz poént...múltat lezárni, jelennel és jövővel foglalkozni... nem wishfull thinking kormányzás, hanem szigorú szakértői... nyilvánosság, összes közbeszerzés, állami pénz költése, állami fizetés a neten rajta, kizárni(csökkenteni) ezáltal a korrupciót. Normális költségvetés, kiadások lefaragása...stb....
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:43
Előzmény: #93  cscsb
#96
na ebbe a témába jól belemelegedtél:))))
cscsb 2010. 11. 16. 20:43
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#97
mennék de pécsi vagyok.....
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:45
Előzmény: #97  cscsb
#98
Károlyi kapott egy szép táblát a nyakába és egy kipát a fejére, hangulat van:)
cscsb 2010. 11. 16. 20:45
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#99
ez jó volt:)
Törölt felhasználó 2010. 11. 16. 20:46
Előzmény: #99  cscsb
#100
"A nagygyűlés egyik apropóját az adja, hogy a kétharmados kormánytöbbség a rendészeti törvényeket a diktatúrákat megszégyenítő módon akarja módosítani: ezentúl idegen rendőri erők is korlátozás nélkül vehetnének részt magyarországi akciókban, mint például tömegoszlatásokban, továbbá bárki korlátlanul megfigyelhető, lehallgatható lesz.
Mindezek törvényesítését egyetlen tisztességes magyar ember sem nézheti tétlenül! Ahogy 1919-ben Horthy Miklós elérte az idegen erők kivonulását Magyarországról, úgy nekünk is kötelességünk ezt követelni. Mindenkit hívunk tiltakozó demonstrációnkra, hogy együtt mondjuk ki: nem kell idegen rendőr a magyar utcákra! Nem akarunk megfigyeltek lenni a saját hazánkban, nemet mondunk a Fidesz orwelli világára és a párturalmi alkotmányra! Nem utolsó sorban követeljük a hazaáruló Károlyi Mihály emlékművének eltávolítását is.
Tiltakozó demonstrációnkra várunk minden magyar embert! Felszólal Vona Gábor, dr. Gaudi-Nagy Tamás, Hegedűs Tamás, Szegedi Csanád és Volner János - tájékoztat a Jobbik."

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek