Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 15:58

Nutex topik.  

Ajánlások száma: 0

Ajánlom

A NUTEX Nyrt (korábbi nevén HUMET Nyrt) értesít mindenkit, akit illet, hogy a Társaság 2010. október 10-én megtartott rendkívüli közgyűlésén meghozott határozatoknak megfelelő változásokat a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróság bejegyezte a cégjegyzékbe.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 22:26
Előzmény: #897  Törölt felhasználó
#900
Bukcsika ne nyelvezzél már mert elveszed az élményt:-)
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:25
Előzmény: #892  Törölt felhasználó
#899
Rutyi, válaszok a lejárató hazugságaidra:
1. Econetem nincs és sok éve nem is volt.
2. A Humet örökmérlegem pozitív. Régóta nincs. Nem véletlenül.

Fröcsögj tovább, egyre nevetségesebb vagy. Marslakót most nem piszkálom, elég, ha ránéz az egyenlegére, -75% minden szövegnél nagyobb bántás: és csak magának köszönheti.
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 22:24
Előzmény: #893  Törölt felhasználó
#898
Gordon elég sortos de ezt a papírt ő is longolja:-)
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:24
Előzmény: #896  marslako2
#897
nemkel ????

előbb írtam le, hogyan "kel" leírni jól

bukcsika ÐÐÐ
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 22:22
Előzmény: #894  Törölt felhasználó
#896
Kezdelek sajnálni:-)

azt nem mondtad hogy ecoba feleztél és itt is sokat buktál.

Minket nemkel védened mi értünk hozzá:-)

hány éves vagy?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:20
Előzmény: #894  Törölt felhasználó
#895
hooogy mondod vesztes? ? ?
mindenki adja el a nutexét? hmm?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:18
Előzmény: #892  Törölt felhasználó
#894
Tényleg nem tudsz semmi értelmeset írni. Égesd csak magad tovább.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:17
Előzmény: #878  Törölt felhasználó
#893
GordonG, a válaszom: amit kifektető írt, igaz. Üres, lózungok, a mérleg egyik (kisebbik) oldala.

Íme a másik oldal, a számok, a tények:

1. Saját tőke.

1.4 milliárdról 1.5 mrd-ra nőtt. Ez még 10%-os növekedés sincs. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

2. Árbevétel.

800 millióról 1.3 mrd-ra nőtt. Ez 60%-os növekedés. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

3. Eredmény.

A tavalyi -249 millió után 101 milliós profit lett. Ez látványos javulás. Megjegyzendő, hogy egyrészt e tekintetben kell a legnagyobb fenntartásokkal kezelni a Humet/Nutex jelentéseket. Másrészt korábban is volt nyereséges éve a Humetnek (2006, 2007, 2008). Harmadrészt félévkor 200 milliós nyereségük volt, így 2010 2. féléve VESZTESÉGES volt, vagy hazudtak a féléves jelentésben. Mindkettő rossz.

4. Tőkeemelések.

A legutóbbi 2 tőkeemelés során 260000 db új papírt bocsátottak ki maguknak 140 Ft-on, majd 700000 db-ot 24 Ft-on. További tőkeemelési joga van a vezetőségnek 24 Ft-on.

5. Osztalék.

A 10 Ft-os osztalék a piaci árhoz képest 2%. Ez önmagában semmi. Saját maguknak is kifizetik, így a legutóbb maguknak kinyomott 700000 db papír bekerára 14 Ft-ra csökkent. Azaz még a mostani gyorsan feleződött árfolyamnak is kevesebb, mint a harmincad része. Egy mezei részvényes miért adná az általuk kifizetett ár 30-50-100-szorosát?

6. Közelmúlt.

2004-2011 között 12 alkalommal emeltek tőkét, 1 kivételével mindig névértéken, mindig a piaci ár töredékén. 3,6 millióról 211 millióra nőtt a szavazatszám.

7. Jelenlegi vezetés elmúlt 2 éve.

A céget kb. 200 milliós éves nyereséggel, 3,8 milliárdos saját tőkével és 60 milliós részvényszámmal vették át. Most rettentő eredményként elértek 100 milliós eredményt, 1,5 milliárdos saját tőkét 211 milliósra növelt szavazatszámmal.

8. Távoli múlt.

A cég '96 óta van a tőzsdén. Azóta ez a 3. neve, 3. vezetősége, mindhárom élt a zártkörű tőkeemelgetéssel. '96-ban mai áron 150000 Ft-al jött a tőzsdére, történelmi maximuma '97-ben 305000 Ft volt. Most 500.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:15
Előzmény: #891  marslako2
#892
ezt mááár pénzelnyelő is leírta anno az econet topicban.
Sajnos neki ez jutott a sorstól...
Kinéz egy részvényt, és addig addig próbálkozik, míg haszna nem származik a dologból...kb 20-25 éves lehet a naívitásából...
Szegény szerencsétlen econettel lefelezte a mostani pénzét.

Nutex elleni hajtóvadászatában meg egy igen csak nagy bukó játszik közre...ezért a nagy ellenszenv napi fröcsögés...

JAVASLOM NEKI A LEKÖTÖTT BETÉTEKET!! OTT NYUGI VAN NYELŐ! NYUGI!

jó éjt

marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 22:04
Előzmény: #889  Törölt felhasználó
#891
Ha nincs rvnyed akkor mért izgat téged ez a rv? és ne írd hogy emberbarát vagy mert itt nem hülyék vannak meg te megakarsz védeni másokat mert hidd el itt senkit nem érdekel 1 olyan ember véleménye akinek se pénze se rvnye nincs.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 22:00
Előzmény: #865  treff
#890
Treff, köszönöm, amit írtál. Igazán nagyon jól esett olvasni.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:57
Előzmény: #875  Törölt felhasználó
#889
Rutyi, meg marslako, tegnap sokadjára megkértelek, írjatok érdemben, értelmesen, érvekkel a papírról. Nem ment. Nem lepődtem meg. Csak ennyit tudsz, ilyen ciki lennél?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:55
Előzmény: #885  Törölt felhasználó
#888
Szerintem te magaddal beszélgetsz. Gordon (=BigBroki többször bukott már le ilyennel is).
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:53
Előzmény: #878  Törölt felhasználó
#887
GordonG = BigBroki. Ez már korábban kiderült. Vele már 2 korábbi nevével vitáztam itt. Egyik után volt olyan korrekt, hogy visszajött és belátta, hogy tévedett és megköszönte a segítségemet.

BigBroki, úgy látom megint beszálltál. És ha pozid van, beindul kampánygépezet is. Kár, hogy nem tanulsz a hibáidból. Ez a rosszabb, amit egy tőzsdés elkövethet.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:49
Előzmény: #884  Törölt felhasználó
#886
holnap osztalék rally 10 Ft
igaz pénteken esett vagy 3-4%, de a végén valaki megmentette 100 darabbal, így csak 17-t esett
szuper ÐÐÐ
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:45
Előzmény: #878  Törölt felhasználó
#885
GordonG,

Úgy kezdem, ahogy kérted:

1.
Azt írod, hogy "offshore cegeken keresztul zartkoruen 24, azaz huszonnégy forinton tőkét emeltek! Innen magyarazd meg nekem, hogy miert kell nekem 4-5 honap elteltevel 20-25szörös áron vennem?! mi olyan knowhow, vagy egyeb termekkel rendelkeznek az elmult 4-5 honapban, ami miatt nekem vagy BARMELYIK masik KISBEFEKTETOnek ennyit kellene adnia?!?"

Nem tudom erre a választ, Pénznyelőnek is leírtam, hogy a kibocsátásokkal nem igazán értek egyet. Úgy gondolom, hogy ott van a kutya elásva, amit még a régi vezetés mondogatott, hogy a kibocsátás mértékénél nagyobb mértékben nő majd a cég az akvizíciókkal, így a részvényesek egy részvényre jutó értéke nőni fog.

Tény, hogy a kibocsátások megtörténtek, így a rossz oldala a deal-nek megvolt.

Azt gondolom, hogy Pénznyelő is leírta már, hogy ez a mai árfolyamokban látszik is, hiszen felére esett az árfolyam.

Eddig a rossz dolgok.

Most a jók.

Adva van a jelenlegi részvényszám. Ez ma már adva van, itt már nem rossz hír, hogy mennyivel nőtt 2010-ben, vagy 2004-től, vagy hasonlók. Ez már benne van az árban.

Most az a kérdés, hogy van-e valós értékteremtés a cégnél.

Ezt a legfrissebb hírek alapján lehet megítélni.

1. A NUTEX-nek 3 leányvállalata van, az ENEREX, 2 budapesti patika és az Organic Mission Magyarország Zrt.

2. Hír volt, hogy az ENEREX nyereségesen működött és osztalékot fizet a NUTEX-nek.

3. Hír volt, hogy a patikák nyereségesen működtek, és osztalékot fizettek a NUTEX-nek.

4. Hír volt, hogy az Organic Mission nyereséges volt és osztalékot fizetett a NUTEX-nek.

- minderre egy adag rosszindulattal még azt lehetett volna mondani, hogy cégcsoporton belüli pénzmozgatás, de:

5. Hír most, hogy a NUTEX is nyereséges volt és a NUTEX is osztalékot fizet a részvényeseknek, azaz a KISBEFEKTETŐKNEK, NEKÜNK, MINDANNYIUNKNAK.

Ilyen eddig ennél a cégnél - tudomásom szerint - még sosem volt!

Ez azt mutatja, hogy a cég fejlődik, és ebből a részvényesek is részesülnek osztalék formájában. Remélem, hogy a tervek megvalósulnak és jövőre nagyobb osztalék lesz már és egy jó irányú folyamat indult el a cégnél.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:45
Előzmény: #879  Törölt felhasználó
#884
valóban, mindenki igazat írt eddig, csak nem szabad minden hírt egyformán kezelni.

ha a veszel valamit ami pár év múlva 5%-t éri, majd kapsz rá pár fillért kamatként, akkor minek kellene örülni??
oszd el 10 forintot 15000-el hogy mekkora űzlet ez a cég...

ha arra gondolosz nem számít mi volt 3 éve, akkor gondolj arra mi lehet 3 év múlva...
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:44
Előzmény: #880  marslako2
#883
Tedd fel rutyi haverodnak is ezt a kérdést...
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:43
Törölt hozzászólás
#882
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:42
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#881
Kifekteto:

"Monk, ha újra tőkét emelnek a tőzsdei ár alatt és nem tesznek a cégbe legalább annyi értéket, akkor megkövetlek Téged is és Pénznyelőt is, és én magam is minden fórumon felszólalok majd ellene."

Ugyan már. Addigra rég sehol nem lesz ez a nick (nem te, mert te visszajössz majd más néven). Ismerem ezt. Tudod hány ehhez hasonló szöveget írtak nekem az elmúlt 5 évben ide?

Ez a cég 15 éve, amióta a tőzsdén van, azóta él a piaci ár alatti zártkörű tőkeemeléssel. Megjegyzem, most is megvan a joguk hozzá, csak rajtuk múlik, mikor élnek vele. Egy ideig nem fognak, a mostani 83%-os korábban példanélküli mértékű tőkeemelés után, ahol az ár is példanélkülien alacsony volt, az akkori piaci ár 40-ed része (!!), szóval ilyen tőkeemelés után természetes, hogy szünetet tartanak a saját érdekükben is. Mindent ugyanis nem bír el az árfolyam.
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 21:38
Előzmény: #866  treff
#880
Akinek nincs rvnye az mért foglalkozik vele?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:30
Előzmény: #878  Törölt felhasználó
#879
GordonG,

köszönöm szépen az írásodat, még ma válaszolni fogok rá.

Addig is köszönöm a biztatást is, én is úgy gondolom, nincs okom félni, mert eddig valós dolgokat írtam, nyilvános közleményeket és újságcikkeket másoltam be, és leírtam, hogy szerintem ezek jó vagy rossz hírek (meggyőződésem, hogy a mai Magyarországon ez nem tilos). Mások negatív kritikáját a lehetőségek szerint nyitott hozzáállással fogadtam, többet, így különösen Pénznyelőét többször el is fogadtam.

Szóval írom az érdemi választ.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:21
Előzmény: #877  Törölt felhasználó
#878
kifekteto,

irj nekem legyszives par jo hirt a ceggel kapcsolatban! Ha még ma lesz ra idom, akkor igerem reagalok ra, de szerintem exmnb-s vagy egyeb kedves "tebesz" kepviselok is megteheszik majd ezt!

DE mindenkeppen onnan inditsd, hogy:
Offshore cegeken keresztul zartkoruen 24, azaz huszonnégy forinton tőkét emeltek! Innen magyarazd meg nekem, hogy miert kell nekem 4-5 honap elteltevel 20-25szörös áron vennem?! mi olyan knowhow, vagy egyeb termekkel rendelkeznek az elmult 4-5 honapban, ami miatt nekem vagy BARMELYIK masik KISBEFEKTETOnek ennyit kellene adnia?!?
Majd ha ez vilagos lesz szamunkra, akkor irom a tovabbi kerdeseimet!

PS:
arra azert felhivom a figyelmed, hogy ne hagyd figyelmen kivul, hogy mi lett a hybridboxos hasonlo topic eredmenye, mert lehet, hogy itt teged akarkik feljelentenek es egyeb dolgokat irnak neked, de amig valos dolgot allitasz, addig ne felj semmitol, viszont idoben vedd eszre hogy mikor kell abbahagyni! es en tenyleg csak baratian fordulok hozzad, mivel en is azt szeretnem, hogy a BÉT tele legyen valos sztorikkal rendelkezo cegekkel!
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:04
Előzmény: #875  Törölt felhasználó
#877
rutyutyuty,

Pénznyelő motivációját részben értem. Felismert egy tendenciát (tőkeemelések) és erre felhívja a figyelmet, mint jelentős kockázatra. Ebben Pénznyelőnek TELJESEN IGAZA VAN, ez a NUTEX esetében valóban jelentős és valós kockázat, ha ezt ecseteli 17 különböző formában, abban nincs is semmi kivetnivaló.

VISZONT!

Ha vannak jó hírek, azok szintén igen lényeges és valós tényezők a papír megítélésében. Ha valaki (például én) erre is felhívja a figyelmet, akkor azt gondolom, hogy az is helyes.

Fontos, hogy a kettő egymás mellett élhessen. Mondhassa el Pénznyelő az aggályát akár napi 100-szor is ha akarja, hiszen szólás- és véleményszabadság van, és ráadásul Pénznyelő figyelemfelhívása VALÓS ALAPOKRA ÉPÜL.

Fröcsögni azonban nem kéne, ezt már Jovi is felrótta Pénznyelőnek, hogy túlságosan ingerült a NUTEX-szel szemben, és ezért helyenként már nem tárgyilagos az elemzése.

Szóval én örülök, hogy Pénznyelő is itt van és elmondja a véleményét, az sem baj, ha naponta feljelent, nem vagyok haragtartó.

De minden éremnek két oldala van, és ha a NUTEX-ben vannak jó dolgok, akkor azt sem kellene teljesen lebecsmérelni.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 21:02
Előzmény: #874  Törölt felhasználó
#876
Úgy legyen.

( A 10ft NEKIK majdnem 1/2 részényt jelent. )
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:57
Előzmény: #867  treff
#875
ahhhogy pénzelbukó mondaná...nyeld be a bukót mint az econetben...átverőgép!
Neked is meg a haverodnak (pénznyelő) is azt ajánlom, hogy messziről kerüljétek el a tőzsdét! Nem nektek való ez...
Ott van egy axa-s folyoszámla, rakd oda a pénzed, nem kell lekötni kapsz kb 5 %-ot lekötés nélkül, fizeted a kamatadót, és nem kell itt fr9óöcsögni hogy jajjj mi lesz velem bukóban ülök... haverod nem vett még rá hogy eladjad a mostani 5 ft-on???????????
naaa?
pápá

ui.:
most már lehet mi is venni fogunk pár 10ezer db-otttt

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:56
Előzmény: #873  Törölt felhasználó
#874
Monk, ha újra tőkét emelnek a tőzsdei ár alatt és nem tesznek a cégbe legalább annyi értéket, akkor megkövetlek Téged is és Pénznyelőt is, és én magam is minden fórumon felszólalok majd ellene.

De egyelőre, ha megengeded, akkor örülök a soha nem látott NUTEX osztaléknak, mert az JÓ.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:53
Előzmény: #872  Törölt felhasználó
#873
Na azért ne csináljunk egymásból bohócot !

A 10ft-ot azért adják,mert abból ŐK újra tudnak venni maguknak 24ft-ért !!!!!!

Ezen nincs mit megbeszélni.

VICC és RÖHEJ !!!!!!!!!!

Nem is szvesztegetek erre több időt.

GONDOLD MEG,HOGY MIKET ÍRKÁLSZ,MERT TÉNYLEG LESZ" ÚTÓÉLETE " az írásaidnak !!
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:48
Előzmény: #871  Törölt felhasználó
#872
Monk, teljesen igazad van, aki nagyon régről van beragadva, annak a 10 ft osztalék kevés.

Aki viszont mai áron vesz, annak 2% az osztalékhozama, úgy, hogy az OTP-ben ugyanez 1%.

Sajnos a NUTEX többet esett, mint az OTP, de ettől még mai árra vetítve az osztalékhozam elfogadható mértékű.

És ne felejtsük el, hogy eddig NULLA forint osztalékot fizetett.

Szóval azért a 10 ft az több, mint a 0 ft. Ez mindenképpen egy jó irányba tett lépés, szerintem.

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:44
Előzmény: #869  Törölt felhasználó
#871
HÁNYINGER !!!!!!!!!!!

Akik 5 000 ft-ról és 10 000ft-ról vannak benne azok mit csináljanak a 10ft osztalékkal ??????????

Csak olvasom a fórumot de ez a 10ft GUSZTUSTALAN néhány fórumozóval együtt !!!

Pénznyelő írásai KORREKTEK !
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:40
Előzmény: #869  Törölt felhasználó
#870
Egyszerűen érthetetlen Pénznyelő fröcsögése, ha ilyen hírek vannak.

Ha nem tetszik neki a dolog, írja le érvekkel, de ezt úgy tűnik most nem tudja lefikázni, mert ez tényleg jó.

Ha valaki ellentmond neki, akkor elfut a PSZÁF-hoz? Fusson csak, ha érve nincs, ez őt minősíti.

Kötve hiszem, hogy a közlemények bemásolása és vélemény kifejtése jogellenes cselekmény lenne. Ha mégis, akkor itt minden fórumozó érintett lenne, ez ugyanis erről szól.

Mi lesz legközelebb? Megkeresi a NUTEX-ről pozitívan nyilatkozókat egy baseball ütővel?

Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:35
Előzmény: #868  Törölt felhasználó
#869
Csak azért, hogy Pénznyelő örüljön, és nagyobb indulattal írja meg a feljelentését, még egyszer bemásolom a NUTEX közleményt.

Rendkívüli tájékoztatás

Jó évet zárt a NUTEX csoport

Osztalékfizetést javasol az Igazgatótanács

60%-kal növelte konszolidált árbevételét 2010-ben a NUTEX Nyrt., így a
csoport előző év utáni konszolidált nyeresége 101 millió forint – áll a
társaság 2010 évi konszolidált éves beszámolójában. Az Igazgatótanács a
NUTEX Nyrt. és az egész NUTEX csoport nyereséges működésére
tekintettel valamennyi kibocsátott részvényre, részvényenként 10 forint
osztalék kifizetését javasolja, mely a névérték 42%-ának felel meg.

A NUTEX Nyrt. közzétette 2010 évi konszolidált éves beszámolóját, melyben
növekvő árbevételről és pozitív adózás előtti eredményről számolt be. A NUTEX
Nyrt. konszolidált árbevétele a 2009-es 814 millió forintról 2010-ben több mint
60%-kal 1,297 milliárd forintra nőtt. A csoport konszolidált eredménye a 2009-es
249,7 millió forint veszteségből 2010-ben több mint 101 millió forint nyereségre
emelkedett.

Az Igazgatótanács a NUTEX Nyrt. és az egész NUTEX csoport nyereséges
működésére tekintettel valamennyi kibocsátott részvényre részvényenként 10
forint osztalék fizetését javasolja, mely a névérték 42%-ának felel meg.
A NUTEX Nyrt. az előző hetekben egymás után tette közzé az érdekeltségébe
tartozó cégek nyereséges működéséről szóló közleményeit.

Az árbevétel nagyságát nézve a legjobban az Organic Mission Magyarország Zrt.
zárta a tavalyi évet. A társaság közel 900 millió forintos nettó árbevétele után fizet
osztalékot. Az Organic Mission Magyarország Zrt. jelenleg három országban
forgalmazza termékeit, rövidesen pedig oroszországi terjeszkedésbe kezd,
amelynek eredményeként az idén jelentősen növelheti árbevételét.

Osztalékfizetésről döntöttek korábban az ugyancsak a NUTEX Nyrt. többségi
tulajdonában lévő két nagy forgalmú budapesti gyógyszertár tulajdonosai is,
miután 2010-ben 410 millió Ft-ot meghaladó nettó árbevételt értek el.
Szintén nyereséggel zárta a 2010-es évet és osztalékot fizet a NUTEX Nyrt.
innovatív táplálék-kiegészítőket gyártó és forgalmazó leányvállalata a kanadai
Enerex Botanicals Ltd. A NUTEX Nyrt kanadai leányvállalatának üzemi
eredménye meghaladta a 150.000 CAD-t, adózott eredménye az 50.000 CAD-t.

Az Enerex a világ 11 országába (Kanada, USA, Mexikó, Hongkong, Tajvan,
Egyesült Királyság, Magyarország, Szlovákia, Irán, Egyesült Arab Emírségek,
Szaúd-Arábia) szállít jelenleg és az idén várhatóan további öt országban
nyitja meg kereskedelmi képviseletét.

Budapest, 2011. április 8.
_________________________________
A NUTEX Nyrt egy, az emberi egészség szolgálatában álló nemzetközi vállalatcsoport
anyavállalata. Leányvállalatai között szerepel a Kanadában bejegyzett, kiemelkedő
minőségű, innovatív táplálék-kiegészítőket fejlesztő és értékesítő Enerex Botanicals Ltd.,
az egyedülálló, prémium kategóriás táplálék-kiegészítő és kozmetikai termékeket
forgalmazó Organic Mission Magyarország Zrt., valamint a gyógyszerek, gyógyhatású
készítmények, gyógyászati segédeszközök és más egészségmegőrző termékek
kiskereskedelmét végző két budapesti gyógyszertár.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 20:33
Előzmény: #867  treff
#868
Kesereghet a sok lebeszélő, ettől a tény még tény marad,

OSZTALÉKOT FIZET A NUTEX!!!

Ha ezért engem, vagy bárki mást Pénznyelő feljelent bárhol, az az Ő dolga.

Kár, hogy valakinek az fáj, hogy a NUTEX kezd jó lenni. De hát ismerjük a szomszéd tehenéhez való hozzáállást.

treff
treff 2011. 04. 10. 20:23
Előzmény: #855  Törölt felhasználó
#867
A beírásaid olyanok és annyit érnek, mint ahogy a nickneved viszonylag gyors tempóban kimondva hallatszik.
treff
treff 2011. 04. 10. 20:20
Előzmény: #864  marslako2
#866
te beteg vagy!
bár tény, hitelesen és jól játszod a szereped hosszú-hosszú hónapok óta
treff
treff 2011. 04. 10. 20:19
Előzmény: #853  Törölt felhasználó
#865
Habár a múltban nem mindíg értettünk egyet politikai kérdésekben, attól függetlenül minden elismerésem a tiéd és becsülöm a kitartásodat, ahogy próbálod a sok mocsok és szenny közül megmutatni a tényeket és félrevezetéseket a kisbefektetőknek! Ezen felbuzdúlva írtam én is a lentebbi szösszenetemet, mint részvényes. Sajnos anno én is belevettem, speki szinten, de a butaságom miatt az idők során nem dobtam, így a pozi szó szerint a töredékét éri már. Inkább adtam volna azt a pénzt a rászorultaknak. Rosszul esik a dolog, de ez van, nem tudok már mit tenni, majd visszajön az a pénz. De mégse csinálom a beetető reklámot, mint az a néhány félkegyelmű itt a fórumon.

Szóval hajrá, sok sikert kívánok, örülök a döntésednek!
marslako2
marslako2 2011. 04. 10. 19:01
Előzmény: #860  Törölt felhasználó
#864
Szerinted mennyi jutalékot kapna ha sikerülne leverni az árát?

minden esetre azért ezt nem gondoltam volna hogy vannak emberek akik hivatásos átverők,

mit fog mondani ha 3000lesz?
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 15:52
Előzmény: #861  Törölt felhasználó
#863
Te nem szeretnéd felmarkolni a 2%-os osztalékot?
De kis butus vagy:)
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 10:37
Előzmény: #861  Törölt felhasználó
#862
(#67505) Re: Christ-nek szól
Értékelés: -1
előzmény (#67503: higins79) | válasz erre | Ma, 10:16
o___o
(^o^)
o/( )o
O_.^._O
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 10:34
Előzmény: #860  Törölt felhasználó
#861
mehetsz a 2.5m hantás daraboddal dagi ÐÐÐ
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 10:24
Előzmény: #859  Törölt felhasználó
#860
Tisztelt Részvényesünk!
A NUTEX Befektetési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhelye: 1147
Budapest, Telepes u. 53., cégjegyzékszáma: Cg. 01-10-043104, nyilvántartó
bíróság: Fővárosi Bíróság mint Cégbíróság) (a továbbiakban: Társaság)
Igazgatótanácsa a Társaság éves rendes közgyűlését 2011. április 30. napján
10:00 órai kezdettel, 3932 Erdőbénye, Mátyás király u. 49. – Magita Hotel
konferenciaterme helyszínnel, személyes jelenléttel történő megtartási
móddal hívta össze.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 09:40
Előzmény: #858  Törölt felhasználó
#859
csak nyugi :)
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 09:31
Előzmény: #857  Törölt felhasználó
#858
de én szeretlek Téged
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 09:09
Előzmény: #855  Törölt felhasználó
#857
Nekem teljesen mindegy, mennyi az árfolyam. Ha úgy ítélem meg, hogy innen van benne lehetőség felfelé, akkor meg fogom azt is írni. Ahogy tettem ezt a 600-ra felpattanás előtt is.

Te viszont kizárólag azért jársz ide, hogy engem fikázz. Ez szánalmas.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 09:08
Előzmény: #855  Törölt felhasználó
#856
Vastagon, sz@rnak rá, arra használjuk, hogy pörgesse a topikot.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 08:59
Előzmény: #853  Törölt felhasználó
#855
szeeerintem beszélj Civin Úrral is, ő segít neked a hülye beadványaiddal! :) Ezt csinálta 1 évig de nem igazán jött össze semmi...de majd a pénznyelő!!! semmilyen érdekből elindul és intézkedik!!! A PÉNZNYELŐ ELINTÉZI EZT A NUTEXET!
Szeeerinted ezt elhiszik itt a kisbüfik, hogy te csak szimplán jó indulatból akarod, hogy eladják a meglévő részvényeiket???
Pénznylőnek egy feladata van itt, amit már többször hangoztatott:
1-2 Ft-ra - 100-200 Ft-ra levinni az árfolyamot! És miért? ...
Szép napot
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 08:48
Előzmény: #846  marslako2
#854
Nagy szamárság volt a fazontól. :-))
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 00:58
Előzmény: #851  treff
#853
Treff, kifektetővel nagyon rossz lóra tettek. Az elmúlt hetekben ugyanis sikerült elérniük azt, amit eddig a mezei átvert kisspekik miatt nem tettem meg, de most meglépek, a kamujelentéseiket és közleményeiket szép kis összefoglalóval elküldöm a PSZÁF-hez. És fontolom egy kártérítési per indítását is, ügyvéd lenne, de mivel nekem személyes érintettségem nincs, így ezt csak kellő számú jelentkező érintett esetében lépem meg.
Törölt felhasználó 2011. 04. 10. 00:47
Előzmény: #849  Sigorszky
#852
Sigorszky, dehogy reménykedek ilyenben, nem vagyok hülye, tudom, hogy nem lesz értelmes válasz:) De ilyenkor egy új tőzsdés / új olvasó számára is egyértelművé válik a helyzet, ha csak ma nézett ide be először, akkor is.

Ezért másolgatom a jelentésre adott válaszomat is. Ha Cserekleiék felhasználnak mindent, hogy spekiken nyerészkedjenek, azt a szánalmas eszközt is, hogy álnéven írogatókkal tukmálják a papírjaikat, és ezek ugyanazt hajtogatják 0-24-ben itt, akkor válaszul én is másolgatom a tényeket. Ők járnak rosszabbul.

Persze, nem minden fröcsögő Cserekleiék embere (kifekteto az), yoda és marslako egyszerű speki, akik így akarnak jobb áron megszabadulni a rossz pozijukból. Bár már rég rájöhettek volna, hogy 75-80%-os bukó után 500-600%-os emelkedő kell a 0-hoz, tehát nekik teljesen mindegy már, ha 2%-ot sikerül is felkamuzniuk, vagy ennyi osztalékkal kiszúrja a szemüket a főmutyista.
treff
treff 2011. 04. 09. 23:42
Előzmény: #849  Sigorszky
#851
Egyszerűen döbbenet, hogy ez a rutyutyuty - Messi-Tomi - marslako2 - kifekteto négyes mit meg nem enged magának, milyen végtelenül szánalmasak és tenyérbemászóak!

Szó szerint félelmetes, hogy mennyire átformálnak-kiforgatnak mondatokat; embereket milyen szinten képesek alaptalanul bemocskolni (mint pl. penznyelo-t) és körmük szakadtáig küzdve és harcolva mire nem képesek azért, hogy ezt a mocsadék szemétrevaló részvénynek csúfolt valamit minél nagyobb mennyiségben minél több emberre rásózzák.

Gyomorforgató, ahogy a Nutex (és elődje, a Humet) - Európa és Magyarország tőzsdéinek szégyenfoltja - tőkebefektetési csalások és sunyi húzások tömkelegével emberek százait, ezreit elképesztő mértékben megkárosította már eddig is bármiféle felelősségre vonás és következmény nélkül. Azonban az már mindennek a teteje, hogy fizetett cégbérenceken keresztül nap mint nap a fórumon keresztül hiteget és tukmálja a vacak papírjait az emberekre. Ez már mindennek a teteje!!!!

Az ilyenek ügyét nem elhúzódó, vagy soha létre nem jövő bírósági tárgyalásokon keresztül kellene intézni, hanem úgy, ahogy régen a háborús idők idején tették a hazaárulókkal az utcákon egy szimpatikus villanyoszlop segítségével...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 22:04
Előzmény: #843  marslako2
#850
pedig lehet nem ártana legalább tudomásul venni amiket írt, mert sajnos mind igaz...
Sigorszky 2011. 04. 09. 21:55
Előzmény: #847  Törölt felhasználó
#849
Reménykedsz még, hogy kapsz értelmes gondolatokat? Javíthatatlan optimista vagy.:)
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 21:51
Előzmény: #847  Törölt felhasználó
#848
Adok támpontot is. Itt vannak pl. a beszámoló főbb tanulságai.

1. Saját tőke.

1.4 milliárdról 1.5 mrd-ra nőtt. Ez még 10%-os növekedés sincs. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

2. Árbevétel.

800 millióról 1.3 mrd-ra nőtt. Ez 60%-os növekedés. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

3. Eredmény.

A tavalyi -249 millió után 101 milliós profit lett. Ez látványos javulás. Megjegyzendő, hogy egyrészt e tekintetben kell a legnagyobb fenntartásokkal kezelni a Humet/Nutex jelentéseket. Másrészt korábban is volt nyereséges éve a Humetnek (2006, 2007, 2008). Harmadrészt félévkor 200 milliós nyereségük volt, így 2010 2. féléve VESZTESÉGES volt, vagy hazudtak a féléves jelentésben. Mindkettő rossz.

4. További tőkeemelési joga van a vezetőségnek 24 Ft-on.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 21:49
Előzmény: #843  marslako2
#847
Se te, se a rutyi haverod nem írt még egy értelmes sort se itt soha. Tessék, itt a lehetőség. Ezt kérem 2 éve itt: lássuk az értelmes gondolatokat és érveket. Hajrá!
marslako2
marslako2 2011. 04. 09. 21:42
Előzmény: #845  Törölt felhasználó
#846
te kevered a szezont a fazonnal már írtam neked hogy nem tanitallak,

inkább azt mond meg mért adtad el a pyit 40ér csütörtök záróba?

te zseni!
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 21:36
Előzmény: #843  marslako2
#845
épen?

brávó!
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 20:51
Előzmény: #843  marslako2
#844
nneeem először megy a rendőrbácsikhoz, meg a PSZÁÁF-hoz! :))))
Megmutatja majd papííron, hogy itt a fórumon nem engedik neki egyes egyének lebeszélni az árfolyamot!
Szegény pénznyelő feljelenti magát is! :)
Persze ő kap enyhítést, mert önként feldobta magát...:)
szánalmas...
marslako2
marslako2 2011. 04. 09. 20:44
Előzmény: #841  Törölt felhasználó
#843
Mindegy mit írsz itt már senki nem figyel rád!!!!!

Most épen azt akarod elmotyogni hogy amit olvasnak az nem igaz hanem majd te megmondod nekik mi az igazság.

Sürgősen fordulj orvoshoz mert úgy látom komoly problémád van.
higins79 2011. 04. 09. 18:24
Előzmény: #837  Törölt felhasználó
#842
lassan lemorzsolódik úgy is...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 18:12
Előzmény: #839  Törölt felhasználó
#841
A beszámolóról meg röviden:

1. Saját tőke.

1.4 milliárdról 1.5 mrd-ra nőtt. Ez még 10%-os növekedés sincs. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

2. Árbevétel.

800 millióról 1.3 mrd-ra nőtt. Ez 60%-os növekedés. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

3. Eredmény.

A tavalyi -249 millió után 101 milliós profit lett. Ez látványos javulás. Megjegyzendő, hogy egyrészt e tekintetben kell a legnagyobb fenntartásokkal kezelni a Humet/Nutex jelentéseket. Másrészt korábban is volt nyereséges éve a Humetnek (2006, 2007, 2008). Harmadrészt félévkor 200 milliós nyereségük volt, így 2010 2. féléve VESZTESÉGES volt, vagy hazudtak a féléves jelentésben. Mindkettő rossz.

4. További tőkeemelési joga van a vezetőségnek 24 Ft-on.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 18:11
Előzmény: #837  Törölt felhasználó
#840
Macko, mint már írtam: az ár szempontjából valóban ez a legnagyobb probléma, de ezek a lépések jogszerűek, sajnos. Úgyhogy ezeket hiába nyomod fel.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 18:07
Előzmény: #825  Törölt felhasználó
#839
Az árbevétel nagyságát nézve a legjobban az Organic Mission Magyarország Zrt.
zárta a tavalyi évet. A társaság közel 900 millió forintos nettó árbevétele után fizet
osztalékot. Az Organic Mission Magyarország Zrt. jelenleg három országban
forgalmazza termékeit, rövidesen pedig oroszországi terjeszkedésbe kezd,
amelynek eredményeként az idén jelentősen növelheti árbevételét.

Osztalékfizetésről döntöttek korábban az ugyancsak a NUTEX Nyrt. többségi
tulajdonában lévő két nagy forgalmú budapesti gyógyszertár tulajdonosai is,
miután 2010-ben 410 millió Ft-ot meghaladó nettó árbevételt értek el.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 18:06
Előzmény: #836  Törölt felhasználó
#838
72 feljelentést zártak le tavaly.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 18:03
Előzmény: #834  Törölt felhasználó
#837
szerintem a névérték felszorzás az ütősebb volna feljelentésnek
hogy hogy csak négyszerezték? miközben a darabszámoz századolták? tőzsdei árát meg százszorozták.
ezért esett -20 -20 -20%-t teljesen jogosan!!! sőt kevés is volt!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:57
Előzmény: #835  Törölt felhasználó
#836
Nincsenek tisztában az informatika alapjaival. Jogos a dádá pénznyelőnek. Fizetni fog az okozott kárért a kicsiknek.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:54
Előzmény: #832  xmann
#835
PFFF...NE LEGYÉL MÁR TE IS NEVETSÉGES...MINT A PÉNZNYELŐ
NEKEM 1 DB HUMETEM NINCS, CSAK ÉRDEKES MÓDON ITT NÉHÁNYAN EL AKARJÁK ADATNI A RÉSZVÉNYT ILYEN NYOMOTT ÁRON!!!!
AZT AKARJÁK, HOGY REALIZÁLJÁK A VESZTESÉGÜKET A KEZDŐK!

MAGATOKAT NEM AKARJÁTOK FELJELENTENI???

HIVATÁSOS LEBESZÉLŐKÉNT???? HEEEEE?

VICC AZ EGÉSZ...IP CíM :)))

TUL SOK FILMET NÉZTEK GYEREKEK!
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:27
Előzmény: #832  xmann
#834
Meg is teszem, a féléves kamujelentéssel és az eltűnt új alapítású céggel együtt megy a PSZÁF-hoz a beadványom.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:25
Előzmény: #826  Törölt felhasználó
#833
A beszámolóról meg röviden:

1. Saját tőke.

1.4 milliárdról 1.5 mrd-ra nőtt. Ez még 10%-os növekedés sincs. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

2. Árbevétel.

800 millióról 1.3 mrd-ra nőtt. Ez 60%-os növekedés. Szemben a szavazatszám 83%-os, tőzsdei részvényszám 119%-os növekedésével.

3. Eredmény.

A tavalyi -249 millió után 101 milliós profit lett. Ez látványos javulás. Megjegyzendő, hogy egyrészt e tekintetben kell a legnagyobb fenntartásokkal kezelni a Humet/Nutex jelentéseket. Másrészt korábban is volt nyereséges éve a Humetnek (2006, 2007, 2008). Harmadrészt félévkor 200 milliós nyereségük volt, így 2010 2. féléve VESZTESÉGES volt, vagy hazudtak a féléves jelentésben. Mindkettő rossz.

4. További tőkeemelési joga van a vezetőségnek 24 Ft-on.
xmann 2011. 04. 09. 17:20
Előzmény: #831  Törölt felhasználó
#832
Szerintem kellene kérni egy pszáf vizsgálatot, akkor bekérhetnék kifektető, meg rutyi IP címét, meg mail-jét, és kiderülne hogy ki áll a felbeszélés mögött.Ha valóban céges alkalmazottak (gyanús hogy igen) akkor annak súlyos következményei lehetnek mind rájuk mind a cégre nézvést
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:15
Előzmény: #829  Törölt felhasználó
#831
Értem, hogy ideges vagy. -80%-nál én is az lennék (mondjuk én nem vagyok olyan hülye, hogy eljussák egyáltalán idáig). De nem rám legyél mérges a bukód miatt.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:13
Előzmény: #828  Törölt felhasználó
#830
Persze, hogy hazudik. Rutyika valakinek a fikázó nickje. Egy értelmes hozzászólása nem volt még.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:04
Előzmény: #828  Törölt felhasználó
#829
Lebuktál pénznyelő...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:03
Előzmény: #818  Törölt felhasználó
#828
"110nél vételre buzdídott "

Régen figyeltem az econetet topikot, nem volt ilyen. Most is hazudsz. Szép életed lehet...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:02
Előzmény: #820  Törölt felhasználó
#827
"akkor is ha minden info arra mutat, hogy jó irányba halad a cég. "

Hiába haladna (még egyszer: HALADNA!)jó irányba, ha ebből a növekedésből ugyanúgy nem látnak semmit a részvényesek, ahogy eddig sem láttak.
Ja hogy nem lesz több hígítás, és te ebben hiszel. Akkor vegyél. Jó sokat.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 17:01
Előzmény: #818  Törölt felhasználó
#826
Az árbevétel nagyságát nézve a legjobban az Organic Mission Magyarország Zrt.
zárta a tavalyi évet. A társaság közel 900 millió forintos nettó árbevétele után fizet
osztalékot. Az Organic Mission Magyarország Zrt. jelenleg három országban
forgalmazza termékeit, rövidesen pedig oroszországi terjeszkedésbe kezd,
amelynek eredményeként az idén jelentősen növelheti árbevételét.

Osztalékfizetésről döntöttek korábban az ugyancsak a NUTEX Nyrt. többségi
tulajdonában lévő két nagy forgalmú budapesti gyógyszertár tulajdonosai is,
miután 2010-ben 410 millió Ft-ot meghaladó nettó árbevételt értek el.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 16:17
Előzmény: #824  Törölt felhasználó
#825
Egyetértek.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:56
Előzmény: #801  watson
#824
Az csak egy dolog ezzel az osztalékkal kapcsolatban, hogy 10 Ft semmi az árfolyamhoz képest. A másik az, hogy ezt maguknak az sok százezer új papírra is kifizetik, azaz 14 Ft lesz a bekeára a 700000 papírjuknak. Amit yodáék 2000 Ft-ért vettek, kifektető ki tudja hány ezren, de 1000 felett az tuti (ha van neki és nem alkalmazott). És még most is van, aki 500 Ft-ot ad érte. Az nekik 14 Ft-ba került. Aki ezt nem érti, annak nem való a tőzsde és nézze csak az egyre nagyobb bukóját. De aztán nincs sírás a hatóságok után: ti voltatok ostobák.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:47
Előzmény: #804  Törölt felhasználó
#823
RF, az Econetet nem követem, nem tudok róla semmit írni.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:45
Előzmény: #819  Törölt felhasználó
#822
Ez színtiszta kamu. Még csak nem is írtam az Econet topicba.

Ruty, fejezd be a lejárató hazudozást.

Nem hiszem el, hogy itt mindent meg lehet tenni: hazudozni, személyeskedni, másokat becsapva nyerészkedni akarni. Érveket írj rutyikám, meg igazold az állításaid.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:30
Előzmény: #820  Törölt felhasználó
#821
Egy nagy dádát azért megérdemelne, hogy tudja hol a helye szvsz-.

Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:28
Előzmény: #819  Törölt felhasználó
#820
Nem kell pálcát törni Pénznyelő felett.

Lehet, hogy hitt az econet-ben, és azért buzdított vételre, csak később kiderült, hogy nem úgy alakult, és most nem szívesen ismeri be. Ilyen van, emberek vagyunk.

Az is elképzelhető, hogy most éppen ezért kompenzál itt azzal, hogy mindenkit megpróbál lebeszélni a NUTEX-ről, akkor is, ha nyereség van, akkor is ha osztalék van, akkor is ha minden info arra mutat, hogy jó irányba halad a cég.

Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:21
Előzmény: #818  Törölt felhasználó
#819
Ez igaz?
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 15:15
Előzmény: #804  Törölt felhasználó
#818
pénznyelő perszeee hogy figyelte az econetet...110nél vételre buzdídott mindenkit hogy 200 lesz! :)
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 14:44
Előzmény: #815  Törölt felhasználó
#817
Arra lennék még kiváncsi, van e aki stop loss nélkül kereskedik a Nutex-szel, na az a durva, felér egy igazi orosz rulettel :D
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 14:42
Előzmény: #812  Törölt felhasználó
#816
Jövőre szerintem a két kezed összeteheted, ha maga a "részvény" nem lesz 500 alatt.
Rég néztem ezt a topikot, Látom a sok félrevezető infókat a cégről, azért továbbra is írogatod...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 14:35
Előzmény: #811  Törölt felhasználó
#815
Akkor vegyél még belőle, Civin is elpárolgott, a feljelentés se halad, a jövőbeni zártkörű tőkeemelés nyilván valami rágalom lehet, semmi okod hogy ne vegyél belőle nagyon-nagyon sokat, amennyit csak tudsz. Hitelre is akár...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 14:27
Előzmény: #811  Törölt felhasználó
#814
nah és Nutex részvényeseknek van valami kedvezmény??? :D

egyáltalán hol van ez a két patika?

lehet a részvényesek szívesen vásárolnának a saját boltjukban, nem??
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:33
Előzmény: #812  Törölt felhasználó
#813
Ennél többet kell hoznia...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:32
Előzmény: #811  Törölt felhasználó
#812
Jó, hogy ezt bemásoltad, mert ez is azt mutatja, hogy a patikák jobban teljesítettek a tervezettnél.

400 millió volt a terv és 410 millió felett zártak. :)

Remélem jövőre az 500 is meglesz :)

Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:26
Előzmény: #810  Törölt felhasználó
#811
Vállalatbővítés, akvizíciók
Gyógyszer kiskereskedelem.
A Társaság 2010. márciusában bejelentette, hogy a 100%-os tulajdonában lévő leányvállalata,
a HUMET North America Inc üzletrész adásvételi szerződést írt alá egy éves szinten
400.000.000 Ft-ot meghaladó árbevételű, folyamatosan nyereségesen gazdálkodó, két darab
budapesti gyógyszertárat működtető korlátolt felelősségű társaság 51%-os részesedésének
megszerzéséről.
A HUMET North America Inc a már megvalósult akvizíció bázisán tárgyalásokat folytat
további gyógyszertárakat működtető vállalatok megvásárlásáról is, melynek célja, hogy a
csoport gyógyszer-kiskereskedelemből származó árbevétele meghaladja az 1.000.000.000 Ftot.
Az akvizíció további menetét befolyásol(hat)ja a közelmúltban bejelentett, a
gyógyszertárak tulajdonviszonyait érintő lehetséges szabályozás-változás.
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:18
Előzmény: #805  watson
#810
"még meg sem szavazták"

Na igen, kiderülhet az is, hogy mégsem lesz. Kell a pénz mondjuk akvizícióra.
Sőt még kevés is, mert olyan nagy az akvizíció, ki kell adni zárt körben részvényt 24-ért.
:)
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:13
Előzmény: #808  Törölt felhasználó
#809
Az volt a Dakar rali, most meg jöhet a NUTEX rali :)
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:12
Előzmény: #807  Törölt felhasználó
#808
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:12
Előzmény: #806  Törölt felhasználó
#807
NUTEX rali újratöltve! :)

Már alig várom a hétfőt!!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:07
Előzmény: #797  Törölt felhasználó
#806
a felszorzás előtti dolgokra nézve nem 2%, hanem csak 0.2%.

ugyanis a névértéket nem százszorozták fel, hanem csak négyszerezték.
magyarul aki vett a felszorzás előtt, az az eredeti tőkéjére vetítve kb. 0.2% kap majd.
ja és -16% adó ÐÐÐÐÐ
watson
watson 2011. 04. 09. 13:05
Előzmény: #803  Törölt felhasználó
#805
Azt is tedd hozzá hogy még meg sem szavazták meg, mint a tőkeemelésre a felhatalmazást ;)

Megetetik vele a szert de tapsikol hogy habot is nyomtak rá :DD
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:05
#804
Pénznyelő

Bocs az off kérdésért, az econetet figyeled? Mi zajlik most ott?
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 13:03
Előzmény: #788  xmann
#803
"Kifektető egyértelműen insider"

Nem biztos, lehet akár egy kisbefektető is, akinek óriási a humet bukója, és most mindenbe belekapaszkodik.
Az árfolyam kb. 2%-nak osztalékként kifizetése tényleg jó ötlet, kíváncsi vagyok miféle trükkök jönnek még elő...
Törölt felhasználó 2011. 04. 09. 12:58
Előzmény: #799  Törölt felhasználó
#802
:-))
watson
watson 2011. 04. 09. 12:52
Előzmény: #785  Törölt felhasználó
#801
mi a szarról beszélsz?

500 forintos árfolyamból 10ft-adó szóra sem érdemes.
A tőkeemelés 24ft-on simán elharmadolja azt az 5-600-at. Arról beszélj wazze!

Topik gazda

yoda-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek