Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
foldvarig 2006. 10. 24. 16:37
#2360
BB Azert amit irtam nem válaszoltál a mult hamvaba halt nagy novos ötletröl
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 16:28
#2359
Bár hogy is nézzük, aki szeretné biztonságban tudni a pénzét, a jövő nagy lehetőségeibe, üzleteibe fektetni, annak kisebb, speki papírként aposztrofált részvényekbe érdemes beleülnie közép- és hosszabb távon!

Ja, és hogy a reális elemzésnél maradjak:
A Pannonlast is jó részvény lehet a távol jövőben, pontosabban a bioüzemanyag gyártás miatt!!

Még a héten közlök itt a topicban néhány idézett részt a Manager Magazin októberi számában Rényi Gábor elnök Úrral készített interjúból..

Hajrá Novoka! :-))

Hajrá Novoka!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 16:17
#2358
negatívan
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 16:15
#2357
Sziasztok!

Szerencsére megvették azt a 180 db-ot 1100 Ft-ról! Nap végére feljebb húzzák az árfolyamot, van egy tippem, hogy hol fog zárni!
Még a héten válaszolok, reagálok penznyelőék felvetéseire.. Csak most nincs időm ilyesmikre.
Én dolgozom is, nem csk eszélek, mint itt sok kételkedő hozzászóló! :-)

Katának üzenem: Sajnálom, de tévedtél, nem Miklósnak hívnak! Van szemüvegem, csak inkább napszemüvegnek nevezném.! :-)
Megfelel a válaszom? :-)

Puleo: Teljesen egyetértek Veled, az árfolyam jóval 2000 Ft fölött lesz év végéig, pár hónapon belül!
Gondolom Te is tudod, hogy a BÉT-en elég kevés részvény van amiben nagy jövő van ebben a rossz gazdasági helyzetben, és válságos állapotok mellett.

A blue-chipek már nem a régiek, elég kicsi növekedés van bennük, a gyógyszergyártó cégek papírjai (Richter,Egis) az új, a gyógyszergyártó cégeket sújtó adó miatt nem számíthatnak nagy növekedésekre...és még finoman fogalmaztam...
Folyamatosan vezetik ki a papírokat a parkettről: BorsodChem (hamarosan), Démász is, Emász, Elmü - megnőtt az esélye a kivezetésnek, Skoglunddal a héten lehet utoljára kereskedni, TVK-kivezetési pletykák (ez nem biztos még), nyáron a Globust kivezették, tovább az utóbbi 1 évben történt kivezetések: Hungagent, Antenna Hungária, Domus Bútoráruház, nagyjából ennyi kivezetés történt és fog térténni még..
A bevezetések száma pedig nem túl nagy...

A Humetnél a Nova-Papír Papíripari Zrt. elállt a Humet-tel kötött megállapodástól, ez eléggé negítvan érinti a Humetet, szóval itt sincs már olyan nagy story..
Bárhogy is nézzük, a legnagyobb story, lehetőség a jövőt illetően a Novotrade-ben van, és hozzá kell tennem, hogy az Econetnek is jól áll a szénája, inkább hosszabb távon, ezt nem árt leszögezni!

Csak a tényszerűség kedvéért írtam ezt le, nehogy az a vád érjen, hogy nem tudok reális képet adni a részvények jelenlegi helyzetét illetően!

Folyt. köv.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 14:34
#2356
BB, ma nincs ünnep, most válaszolhatnál nekem!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:48
Előzmény: #2354  Törölt felhasználó
#2355
Na ja, és most miért nem vesznek azok a nagyon pénzes nagyon befolyásos nagypályás haverjaid, van eladó 5000 db 1150-en, ha engem nagyon nagyon érdekelne ez a papír már rég lecsaptam volna rá a helyükben.

Vagy lehet hogy tudják ha megveszik az 5000 darabot a következő percben vehetnek még 15000-et aztán 20-at?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:29
Előzmény: #2353  Törölt felhasználó
#2354
Hát tényleg élénkül!:)) 6Ft-os vételárról megjelent a 940Ft os vevő! 100db-al. Vicc ez.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:19
#2353
élénkül a vételi kedv,figyelem!!!!!!!!!!!!!!
Cefa 2006. 10. 24. 08:37
Előzmény: #2351  Törölt felhasználó
#2352
pont ma mondták egy gazdasági műsorban
nagy röhögések mellett hogy annyira stabil ez a napenergia pogram a novonál hogy semmiről sincs még megállapodás még arról sem hogy hol lesz egyáltalán.
körülbelül azt vettem ki hogy nagyon komolytalannak vélik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:19
#2351
megemeltem a célárfolyamot,figyeljetek!
bigbroki drukkolok veled
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 22:24
Előzmény: #2349  Törölt felhasználó
#2350
Elírtam.
Helyesen: ezt írtad te fél kettőkor.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 21:53
Előzmény: #2342  Törölt felhasználó
#2349
BB, ezt írtam fél kettőkor:
"E napon nem kívánok a tőzsdéről beszélni."
Pár óráig bírtad. Tudtam, hogy nem fogod kibírna (csak nekem nem tudtál válaszolni).

Green, itt mindig ugyanaz van:)
Mintahogy látom az összes többi topicban is. Mindegy, hogy spekipapír vagy politika. Elfogultak és érzelemből szajkózók mindkettőben vannak.

Lennox. Totál egyetértek, csak finoman fogalmaztál, nem blöfföl, hanem kamuzik. Vagy divatosabb szóval, hazudik:) Erre vagyok a legdühösebb. Nekem mindegy, ha valaki hülye. Sőt. Még jól is szórakozom. De kamuval ne akarjon egy kezdőt se átcseszni, mert azt nem szeretem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:27
Előzmény: #2347  Törölt felhasználó
#2348
nekem sincs, néha benézek és látom hogy mindig ugyan arról vitáznak...olyan lesz mint az econet: jön a nagy bejelentés :)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:25
Előzmény: #2346  Törölt felhasználó
#2347
igen, azzal a különbséggel, h nekem nincs novom :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:23
Előzmény: #2345  Törölt felhasználó
#2346
ti jól elvagytok itt magatokban :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:22
Előzmény: #2334  Törölt felhasználó
#2345
Hi, BB, igen vagy nem?
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:58
Előzmény: #2342  Törölt felhasználó
#2344
Ugyan már a múltkori vételi ajánlatról se tudtál előre aztán te voltál a legjobban besz*rva hogy mi lesz a papírjaiddal, most meg fontos hírekről beszélsz, honnan is tudhatnál bármit előre, blöffölsz csak.

Csak nehogy megint barna legyen a gatyád, ha negatív hírek jönnek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:41
Előzmény: #2342  Törölt felhasználó
#2343
Holnap akkor veszek novot, beállok 1070 -es vételre legjobb vevőként.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:11
#2342
Fontos!!

Hamarosan, pár napon belül fontos információk látnak majd napvilágot!
Mindenképpen pozitív dolgok jönnek!!!!
Aki akar még most vásároljon be, és ne engem szidjon, hogy a legmagasabb árfolyamon száll be a részvénybe.
2000 Ft meglesz az tuti!!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 19:07
#2341
Sziasztok!

Teljesen egyetértek az előttem szólóval!
Igazad van!!
Fogjunk össze minden nap a tőzsdén is!
Én már egyeztettem jó pár emberrel, akikkel közösen el kezdjük felvásárolni a Novotrade részvényeket!
Nem fontos ezt elhinni senkinek, majd az árfolyammozgások a magukért fognak beszélni!!

Azt meg nem kívánom leírni itt a topicban, hogy személy szerint az ismerőseimmel együtt hány ezer db részvényt vettünk...mert hülye azért nem vagyok... :-)

Lényeg, felhúzzuk az árfolyamot min. 2000 Ft-ig pár héten belül! Max. év végéig!

Kedves részvényesek, befektetők!

Fogjunk össze mindannyian, és közös erővel emeljük fel az árfolyamot minél magasabbra!

Itt mindenki jól fog járni!!

A kisbefektető és a komolyabb befektető is! :-)
Ez a gyönyörű az egészben!
Összefogás és mindenki boldog lesz! :-)

Hajrá Novoka! :-)

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek