Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 22:27
Előzmény: #2398  Törölt felhasználó
#2400
Ja, hát írni azt tud a gyerek, de olvasni nem nagyon.:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 21:30
Előzmény: #2398  Törölt felhasználó
#2399
11.28.(BÉT)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 16:20
#2398
Te teljesen beteg vagy,mielott szenne egeted magad legalabb nezd mar meg mire reagalsz,soha nem irt olyat hogy 3000. Ettol fuggetlenul szerintem se az a legjobb stilus ahogy Lenox reagal a hozzaszolasaidra de azert legyunk targyilagosak.
Miota a multkor beirtam az esti,kicsit tudathasadasos akciod utan ,ugy gondoltam nem fogok tobbet kotekedni mert nem akartalak megbantani,de megkerhetnelek arra (szerintem nem, csak a magam neveben), hogy kicsit probald a mondanivalodat rovidebb levelekben megfogalmazni legfokeppen ha nincsen uj es tenyekre alapulo mondanivalojuk?
pami2 2006. 10. 25. 15:21
Előzmény: #2395  Törölt felhasználó
#2397
BB!mintha elnéztél volna egy 0-át.....Lennox nem 3-4000-et irt

"Egyébként meg 600-1300-as sávban vettem annak idején és 3-400-nál szórtam ki mindet és utána jöttek csak a kemény 80-100 Ft-os évek. Úgyhogy ennyit a te nagy novókádról, évekig volt padlón a cég és lesz is újra, aki nem akar hasonlóan járni, az ne vegyen 1 darabot ilyen magas szinten"
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 15:12
Előzmény: #2395  Törölt felhasználó
#2396
-ről van híretek?
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 14:47
#2395
Lennox a stílusod, megnyilvánulásod egyszerűen minősíthetelen!
Nem illő a topicba ez az alpári, színvonalon aluli szóhasználat, amit Te használsz!

Látni, hogy érzékenyen érintett Téged, amikor leírtam még tegnap, hogy elég magas áron vetted annak idején a Novot, és buktál is rajta.
Csak nem beletrafáltam a tutiba? :-))
Látni, hogy ingerült vagy. Fáj az igazság?
A különbség Te és én köztem, hogy én tényeket mutatok be, érvelek, Te meg csak indulatosan mocskolod itt a Novotrade-et, ezáltal megsértve az érdeklődőket is, engem is, kötekdsz itt mindekivel, aki Novos..

Csak, hogy lássa mindenki, hogy nem a levegőbe beszélek, és én nem rágalmazlak semmivel, íme a tények:

"Re: kivezetés
Elözmény válasz erre 2002.01.11
Na valami lesz, megérzés.2000-en érdemes mindenkinek beállni!
III.Ince"

"Január a mi hónapunk válasz erre 2002.12.29
Talán talán lesz Novo-láz, de teljesen mind1, úgyis majdnem mindenki vételi ár alatt kénytelen lesz tőle szabadulni.
Lennox"

":-)))) válasz erre 2003.12.30
.
Lennox"

"Re: :-)))) Elözmény válasz erre 2005.06.06
Vannak még eme papírnak rajongói?
Lennox_20"

"Re: :-)))) Elözmény válasz erre 2005.06.07
Elgreco szeva, rég láttalak:)) Én indítottam ezt a témát valamikor. Emlékszem tőzsdecápáztál is, az a játék azért jobb volt mint a Noviban ülni!:) Mondjuk az bosszantott, hogy két egymást követő hónapban az utolsó három napban csúsztam le a nyereményekről. Biztos jönnek még jobb meg szebb napok a Novira, csak baromi türelmesnek kell lenni!!
Lennox_20"

Ezeket a Lennox-hozzászólásokat csak a tényszerűség kedvéért idéztem!

Szerintem nem úgy néz ki, mintha jó áron és jó áron adtad volna el annak idején!
Az akkor hozászólásaid alapján inkább az vehető ki, hogy ha nem is pont 2000 Ft-on, de elég magas áron szálltál be a Novoba..
Egyikl hozzászólásodban írtad is, hogy (idézem)
"..mint a Noviban ülni."
A szövegkörnyezetből arra lehet következtetni, hogy magadra érted, azaz Te (is) ültél a Novoban!

Ha 600 és 1300 ft között vetted volna, ahogy ma is írtad az egyik hozzászólásodban, és magas áron adtad volna el, akkor a topicban is pozitavabban szóltál volna..
Úgy látszik őszinte voltál akkoriban a topicban, hisz kevesen voltak még Novoban, és csak néhány (3-4) emberke írt be a topicban 2002 tájékán..
Ja, és a tényekd kedvéért:
el sem adhattad 3000-4000 Ft-ért, hisz 2002 januárjában az alaptőke-emelés után felhúzták az árfolyamot 2000 Ft-ig, és utána hirtelen le is zuhant!!
Azaz, ha mondjuk magas áron, 2000 Ft körül vetted 2002 januárjában benne kellet ülnöd jó ideig, és úgy is csak veszteséggel tudtad eladni.
Az eco.hu Grafikongyárában átnézegettem az összes év árfolyamait kiváncsiságból, és képzeld 3000-4000 Ft-on 1997-ben és 1998-ban volt a Novotrade árfolyam!!
Hoppá!! Megint lebuktál! :-)
Szerintem még az is lehet, hogy mindig Humetben csücsülsz, már nem tudok hinni Neked..

Szóval Te egyszerűen hauzudsz, amikor azt mondod, hogy 600 és 1300 Ft körül vetted, és eladtad 3000 Ft-on!
A 2002-es topicos hozzászólásaid teljesen másról szólnak Lennox!
Mivel indulatból írsz és rosszindulat van benned a Novo iránt, nem érdemes beszélni Veled!

Én ezzel le is zártam az egészet!

Kedves Részvényesek!
A fenti dolgoakt csak azért írtam le, hogy lássamindenki egyes hozzászólók indulatból, csalódottságból, korábbi sérelmekből, veszteségből mocsolják a Novot, egy rossz lépésük miatt az egész Céget rossz színben próbálják feltüntetni!
Ezáltal ezek a gyűlöködő személyek hiteltelenné válnak, legalábbis számomra biztos.

Ennyi lett volna a lényeg!

Én ezentúl nem kívánok Lennox alpári és mocskolódó hozzászólásaira reagálni!
Dolgozzunk inkább, és közös erővel nyomjuk fel az árfolyamot! :-)
Gazdagodó, penznyelo hozzászólásaira is reagálok még a héten.

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 14:20
Előzmény: #2393  Törölt felhasználó
#2394
Sziasztok!
A spanyol hír számomra értelmezhetetlen.
A Genesis-nek nem érdeke magas árfolyamom tőkét emelni.
Ettől függetlenül a sztori jól hangzik.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 14:03
#2393
Sziasztok!!

A mai forgalom már sokkal nagyobb, mint a tegnapi. Alakul ez, mint pupós gyerek a prés alatt. :-) Komolyra fordítva a szót, azért látni, hogy egyre nagyobb az érdeklődés, és egyesek már milliós nagyságrendben veszegetik, gyűjtögetik Novokát. :-)

Frankfurtban viszont sokkal nagyobb a forgalma: Legutóbbi kötés: 3,9 EUR-n (+4 %)történt 15 000 db-bal!! Komoly mennyiség! :-)

Az utóbbi 2-3 hónapban elég jelentős üzletek köttettek a Frankfurti tőzsdén, elég sokan milliókkal szálltak be. :-)
Magyarországon is egyre inkább meghonosítják ezt a mentalitást, azaz egyre nagyobb az érdeklődés iránta, igaz lassan, de biztosan! :-)

Spanyolországban elég jelentős a napenergia-business, a Novotrade elég jól döntött, a napsütéses órák száma is magas azért, úgyhogy van ok a bizakodásra! :-)

Hajrá Novoka! :-)
Az ERŐ a Novo-befektetőkkel, részvényesekkel van! :-)
Cefa 2006. 10. 25. 12:06
Előzmény: #2391  Törölt felhasználó
#2392
egyébként annak a spanyol biznicnek olyan kamu szaga van.
basszus tudjátok mennyibe kerül a napelem biznic kurvasokba nem 100 millió alatti összegbe. esetleg 100 milliárda.

mi ez a 100 millió? lufasz egy ház energia igényét fedező napcellák ára meg a rendszer ára 5 millió forint. a rádio café ban is azt mondták a tőzsdei műsorban hogy nagyon szaglik ez a novotrade.
De ti tudjátok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:57
Előzmény: #2390  Törölt felhasználó
#2391
Okés, igazad van.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:52
Előzmény: #2389  Törölt felhasználó
#2390
Lennox, nyugi. Nem ér ennyit az egész (ennyit? - semennyit se).
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:44
Előzmény: #2388  Törölt felhasználó
#2389
Vegyél vissza, mert megoldom hogy bekapd a horgot, tulképpen ennyi az üzenetem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:43
Előzmény: #2387  Törölt felhasználó
#2388
Teleszemetelem én a sz*r megtévesztős topicodat szívesen.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:42
Előzmény: #2386  Törölt felhasználó
#2387
Na?:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:42
Előzmény: #2385  Törölt felhasználó
#2386
Addig írjál amíg tudok válaszolni te sunyi, mert ma délutános műszakos vagyok, úgyhogy nem ér délután írni, most gyerünk
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:35
Előzmény: #2384  Törölt felhasználó
#2385
Te vagy az élet sója mondjuk ezt elismerem, nélküled 0.0001-al elmaradna az adrenalin szintem, ezért is írok, győzzél már meg valakit hogy vegyen, élvezettel olvasom.:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:34
Előzmény: #2383  Törölt felhasználó
#2384
Tudom ma is a haverjaid vettek, vegyenek még mert van bőven eladó nyomikám.;)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 11:34
Előzmény: #2382  Törölt felhasználó
#2383
Írjál már valami bíztatót te ÁSZ BB!! Én követem egyedül a Novo eseményeket pedig semmi érdekem nem fűződik hozzá, tiszta szégyen!!! Írjál a népnek bíztatót, én nem tudok!:) Hajrá te zsivány, találj ki valami jó szöveget!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 10:05
Előzmény: #2381  Törölt felhasználó
#2382
Talán éppen 2000-ben.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 10:05
Előzmény: #2380  Törölt felhasználó
#2381
Már 2000 után vagyunk, elnézted a naptáradat, a Novo is járt már 2000 felett valamikor, csak akkor még le se sz*rtad.:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 10:03
#2380
majd 2000 felett esetleg
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 10:00
Előzmény: #2378  Törölt felhasználó
#2379
Nekem már vagy 6-8 éve volt, franc tudja mikor, de érdekes hogy azóta se változott semmit ez a kamu papír, de még s*gget törölni jó lesz, amikor huszadjára se tudják eldönteni hová helyezzék a kamu üzemüket a kamu napelemek gyártásra. A napenergia uniós támogatásáról szólt ez az egész, remélem rájöttök mielőtt bezuhan végleg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 09:57
Előzmény: #2376  suti
#2378
Egyébként meg 600-1300-as sávban vettem annak idején és 3-400-nál szórtam ki mindet és utána jöttek csak a kemény 80-100 Ft-os évek. Úgyhogy ennyit a te nagy novókádról, évekig volt padlón a cég és lesz is újra, aki nem akar hasonlóan járni, az ne vegyen 1 darabot ilyen magas szinten.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 09:48
#2377
Mondhatnám azt is hogy:
A PAPÍRNAK VÉGE!
MENEKÜLÉS!
suti 2006. 10. 25. 09:47
Előzmény: #2375  foldvarig
#2376
Az ajánlattevő sem javasolja elfogadásra a részvényeseknek a Novotrade-papírokra tett ajánlatát

2006-10-25 07:38

A felügyelet jóváhagyta a Genesis Invesment Management Ltd. 478 forintos nyilvános vételi ajánlatát a Novotrade részvényeire, ám az ajánlattevő azt javasolja a részvényeseknek, hogy a jelen ajánlat keretében ne adják el részvényeiket - derül ki a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján kedden közzétett ajánlatból.



This ad zapped.





Budapest, (MTI) - Tekintettel arra, hogy az ajánlattevő célja a részvények tőzsdei jelenlétének fenntartása, továbbá, hogy az ajánlati ár alacsonyabb a jelenlegi piaci árnál, és a részvények jövőbeni árfolyama várhatóan magasabb lesz, az ajánlattevő azt javasolja a részvényeseknek, hogy jelen kötelező vételi ajánlat keretében ne adják el részvényeiket - olvasható az ajánlatban.
A Novotrade részvények kedden 1.100 forinton zárták a kereskedést a BÉT-en. Az elmúlt egy évben a legalacsonyabb árfolyamuk 80, a legmagasabb 1.550 forint volt.

Az ajánlati ár a törvényi előírások szerinti minimum összegnek felel meg.

Korábban a Novotrade igazgatósága is azt javasolta a részvényeseknek, hogy ne fogadják el az ajánlatot. Ezt azzal indokolta, hogy bár az ajánlati ár a saját tőke egy részvényre jutó összegének közelében van, figyelembe kell venni, hogy a társaság papírjainak piaci ára az elmúlt időszakban növekvő tendenciát mutatott. Az igazgatóság szerint várható, hogy a tervezett beruházásuk - az új napelemgyártó üzem - létrejöttével a részvények árfolyama jelentősen növekedni fog.

A Novotrade részvényeinek 70,57 százalékát birtokló Genesis Capital Management egy napelemeket előállító üzem létesítését tervezi Magyarországon. Az ajánlat szerint az üzem megvalósítása esetén nyereséget biztosít a társaság részvényesei számára, és feltételezhető, hogy az üzem létrehozása a jelenlegi ajánlati árnál magasabb részvényárat fog eredményezni.

Az ajánlat elfogadására nyitva álló időszak október 27-től november 27-ig tart.

A Novotrade bejelentette azt is, hogy megvásárolta a Genesis Solar (Espana) S.L. spanyol cég 100 százalékát, amely andalúz regionális fejlesztési alapok igénybevételére megtette az első lépéseket annak érdekében, hogy magyarországi terveihez hasonlóan foto-voltaikus napelemeket gyártó üzemet létesítsen. A befolyásszerzés összértéke a 100 millió forintot nem haladta meg.

Forrás - ebroker
foldvarig 2006. 10. 25. 09:43
#2375
A 478 ajánlati ár a független szakértő szerint realis ami kissé elgondolkoztató a részvény értékeről. a 70%-val nem lehet kiszoritani csak 90% -tol de ezt tökeemeléssel simán elérhető és nem kell több nyilvános vételit tennie. a kiszoritási ár lehet a -saját tőke -tözsdei átlagár - legmagasabb vételi közül a legmagasabb
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 08:13
Előzmény: #2369  Törölt felhasználó
#2374
teljesen komolyan mondom bigbráner hogy te nem vagy normális.
talán beleőrültél a novolázba, talán még a kezdetek óta benne ülsz sokezer forintról, és most azon görcsölsz hogy visszajöjjön a pénzed, nem tudom,
de nézesd meg magadat egy pszichológussal, mert ezek az oldalas eszmefuttatásaid lelki problémákra utalnak.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 08:12
#2373
a jővő üzlete lesz!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 07:47
Előzmény: #2371  Törölt felhasználó
#2372
Ne haragudjatok csak egy kérdés amit nem értek. A cikk azt írja, hogy a MO-ihoz hasonló foto-voltalikus gyárat szeretne építeni a most megvásárolt spanyol gyárban. Miért jó ez a magyar napelemgyárnak? Egyébként ezen hírre biztosan emelkedni fog.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 07:29
#2371
Sziasztok!

Mi a véleményetek a 478-as ajánlati árról. Ha nem fogadja el a kisrészvényes, kiszoríthatja-e a 70%-os tulajdonos?

?????

Üdv
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 07:25
#2370
na akkor kezdődik a játszma,ajánlatot senki sem fogadja majd el ez bíztos.
tőkemelés ,próbálják leszorítani talán,de nem megy,marad egy lehetőség ajánlat módosítás ami 2000 felett lesz,nem 2800,2000,de aztán lehet a csillagos ég is.
én veszegetem,nagyot talán nem bukunk,hiszen 200,400 vételek is voltak de eladtam 800-ért,sajnos és visszevettem 1000-ért,1300-ért.de ebből is haszon lahet,legalább nem kell figyelni egy darabig.

csók
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 00:27
#2369
Sziasztok!

Adra köszi szépen a fontos tájékoztatást!
Ez egy nagyon pozitív hír!! :-)))
Szerintem mindenki örülni fog itt a topicban ennek a pozitív infónak!
Elolvastam, elég komoly!
Rényi Gáborék nem viccelnek, napnál világosabb, hogy Magyarország legnagyobb napkollektor gyárát hozzák létre, és világszinten is elég jelentős gyár lesz!
Egyre több a pozitív történés! :-))))))
Vételekre felkészülni....
kész....
tűz....
vigyázz....
Rajt!!! :-)

Hurrá!!! :-)))
Most lehet örülni!!!

Az alacsony színvonalú hozzászólók (pl. Lennox22) e topicba nem illő megjegyzéseire ezentúl nem kívánok reagálni!
Holnap még Lennox,Gazdagodó, penznyelo felvetéseire írok pár sort, és bebizonyítom, hogy Lennox annak idején 2000 Ft környékén vette a Novotrade-et, és jó ideig benne is ült...majd eladta veszteséggel...
A Novotrade-topicban vissza lehet nézni 2002 tájékán a beírásait! Ott el is ismeri!!
Hoppá Lennox!!! Lebuktál, mint egyes politikusok! :-)
Már érthető az eléggé kritikus hozzáállása, hisz csalódott a Novoban pár éve egy elég rossz vásárlással! A legmagasabb árfolyamon vett bele.. Szegényke...

Erről ennyit!! :-)

A jó kedvünket és az igazunkat senki sem tudja már kétségbe vonni, hisz bejönnek a dolgok! :-)

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 22:53
Előzmény: #2367  Törölt felhasználó
#2368
Erre is ráb*sztál mert én még 70-ért eladtam a Humetet amikor egyforintosával csurgott le, nem láttam benne tovább fantáziát és szerencsére csak azután jöttek a rossz hírek, szóval időben kiszálltam.

De mert utálom a nyálas stílusodat mint a sz*rt nem adom meg neked azt az örömet sem, hogy tudd most miben utazom, beveheted.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 18:59
Előzmény: #2364  Törölt felhasználó
#2367
Már megint megnevettettél:
"Szóval látni, hogy Humetes vagy!"
"A Humet topicot bárki megnézheti, Gazdagodó és Lennox Humetes!"

Láttam, most lebuktak, tényleg hogy mertek depechesként bejönni a modern talkingos topicba.
:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 18:14
Előzmény: #2365  Törölt felhasználó
#2366
"A Novotrade Nyrt. soronkívüli tájékoztatási kötelezettségének eleget téve ezúton tájékoztatja részvényeseit, hogy társaság megvásárolta a Genesis Solar (Espana) S.L. spanyol bejegyzésű cég 100%-át, amely andalúz regionális fejlesztési alapok igénybevételére megtette az első lépéseket annak érdekében, hogy magyarországi terveihez hasonlóan foto-voltaikus napelemeket gyártó üzemet létesítsen. A befolyásszerzés összértéke a 100 millió Ft-t nem haladta meg."(BÉT)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 17:16
#2365
Justice for All!

That ' s very important!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 17:14
#2364
Gazdagodó, penznyelo és Lennox22 felvetéseire holnap vagy holnap után reagálok!

Lennox22 és Gazdagodó, a nagy Humetesek állandó kételkedései és főleg Gazdagodó Novo-mocskolása itt a legizgibb!! :-)

Lennox22 téged nagyon figyeltelek, amikor a Nov-rally volt már aug. végén-szept. elején, meg úgy általában, amikor a Novoka árfolyam szépen emelkedik, akkor milyen érdekes Te soha nem írsz ebbe a topicba!!
Csakis akkor, amikor vagy kiritikák jelennek meg itt, egyből csatlakozol a "haverjaidhoz"!
Szóval látni, hogy Humetes vagy!

de az ezzel kapcsolatos dolgokról, majd holnap!

A Humet topicot bárki megnézheti, Gazdagodó és Lennox Humetes!

Hajrá Novo! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 17:10
#2363
folyamán

éllapotából
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 17:06
#2362
Foldvarignak üzenem:

Ok, ahogy írtam nem tudok egyszerre mindenkine a felvetéseire reagálni. Emiatt felesleges állandóan a kételkedőknek ide írogatni, hisz, hülye lennék az energiámat állandóan magyarázkodásokra vesztegetni..

Most válaszolok az értelmeseb felvetésekre:

Foldvarig, teljesen igazad van, a Novonak nem nagyon jött be az e-business üzletága, de ezt már lezárták, és teljesem új tevékenységbe kezdtek a napenergiával!
Portoliótisztítást végeznek a Cégnél, és ahogy látod egy komoly, nagy pénzügyi háttérrel, kompetens szakmai agytröszt gárdával rendelkező új nagytulajdonos lépett színre, mely a részvények 70 %-át tartja kezében!
Ez már nem az a Novotrade ami 1 éve, vagy 2 éve volt, ez egy teljesen új cég. Felszámolva a veszteséges üzleteit, egy új átgondolt stratégiával, jövőképpel, a korábbi évek tapasztalataiból tanulva színre lép egy újjászervezett, konkrétan egy tevékenységi körre koncentráló, nemzetközileg is szakmai elismerésre törekvő Cég!

Kedves foldvarig, hány olyan cég volt a történelem folyaán, amelyek veszteséggel kezdték, de tanulva a tapasztalatokból, komoly munkával és szenvedéssel kilábaltak a bajból (néha csődközeli helyzetből), és új tevékenységgel új üzletágakba fogva lendületes növekedéseknek indultak!

A folyamtos fejlődés és nagy üzleti lehetőség minden cég előtt ott áll, csak új és hasznos, innovatív ötletekre van szükség!
és.. persze nem utolsó sorban tőkére, pénzre is, nem is kevésre...

A pénzügyi fedezet, finanszírozás elkezdődött és jó úton halad szerencsére, minden üzlet ezzel kezdődik!
Már az üzlet kezdete elején egy céget elkönyvelni veszteségesnek, és a lehetőséget sem megadni neki, hogy bizonyítson, az nem túl szép dolog!!

Minden üzletnek van egy kezdeti, ún. "beginning" szakasza az üzleti világban!
Ezt fontos szem előtt tartani!

Nem akarok más cégeket nagyon szóba hozni most, de a példa kedvéért egyet szóba hoznék, hogy konkrétan beszéljek!

Pl. ott van a Humet esete, tavaly év vége felé majdnem felszámolták a céget, a csőd szélén volt!!! (Csak zárójelben jelzem meg a Novotrade soha nem került a Humetnél tapasztalható komolyabb csődközeli helyzetbe), és láss csodát kihúzták a Céget a csőd állapotábó, megmaradt a cég, és nézd meg, hogy azért kereskednek vele a spekik!
Sőt, inkább a Humetről lehet jobban elmondani, hogy egy elég speki részvény, hisz néha semmilyen történések hatására is húzzák az árfolyamot, szóval ennyit a lényegről!

Aki akarja úgy ismegérti, amit írtam, és józan paraszti ésszel be tudja látni, hogy a jövő a fontos!
Aki hisz a Novoban, az úgy is venni fogja, és veszi is, aki meg nem akar hinni benne, az nézzen utána a tényeknek!

Ennél többet nem tudok írni felvetésedre...
Szerintem nem kell ezt túlmagyarázni!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 16:49
Előzmény: #2357  Törölt felhasználó
#2361
Megfelel

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek