Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 23:38
Előzmény: #1999  Törölt felhasználó
#2000
Szia Lau, hat te meg mit unatkozol erre, itten ? :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 23:34
Előzmény: #1914  Törölt felhasználó
#1999
BigBroker24,

visszavonom a reggeli beírásomat, Te nem büntetőjogi eset vagy...
visszaolvastam 5 oldalnyit a topikból...
megtaláltam a felvetéseidet ezen a címen "Hol vagytok kedves Novosok? Fontos közlemények tőlem! válasz erre 09.20 " 6 pontban vázolod a lehetőségeket...

Érted Te az alábbi fogalmakat?

kötelező vételi ajánlat
kiszorítás
kivezetés

Úgy tűnik nem, ezzel összefüggésben az alábbi mondataidat sajnos nem sikerült értelmeznem:

ide el kezdtem bekopizni a hozzászólásodból a pontokba szedett részekből, de szinte az egészet bemásoltam, úgyhogy inkább azokat másolom be, amiket értek:

hát vazze, közben rájöttem, hogy mégsincs ilyen :)

egy jó része nemcsak tartalmilag értelmetlen, hanem nyelvileg-logikailag is (pl. "ha mindenképpen el kell adnunk (minden részvényesnek) 478 Ft-on a részvényeket, akkor NEM SZABAD hagynunk és NEM SZABAD eladnunk semmiképpen, csak magasabb áron!!!")
ami ezen a szűrőn átmegy, azzal kapcsolatban a lakcímed felől tudnék érdeklődni...
foldvarig 2006. 09. 22. 18:24
#1998
BB egyetlen tárgyszerü kérdésre sem válaszolsz csak ugyanazt ismétled
foldvarig 2006. 09. 22. 18:21
#1997
Watson szerinted ha 1000 ft van egy papir mögött te mint tulaj hagynád hogy, 500-on szálljak be mint többségi tulaj? Szerintem cca 500 körül van a saját vagyon. A tökeemelés ezért 500 felett ha ázsióval történik egy ajándék a többi részvényesnek. Az ajándékozás persze elterjedt szokás a tözsdén
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 17:28
Előzmény: #1995  Törölt felhasználó
#1996
A világért sem szeretnék más topikban okoskodni, de...

... BB miért nem zsákolsz be Konzumból? Annak bőven van kifutási pályája, tizede a kockázat.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 17:12
#1995
Sziasztok!!!

Megéri még most bevásárolni, hisz az alaptőke-emelés magasabb árfolyamon lesz!
Rényi Gábor elnök Úr szavait nyugodtan olvassák vissza a kritikusok is, hisz Ő világosan megmondja, miért érdeke a Novotrade-nek és az új nagytulajdonosnak, hogy a következő alaptőke-emelés magsabb áron valósuljon meg!

Minimum 1000 Ft-on várható a következő alaptőke-emelés!
Adra is leírta már ide, hogy az ő értesülései szerint 1500 Ft környékén lesz a tőkeemelés!
Persze ez nem 100 %!!! Csak inkább pletykaszintű infók!!!

Ajánlom minde kritikus és érdeklődő figelmébe is az alapvető infókat, és persze főként Rényi Gábor elnök Úr tájékoztatásait is!!
Nem csak a mait, hanem amiket még július felé írt ide a topicba!!!!!

Aki ismeri a story-t, és figyeli a Novot már pár hónapja, vagy régebb óta, az úgy is tudja, miért érdemes most venni még!

A mai utolsó üzletkötés 900 Ft-on történt, ez a személy 500 db-ot vett!!

Jövő héten beszállok még pár százezer Ft-tal és veszek még 900 és 1000 Ft között mindenképpen!!

Nagyobb emelkedések 2-3 héten belül várhatók!
Úgy értem 1000 Ft fölött lesz az árfolyam, október közepéig!!

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!

Hajrá Novoka!!

Még most kell bezsákolni Novoból, és türelmesen várni pár hetet.....!!

watson
watson 2006. 09. 22. 13:08
Előzmény: #1993  Törölt felhasználó
#1994
Gyors fejszámolás, sajáttőke értéken:
Ha kb 1000 Ft volt 1mrd papper mögött és 500 Ft-on tettek be 2,4mrd-ot (hígitottak amit megszavaztatok, vagy el sem mentetek a közgyűlésre), akkor átlag 647Ft van most egy papír mögött.

Szóval ha a többség (70%) 500Ft-on vesz pappert, akkor miért is kéne ennek a kétszeresén megvenni? (A kérdés költői, a válaszokat mindenki magának tegye meg)
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 13:00
Előzmény: #1992  Törölt felhasználó
#1993
DE0007021008

www.onvista.de (itt a keresőbe a fenti számot bekopírozni) és lehet nézni a chartját....

ez is egy solarceg....
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 12:52
#1992
Tisztelt Rényi Úr!

Ezennel szeretnék köszönetet mondani, magam és a többi részvényes nevében is Önnek a korrekt tájékoztatásért!!
Köszönünk mindent!

A topic színvonala magasabb lesz, garantálhatom személyesen is, elnézést kérek Öntől azok nevében, akik alpári hangnemben szólalnak meg itt!
Nem biztos, hogy ők merik vállalni a felelősséget, ezért teszem én meg helyettük!
Bízom azért bennük!

Személy szerint nem kívánok vitatkozni olyanokkal én sem, akik személyeskedő támadást indítanak Ön, Cége, vagy én ellenem!
Hisz, ha azt a színvonalat felvesszük, akkor ez a hangnem fog itt eluralkodni!
Ezt én sem szeretném!

Csak lényegi, fontos, a témával kapcsolatos normális vitákra, eszmecserékre helyezzük a hangsúlyt.

Sok sikert kívánok Önnek az üzlethez!

Kellemes hétvégét és jó pihenést kív.!

Üdvözlettel:

BigBroker24

Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 10:43
Előzmény: #1927  Törölt felhasználó
#1991
Tisztelt befektetőtársak, olyan hangok uralkodnak el ezen a site.on, hogy nincs nagy kedve az embernek megszólalni, most viszont megszólalnék.Idézem az igazgatóság döntését:

"Az Ajánlattevő nem kíván sem a Társaság jelenlegi munkavállalóinak személyében, sem a vezetőinek körében lényeges változásokat végrehajtani. A Cégbíróság által 2006. augusztus 29-én bejegyzett zártkörű tőkeemelés során a Társaságban 70,57%-os befolyást szerző Ajánlattevő a vezető testületek átalakítását tervezi az új társasági törvénnyel összhangban, illetve képviseltetni kívánja magát a Társaság vezetésében.



A Társaság új napelemeket gyártó üzemében kb. 200 új munkahely létesül elsődlegesen magasan képzett munkaerő számára.





1. Az Igazgatóság javaslata a Vételi Ajánlat elfogadására vagy annak elutasítására



Az Ajánlati Ár fentiekben meghatározott összegének megállapítása a vonatkozó jogszabályi rendelkezéseknek megfelelően történt. Az Ajánlati Ár a Társaság saját tőkéjének egy részvényre jutó összegének közelében van, feltételezve a Társaság portfoliója tervezett tisztításának végrehajtását. Ugyanakkor figyelembe kell venni azt, hogy a Részvények piaci ára az elmúlt időszakban növekedő tendenciát mutatott, valamint azt a körülményt, hogy általában a napelem gyártó vállalatok piaci értéke nemzetközi szinten magas, várható, hogy a tervezett beruházás létrejöttével a Társaság Részvényeinek árfolyama jelentősen növekedni fog. Mindezekre tekintettel az Igazgatóság nem javasolja a Részvényeseknek Részvényeik eladását.





2. Független pénzügyi tanácsadó



Az Igazgatóság a Tpt. 73/A.§. (5) bekezdése alapján a Vételi Ajánlat értékelésével független pénzügyi tanácsadóként a SENEX CONSULTING Könyvszakértő és Tanácsadó Kft-t (1046 Budapest, Erkel Gyula u. 18.) bízta meg. A szakértői értékelést az Igazgatóság a vonatkozó jogszabályi rendelkezésekben meghatározott határidőn belül, jelen Véleménnyel azonos módon teszi közzé.





3. Egyebek



Az Igazgatóság jelen véleményének kialakítását nagyban elősegítette az a körülmény, hogy az Ajánlattevő tevékenységéről, a Társasággal kapcsolatos gazdasági elképzeléseiről az Ajánlat kézhezvételét megelőzően már hetekkel korábban is részletesen informálódott. Mindezek tudatában a Társaság 2006. június 27-én megtartott közgyűlésén is részben írásban, részben szóban a Részvényeseket is tájékoztatta az alaptőkeemelés kapcsán az Ajánlattevő működéséről, gazdasági tevékenységéről, anyagi lehetőségeiről, és a Társasággal kapcsolatos terveiről.



Jelen véleményt az Igazgatóság a 2006. szeptember 21-én megtartott Igazgatósági ülésen Igazgatósági határozat formájában hagyta jóvá. A vélemény a tőzsde honlapján és a Magyar Tőkepiac c. folyóiratban, továbbá a Működési Terv és az Ajánlattevő gazdasági tevékenységéről szóló Jelentés megtekintésének helyén kerül közzétételre."

Kedves befektetőtársak, sokan irták, hogy szólaljak meg: áttanulmányozva az ajánlatot és az igazgatóság fentiekben leirt véleménye alapján is és az én személyes tapasztalataim szerint is azt mondhatom, hogy tisztességes és normális üzleti szándék vezeti a befektetőket, akik nem véletlenül fektettek egy tőzsdei cégbe, nyilvánvalóan használni akarják a külföldön is (OTC) több piacon bevezetett tőzsdei céget és annak sok értelme nincs, hogy beköltöznek egy tőzsdei vállalatba, majd kiszoritják a kis részvényeseket. Kár lenne a Genesis Capital Management-et az ősgonosznak kikiáltani, aki a kis részvényesek kizsigerelésére törekszik. Én kerestem újabb projekteteket,én javasoltam nekik a befektetést a Novotrade-n keresztül, hogy a shareholders value visszatérjen a Noovtrade-be és a részvényesek megelégedésére fejlődjön a cég.

Mindenkit üdvözlök és arra intek, hogy a befektetői magatartások megitélése maradjon a normális, olyan befektetői hangnem , amely nem az útszéli minősitgetés, mert sajnos erre van itt példa.

Nagyon köszönöm a bátoritó hangokat, mert azért abból is van jócskán.

Rényi Gábor

Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 10:18
Előzmény: #1989  Törölt felhasználó
#1990
801-ért vettem ma Novot! Jól járok vele...?
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 10:13
#1989
most akkor mi lesz?várjuk a kőzősülést!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 09:09
Előzmény: #1987  Törölt felhasználó
#1988
Green mond már meg légyszi, hogy miért érdeke a novo-nak az hogy arra biztatja a kereskedőket hogy ne adják el a részvényeket az ajánlattevőnek aki mellesleg a legnagyobb tulaj?? Köszi
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 09:06
Előzmény: #1986  Törölt felhasználó
#1987
laurion,

ez MAGYARORSZÁG...a cégvezetők fele máshol már kőfalak közt ülne...ez van. sok eset volt már amit feljetebb helyen rég börtönnel honorálnának....
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 08:38
Előzmény: #1973  Törölt felhasználó
#1986
néztem az ajánlatot, néztem az igazgatósági commentet, benéztem ide is.
Bár úgy tűnik, hogy eléggé felnőtt már a tőzsdéző társadalom ahhoz, hogy ne tudja komolyan venni ezeket a beírásokat, mégis figyelmeztetném, akit illet, hogy fejlettebb tőkepiaccal rendelkező országokban ezért kiosztanának pár év börtönt...
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 08:14
#1985
ne fogadd el,nem is akartam majd 1500-on elfogadom!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 18:52
Előzmény: #1982  Törölt felhasználó
#1984
Hajra Novo! Én egy kicsit pihenek, nincs egy darab papírom sem.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 17:26
#1983
Ferikém aztán csődbe ne juttasd a Novotrade-et a manipulatív eladásaiddal, üzleteiddel!!! :-)))))
Vigyázzunk, veszélyes a srác!!
:-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 17:24
#1982
Végignéztem a mai IQ-s eszmecseréket főleg Feri és én közöttem, és röhögtem egy jót!!! :-)))) Feri a nagy Novo-befektető, aki manipulálja az árfolyamot!! :-)))))))))

Ez komoly nagyon!!!
Nem bírtam ki nevetés nélkül! :-)))

Na jó, ez egy ilyen jópofi nap volt! :-)))

Minden jót mindenkinek!

Holnaptól komolyobb, színvonalasabb lesz a topic! Jönnek a vevők is..sok pénzzel....
én is veszek holnap!!

Felnyomjuk az árfolyamot az egekbe!
Főleg Feri segítségével! :-)

Üdvözöllek Ferikém, birom a búrádat! :-)

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 17:08
#1981
Sziasztok!!

Ok, értelek én Ferikém!! Vicces vagy, azt tudod!!
Mármint a 2 db-os megakötéseddel, eladásoddal! :-)))))

Novo-showder alakult itt ki?? :-)))))
Jobb, mint Fábry!! :-)

Penznyelo:::
Te meg, legalább, ha a szavaimat próbálod idézni (nem szó szerint), idézhetnéd pontosan!!!!!!!!!!!!

Először írtam, hogy vettem pár 100 db-ot, és utána, hogy hoppá, lement az árfolyam 950-ről 900 Ft-ra!!

Nem mindegy!!!!!!

Te pont fordítva írtad, és úgy teljesen más az értelmezése!!

Olvass vissza!

1. vétel pár 100 db (800 Ft körül)
2. Hoppás dolog!!

Ennyi!!!!!

Nem mindegy a sorrend!!!

Amgy holnaptól már komolyabbak legyünk már, ne ilyen óvodás szintre menjünk már le, Feri, ezt Te generálod, mármint ezt az alcsony színvonalbeli beszélgetéseket egymás között! :-))))))))))))))))))))

Nehogy komolyan vedd, viccelődök, előre szólok, mielőtt egy újabb, izgi vitába szállnánk! :-))

Vételek készülőben!

Hajrá Novoka!!

Én holnap tuti venni fogok még, 1000 és 800 Ft között kell begyűjteni sokat!!!!!

Hajrá Novoka!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 16:56
Előzmény: #1978  Törölt felhasználó
#1980
nem kéne a topik nevét "HOMOKZÓ"-ra cserélni?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 16:55
Előzmény: #1978  Törölt felhasználó
#1979
Penznyelo! Itt valami nagyon nem stimmel!:)) Egyszerűen csak röhögök!:) Hoppázik amiért esett 950-ről 900-ra hát nemtudom, egyszerűen nemtudom elképzelni, és nézzük már a forgalmat! Ez vicc!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 16:50
Előzmény: #1976  Törölt felhasználó
#1978
A legviccesebb, hogy hoppázik, hogy megint vett ma valaki, aztán meg beírja, hogy ő vásárolt párszáz darabot még. Fel se tűnt neki, hogy ő volt a vevő?:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 16:50
Előzmény: #1974  Törölt felhasználó
#1977
Jaa és a 15:47-esnél félreértettél mert nem azért van miattam 950-en mert vettem, hanem azért mert eladtam azt a 2db-ot 950-en!:))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 16:44
Előzmény: #1975  Törölt felhasználó
#1976
Miért hoppázol csomó felkiáltójellel, amiért 950-ről 900-ra csökkent?? Onnan meg 820-ra, és ezen az árfolyamon volt ma a legtöbb db-os kötés itt a végén, aztán valaki 1db-al visszahozta 900Ft-ra hogy karbantarsa az árfolyamot!:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 15:58
#1975
Szia Feri!!

Hoppá!!!! 900 Ft-on van!!!!!
Itt volt a legutóbbi üzletkötés!!
amúgy 950 ft-on vett még valaki 270 db körüli mennyiséget, csak hozzáteszem!

Te még ne vegyél Feri, 400 Ft körül szeretnél venni, Te mondtad!! :-)))

Akkor miért akarod elsietni a vételt??

Hajrá Novoka!! :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 15:47
Előzmény: #1973  Törölt felhasználó
#1974
BB24! Aztmondod nem lehet egyedül befolyásolni az árfolyamot??? TE basztál le mikor eladtam 98db-ot és beszakítottam az árfolyamot és azt írtad, hogy undorító meg kibasztam a novosokkal amiért visszavertem az árfolyamot, szóval hogyne lehetne egyedül befolyásolni!:) És egyrészt miattam van már 950-en, és holnap további emelkedés lesz! Csak tessék csak tessék.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 15:32
#1973
A tények magukért beszélnek!!

950 Ft-on a Novo! :-)
Irány fölfelé ismét!
Ma is vettem pár 100 db-ot, holnap is veszek!!

A kételkedőknek üzenem: Nehogy vegyetek Novot!
Majd mi, az ismerősőkkel felvásároljuk!

Amúgy csak egy mondatoto hozzűfűzve az előttem szólóhoz:
Elég érdekes is lenne, ha egyetlen egy ember (én) befolyásolná a Novo piacát!
Ezt Te sem gondolod komolyan remélem...

Az emberek, befektetők okosak, és érdeklődnek a Novo iránt, ennyi az egész!!
Egyre többen látják be, hogy ez lesz Magyarországon az egyik legnagyobb üzlet, beruházás a következő években!

Nem kell ezt raklámozni!
Beindul reklám nélkül is, hisz jönnek a befektetők, kisebb részvényesek, meg mindenki!

Ferikém, gratulálok Neked!
Légy türelemmel, és ne siess el semmit!!
Ne vegyél még Novot, majd veszek én helyetted! :-)

Hajrá Novoka!

Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 14:45
Előzmény: #1967  Törölt felhasználó
#1972
Bigbroki: Én nem vagyok irigy arra aki most beleszorult ebbe a trutyiba. Kettő: nem a részvényt szidtam, hanem rólad, illetve a megnyílvánulásaidról van meg a véleményem, ennyi az egész. A cég lehet, hogy jó, annyira nem ismerem, de ahogy te kampányolsz nekik az egy kétségbeesett kisfiúra emlékeztet!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 14:03
Előzmény: #1970  Törölt felhasználó
#1971
És megvan! Eladtam meglévő 2db papíromat 950-en, na ezzel holnap biztosított az 1100!:D Mert amit veszek az akkor lefele megy amikor eladok akkor meg felfelé indul. Hajrá novo!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:40
Előzmény: #1969  Törölt felhasználó
#1970
Elezdték felvásárolni a Novot, mindjárt az én 2db-om jön!:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:27
Előzmény: #1967  Törölt felhasználó
#1969
Figyi, hagyjuk, jó? Veled nem kívánok foglalkozni, a többiek (kezdők) érdekében írtam, amit írtam.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:24
Előzmény: #1964  Törölt felhasználó
#1968
NEM én adtam azt a 2db-ot!! Az enyém megvan még!!!:)) 950-re raktam át az eladását!:) Nem szabadul a Novo tőlem olyan könnyen!:)))

Synit eladtam bukóban, de majd visszaszállok ha elcsitulnak a dolgok, Novoba is beszéllok 400 körül.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:21
#1967
Előző hozzászólónak üzenem:

Nem kell itt senkit már rábeszélni Novo vételre, veszik a befektetők maguktól is már!!
Beindult a vételi kedv az utóbbi hetekben!!

Irigykedés helyett inkább Te is vennél Novot!
Nem rábeszélés ez, csak úgy mondom! :-)

megfigyeltem Te mindig csak irigykedni és gyűlölködni tudsz itt a topicban!
Na jó, azért nem mindig, de legtöbbször!

Vegyél vissza fiú!

Ez egy színvonalas topic, ahol az értelmes embrek nem veszik át a gyűlölködő hangnemet!!

Én sem kívánom!
Itt normális párbeszéd folyik a Novosok, érdeklődők között!!

Nem értelmetlen vita!

Aki akar venni, az az én rábeszélésem nélkül is fog, ha tudja, ismeri s story-t, stb.!!

Aki meg nem akar, az mindek irigykedik a másikra??
Minek irigykedik olyan részvényre, amit esetleg nem tart jónak???

Ez nekem gyanús!

Amúgy ingyenreklámot csinálnak a folyamatosan irigykedők a Novonak, jó is, hogy itt vagytok!! :-))

Ebből is látni, hogy a színvonaltalan megszólalások jót tesznek általában a Novonak!

Nem a normális kritikai hangnemről beszélek!
Lehet kritizálni a Novot természetesen, ha hozzá is tudsz vmi értelmeset fűzni!!
Ha érvelni is tudsz, nem csak irigykedni, és ide nem illő hangnemben beírogatni!

Vannak új infóid a Novoról??
Mesélj valami szépet! :-)

Hajrá Novoka!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:15
Előzmény: #1962  Törölt felhasználó
#1966
Bigbroki téged fehér köppenybe kéne elvezetni mert veszélyes vagy a közre + magadra is :-))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:10
Előzmény: #1964  Törölt felhasználó
#1965
Brokikám, kib@szottul hagyd ezt abba. Engem nem érdekel, te mit csinálsz, javaslom vegyél minél több Novot, tőkeáttétellel, lakásból, kocsiból is. Nem érdekel ha elbukod. De egy ilyen életveszélyes papírra ilyen életveszélyes helyzetben NE BESZÉLJ RÁ SENKIT!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 13:02
#1964
Szia Ferikém!

Most nézem, valaki megvette a 2 db-os giga Novo-pakkodat!! :-)))))))))))))

Ebből látni, hogy szuper lesz a Novo!!

Egyes befektetők, még egy ilyen 2 db-os gigapakkot is értékesnek tartanak és egyből lecsapnak rá, és megvesziK!! :-))))

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:40
#1963
tudósítok

csak úgy kikapták , végülis valaki ki is dobta az értékes pakkját!:-))))

egyszerűsítve: valaki kidobta, másik személy meg kikapta :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:38
#1962
Sziasztok!!

Élőben tudosítok a Novo-székház elől!!
Most vették meg 812 Ft-on a 416 db-ot!
Csak úgy kidobták, beindultak a vételek, irány újra fölfelé!!

1-2 kisbefektető lehet, hogy megijedt, de nincs ok a pánikra!!

NEM LESZ KIVEZETÉS!!!!!

Ezért kedves pár 100 db-bal rendelkező kisbefektetők!!!

Ne ijedjetek meg, nem kell pánikból eladni, és nagyokat veszíteni!!!!

Csakis jóindulatból mondom, nincs értelme most eladni és nagyokat veszíteni rajta!

Az őszi alaptőke-emelés meg valószínű, hogy magasabb áron fog történni!

min. 1000 Ft-on, de az 1500 Ft a legesélyesebb befutó!!!!!! :-)

Ferikém nincs értelme pánikolnod neked sem a 2 db-oddal! :-))))))))

Hajrá Novoka!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:21
Előzmény: #1959  Törölt felhasználó
#1961
"Jelenleg nincs biztonságosabb papír a Novonál"
Ne csináld ezt, mert elájulok a röhögéstől:)

(azt nem értem, ki az a hülye, aki ma vett 900-nál, meg 1000-en, mondjuk csak pár darabot, de akkor is)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:19
#1960
Hát barátaim, gratulálok rényinek meg bigbránernek, ügyesen csőbehúzták a kisbüfiket.
de legalább már most befoghatná a száját mindkettő jobb lenne.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:11
#1959
Sziasztok!

Olvasom a mai hozzászólásokat, tényleg kicsit megnevettetnek! :-))))

Főleg Feri hozzászólásai!! :-)
Ferikén hogy állsz a Synergonnal??:-))
Eléggé száguldozik lefelé az árfolyam Syninél, sajnos megint a legmagsabb árfolyamon vettél bele! Ez van, sajnálom én is!

Jelenleg nincs biztonságosabb papír a Novonál, bárhogy is témázunk itt! :-))

Még hajnalan felraktam, hogy miét is van így!

Jelenleg csak kisbefektetők egy kisebb része adja (adhatja ) el, mivel akik az utóbbi pár hétben 900 és 1250 Ft között bszálltak Novoba, azok nem nagyon valószínű, hogy eladják pakkjaikat nagy bukóval!!!

Csak logikus, hózan paraszti észjárás kell ide!
Emiatt nem is aggódok, csak nem bírtam ki, hogy ne írjak be, Feri 2 db-os eladási szándéka tetszik azért!:-))
Gondolom csak viccelődött! :-))))))))))

Így tovább Ferikém!!!

Amúgy az legtöbb részvény folyamatosan esik a kritikus álapotok óta, hétfőtől, még a Novo bírja a legjobban! :-)

Hajrá Novoka!! :-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 12:08
Előzmény: #1957  Törölt felhasználó
#1958
-20% , kiakasztva, nem én voltam mielőtt rám kennéd BB24!:)) Én még tartom egyszerűen mindig alám jöttek az eladók.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 11:49
Előzmény: #1956  Törölt felhasználó
#1957
Csoda, hogy van vétel...
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 10:20
Előzmény: #1955  Törölt felhasználó
#1956
vevő 800ft 500db
eladó 930 Ft 207 Db
árfolyam: 940 Ft
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 10:15
#1955
Mi van most a konyvben es hogy all Frankfurtban a dolog?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 09:59
Előzmény: #1952  Törölt felhasználó
#1954
OK. Hát igen egy pár évet elvett az életünkből de végül szép pluszban száltunk ki!:)))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 09:58
Előzmény: #1952  Törölt felhasználó
#1953
BEADTAM az eladásom!!! A maradék 2db Novomat eladom 930Fton, ottvagyok a könyvben legjobb eladóként vele! RETTEGJ Novotrad összeomlik az árfolyam, "Ferenc86 eladásaitól ments meg mindet Uram"!:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 09:52
Előzmény: #1951  Törölt felhasználó
#1952
Hát hogy a Novonál néha komolyan rettegtem..... most MOL-ban csücsülök, és - bár mínuszban vagyok - abszolút nem aggódok. Ennyi :).
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 09:32
Előzmény: #1950  Törölt felhasználó
#1951
Akkor te nem MO-n tözsdézel:))) (blue-k békésebb mezeje)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 09:28
Előzmény: #1949  Törölt felhasználó
#1950
Hehe... 352-n meg 370-en én is beszállnék újra :)))) Látom, valaki(k) 1000-1000 db-os pakkal ott várakoznak. Pár hete beírtam ide, hogy vigyázzatok, mert pukkanni fog :(((....én szerencsére még 920 körül tudtam eladni, akkor persze fogtam kicsit a fejem, mert utána 1200 körül is el tudtam volna adni, de sebaj, tuti nyerő a számlán :). Mindenkinek további sok sikert és ügyeskedést a Novoval. Én egyelőre bluechipek békésebb mezejére távoztam...
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 08:40
Előzmény: #1948  Törölt felhasználó
#1949
Kit érdekel a Novo? Megyek is inenn, mert forog a gyomrom ami itt megy!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 07:58
Előzmény: #1947  Törölt felhasználó
#1948
Esetleg nem a kisrészvényeseket akarja kiturni hanem nagyobb ellenfeleit?? bár 70%-s tulajdonréznél nincs sok ellenfél. Akkor most ez hogy van??
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 07:57
Előzmény: #1946  Törölt felhasználó
#1947
Azt mondjátok meg nekem: az ajánlattevőnek miérdeke fűződik ahoz hogy ne add el a részvényt?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 07:37
Előzmény: #1945  Törölt felhasználó
#1946
Sziasztok!
Bigbroker24-nek igaza van.
"Tekintettel arra, hogy (i) az Ajánlattevő célja a részvények BÉT-en történő jelenlétének fenntartása, (ii) az Ajánlati Ár alacsonyabb a jelenlegi piaci árnál, és (iii) a részvények jövőbeni árfolyama várhatóan magasabb lesz, az Ajánlattevő azt javasolja a részvényeseknek, hogy jelen kötelező vételi ajánlat keretében ne adják el részvényeiket."
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 00:38
#1945
Az Ajánlattevő tervei a Társaságra vonatkozóan: (7-8. oldal)

Ez itt a legfontosabb, annak, aki nem szeretné eladni részvényeit!!!!

:-)))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 00:35
#1944
Sziasztok!!

Nem kell izgulni, mondtam én!!
Fent van a közös Novo e-mailen és a BÉT honlapján az ajánlat jóváhagyása (még nem jóváhagyott)!!!!!!!!!!!

Ne adjátok el szerintem a részvényeiteket!!
Ha elolvassátok, akkor meglátjátok, hogy nem kell parázni!!

Legyetek nyugodtak és olvassátok el figyelmesen a dokumentumot!!!

Jó éjt mindenkinek!!

Hajrá Novoka!! :-)
foldvarig 2006. 09. 20. 22:33
#1943
tér el jelentösen a névértéktől. A Sunbooks jelentős buko volt.
Üdv
Ha az elözős értő volt elnézést
foldvarig 2006. 09. 20. 22:31
#1942
BB csak atisztázás kedvéért azt hiszem én foglalkozom régebben a novoval. Pár évig a Német brokernél voltam portfoliokezelő. Itt volt a novo jelentös része. Ha visszanézed én mindig azt kérdeztem miért kell a tökeemelés után a többszörösén vásárolni?
Az uj tulaj nagyon jelentös részhez jutott. Miért gondolod hogy nem akar vele élni a törvényes lehetőségekkel (kiszoritás utána IPO ). Ha megnézted a mérleget a könyvérték
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:29
Előzmény: #1940  Törölt felhasználó
#1941
Most már örülök, hogy nem kaptam novót 850ért. Annó 400ért vettem és 700ért adtam el. Majd felment 1200-ig. Akkor kurva ideges voltam mert 2milkával többet kereshettem volna. De igy is nyertem 1,7milliót.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:01
Előzmény: #1939  Törölt felhasználó
#1940
Szerintem Bigbroki eladná neked a pakkját!:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:01
Előzmény: #1937  Törölt felhasználó
#1939
pro-land! Akarsz még 850Ft-on vásárolni?:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:51
Előzmény: #1937  Törölt felhasználó
#1938
Bigbroki, hívd a befektetőidet, tudod, akikkel az elmúlt napokban tárgyaltál, tolják be 1000-1200 Ft-on a sok millás ajánlatukat és akkor talán 700 körül nyit és nem egyből 500-on...:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:37
Előzmény: #1935  Törölt felhasználó
#1937
Pedig brutális esés benne van holnap! (-49%) 508ft!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:24
Előzmény: #1933  Törölt felhasználó
#1936
Hú de jó hogy időben kiszálltam mégha mínuszba is.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:20
Előzmény: #1914  Törölt felhasználó
#1935
Én is benne ülök, majd 800e-rel, és elég érzékenyen érint a történet, hidd el. Én sem akarnám áron alul eladni, de ha más lehetőség nincs, uszáj lesz. Kár, hogy holnap suliban leszek, és még esélyem sem lesz a nyitást megnézni és cselekedni. De ez van, remélem nem történnek brutális dolgok már rögtön nyitásnál, mert az kegyetlen lenne.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:34
Előzmény: #1933  Törölt felhasználó
#1934
akit erdekel itt egy tökeattetel nelküli certifikat:

ABN43J

ezt ird bea www.onvista.de keresöjebe

soksikert
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:32
Előzmény: #1932  Törölt felhasználó
#1933
A holnapi Novo 508ft záró jól hangzik? (-49%)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:22
Előzmény: #1931  Törölt felhasználó
#1932
voltunk egy paran akik figyelmeztettek...ez van. tisztul a piac.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:21
Előzmény: #1930  Törölt felhasználó
#1931
nem keménység ez Green... csak realitás! Várható volt, hogy történik majd valami, ez nonszensz hogy több, mint tízszresére ment fel az árfolyam pár hónap alatt.... persze megértem bigbrokit, benne van gondolom sok zsetonnal és most parázik :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:17
Előzmény: #1924  Törölt felhasználó
#1930
steve :)) ne legyel ilyen kemeny :))) legyen együtterzes mar benned :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:15
Előzmény: #1928  Törölt felhasználó
#1929
Esetleg érdekes lehet az utolsó napjaiban, Globussal is játszottak kicsit.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:15
Előzmény: #1927  Törölt felhasználó
#1928
Hát igen, azt én is néztem már korábban, hogy nem sok részvény van a kisbefektetők kezében és ez veszélyes lehet.

Most vettem a fáradtságot és elolvastam ezt az egész szabályzatot az ajánlattal kapcsolatban, de sehol nem találtam benne, hogyha elfogadja a felügyelet is, akkor hány napig lesz még a Novotrade a tőzsdén vagyis meddig lehet vele szabadon kereskedni?

Tudja ezt valaki?
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:10
Előzmény: #1926  Törölt felhasználó
#1927
Rényi !!!!

Hol vagy ilyenkor ???? :))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:07
Előzmény: #1925  Törölt felhasználó
#1926
Bigbroki: Elgondolkodtál azon hogy a teljes részvényállomány hány %-a van nálatok kis spekiknél? Nézd meg. Szinte semmi! Szvsz mindenki leszarja majd hogy a kisspekik mennyit buktak ezen a játékon....
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 19:54
Előzmény: #1924  Törölt felhasználó
#1925
Na ná hogy lefele...
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 19:13
Előzmény: #1923  Törölt felhasználó
#1924
Bigbroki: szorít a zabszem? Ezt beszoptad de elég rendesen.... :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 18:57
Előzmény: #1922  Törölt felhasználó
#1923
Tisztelt Novotrade Nyrt!
Azt hiszem egy 1-es lemaradt az ajánlati ár elől.:-))
S.k.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 18:30
#1922
Szia Pro-land!

Lefelé gondolod ugye??
-20 %-os limit??
Így érted?

Azért durva lenne eléggé!

Te mit gondolsz a 6 felvetési lehetőségemről??

Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 18:30
Előzmény: #1920  Törölt felhasználó
#1921
Igazából nincs nekem most ilyen részvényem. Beírtam a fotex topikba amikor eladtam.

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek