Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2006. 11. 09. 01:17
Előzmény: #2659  Törölt felhasználó
#2660
A röntgen sugár a világosban jobban lát?:)
Na mindegy, abban egyetértünk, hogy a napenergia kihasználása előtt óriási jövő áll, csak az időtáv a kérdéses.
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 01:10
Előzmény: #2658  Törölt felhasználó
#2659
Én csak felvázoltam, hogy milyen Óriási kiaknázatlan lehetőségek rejlenek még a SUN üzletben. A japánok már elkezdték gyártani a hordozható napelemes zsákokat, amivel sötét helységekbe lehet hordani a fényt. Ami pedig újdonság, hogy olyan folyékony ásványvizet fejlesztettek ki, ami képes megkötni a napenergiát, és a gyomorba jutva világít. Ezzel rengeteg D vitamin jut a szervezetbe, és a röntgenfelvételeknél kimutatható a tumor / daganat /.
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 00:40
Előzmény: #2657  Törölt felhasználó
#2658
Kegyetlen! Na ez nem holnapra szóló befektetés, és nehogymár az ózonréteg kilyukadását várjuk, hogy pénzt keressünk.. elég szomorú. Pörköljön téged a nap az ózonlyukon át!:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 00:37
Előzmény: #2656  Monster
#2657
Azt is olvastam, hogy az Ózonréteg elvékonyodása miatt, egyre erősebb lesz a napsugárzás energiája, és sokkal hatékonyabb lesz a napelem feltöltődési ideje. Ezek következménye pedig az lesz, hogy olyan helyeken is tudják használni a napenergiát, ahol csak rövidebb ideig süt ki a nap.
Monster 2006. 11. 08. 22:29
Előzmény: #2655  Törölt felhasználó
#2656
Sőt, akár több is lehet. Majd.
De még túl sok a ha:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 22:18
Előzmény: #2654  Törölt felhasználó
#2655
Most olvastam az egyik szaklapban, hogy a napenergetikai részvények a közeljövőben felértékelődnek, mivel a magas olaj- és energia árak további emelkedése, az alternatív energiát fogja előtérbe helyezni. Ha ez igaz, akkor a Novotrade akár 5000Ft -is lehet, mint a régi szép időben.
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 14:49
#2654
Egyelőre csak német nyelven jelent meg a hír!
A BÉT honlapján még nem olvasható!

Szerintem az eladásokkal még várni kéne, hiszen hamarosan itt a közgyűlés, már csak 2,5 hét, addig felesleges eladni!
Ez csak a személyes véleményem, aki el akarja adni, nyugodtan adja el, legfeljebb kimarad a nagyobb növekedésekből, ami a közgyűlés és az alaptőke-emelés cégbírósági bejegyzése után indul!
Nyáron is ugyanez volt a helyzet..
Bárki ellenőrízheti a kötéslisták alapján!
Nem fontos nekem hinni, higgyen mindenki a sajá szemének és emlékezzen vissza a nyári történésekre!

Na minden jót!
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 14:43
#2653
Suchergebnis News-Selector
News - 07.11.06 07:50
IRW-News: Novotrade Investment AG

IRW-Press: Novotrade Investment AG: Novotrade AG: Genesis Solar (Espana) S.L. hat Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht

Novotrade AG: Genesis Solar (Espana) S.L. hat Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht

Novotrade AG berichtet: Die Tochtergesellschaft der Novotrade AG , Genesis Solar (Espana) S.L. hat bereits den offiziellen Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht, mit dem Ziel, ähnlich zu den ungarischen Plänen, eine Produktionsstätte für Photovoltaic Solarelemente zu errichten.

Aussender Novotrade AG

Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 12:31
Előzmény: #2651  Törölt felhasználó
#2652
Bocsika! :-)))
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 12:29
Előzmény: #2649  Törölt felhasználó
#2651
Megújult az Econet honlap
Új formában jelenik meg a www.econet.hu honlap.

Az oldal használhatóbb, tartalmasabb rendkívül színvonaltalkan és használhatatlan elődjénél (pl. az új lapon a cégcsoport áttekinthetően jelenik meg, illetve webes hivatkozásokat is találunk). ----- Bocs BB! :-)))
Monster 2006. 11. 08. 12:28
Előzmény: #2649  Törölt felhasználó
#2650
Ti meg hagyjátok ebben a topikban az ecot, meg a fotexet.
Abban mindenképp igaza van BB-nek, hogy ha ez megengedett, akkor neki is az, hogy más topikokban novoval jöjjön.
És ez utóbbit nem szeretnénk még egyszer, ugye?:))
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 12:19
Előzmény: #2648  Törölt felhasználó
#2649
Econetet 78Ft-on függesztik ma, csak azért szólok, hogy még tudjatok venni:))
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 06:21
Előzmény: #2647  Törölt felhasználó
#2648
BigBrok. Novót cseréld be Fotexre. érdemes!
Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 23:27
#2647
Magyar nyelven is hamarosan jön a hír!!!
Jó fordítást mindenkinek! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 23:25
#2646
Suchergebnis News-Selector
News - 07.11.06 07:50
IRW-News: Novotrade Investment AG

IRW-Press: Novotrade Investment AG: Novotrade AG: Genesis Solar (Espana) S.L. hat Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht

Novotrade AG: Genesis Solar (Espana) S.L. hat Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht

Novotrade AG berichtet: Die Tochtergesellschaft der Novotrade AG , Genesis Solar (Espana) S.L. hat bereits den offiziellen Antrag zur Nutzung der regionalen Entwicklungsfonds in Andalusien eingereicht, mit dem Ziel, ähnlich zu den ungarischen Plänen, eine Produktionsstätte für Photovoltaic Solarelemente zu errichten.

Aussender Novotrade AG

Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 23:09
#2645
Kedves Érdeklődők, Részvényesek, Kritikusok, Mindenki!!

Ezúton örömmel jelenthetem be, hogy ismét megindult a normális párbeszéd, színvonalas eszmecsere itt a Novotrade-topicban!
Szerencsére a Novotrade-et lejáratni akarók, állandóan személyeskedők és mocskolódók maguk is rájöttek, hogy nem érnek el semmit a magatartásukkal. Legfeljebb csak magukra haragítják az igazságkeresőket, a kisbefektetők érdekeit védőket, azokat, akik pontos infókkal, tényekkel látják el az érdeklődőket és mindenki sikeréért harcolnak!
Ezentúl reális elemzések fognak napvilágot látni a Novotrade-del kapcsolatban, magam részéről is természetesen.
Minden privátvéleménynek helye van a topicban, mely nem személyeskedő, nem a másikat sérti, nem a Novotrade-et akarja lejáratni, nem nézi le a Novo-részvényeseket. nem mocskolja, gyalázza indokok nélkül a Novotrade-et.
Ellenkező esetben Novotrade-reklám hadjárat veszi kezdetét minden egyes nap! :-)
Hisz nem alkalmazhatja senki a kettős mércét! Mivel mindenki egyenjogú és ugyanannyi joga van a szólásszabadsághoz, de nem a rágalmazáshoz, gyűlölködéshez!

Minden érdeklődőt, normális kritikust szeretettel várunk e topicban!

Beszéljük meg a tényeket, segítsük egymást értékes gondolatainkkal!!
Legyenek színes, különböző vélemények!

Üdvözlettel:

BigBroker24
Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 22:54
#2644
Sziasztok!

Látom egyre több az érdeklődő!
Jó ezt látni, és normális eszmecseért folytatni!
Mert bárhogy is nézzük, megjöttek az értelmes kritikusok, pl. Monster személyében!
Ja, és ne felejtsük el penznyelot sem! :-)
A BigBroki is megjavul már, és a Novoról csak ide írogat! :-)
Úgy látom szigorú, kemény lépések kellenek annak érdekében, hogy a rend helyre álljon és normális párbeszéd legyen itt a topicban az érdeklődők, kritikusok és részvényesek között.

Buxer is megjött, várjuk értékes gondolataidat a Novotrade-ről, most komolyan! :-)

Most nem mondom, hogy Hajrá Novoka,
inkább azt mondom Hajrá Mindenki!
Hajrá nomális kritikusok!
Hajrá minden tőzsdéző!

Jó éjt mindenkinek! :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 20:40
Előzmény: #2639  Törölt felhasználó
#2643
Hejj buxer!!!!!!!!

Visszatértél közénk?
Monster 2006. 11. 07. 19:45
Előzmény: #2641  Törölt felhasználó
#2642
Eegen, majd meglátjuk:)
Én azért még figyelgetek csak, mert amíg ekkora a forgalma, addig nagyon kockázatos számomra.
Saját káromon (időmön) tanultam meg, hogy a komoly, megalapozott emelkedéshez egy cégnek profitot kell produkálnia, nem elég, ha tervek vannak.
Ha hónapok/évek múlva azt látom a novonál, hogy kész a gyár, megy a termelés, szerződések, vevők vannak, akkor fogok venni.
Addig számomra túl kockázatos:)
Nekem úgy látszik kisebb a kockázattűrő képességem:)
Törölt felhasználó 2006. 11. 07. 19:10
#2641
Szia Monster!

A te véleményed, kritikád normális!!
Nincs semmi baj ezzel!
Valaki úgy gondolja, ahogy Te, mások meg máshogy gondolják a blue chippé válást.
A tények majd minden eldöntenek.
Szerintem 2-3 éven belül, ahogy írtam 2008-ra blue chip lesz a részvény..
Persze én is tévedhetek.. De Te is. :-)
Akik bátrak voltak és mertek kockáztatni nyáron a Novoval, azoknak a duplázás, sőt triplázás is szuper volt!
..és elég jól tudtak keresni vele, ez tény...
Nagy kockázat, nagy nyereség!
..és persze nagy veszteség is lehet!
Ez a tőzsde lényege!
(Csak tudod (nem rólad beszélek), jó néhányan irigykednek a Novosokra emiatt...
és sokszor ezért a mocskolódás...
Az irigység bűn!)

Középtávon is elég jól lehet keresni a Novoval, majd meglátod! :-)
Várni kell pár hetet, max. 2-3 hónapot...és utána beszéljün erről. :-)

Minden jót!

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek