Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 17:12
Előzmény: #2337  Törölt felhasználó
#2340
"Sziasztok!

Az ünnep tiszteletben tartása érdekében az összefogásra van szükség itt a topicban is!

Emlékezzünk méltósággal és egymást szeretve, békében!"

A legnagyobb összefogás az, ha mindenki csöndben marad...ez szép gondolat.
Ne csak ünnepnapokon tartsunk össze! Szerintetek csak ennyi ideig tarthat a barátság??
Szerintem nem!
Na keddtől fogjatok össze és kezdjétek el kirámolni az eladói oldalt 1956, majd 2006 forintig az évforduló jegyében.
Abban a magasságban már a béke és nyugalom is meglesz, ha már itt ilyenekről esik szó. Ja és mégvalami! A magasabb életszínvonal is eljön....!
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 16:03
Előzmény: #2338  Törölt felhasználó
#2339
A Novotrade legyen velünk!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 13:38
Előzmény: #2337  Törölt felhasználó
#2338
Oké, megvárlak:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 13:34
#2337
Sziasztok!

Az ünnep tiszteletben tartása érdekében az összefogásra van szükség itt a topicban is!

Emlékezzünk méltósággal és egymást szeretve, békében!

Isten legyen mindenkivel!

E napon nem kívánok a tőzsdéről beszélni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 09:34
Előzmény: #2332  Törölt felhasználó
#2336
"Figyi, ha mindig beírnám, hogy melyik ismerősöm mikor vett, akkor szinte minden nap ismételgethetném magamat!"
Ez csúcs. Most mit csinálsz szerinted?

Csak annyi a különbség, hogy nem azt írod, hogy na ezt a kötést mi csináltuk, hanem hogy "jövő héten jönnek a vevők, még többen mint eddig". Addig, amíg egyetlen egyszer sem igazolod később, hogy valóban ti vettetek, addig ez a szöveg kamu. Amire volt már esetedben példa:). (és mégegyszer mondom, ennek köze sincs ahhoz, hogy milyen befektetésnek ítéljük meg a Novo-t, úgyhogy hiába válaszolsz ezzel).

"A kisbefektetőknek van eszük, és hidd el nem kell őket semmire rábeszélni!"
Akkor miért is teszed?
foldvarig 2006. 10. 22. 21:21
#2335
BB a Sunbooks volt a Novotrade legutobbi nagy terve / 10 18-án bemásoltam belöle/ nézz utána te is /google/ abból totál csöd lett. A tervek nem mindig teljesülnek. a nagy reklám mellett .
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 20:34
Előzmény: #2332  Törölt felhasználó
#2334
Hahó Big, véletlenül nem Miklós a keresztneved és szemüveget viselsz?
Hasonlít a stílusod egy régi-régi ismerősre.
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 20:32
#2333
Lényeg: tanulmányozni érdemes a dokumentumokat, és olvasgatni érdekes cikkeket a napenergiáról!

novotr@freemail.hu
novoka

Itt a legtöbb info megtalálható!

Csak hozzáteszek 1-2 érdekes infót is, ami már a beruházás finanszírozását is biztosabbá teszi:
Kóka János gazdasági miniszter az elmúlt napokban jelentette be a Parlamentben, hogy a 2007-2013 közötti időszak Uniós forrásait mely 3 fő területre fogja Magyarország felhasználni:

1. Hazai vállalkozások tőkésítése, támogatása
2. Energiatakarékosság
3. Közlekedés fejlesztése

A második pont elég pozitív fejlemény a Novotrade számára is! :-)

Úgyhogy egyre nagyobb az esélye annak, hogy Magyarország legnagyobb napkollektor gyára lesz kész 2008-ban!

Amit írtam Kókáról, és a forrásokról, az egy tény!

A kisbefektetők meg el tuják dönteni, hogy lesz-e jövője a Novotrade-nek!

Aki nem vesz, az nem vesz Novot, és legfeljebb kimarad a nagy üzletből!
Az ő baja! Ő választja a sorsát!
Nincs ezzel semmi baj.
Aki meg átlátja a helyzetet, azt, hogy merre halad a világ, és miben van jövő, és hozzáveszi a tényeket, az úgy is tudja, mibe érdemes közép- és hosszabb távon fektetni!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 20:22
#2332
penznyelo:
Elég szánalmas a próbálkozásod a másik ember lejáratására!
A tények és a piac majd eldönt mindent!
Maradjuk ennyiben!
Figyi, ha mindig beírnám, hogy melyik ismerősöm mikor vett, akkor szinte minden nap ismételgethetném magamat!
Az meg elég uncsi lenne!
Amúgy kicsit tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy csak 100 db-okat veszegetünk!!
Itt sokkal nagyobb tételekről van szó, de itt nem kívánom elárulni, hogy pontosan milyen mennyiségben vásárolunk Novot!
A kisbefektetők meg simán jól járnak, hisz, ha jó időben vesznek és jókor adják el, akkor ezzel a részvénnyel kereshetnek a BÉT-en a legtöbbet!
Nem kapkodva kell vásárolni, ennyi a lényege, és eladni is türelemmel kell, ki kell várni és tartani!
A kisbefektetőknek van eszük, és hidd el nem kell őket semmire rábeszélni!
Csak be kell mutatni a tényeket, a Novotrade új alaptvevékenységét, a transzparenciáról is beszélni, a legújabb infókról, tájékozottnak kell lenni az érdeklődőknek és meg tudják hozni a megfelelő döntést!
Nem kel,l önálló gondolkodásra képtelen személyekként kezelni a kisbefektetőket, a Te írásaid amik arról szólnak, hogy én félrevezetem őket, azok azt sejttetik, mintha butának néznéd a kisbefektetőket, és manipulálhatónak.
Remélem tévedek és nincs így.
Ha meg valakinek jó meglátásai, megérzései, szakmai kompetenciája van az egy pozitív dolog...és, ha a korábbi "jóslatai", jövendölései is beváltak Novotrade-et illetően, akkor má bizonyított valamit és azért szava vmennyire hiteltérdemlő, főleg, ha bocsánatot is tud kérni az esetleges tévedései miatt!

Kiemelem, és üzenem mindenkinek!
A közös novo-címen összegyűjtött infókat olvasgassátok, plusz a novotrade.hu honlapot is!
Igaz egyelőre angol nyelven, de a Download-ra klikkelve el lehet olvasni az egész tervet, a finanszírozástól kezdve a gyár megépüléséig!
Kis angol tudás nem árt azért!

Nemzetközi, világpiaci szinten is egy igen jelentős beruházásra készül a Novotrade!
Ezt már szinte mindeki belátja a tények alapján, világpiaci részesedése 14 %-os lesz a piacon belül!!

Törölt felhasználó 2006. 10. 22. 18:30
Előzmény: #2330  Törölt felhasználó
#2331
Te BB, az ismerőseid mindig majd csak holnap, meg jövő héten fognak venni. Egyszer látnám napközben beírva, hogy: na, ez az 100db-os kötés az én ismerősöm volt. Addig ez a szöveg csak kamu. Kamu szöveggel meg ne akarjál senkit bepalizni. És ez most totál független attól, hogy a Novo, mint befektetés, milyen.
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 22:50
#2330
Sziasztok!

Elég izgi volt a ma nap is!
2 kötés volt 10-10 db-bal. :-))
Ebből látni, hogy egyes "befektetők, nagy halak" :-) milyen értékes részvénynek tartják a Novotrade-et! :-)
Végülis jó dolog, ha egyesek még a spórolt pénzükből is Novokát vesznek!

Szuper a Novo!
Látni, hogy megvan a karbantartás, jövő héten nagyobb forgalommal rendelkező napok jönnek!
Hisz az új hírek 1-1,5 héten belül meglesznek! :-)

Szerintem még most érdemes bevásárolni Novokából, legalábbis az ismerőseim, és az újonnan érkező érdeklődők ezt fogják tenni!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 19:16
Előzmény: #2328  Törölt felhasználó
#2329
Nincs vevő!!!
Az eladók meg kivárnak, reménykednek...stb.
de az aggasztó az lesz nektek hogy kezdenek lassan ugyan de biztosan előkerülni a néhány ezres nagyobbacska pakkok.
És ha telik az idő, jön a türelmetlenség meg a para, és akkor
A NOVONAK VÉGE!
Mondjuk annyi jó van benne hogy 477 alá semmmiképpen nem fog esni:-)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 17:47
Előzmény: #2326  Törölt felhasználó
#2328
:)) Nem kapkodnak a kereskedők az biztos!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 14:30
Előzmény: #2325  Törölt felhasználó
#2327
Ezt a pörgést nem tudom követni.:-))
Franfurtban :4.01(5k)
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 09:41
Előzmény: #2324  Törölt felhasználó
#2326
852?
:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 09:38
#2325
Keves kotes 1060-70 korul bar egy ennyire inlikvid reszvenynel ez nem sokat jelent,10-20as kotesekkel az arfolyam szepen karbantarthato
Törölt felhasználó 2006. 10. 19. 08:53
Előzmény: #2323  Törölt felhasználó
#2324
...vagy 1477Ft.?
Mai tippek?
Gazdagodó kiméljen.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 16:14
Előzmény: #2322  watson
#2323
watson,
ezektől azért magasabb szintekre számítok... :)
watson
watson 2006. 10. 18. 15:57
Előzmény: #2318  Törölt felhasználó
#2322
Valóban majdnem a fele igaz lehet...
... fotex 100-300, novo 650, konzum 150 ...
... így azért több köze van a realitáshoz
... de hozzávehetjük a többit is ...
... mtelekom 650, synergon 800, humet 27 ...
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 15:30
Előzmény: #2320  Törölt felhasználó
#2321
Szvsz.még idén 2000 HUF lesz.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 14:21
Előzmény: #2318  Törölt felhasználó
#2320
Kifogásom nekem sincs, csak éppen nem akarnak annyik lenni pedig BBnél nevesebb szakértők is jósolgatták .
foldvarig 2006. 10. 18. 14:20
#2319
A hosszab idézet rényig beirásu a portfoliobol
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 14:20
Előzmény: #2314  Törölt felhasználó
#2318
semmi kifogásom az ellen, hogy a konzum 500 a fotex pedig 1000 legyen...
de speciel a novonak jobban örülnék 1800-on... :))
foldvarig 2006. 10. 18. 14:18
#2317
Azert a nagy álmok mellet egy kis álomtörténelem . A folyoba mégis többször be lehet lépni
foldvarig 2006. 10. 18. 14:17
#2316
Sunbooks rendszeréhez csatlakozó kereskedők internetes megbízásaik alapján díjtalanul házhoz szállítva kapják meg rendeléseiket, a vállalat jelenleg 643 kiadóval és 1209 eladási hellyel áll kapcsolatban.A Novotrade Rt. által 2000 augusztusában létrehozott Sunbooks Kft. az anyavállalat tavalyi számításai szerint legkorábban 2-3 év múlva lehet nyereséges. Tavaly augusztusban 474 kiadó és 878 kereskedő áll kapcsolatban a Sunbooks-rendszerrel, amelyen keresztül a könyvek mellett kazetta, CD, CD-ROM, videofilm, térkép és földgömb is rendelhető.

foldvarig 2006. 10. 18. 14:16
#2315
Csak azt szeretném hozzátenni, hogy nem tudok azzal egyetérteni, hogy a Sunbooks piacára viszonylag kis tőkével be lehet lépni, mert ismereteim szerint a Sunbooks számára biztositott az IT és a raktári infrastruktura, amelyet a Magyar Posta invesztált be több mint 350 millió Forint volt,(mellesleg megteremtve ma Magyarország legfejlettebb raktározási, kiszedési, manipulálási és konténeres szállitási technológiáját példaszerü gyorsasággal) és a Novotrade eddigi befektetése, effektiv kp.(a Sunbooksnak nyujtott hitel és
tökebefektetés) 530 millió Forint, és további több mint 300 millió kötelezettség az IBM fejlesztésre nem nevezhető éppen kis tőkének.A rendszer további számitástechnikai fejlesztése is további forrásokat igényel. További pénzekre van szükség még a tervezett operativ veszteségek finanszirozására is.Az OM(korábban OMFB)36 millió forint visszanem téritendő támogatással és 36 millió kamatmentes kölcsönnel támogatta a projektet.Ez a rendszer nem Amazon tipusu kereskedést jelent,azaz megrendelek egy könyvet és kapok egy e-mailt, hogy küldik-e a könyvet vagy sem, ill. mikor küldik, hanem ezen a rendszeren keresztül minden szállitó látja az összes termékeire vonatkozó összes kereskedelmi adatot,(pl ki, mennyit, mikor rendelt, előrendelt , utánrendelt,az adott termékből, milyen kedvezményt kapott, mi és mikor lett kifizetve, ki milyen kedvezményt kaphat idő, vevőkategória és egyéb prioritások szerint stb.),a vevők pedig számtalan szállitó one-to-one marketing akcióját a saját képernyőjükön látják és csak azt ami rájuk vonatkozik.A vevők kényelmesen rendelhetnek az interneten és 24 órán belül, amennyiben vevői hitelkeretük ezt megengedi az árut kiszállitva, konténerben megkapják. A B2B rendszer legfontosabb eleme, az integrált logisztikai és informatikai megoldás, amely "n" számu szállító és "n"számu vevő között létesit automatizált kapcsolatot.A Sunbooks piaca nem korlátozodik csak a könyvekre, hanem mindenféle hasonló termékre is( video, cd, dvd,szoftver, poszter, naptár,térkép, földgömb stb.)
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 14:16
Előzmény: #2313  Törölt felhasználó
#2314
Hacsak a fele igaz lenne akkor a konzum 500, a fotex 1000 felett lenne, a graphi 2000 felé járna...stb.stb
Én mindenesetre beálltam inkább fevitan vételre....:-)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 14:11
Előzmény: #2311  Törölt felhasználó
#2313
Sziasztok!
Igazán mélyenszántó gondolatok cserélnek gazdát.A sztorit olvastam.Elgondolkoztató.
Ha csak fele igaz akkor 2000 feletti árfolyam várható.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 14:10
Előzmény: #2311  Törölt felhasználó
#2312
Igen, habár a realizmus nem egyenlő a pesszimizmussal.

Persze, akár öntés is lehet... vagy nem... vagy mégis igen... várjuk ki a végét.

Azért én nem merném így kijelenteni, hogy a" novokának vége"
Lehet, hogy lefelé fog menni, aztán meg felfelé.... vagy mégse... vagy mégis
lsd többi speki papír.
Azoknál sem lehet azt mondani, hogy csak lefelé mentek... mintahogy azt is bolondság gondolni, hogy ezután itt a kánaán és ettől kezdve nyílegyenes úton fog emelkedni a rv áfolyama...
a speki papírok márcsak ilyenek (jobban mint a többi), és aki benne van annak tisztában kellene lennie ezzel.

Mindenki másban bízik, más időtávra és más gondolattal veszi meg... és hidd el, hogy van aki hisz abban, hogy a novo mögött legalább konkrét tervek vannak...habár lehet, hogy éves távon. Van aki meg megveszi azért mert abban bízik, hogy a rv értéke hamarosan 1600 vagy 1800 lesz és keres vele egy szépet... poziból beszélek, meglátjuk a végét.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 13:49
Előzmény: #2310  Törölt felhasználó
#2311
Hát, én akárhogy nézegetem mostanában csak az egisre meg talán a humetre írtam egyszer...vagy még talán a synergonra..de igazam is lett mindenben.
A novókának vége van, ahogy írtam jönnek elő a nagy tételek, és akkor öntés lesz, vevő meg sehol....mivel egyenlőre mindenki bizakodik vagy éppen beveszi a bb-féle félnótás dumákat, ezért nem adja....amúgy meg parás kisbüfik nincsenek benne nagy tételekkel szerintem ezért, ez nem olyan lesz mint pl. egy humet öntés rally után...

az iskola után meg az értelmesebb ember REALISTÁVÁ válik...csak a naívan butuskák válnak mindenáron optimistává.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 13:25
Előzmény: #2306  Törölt felhasználó
#2310
Te figyelj gazdagodó!!

Melyik suli az aminek az elvégzése után az ember ilyen baromi okossá és optimistává válik...?? ráadásul ilyen csodás stílust is tanul hozzá...???

Kicsit azért kijavítalak... nem 2-3 részvényről és nem 2-3 topikban írtad, hogy idézlek "MENEKÜLÉS"... az ember majd bármerre megy a speki topikokban előbb utább összefut ezzel a jól átgondolt kijelentéseddel... speki topikból pedig akad jópár...
Mi vagy Te öcsém jós???

Nemtudom nézted-e a mai forgalmat??? Hmmm?? 10db / egész mostanáig...
Nem gondolnám, hogy ilyen forgalom mellett bármilyen messzebbmenő következtetést le kellene vonni...

Erra az "egyszerűen HAZUDSZ" mondatodra pedig nem is reagálok inkább...
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 13:09
#2309
a tervek gigantikusak,végre egy cég ami sikeres lehet,jó lesz még.
watson
watson 2006. 10. 18. 13:03
Előzmény: #2306  Törölt felhasználó
#2308
gazdagodó,
nehéz elfogadni az embereknek hogy a Novo tőkeemelők és BB24 átb@...k a fejüket.

Számolni még az iskolában kellett volna megtanulniuk, de hát magukra vessenek ha az álomképükért fizetni akarnak.
Még az is lehet, hogy az álmuk és a realitás közötti különbséget vagy 20 év alatt kitermeli a cég :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 12:27
#2307
Sziasztok!

A mai nap is elég izgalmasnak látszik! :-)

Adra: Köszi a véleményed.
Jó, persze igazad van, nem nagy gyűjtögetés ez. Azért akik most vesznek elég jól járnak!
Még a héten meglesznek a hírek a rendkívüli közgyűlésről vagy csak jövő hétre várhatók új infók? Tudsz erről valamit?
Előre is köszi szépen válaszodat!

Szerintem néhányan bepánikoltak és azok adogatják el.. Látni, hogy nem nagy tételek mennek el, kis forgalom mellett..
Viszont jó hír, hogy saját magához képest nagy forgalommal húzták fel 1400 Ft-ig és fölé, és csak kis forgalommal esik le..
Elégsokan bevásároltak 1300 és 1400 Ft között, türelemmel legyenek ezen befektetők és hamarosan jól fognak járni (ők is)!! :-)
Adra, Puleo és a többiek hogy látjátok ezt?

Gazdagodó: Te elég unalmas egy alak vagy, egyfolytában ugyanazt ismételgeted!
Érdemben nem tudnál hozzászólni a Novohoz?
Nem akarok én személyeskedni, de jól esik Neked, hogy egyes részvényeket folyamatosan lekiabálhatsz?
Miért jó ez Neked?
Figyeltem a beírásaidatr, más topicocban is ezt a pánikszerű hangulatot akarod elterjeszteni, amit itt is bemutatsz nekünk, Novosoknak!
Szerintem nem vagy túl hiteles ember ezzekkel a beírásaiddal!
Tanácsolom, hogy keressél fel egy pszichiátert, pl. a Csernust, az kéne Neked, hogy valaki jól beolvasson Neked, és megmondja az őszintét!! Ami lelked mélyén van!
Többször nem írok semmit Veled kapcsolatban, csak ezt el szerettem volna mondani!
Nem szeretem én sem a személyeskedést, de, ha megvan rá a jó ok, néha érdemes megmondani az őszintét! és...ez ilyen helyzet!
Én amikor vmi olyat írtam itt a topicban bocsánatot is kértem a többiektől, hogy nem rosszindulatból akartam hülyeséget írni, hanem alkalmi tudatlanságból.
Legalább én bevallom, senki sem tökéletes, de az ember úgy fejlődik, hhogy belátja hibáit és változtat saját magán, a mentalitásán is!
Ajánlom Neked is ezt a mélye történő magadba nézést, gondolkozz el pár dolgon!

Én itt szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől ismét a múlt heti "félrelépésem" miatt!!!
Többet nem csinálok ilyet, és ajánlom mindeki figyelmébe ezt a megújuló mentalitást! Hátha barátságosabbak lesznek itt a topicocban az emberkék egymással, és az összetartozásra fognak törekedni és az értelmes beszélgetésekre!
Ennyit szerettem volna mondani!

Változzunk jó irányba!!

Hajrá Novoka! :-))
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 11:05
Előzmény: #2305  Törölt felhasználó
#2306
egyszerűen HAZUDSZ!
MAX 2-3 RÉSZVÉNYRE ÍRTAM 2-3 TOPIKBAN.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 11:03
Előzmény: #2304  Törölt felhasználó
#2305
Gaz-aggódó.:-))!
Minden topicban menekülést írsz.Szinte minden részvényre.Személyedet valami sérelem érte?Tételt sem eladni sem venni nem lehet.Most főleg eladni.
Várjuk ki a végét.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 10:57
#2304
lassan csak előkerülnek itt a nagyobb pakkocskák is, beöntögetik ezt szépen.
Még nem ébredtek fel túl sokan hogy ennek vége, és menekülni kell, de majd 1000 vagy 800 alatt megteszik.
EMBEREK!
A PAPÍRNAK VÉGE, A NOVOKA BECSŐDÖLT!
MENEKÜLJETEK AMÍG TEHETITEK!
(bár a vevői oldal elég siralmas)
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 08:18
#2303
bízzunk benne,szerintem is meglesz a 2000 évvégére!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 18. 08:00
Előzmény: #2301  Törölt felhasználó
#2302
BB24!
Azé' az 1k-t nem nevezném gyűjtögetésnek.
Hamarosan +lesz a rendk.kgy.időpontja.
A portfólióba elfér a speki kategóriában.
S.k.
Ps.:Szvsz.hamarosan kikapják az eladói tételeket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:36
#2301
Sziasztok!

BB24 újra visszatért! :-)
Elég izgis napok várnak a Novora!
Nagy gyűjtögetés folyik itt, de sokáig nem lesz ez így, mert még jó páron ismét el kezdik hamarosan felvásárolni a Novo-részvényeket, és akkor a gyűjtögetni szándékozók csak úgy nézhetnek!!

Vélemény ezzel kapcsolatban?

Pár db-os kötéssel i fel lehet húzni az árfolyamot 1500 Ft környékére, hogy kb. azon a szinten legyen az alaptőke-emelés!
Ezt azért nem árt elfelejteni!

Szerintem akkor sincs nagy baj, ha 1300 vagy 1400 Ft-on lesz az alaptőke-emelés..

Hajrá Novoka! :-)
Vételek beindulóban hamarosan!!
Napok kérdése és felhúzzák az árfolyamot!
foldvarig 2006. 10. 17. 16:28
#2300
Legfeljebb majd 2 db lesz 1500
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:14
Előzmény: #2298  Törölt felhasználó
#2299
Sziasztok!
Csak ne lenne a likviditás "bajnoka".:-((
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:53
#2298
játék megy,de nyugi érdemes belevenni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:46
Előzmény: #2296  Törölt felhasználó
#2297
Úgy nézem hogy nagyon nem 1500 az árfolyam, pedig erre a hétre megígértétek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 08:23
Előzmény: #2295  Törölt felhasználó
#2296
Min.30 nap múlva.Törv.kötelezettség a bejeletés előtte 30 nappal.
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 08:19
Előzmény: #2294  Törölt felhasználó
#2295
Mikor lesz a rendkívüli közgyűlés?
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 07:42
Előzmény: #2293  Törölt felhasználó
#2294
Sziasztok!
Párhuzamot vonni eco és novo közöt nem egészséges.
A tőkeemelésről van híretek?
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:47
Előzmény: #2291  Törölt felhasználó
#2293
Na csak azt ne hidd hogy bármi koze van az ecohoz, az nem azért fog föl- vagy lemenni, mert a novo bármely irányban is száguldozik. Én is láttam már egy- két baromira mutatós oldalt, mégsem az viszi föl az árat, de tisztára úgy viselkedsz mint az MLM-esek az őskorból.
És nem hiszem hogy a rossz szándék vezérel, hanem valami egészen más, de hagyjuk, mert nem akarlak kioktatni. És azt hiszem jópár topicot szétoffoltál már a novoddal, úgyhogy engedd meg hogy idejöjjünk szórakozni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:45
Előzmény: #2291  Törölt felhasználó
#2292
Nincs ma forgalma a novonak?
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:36
#2291
Kata:
Válaszolok Neked! De utána lépek..

Nem tukmálok én rá semmit senkire, figyi, csak az infókat kell elmondani mindenkinek, a nagy projektet, megnézni a közös Novo cím tartalmát, és tájékoztatni őket!! ennyi!

Amúgy meg szerintem vessen megára, aki egy hozzászólás alapján egyből belevesz bármilyen papírba!
azért gondolkozni is kell, és üzenem mindenkinek, főleg a kezdőknek:

Saját, önálló véleményetek legyen minden papírrok, és ezt az élet bármely területére is mondom, hisz az ember így boldogulhat!

Eléggé félreértesz Kata, ha azt hiszed, hogy rossz szándék vezérel engem!
Te Econetes vagy, úgyhogy a Novo-topicban ne feltételezd senkiről, hogy a másikat csak szivatni akarja!
már bocsi, de ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy ellenérdekelt vagy a Novoban, mivel Ecos vagy!!

Ne vegyen senki Novot akkor, ennyi!

Mi majd bevásárlunk sokat, mi jól járunk ,és akik velünk tartanak! :-)))

aki biztonytalan, az vegyen inkább Ecot! :-)

Nem szerzek ellenséget, mivel üzenem a kisbefektetőknek, ne vegyetek Novot, nehogy pénzt keressetek már ezzel a papírral!
Inkább üljetek Ecoban és várjatok évekig, hogy felmenjen 1 Ft-ot! :-))

Szerintem jókor kell venni jó áron, és eladni is ugyanígy!
Érdekes én és sokan mások tudtak keresni a novoval, jó néhány dupláztak is, aki gondolkozik kicsit, az meg tudja venni jó áron, és időben eladni!!
Sokan meg persze közép és hosszab távra terveznek, ezért nem adjék el a "Nagymenők", akik milliókat raktak be!

Hajré Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:25
#2290
Most ennyire volt idő, mennem kell már..

Hamarosan jönnek az új infók, és irány az 1500 Ft, és pár héten belül pedig a 2000 Ft is!

Hajrá Novoka! :-)

Ja, s jövő héttől megbokrosodott teendőim lesznek, úgyhogy ritkábban tudok írni, csak szólok előre!

Én cselekszem is, nem csak írogatok itt! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:24
Előzmény: #2287  Törölt felhasználó
#2289
Heló BB, tegnap este fetrengtem a röhögéstől, én nagyon jót szórakoztam, csak az a nagy baj, amit Kbeap is megirt, hogy sok kezdő, naiv tőzsdés esetleg komolyan veszi az általad beírtakat, belevesz, aztán majd nézhet ha zuhan a papir. vagy beleragad évekre. Azért sok topicban nagyon sok segitőkész ember van, azok biztos nem akarnak senkire semmit rátukmálni, elmondják a véleményüket, de csak óvatosan ajánlanak bármit is. Persze vannak hebrencsek is meg lököttek is, meg megkeseredettek is, mindenfélék, mintahogy az életben is. Úgyhogy csak óvatosan, mert sok ellenséget szerezhetsz Magadnak ha nem jön be a novo.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:21
#2288
Kijelentem, hogy nem vagyok a Novotrade alkalmazottja, semmilyen tisztséget nem vállalok ott!
Nem ismerem személyesen Rényi Gábor elnök Urat!, csak a gyengébbek kedvéért írtam le ezt még egyszer!!!!!

Nem fontos Novot venni a kételkedőknek, és akik nem bíznak bennem!
Majd nagyokat nyernek azok, akik vettek már!!
Én csak a tényeket, infókat adom tovább az embereknek, és nem befolyásolom őket döntésükben, ez így korrekt!!

A tudás birtokában, új infók ismeretében mindenki reálisan tud dönteni!!
Ennyi a lényeg!
Elküldtem már jó pár emberkének a közgyűlési PP-anyagot is, és sokan már ez alapján is nagy üzletnek tartják a Novot!!
Látjátok, ennyi az egész, aki ért is a napenergiához, és megnézi a közgyűlési anyagot és a mostani infókat, az a Novo mellett dönt!
Mindenki saját szerencséjének a kovácsa!

Ne vegyetek kételkedők, majd úgy is lesz, akik elhalásszák előbb-utóbb, pár héten belül előletek!! :-)

Reális elemzésekre térek át mostanában én is, és a többieknek is reális képet festve adtam tájékoztatást a Novoról!
Itt a topicban meg néha lehet azért viccelődni, de maradjunk a szakmai stílusnál!!

Hajrá Novoka!! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 15:12
#2287
Sziasztok!

A tegnapi pittás beírást, és az ezzel kapcsolatos szeleburdiságokat csak viccnek szántam!!! :-)))
Humor-herold bújt belém, és Gyurcsány handabandázása volt ilyen hatással rám! :-))

Bevallottam őszintén is, és most is kijelentem pitta nem létezik, csak hülye poén volt az egész pittás téma!

Bocsánatot kérek azoktól, akik komolyan vették volna az éjszakai parádét, nem manipulatív, rossz szándék vezérelt!!

Szóval akit a poén bánt, azoktól elnézést kérek!!

Kata és gazdagodó és a többiek:
Persze regisztráltam vagy 20 néven, és csak magamban beszélgetek itt a topicban!! :-)))))
Azért ennyire ne legyetek naívak, hogy azt hiszitek, hogy a melóm, feladataim mellett egész nap a gép előtt ülök, és sok regisztrált néven egyfolytában beírogatok!
Rosszindulat lenne ezt hinni!

Bevallottam őszintén, hogy csak poénnak szántam, hisz Feri is ír néha olya vicces dolgokat, lásd a tegnapi 1 db-os felhúzását Novoban, gondoltam legyen már kicsit vicces is ez a topic! Ennyi az egész!!

Amúgy meg a sítlusból ki lehet deríteni, hogy egy ember hány regisztrált néven írogat ide!
Úgyhogy könnyen le lehet bukni, ez nem kérdés!

Na jó, akkor mostantól a viccelődések után térjünk vissza komoly beszélgetésekre!
Amúgy szerintem gazdagodó, penznyelo néha idióta beszólásaihoz képest az én poénkodásom semmi!
Az a különbség, hogy én el is ismerem, hogy viccnek szántam az éjszakait, ők meg amikor komolyakat próbálnak írni, már azokon is sokat lehet nevetni! :-)

Gazdagodó: Nem mondtál meg Te semmit előre! Miben is van igazad? Azért mert 30-40 %-os emelkedés után esett tegnap és tegnap előtt 4-5 %-ot a Novo, akkor már baj van??
nevetséges vagy!

Az árfolyam alakulását nem a kisbefektetők döntik el, egy ember nem befolyásolhatja az árfolyamot, én sem természetesen!

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 14:59
Előzmény: #2285  Törölt felhasználó
#2286
Tényleg nagyon durva hogy 2 aztán 5-6!:)) Miért nem öt és fél ember van ott?:D Röhögök , egy kis vicc is kell. Ip címet címeket kéne megnézni vagy a computer id-t megmutatná mennyi van belőle azaz hányan a szobában!:D
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 14:49
Előzmény: #2284  Törölt felhasználó
#2285
Remélem Szilvi igazi, mert egy világ omlik össze bennem!:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 12:05
Előzmény: #2283  Törölt felhasználó
#2284
lehet még ő szilvi is, a változatosság kedvéért
/bocs szilvi, ha "igazi" vagy!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:48
Előzmény: #2282  Törölt felhasználó
#2283
sőt, szerintem daninyunyo is ő mert nagyon dicsőíti a novot az a nick is.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:47
#2282
A pitta is tuti ő, de azt csak azért csinálta hogy legyen még egy nick ami a hülyeségeket szajkózza.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:03
Előzmény: #2280  Törölt felhasználó
#2281
Rényi úr!

ez már túl megy a komolytalanság határán :DD

Nem akajrák felvenni b24-et az igazgatósági tagok sorába, és akkor ő lehetne a novotrade Steve Ballmer-e? :DDDDDDDDDDD

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek