Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:22
Előzmény: #2479  Törölt felhasználó
#2480
"Sziasztok!!

Izgi a mai nap is! :-)
Kellenek ilyen napok is, nem kell félni senkinek, szuper lesz ez pár héten belül, csak türelem!
Végülis az sem baj, ha néhány türelmetlen emberke eladja részvényeit, hisz úgyis lesz jó pár befektető, aki begyűjti majd a pánikolók részvényeit!"

szóval az ilyen hányigert keltő beírásaidtól leszünk rosszul és ezekkel kelted rosszhírét a papírnak itt a fórumon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:17
Előzmény: #2478  Törölt felhasználó
#2479
ja és mivel senki sem tudja, hogy ki vagy, ezért szerintem semmi bántódásod nem esne, ha bebizonyítanád, hogy mennyi papírod van...ez csak azért érdekel minket, mert olyan a szöveged, mint valami porszívóügynöknek és mi nem ilyen dajkameséket akarunk, hanem tényeket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:14
Előzmény: #2477  Törölt felhasználó
#2478
nemcsak magadat, hanem minket is lejáratsz ezzel...
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:12
Előzmény: #2476  Törölt felhasználó
#2477
Na azzal tisztában voltam, sőt szerintem mások is, hogy nem fogod ezt megtenni nekünk ilyen kamu diszkréciót emlegetve...
Nekünk meg több tízezer darabunk van...sőt százezrek!
Szóval BigBroker24, te itt megsemmisültél erkölcsileg.
Osztod az észt, de bizonyítékokat nem mutatsz...
Szomorú...én mondom szomorú!
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:49
#2476
Puleo: Teljesen egyetértek Veled!
Az árfolyam 2000 Ft fölött lesz jóval, én nem is aggódnék emiatt!
Dolgozzunk mindannyian a Novo sikeréért! :-)
Biztos tudod Te is, hogy a tettek többet érnek, mint az itteni hozzászólások! :-)
Mostantól emiatt nem írok túl sokat!
Inkább munka és tettek!

Hajrá Novoka!

Kellemes hétvégét mindenkinek! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:45
#2475
Sziasztok!!

Izgi a mai nap is! :-)
Kellenek ilyen napok is, nem kell félni senkinek, szuper lesz ez pár héten belül, csak türelem!
Végülis az sem baj, ha néhány türelmetlen emberke eladja részvényeit, hisz úgyis lesz jó pár befektető, aki begyűjti majd a pánikolók részvényeit!

havi014-nek üzenem:
Köszi a bizalmat. Bocsi, de azért hülye én sem vagyok! Senkitől sem kérheted, hogy árulja el Neked, hogy pontosan hány db részény van a birtokában!
Eléggé bizalmaskodó és tőzsdei szempontból "intim" a kérdésed!
Egyébként a nagyságrendet elárulhatom, ha így is megfelel:
Jó pár ezer db-om van, szóval nem kevés!
800 és 1000 Ft között vettem több részvényt, és 1100-1200 Ft között is vannak részvényeim!
Többet nem árulhatok el!
Emiatt nincs is oka a pár 100 db-os vevőknek a félelemre, ha én nem félek a több ezer db-ommal, akkor nekik miért kéne félinük??
Na és Neked hány db részvényed van, milyen áron?:-)))
Amúgy meg a Novosoknak van eszük és a saját döntésük, elhatározásuk alapján vesznek részvényt! Nem kell senkinek rábeszélni őket a vételre!!
Mindenkinek legyen önbizalma, és ne a másikra hallgasson, ha vételre szánja el magát!! Saját döntésére, megérzéseire, racionális érveket figyelembe véve, tanulmányozva minde fontos infót a napenergiáról és a Novotrade-ről!
Ennyi a lényeg! Mindenkinek ezt tudom ajánlani!
Üdvözöllek amúgy!

Szilvi28-nak üzenem:
Ne ülj fel a provokációknak!
Ne süllyedj le a színvonaltalan hozzászólók színvonalára! Ezt tartsd mindeig szem előtt!
Itt szakmai eszmecsere és normális beszélgetés folyik!!
Próbáld meg lenyugtatni magadat, és, ha valamelyik hozzászólás nem tetszik, akkor ne reagálj rá!!!
Egyszerűen tekintsd úgy, mintha nem is írt volna semmit a személyeskedő, provokáló hozzászóló!
Csak jótanácsként mondom!

Garpnak üzenem: Biztos vagy Te abban, hogy a Genesis jegyzi le a következő alaptőke-emelés alkalmával kibocsátott új részvényeket?
Nem mernék rá mérget venni!
Majd a tényel eldöntenek mindent!
Ennyit mondok!
Majd meglátjuk!!
Jövő hét elején írom a Rényi Gábor interjú-részleteket!

Hajrá Novoka! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 10:34
#2474
kiváncsi lennék,bigbroki is tartja e a 2000 feletti árat?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 10:04
Előzmény: #2472  Törölt felhasználó
#2473
Néhány 1000-es tétel megfogja.Fantázia van a részvényben.Remélem nem marad benne.:-))
Jó marketinggel kellő hírverést kellene csapni a társaságnak.
Hat piacon lehet kereskedni vele.A likviditással bajok vannak.
Üdv.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:46
#2472
nem érdeke,de másnak igan,figyeljétek csak bigbroki megmondja
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:20
Előzmény: #2470  Törölt felhasználó
#2471
Sziasztok!
Nov.20-24.ill.nov.27.-i átlagár max.2800.
Genesis-nek miért is lenne érdeke magas árfolyamon tőkét emelni?Szvsz.ismét csak ő fog tőkét emelni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:12
#2470
2000 felett lesz nyugi hamarosan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 08:55
Előzmény: #2468  Törölt felhasználó
#2469
ja erre -15% a tegnapi produkciója
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 08:55
Előzmény: #2467  Törölt felhasználó
#2468
Oct. 26 (Bloomberg) -- SAG Solarstrom AG, a German solar-
energy company, reported a loss for the first nine months of
2006 after competition pushed prices lower, cutting earnings.
The nine-month net loss was 1.48 million euros ($1.88
million), compared with a profit of 95,000 euros a year earlier,
the Freiburg-based company said today in an e-mailed statement.
Sales gained 82 percent to 60.1 million euros.
The company said its markets are developing ``below
expectations.''
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 20:15
Előzmény: #2466  Törölt felhasználó
#2467

BB24!
Sokan olvassuk a hozzászólásaidat, amik nem is hozzászólások, hanem inkább "hozzánk szólások" és adod a tippeket rendesen.
Például, hogy a tőkéd nagy része novóban, amikor megy le az árfolyam, akkor nem az a lényeg, hogy lefele megy, hanem, hogy veszik...inkább azért megy le, mert adják. Na mindegy. Nekem is van novó.
A lényeg az, hogy a print screen (Prt Sc) gombbal mentsd már le lécci a holnap nyitás előtti ebrokis vagy petis vagy vmilyen számlád portfólió oldalát, hogy lássuk már mi is, hogy mennyid is van benne!
Nem az összeg, hanem az arány érdekel, de mivel nem tudjuk, hogy ki is vagy valójában, ezért az összeg sem zavaró tényező, amit szégyellni kell, hogy túl sok vagy túl kevés.
Várom ez a gesztust felénk, hogy teljes legyen a bizalom!

ja és írd meg lécci, hogy hol is tudjuk megnézni ezt a képet!
Köszönjük!

Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 20:07
#2466
bocsika..sacinak ment vona!!!
szóval saci: NEM!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:53
Előzmény: #2464  Törölt felhasználó
#2465
bocs, a sacis az nem én vagyok, egy néven forgok, a számok is csak azért vannak a nevem végén, mert simán nem fogadott el
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:48
#2464
kata..lécci ne fárasz mán!azt sem tudom ki az a miklós.miklós ismerősöm sincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
felfogtad??????
szóval NEM a válaszom!
haggyá má ezekkel a hülyeségeidel!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:44
Előzmény: #2462  Törölt felhasználó
#2463
Ezt mindenkinek el kéne olvasni, aki azt hiszi ,hogy a politikai topicok színvonala alacsony :DDDDDDDD

ami itt megy ....................
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:34
Előzmény: #2461  Törölt felhasználó
#2462
bocs, novokabajnok
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:33
Előzmény: #2459  Törölt felhasználó
#2461
szilvnovokaMiklós...újabb klón?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:32
Előzmény: #2457  Törölt felhasználó
#2460
szilviMiklós, nos? Légyszíves válaszolj, legalább annyit, hogy: NEM vagyok az.....
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:31
#2459
mi megy ezen fórumon??
inkább a Novotrade-ről beszélgessünk már, ha lehetne!
Kit érdekel melyik szót hogy írják??
Vettem Novotrade pappert én is!!
hét elején.
a forgalma is egyre nagyobb szerencsére!
jó lesz ez!
tartom pár hétig még azt tuti!!
Veled vagyok daninyunyo és BB!!!
hajrá!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:29
Előzmény: #2457  Törölt felhasználó
#2458
ajaj, kitört a kultúra, mindjárt le is lőnek
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:24
#2457
kata nem szeretem ha kioktatnak!!!!!
bocsessz de ez nem a magyar nyelvtan topic hanem egy részvényhez köllene szólni!
ha meg econetes vagy, húzál oda és oktasd ki az ottani nagyokosokat!!!!!
vagy menny má a nyugdíjas klubba, vagy elfekvőbe! :-)
boccs a keményebb szavakért de utálom ha kioktatnak inkáb a részvényről beszéljünk má!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:22
Előzmény: #2455  Törölt felhasználó
#2456
tudom jgy, én is szoktam melléütni, most csak játszom
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:19
Előzmény: #2454  Törölt felhasználó
#2455
Kata mentségünkre legyne mondva ,hogy sokan kapkodva géeplünk, és ezért olyan hibákat vétünk, amit amúgy nem tennénk meg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:16
#2454
Ja és Szilvike, nehogy a szívedre vedd, még a Te helyesírásod úgy ahogy elmegy, de mit szörnyűlködök, hogy egyesek mekkora ordító hibákat képesek leírni, de nem tudom melyik topikba írjam be, mert mindegyiké elképesztő
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:15
Előzmény: #2450  Törölt felhasználó
#2453
szilviMiklós, válasz?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:11
Előzmény: #2450  Törölt felhasználó
#2452
ja és erősségem az meg két ss
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:10
Előzmény: #2450  Törölt felhasználó
#2451
egy esz, szívesen tanítalak ....
(nem vagyok tanár, csak egy régen érettségizett nyugdíjas, akinek annak idején valamennyire megtanították a helyesírást)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 18:40
#2450
úgy látom a forgalom nagyob azért mint pár napja.alakul ez már valami! :))
egyik ismerősöm - pénzügyi-gazdasági területen dolgozik szerint jövőre 3000 Ft fölött is lessz a papír ára.remélem bejön!
bocsika,a helyesírás nem az erőségem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 18:13
Előzmény: #2442  Törölt felhasználó
#2449
nem válaszoltál a kérdésemre, majd, ha jössz "oda", megbeszéljük, jó, Miklós?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 18:02
Előzmény: #2447  Törölt felhasználó
#2448
ja és írd meg lécci, hogy hol is tudjuk megnézni ezt a képet!
Köszönjük!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 17:59
#2447

BB24!
Sokan olvassuk a hozzászólásaidat, amik nem is hozzászólások, hanem inkább "hozzánk szólások" és adod a tippeket rendesen.
Például, hogy a tőkéd nagy része novóban, amikor megy le az árfolyam, akkor nem az a lényeg, hogy lefele megy, hanem, hogy veszik...inkább azért megy le, mert adják. Na mindegy. Nekem is van novó.
A lényeg az, hogy a print screen (Prt Sc) gombbal mentsd már le lécci a holnap nyitás előtti ebrokis vagy petis vagy vmilyen számlád portfólió oldalát, hogy lássuk már mi is, hogy mennyid is van benne!
Nem az összeg, hanem az arány érdekel, de mivel nem tudjuk, hogy ki is vagy valójában, ezért az összeg sem zavaró tényező, amit szégyellni kell, hogy túl sok vagy túl kevés.
Várom ez a gesztust felénk, hogy teljes legyen a bizalom!

Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 16:25
Előzmény: #2445  Törölt felhasználó
#2446
Nos eladó az van bőven.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:40
Előzmény: #2441  Törölt felhasználó
#2445
Én is megvárom, türelmes ember vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:39
Előzmény: #2442  Törölt felhasználó
#2444
Természetesen ráérsz válaszolni, ha majd időd engedi, nem akarlak sürgetni!
Eladó papír is van éppen elég, nem fog elaszaladni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:34
#2443
Mint
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:33
#2442
Tisztelt Laurion!

Mnt ahogy írtam a korábbi hozzászólásomban, egyszerűen idő hiányában NEM tudok egyedül én egy személyben minden értelmes felvetésre választ adni!!
Most volt kb. 1 órám, de most tényleg mennem kéne!!!
Laurion, ha nem bánod a Te érdeklődésedet majd továbbítom egyenesen Rényi Gábor elnök Úrnak, ha megfelel így Neked!
Komolyan mondom!
Köszönöm a bizalmadat, hogy tőlem kérdezel, de beláthatod Te is, hogy egyszerűen nincs ideje mindenkiek egész nap a gép előtt ülni! Már jó pár, hosszabb hozzászólást írtam, Te is láthatod!
A sorrend a következő:
1. Rényi Gábor interjú holnap vagy jövő hét elején!!
2. Saját vélemények
3. 1-2 héten belül penznyelonek válasz!

Köszönöm a megértésedet!!
Munkamegosztás lesz mától!
Nem vagyok én az Isten, hoy mindenkivel én foglalkozzak! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:26
#2441
nagyon fárasztó vagy!

általánosan bszéltem, nem a te konkrét EPS-es felvetésedre!
Egyébként meg oldalakat telírhatnék, hoyg személyesen miért fektettem Novoba a tőkém!
Figyi, most nincs már sok időm, majd leírom 1-2 héten belül Neked. Tömören kizárólag! gondolatjelekkel felsorolva a fontosabb szempontokat...de ne most!!! figyi, nem kényzseríthetsz senkit, hogy egyből válaszoljon neked, és ha nem válaszol azonnal, akkor már az illető nem tudja miért vette a novot..majd egyszer leírom..de bevallom őszintén másra szeretném használni az időmet jelenleg..
pl. ma is bszélek még egy érdeklődővel.ez fontosabb sokkal..
holnap pedig Rényi gáborral készített interjúbok szeretnék idézni! Manager Magazin októberi száma. olyanokat írok ide, ami a Novosokat , érdeklődőket érdekli!
ennek több értelme van..
az újságot meg kell keresne,..ha holnap nem is, de ígérem és becsületszavamra, legkésőbb jővő keddi idézzek belőle!

hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:24
Előzmény: #2439  Törölt felhasználó
#2440
UI.
Nem szükséges olyan profi elemzést készíteni, mint amit Pénznyelő úr kért, de azért tények és számok legyenek benne, ha nem nagy gond.
Szíves válaszát előre is köszönöm.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:22
Előzmény: #2436  Törölt felhasználó
#2439
Tisztelt BigBroker 24 Úr!

Úgy néz ki, hog nagyobb pénzt fektetnék a Novotrade-be. Ennek egyetlen feltétele, hogy Ön tényekkel és érvekkel meggyőzzőn arról, hogy a jelenleg még termelőtevékenységet nem folytató, kb 500 ft egy részvényre jutó saját tőkével bíró cég részvényét 1000 ft felett megvásároljam.

Válaszát és érveit előre is köszönöm.
Laurion
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:19
#2438
A tegnapi napon elég szép volt a forgalom az biztos!
Lehetne még szebb is, de már ez is jó! :-)
1150 Ft-on ismét jól bevásroltak egyesek!
Na az ilyen vételekre érdemes odafigyelni, akik milliókat nyomnak a Novoba, ja és hozzá kell tenni, nem lehet a tegnapi 1150 Ft-os 2000 és 2666 db-os vevőkről azt mondani, hogy ezek pl. átkötések voltak.. vagy, hogy valaki manipulálja a piacot..
Azért nem, mert azok beálltak vételre!!
..és valaki eladta nekik...

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:15
Előzmény: #2434  Törölt felhasználó
#2437
Egy szövegeddel egyetértek (a minősítgetésre nem reagálok, hogy az EPS, meg a P/E neked személyeskedő meg övönaluli, azon nem csodálkozom):
"Mindenkinek legyen önálló, határozott véleménye arról, hogy miért választja a Novotrade-et!"
Pont erre az önálló véleményre lettem volna (lennék most is) kiváncsi. Kizárólag ezért kérdeztem, amit kérdeztem. De nem hangzott el vélemény, csak annyi, ami tőled is mindig hogy "jó lesz".
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:15
#2436
gép előtt ülni egész nap
alpári
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:12
#2435
is
még
valaki
kedvet
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:08
#2434
Folytatom:

Amúgy teljesen igazad van Daninyunyo!
Ne azért vegyenek az emberkék Novotrade-et, mert én azt mondom, hogy milyen jó részvény! Ezt máskor is mondtam már!
Mindenkinek legyen önálló, határozott véleménye arról, hogy miért választja a Novotrade-et!
Nem kell lenézni a kritkusoknak a Novo-érdeklődőket, és azt hinni, hogy nem tudnak maguktól dönteni!

Az meg miért is lenne baj, ha tájékoztatjuk az érdeklődőket, Novoval nem rendelkező emberkéket a Novotrade-del kapcsolatos infókról, az egész projektről, a következő közgyűlés időpontjáról????
Én már jó pár embernek részletes tájékoztatást adtam (mivel nem mindenki olvassa ezt a topicot) a Novotrade nagy üzletéről és a nyári közgyűlésen bemutatott PP-bemutatót is tovább küldtem pár embernek, és persze minden fontos más infót id átadtam!
Na, ha a tények, napenergiával kapcsolatos cikkek, infók ismeretében egy ember úgy dönt, hogy jónak tartja a Novotrade üzletét, akkor miért lenne ez baj???

Nem manipulál senki egy embert sem!!
Nekem az a gyanúm, hogy egyesek -pl. penznyelo, vagy gazdagodo, stb. - félnek attól, hogy ha az emberek megismerik a tényeket, átolvassák a dokumentumokat, tanulmányoznak minden infót a Novoval kapcsolatban, akkor előbb-utóbb közép- és hosszabb távra beszállnak a Novoba ezen érdeklődők!

A tényektől nem szabad elzárni az embereket!
Aki a tényeket el akarja zárni az érdeklődőktől, az nem érdekelt abban, hogy a Novosoknak sikere legyen, talán azért mert más részvényekben ül!
Vagy egyszerűen csak irigykedik a sikeres Novosokra!
..mert valljuk be (lehet fáj egyeseknek)...akik időben vettek Novot, azok jól jártak és nem keveset kerestek!!!
Sőt, émég az is aki később szállt be, mert ha valki csak 10 %-ot keresett rajta, már az is szuper!

A tegnapi Kiáltványt amolyan Novotrade-topic Alapszabálynak és Etikai Kódexnek szántam a béke és értelmes eszmecsere (ami eddig is volt, csak 1-2 provokátor az itteni közbeszédet más irányba akarja terelni)
folyamatos megteremtése érdekében!

Nevezhetjük a Kiáltványt A Rend Kódexének is!

Ezentúl lenne egy javaslatom minden Novoshoz:
Ha értelmes kritikátat és kérdéseket kapunk bárkitől is, akkor jobb lenne mindig másnak válszolni, reagálni!
Ne csak egy ember válaszolgasson mindig, mivel senki sem tud idő hiányában a gép eőtt ülni!
Hanem aki erőt és kdved érez az aktuális kérdésre választ adni, az nyugodtan válaszolhat is!
Nekem nincs annyi időm, hogy minden jogos kritikára reagáljak. Legyen egy kis munkamegosztás is! :-)

Ennyit szerettem volna mondani!!

Magam részéről leírtam a béke megteremtése érdekében tett javaslataimat, én már tuti, egyetlen egy színvonaltalan kritikára sem reagálok.. Javaslom ezt mindenkinek, persze, aki szeretne övön aluli ütésekkel foglalkozni bátran tegye, csak szerintem nincs sok értelme útszéli, alápri megjegyzésekre választ adni!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:46
#2433
Sziasztok!!

A mai nap hasonlít a 2-3 héttel ezelőtti napokra, akkor is nagy csend volt, majd hirtelen bevásároltak egyesek és felhúzták az árfolyamot 1400-1500 Ft-ig is.
Csak türelem és kitartás kell itt és pár héten, pár hónapon belül, meglesz a 2000 Ft is!
Minimum!!

Daninyunyonak üzenem:
Veled vagyok, és össze kell tartanunk!
Minden Novosnak! Ki kell állnunk határozott elképzeléseink, véleményünk mellett!!
Daninyunyo szerintem nem érdemes az energiáadat penznyelo, gazdagodo, stb. övön aluli provokációira fordítani!
Csak az érdekedben mondom ezt, hisz rájöttem, hogy ettől nem lesz jobb senkinek, ha folyamatos, sokszor értelmetlen vita alakul ki a Novosok és más részvényekben ülők között!
Gazdagodó Humetes, Lennox Humetes volt, és lehet, most is az, látod ezek ilyenek!
Csak idejönnek mocskolni a Novot, lesajnálni a Novosokat!
Felejtsük el őket, ha nem válaszolunk e 3-4 provokatív, személyeskedő emberke hozzászólásaira, akkor jobb lesz mindenkinek!
Nekik is, hisz nem kell több energiát pazarolniuk miránk, és nekünk is persze!

Fogjunk össze Novosok és csak az értelmes kritikákra válaszoljunk, a folyamatos kötekedésekre ne!!

A tegnapi Kiáltványomat olvastad Daninyunyo?
Nem hülyeségből írtam, épp arról is szól, hogy a Novosok a részvényről folytassanak nyugodt körülmények között eszmecserét és ne a színvonaltalan hozzászólásokkal foglalkozzunk!
Szerintem, ha egyetértesz vele, kérlek írd alá! Köszi! Gondolom Neked sincs annyi időd, hogy folyamatosan értemetlen vitákra pazarold az energiád és drága időd!

Foylt. köv.

Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:14
Előzmény: #2431  Törölt felhasználó
#2432
Nincs
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:47
Előzmény: #2430  Törölt felhasználó
#2431
Neked van? Ha igen, fejtsd ki, miért vetted?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:19
Előzmény: #2429  Törölt felhasználó
#2430
Én tőled kérdeztem meg, te miért vettél. Nem tudtál válaszolni. Ettől még lehet, hogy más aki szintén vett, tudja is, hogy miért.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:07
Előzmény: #2428  Törölt felhasználó
#2429
Látom sok energiát fektetsz be, hogy lesajnálj mindenkit, aki novoban utazik. Mert gondolom nem pszihológiai okokból vagy szociológiai szempontból akarod megérteni a novosok hozzáállását.

A kérdéseidből világosan kitűnik, hogy szerinted mindenki, aki novos, felelőtlenül, meggondolatlanul vett mindenféle megalapozottság nélkül. Legyen úgy. Hidd ezt.

Tény hogy egy ilyen papírhoz kell némi merészség, spekulatív szemlélet. Én mindig ilyen voltam, és többet nyertem ezáltal, mint bármely nagy papírral.

Azt javaslom, fektesd az energiád valami másba...mint minket provokálni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:46
Előzmény: #2427  Törölt felhasználó
#2428
Igen provokatív. A piac is az, csak még kérdezősködni sem szokott...
De hogy buta lenne...? Vicces vagy:)

Nézd, ha veszel OTP-t, akkor valóban nem kell ezeket tudd, mehetsz bátran az árral, aztán vagy bejön, vagy nem. De a Novo egy új iparágba lépett be. Mit veszel meg, ha nem tudod róla ezeket? A szöveget, hogy "jó lesz"? Ezzel az erővel bemehetnél egy kaszinóba és felrakhatod a pénzed kedvenc számaidra. A te szemszögödből kb. ugyanekkora eséllyel bejön, vagy nem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:40
Előzmény: #2426  Törölt felhasználó
#2427
Figyelj! Ez már provokatív és buta hozzáállás. Kötözködsz és így nincs is értelme reagálni.

Idő hiányában nem tud senki ennyire mélyen utána nézni egy-egy területnek, cégnek kivéve, ha ez a munkája (ld. bróker vagy elemző).

Amit tudok róla, számomra elég.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:29
Előzmény: #2425  Törölt felhasználó
#2426
Oké, akkor beszéljünk az alternatív enegriaforrásokról. Írd le magyarország energiaellátásának szerkezetét és próbáld nagyjából leírni, milyen változás várható az elkövetkező 10 évben és ugyanez világszinten (tovább kár menni, mert 20 év múlvai dolgokat lesheted mikor áraz be neked egy részvénybe a piac, még a 10 is ultratáv, de azzal talán érdemes foglalkozni).
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26
Előzmény: #2423  Törölt felhasználó
#2425
Nézd, nem vagyok ennyire hozzáértő. Sok kérdésedre nem tudok válaszolni. És szerintem nem is kell feltétlenül, hogy mindenki aki tőzsdézik, tudjon ezekre válaszolni. Nem ezen múlik, hogy nyersz vagy veszítesz.
Úgy gondolom az alternatív energiaforrásokra való áttérés, illetve azok elterjedése, növekedése előttünk áll, elkerülhetetlen.
Ezért látok benne fantáziát.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:23
Előzmény: #2423  Törölt felhasználó
#2424
Szerintem ezek közül egy kérdés is elég lett volna, hogy megakaszd a mélyenszántó gondolatmenetében.:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:09
Előzmény: #2422  Törölt felhasználó
#2423
Hát ez jó általános volt: "amiben a jövőre nézve van növekedési lehetőség, fundamentálisan.". Kicsit fejtsd ki bővebben, kérlek. Mit vársz a létesítendő üzemtől, milyen forgalmi adatokkal számolsz az első 5 és az utána következő években, mekkora nyereség keletkezhet ebből. Mik a buktatói a dolognak, hol csúszhat el a projekt. És aztán ezeket a részvényár szempontjából: mikorra várható nyereség, milyen EPS-el számolsz az első pár évben, majd mekkora növekedés várható után, milyen árazási szint jöhet számításba egy ilyen cégnél és ehhez milyen részvényárak tartoznak.
Így hirtelen ez a pár kérdésem:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:44
Előzmény: #2421  Törölt felhasználó
#2422
Nos, új filozófiát találtam ki. Mert ugye, minden tőzsdés kell, hogy rendelkezzen egy stabil filozófiával, ami irányítja a döntéseit.
Mivel bizonytalan a politikai hangulat, olyan részvényt kerestem, ami valamelyest mentes a politikai hatásoktól. Másfelöl olyat, amiben a jövőre nézve van növekedési lehetőség, fundamentálisan.
Csalódtam ugyanis sok blue-ban és sok BUMIX részvényben is.
Röviden ennyi.

És ha valaki csak azért vesz, mert BB szeretné, vagy ha valaki elhiszi, hogy más csak azért vesz, az bolond. Itt pénzről van szó. A félretett, adózótt vagy örökölt pénzeinkről! Ez nem a tőzsdemágus, ezek nem képzeletbeli forintok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 10:38
Előzmény: #2420  Törölt felhasználó
#2421
Te miért vetted?
Írd le pár mondatban (ne azt, hogy majd drágábban akarom eladni)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 10:25
Előzmény: #2419  Törölt felhasználó
#2420
tegnap valakik megint bevásároltak, nagy volt a forgalom. vajon miért veszik ezt a papírt? lehet, hogy tényleg van benne fantázia?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 07:46
#2419
a novóka.
Bukóban BB.
Amúgy bráner ha ennyire tuti a novó miért nem veszed ki az a 12K-t?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 00:08
Előzmény: #2417  Törölt felhasználó
#2418
hej Miklós, Miklós, nem válaszoltál Katinak a kérdésére...nos? Szilvi is Te vagy?
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:48
#2417
remélem van értelme az egésznek.nem rossz ötlet.célárfolyam-tippek?
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:48
Előzmény: #2414  Törölt felhasználó
#2416
Hogy eladtad, azt igen, de a vétel?
És egyébként ly
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:47
#2415
csatlakoznék én is a kiáltványhoz Hejj, igaz kicsi furi ötlet, de jószándékú!
szóval Igen!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:44
#2414
még multkor vette novotradeet.már eladtam, de újra vettem. úgy latom hejesen tettem
ez pozitív hír ugye? a közgyűlés.
szerintem tartani fogom, van árfolyamtippje valakinek a hétre? köszi .szilvi
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:35
#2413
En most mar feladom,kar az energiaert
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:17
#2412
2006. november 28. 13:00

Jönnek a pozitív hírek!! :-)
Közgyűlés, Spanyol cég megvásárlása.
Folytatásnak nem rossz, sőt! :-)

Szóval a mai igazgatósági döntés előtti 6 BÉT kereskedési nap árfolyamainak átlagán lesz az alaptőke-emelés??
Jól gondolom ugye?
Vélemények?
Számoljuk ki gyorsan!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:12
#2411
tessék mondani, ez itten nem a zártosztály véletlenül?
Mer akkó MENEKÜLÉS!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:12
#2410
Csak hozzáteszem, hogy a Kiáltványban nem sorrendben írtam a fontos dolgokat, mivel amik mellet kiállunk, mindegyik ugyanolyan fontos!
Nincs fontosabb vagy kevésbé fontos!
A legfontosabb, hogy valami érdekében cselekszünk!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:09
#2409
IGEN!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:09
Előzmény: #2407  Törölt felhasználó
#2408
Sokáig azt hittem, hogy játszod itt a hülyét. Most már tudom, hogy nem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:07
#2407
Tégy az összefogásért!
Tégy a békéért és szeretetért!
Tégy a Novotrade sikeréért!
Tégy a saját sikeredért és boldogságodért!
Tégy az őszinte szavakért!
Tégy az optimsta gondolkozásért!
Tégy a pozitív jövőképért!
Tégy a csendes, nyugodt többségért!
Tégy az új Novotrade érdeklődők pontos tájékoztatásáért!
Tégy a kisbefektetők, részvényesek érdekében!
Tégy a gyülölet ellen!
Tégy az alpári, színvonaltalan stílus ellen!
Tégy a széthúzás ellen!
Tégy a negatív gondolatok ellen!

Tegyünk mindannyian egy pozitív jövőért közös összefogással!

Aláírók:
Kérem, ha szeretné aláírni, akkor hozzászólásban írjon egy "IGEN" szót a neve mellé!
Köszönettel és Üdvözlettel:

BigBroker24

Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:02
Előzmény: #2405  Törölt felhasználó
#2406
hallottatok az új szélerőművekről amelyeket most szereltek fel, egy spanyol cég finanszírozásában?
azt mondták 10 év múlva akár nyereséges is lehet az üzlet, a telepet 25 évre tervezték.
Képes lehet egy cég a visonyalg dárga technológiára épülő napenergihasznosítást, ellenben az anniyra nem vészes költségigényű szélerőmávekel szemben 2-3 év alatt nyereségessé tenni?

a 12 szélforgó 24 Kw energiát termel, a nmovotrade gyár várhatóan miylen kapacitású lesz? mert erre már nem emlékszem.

a szélé vagy a napé lesz-e vajon a övő energiapiaca? vagy mindkettő megfér majd egymás mellett békkeségben?

Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 22:54
#2405
Kedves Befektetők és Részvényesek!

Átgondoltam 1-2 dolgot a színvonaltalan hozzászólásokkal kapcsolatban. Arra jutottam, hogy a tények, érvek nélküli véleménymondókkal nem érdemes párbeszédet folytatni! Kiemelem, hogy most a személyeskedő, buta, eléggé alpári, egyszerűen rosszindulatú és mocskolódó hozzászólásokról beszélek most!
Aki normálisan tud kritikát mondani, úgy, hogy nem olyan dolgot kérdez, amit már ezerszer leírt bármelyik Novos, vagy a dokumentumok alapján kideríthető könnyen, az nyugodtan felvethet ötleteket, mondhat véleményt. Ez természetes!

A topic nyugalmának és színvonalának megőrzése érdekében mostantól jobb lenne, ha senki nem reagálna az alpári hozzászólásokra!!
Kiemelem, nem személyekről beszélek, hanem egyes igénytelen beírásokról!

Ha a tényekről, Novotrade-ről szeretnénk normális eszmecserét, párbeszédet folytatni, akkor nincs értelme energiáinkat ócsárló, alpári megjegyzésekre fordítani!
Hisz a mi közös feladatunk, missziónk, hogy segítsünk egymásnak, tényszerűen beszéljünk a Novoról, tájékoztassuk az érdeklődőket és összefogva sikeresek legyünk!
Nem én, nem te, nem ő, hanem mindannyian Novosok!
Nincs olyan, hogy csak én lehetek, vagy te lehetsz sikeres é ügyes!
Ezt a mentalitást felejtsük el!!
Gondolkodjunk továbbra is közösségben!!
Ha Te sikeres vagy, bolsog vagyok, és Te is boldog vagy, ha én sikeres vagyok!
..és akkor mindenki boldog! :-) és sikeres..

Mostantól ne fecsérlejük az időnket a mocskolódókra, más topicből jövő irigykedőkre!!!
Ha ide írogatnak (alpárit, stb.), akkor ne vegyünk tudomást róla!!!

Hadd írogassanak magukban!!
Majd megvizsgálja őket a tőzsdedoki. :-)

Folyt. köv.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 22:43
Előzmény: #2401  Törölt felhasználó
#2404
"aki magában írogat, és senki nem reagál rá! :-)"
Ismerek egy ilyet itt, neked nem ismerős?:)
autofan 2006. 10. 25. 22:39
Előzmény: #2402  Törölt felhasználó
#2403
Kedves Big Broker!

Légyszíves mint legnagyobb :-))) novotrade szakértő egy dolgot magyarázz meg nekem:
Írod mekkora mennyiség forgott Frankfurtban.Többször is.Honnét tudod ki a fene kötött.Ahogy itthon is üres a könyv,lehet ,hogy kint is önkötéssel produkálnak forgalmat ,nem?Belátom nem biztos de Én nem tudom ,de szerintem Te sem :-(((

Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 22:32
Előzmény: #2401  Törölt felhasználó
#2402
gyurcsány is tökös legény.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 22:31
#2401
Sziasztok!

Pamnak és Kpeabnak üzenem: Igazatok van!
Bocsánatot kérek mindekitől, elnéztem a végét! Nem tudatos megtévesztésnek szántam természetesen. Van ilyen, senki sem lehet tökéletes. Én sem vagyok az, de legalább tökös legény vagyok (mivel bevallom hibámat)! :-) Nem olyan töketlen, mint egyes mocskolódók! :-)
Amúgy Lennoxot ettől függetlenül senki és semmi nem menti fel! A stílusa nagyon igénytelen, alpári és egyszerűen nem ebbe a topicba illő! Aki úgy szólal meg, mint Lennox, vagy gazdagodó az egyszerűen nem a tőzsdei honlapokra való!

Kpeabnak üzenem: Ok, jól van. Máskor nem írok olyan hosszú hozzászólást, ha csak 1-2 útszéli véleményre kell reagálnom.

Nem érdemes Gazdagodóékkal foglalkozni, hadd írogassanak magukban! :-)
Ez kell nekik, majd kiderül, ki a beteg!
Az aki értelmes eszmecserét folyatat a Novo-érdeklődőkkel, vagy aki magában írogat, és senki nem reagál rá! :-)

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek