Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 18:34
#2120
JP-nek üzenem:

Vicces srác vagy Te! :-)) Igen, gyorsan írok, sokat edződtem a chat-oldalakon! :-)
Úgy látom nem volt hiába a sok chatelés régebben, ha már egy normális csaj nem jött össze chaten! :-))))))))))

Ok, vigyázni fogok, köszi a figyelmztetést!

Tényleg majdnem orgazmust írtam...
Novo-orgazmus! :-)

Komolyra fordítva a szót:
Jól alakul az árfolyam, bár a forgalom lehetne magsabb is, ami hamarosan eljön!!!

Penznyelonek üzenem:
Az Amway-ügynökök jól csinálják még most is a dolgukat! :-)
A Novo-ügynökök pedig még profibban! :-))

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 18:22
Előzmény: #2116  Törölt felhasználó
#2119
"Kedves Penznyelo, mi tortent? Le lettel irva?"
Jaja, JP, úgy tűnik. Megyek és telesírom a párnámat..:)

Egyébként BB tökre olyan, mint egy '90-es évek közepéből ittragadt amway ügynök..:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 18:18
Előzmény: #2117  Törölt felhasználó
#2118
BigBroker.

En eddig azt hittem , Te elore leirod a mondokaidat, es tobb adagban nyomod ide befele. Hat tevedtem. Te elkepesztoen gyorsan irsz. Hm, nem semmi.De azert vigyazz erre, mert az iment lentebb majdnem orgazmust olvastam forgalma helyett ;-)

Udv
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 18:11
#2117
Szia JP!

Örülök, hogy megértjük egymást! Eszembe sem jutott, hog sértésnek szántál volna bármit is. Szóval Te egy normális emberke vagy! :-) A szavaidból is lehet rá következtetni, hogy Te nem az a személyeskedő, színvonaltalan típus vagy! :-)

Értelek. Én meg ezzel úgy vagyok, hogy, ha leírom itt, hogy növekedni fog egy részvény (Novotrade konkrétan), akkor általában be is jön nekem!
Jól kiegészítjük egymást úgy látom! :-)

A szavaidból egyértelművé vált számomra, hogy nincs Novod! Így döntöttél, jogodban áll!

Figyi, általában, akik Novokát vesznek, nem 2-3 hetes távban gondolkoznak!
Na jó, természetesen biztos vannak olyanok is, akik egy 10 %-os növekedés után, a vételük után 1-2 héttel eladják a Novot, de ők kevesebben vannak!

Akik pl. milliókkal szálltak be, azok most el sem tudnák még adni, mivel kicsi a orgalma egyelőre, de már kezd alakulni hozzáteszem!
...és nem kevesen vannak, akik több százezer, több millió Ft-okkal szálltak be!!!!

Közép- és hosszabb táv!!!
Ezt érdemes mindig szem előtt tartani!!

Figyi, 2000 Ft tuti pár hónapon, legrosszabb esetben fél-1 éven belül!!

Ja, és csak halkan jegyzem meg, hogy 2-3 hete írtam, hogy legrosszabb esetben 800 Ft-ig megy le a Novo árfolyama, és csodák csodájára az utóbbi 1-2 hetes lefelé ereszkedés mélypontja 800 Ft volt! :-)))))))
Persze ezt nem dicsekvésképpen mondom, csak jó néha emlékztetni az embereket, hogy ki a hiteles, és ki nem!! :-)

Üdvözlettel!
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 18:04
Előzmény: #2115  Törölt felhasználó
#2116
:)))))))))))))))))))))
Kedves Penznyelo, mi tortent? Le lettel irva? En is csak kerdezem ;-)) Mondjuk, lehet en is kozejuk vagyok szamitva. Csinyi styije?
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:59
Előzmény: #2105  Törölt felhasználó
#2115
"Penznyelonek és a hozzá hasonló értelmezési zavarokkal küzdőknek üzenem:"
A sértegetést hagyjuk...oké? Én téged kérdeztelek, nem azért, mert nem tudok olvasni, hanem kiváncsi vagyok, te mit olvasol ki ebből.
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:53
Előzmény: #2107  Törölt felhasználó
#2114
Szia BigBroker

Orvendek, hogy nem sertetelek meg, valojaban nem is volt a celom.Akkor ez most jo.

Viszont: ha en egy papirt semmirevalonak itelek, javareszt venni kezdik es folmegy az arfolyam.Lehet, hogy nem hiszed el, de akkor sem vagyok Novos, es en sem ismerek senkit szemelyesen, aki novos lenne. Engem a mai nap sem gyozott meg semmirol. Sot, ha egesz nap a novo kereskedeset neztem volna, biztosan nagyon unatkoztam volna.De ez most lenyegtelen.Nem tduom kinek kivanjak sok szerencset ? Annak aki mar regen bevasarolt? vagy annak aki a tetejen fog venni?!!(mert ilyen is lesz)

Udvozlettel
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:52
#2113
Sziasztok!

Elég szép napot zártunk ma is!! :-)
Ki kell tartani kedves részvényesek!!!

Türelem, mondtam én! :-)

Szerintem elég komoly az egész projekt!
Új leányvállalatot is létrehoznak, névváltoztatás, stb.!

Az alaptőke-emelés 1000 Ft fölött lesz, ha jól számoltam!! Szerintetek?

Az utóbbi 6 nap záróárának átlagát vettem!
Igaz még nincs igazgatósági döntés, de feltételeztem a számolásnál, hogy a következő napokban is min. 1000 Ft-on lesz az árfolyam!!

Bárhogy is számoljuk 1000 Ft tuti lesz az alaptőke-emelés értéke! Minimum!!

Hajrá Novoka!! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:47
Előzmény: #2111  Törölt felhasználó
#2112
persze más érdekcsoportok fel is húzhatják.
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:44
Előzmény: #2110  Törölt felhasználó
#2111
nos és a szakmai válasz? ki akadályozza meg azokat akiknek érdeke fűződik hozzá, abban ,hogy az árat leverve az alaptőke emelés az utolsó 6 nap záróátlagán teljesüljön, akármiylen alacsony áron?
A maximum ár ki van kötve 2800 Ft, de hol a minimum? a minimum a 0.
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:37
#2110
Szia Novodrukker!

Már hiányoztál innen! :-)
Csak annyit mondanék, hogy a színvonaltalan hozzászólók csinálják itt az ingyen cirkuszt!!
A többi, értelmes emberke között normális eszmecsere folyik!

A színvonaltalan hozzászólók néha próbálják lehúzni a topicot alacsony szintre, de az okosabbak nem dőlnek be nekik! :-)

A stílusod Téged minősít, ennyit tudok mondani!
Itt komoly szakmai vita, eszmecsere, beszélgetés folyikt, kérlk szépen ne zavard meg a komoly befektetőket!

Minden jót Neked!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:32
Előzmény: #2106  Törölt felhasználó
#2109
Alaptőke emelés 422 Ft-n?

msotmár nem kell izgulni, van ok az optimizmusra :D
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:28
Előzmény: #2105  Törölt felhasználó
#2108
:))))))))))) úristen, még mindig megy itt a cirkusz?? Poén :))))))))).... BigBroker, te egy mekkora ritka nagy seggfej vagy!
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:27
#2107
Szia JP!

Köszi szépen a "bókokat" !! :-))))
Jól esett, és abszolút nem bántottál meg semmivel, figyi, a Hűség az egyik legfontosabb erény! :-)

Nem kell venned Novot, ha nem akarsz!
Semmi sem kötelező, sokan mások meg vesznek! :-)
Kinek a pap, kinek a papné. :-)
Ez így természetes!!

Legfeljebb valaki jobban választ, valaki rosszabbul! :-)
Azt meg majd eldöntik a tények, árfolyamemelkedések, hogy ki választott jobban! :-)

JP na látod a mai napot is!

Van olyan befektető, aki 1100 Ft körül is olcsónak tartja a Novot!! :-))
Szerencsére nem egy ilyen befektető van és egyre többen gyülekeznek!!
Akik időben és jókor lépnek, jól járnak!

Sok sikert kívánok mindenhez JP!!

Hajrá Novoka! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:26
Előzmény: #2105  Törölt felhasználó
#2106
tehá akáűrmikor leönthetik ameddig akarják, és az utolsó 6 nap átlaga.
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:21
#2105
Penznyelonek és a hozzá hasonló értelmezési zavarokkal küzdőknek üzenem:
(Próbáltam finoman fogalmazni)

OLVASSÁTOK EL ÉS ÉRTELMEZZÉTEK!!
Nehéz a szövegértés ugye penznyelo? :-)

Biztos van benne 1-2 nehezebben érthető mondat, de szerintem a nagy része könnyen felfogható! :-)

Ez a liberális oktatás átka, egyesek még szöveget is nehezen tudnak értelmezni.. :-)

Hajrá Novoka!!! :-)))))))

Holnap és jövő héten komolyabb emelkedések várhatóak!

Beindulnak a nagyobb vételek is!!

Hajrá Novoka!!!!!! :-)

Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 17:08
Előzmény: #2103  Törölt felhasználó
#2104
Oké, BB, akkor írd le légyszi, hogy szerinted ezek a hírek mit jelenteken számunkra.
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 16:51
#2103
Izgalmas és fontos infók láttak napvilágot:

Mindenki fiyelmébe ajánlom a bet.hu honlapon mai dátummal szereplő Soron kívüli tájékoztatást!!!
Vagy a közös Novotrade e-mail címen is rajta van: novotr@freemail.hu
novoka

Most már sokkal bátrabban és optimitábban mondhatjuk, hogy HAJRÁ NOVOKA!!! :-))
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 16:43
#2102
Nevet változtathat a Novotrade
október 5. csütörtök 16:29
[MTI]
A Novotrade Befektetési Nyrt. többségi tulajdonosa, a Genesis Capital Management Ltd. rendkívüli közgyűlés összehívását javasolja - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

A többségi tulajdonos napirendi pontnak javasolja az alapszabály módosítását, figyelemmel a gazdasági társaságokról szóló új törvény rendelkezéseire, ezen belül a társaság nevének megváltoztatását. A javasolt új név Genesis Energy Befektetési Nyrt. - olvasható a közleményben.

Emellett azt is kezdeményezi, hogy az igazgatóság felhatalmazást adjon arra, hogy az alaptőkét új részvények zártkörű forgalomba hozatalával felemeljék. A pénzbeli hozzájárulás mértéke a döntést megelőző 6 napban a BÉT záró árainak átlagára, de részvényenként maximum 2800 forint.

Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 08:06
Előzmény: #2100  Törölt felhasználó
#2101
Kedves Big Broker!

Őszintén szívesen levelezek VELED.Nem tudom hány éves vagy és hány éve mozogsz a piacon.De naiv ne legyél.
(Én majdnem 40 vagyok és kb 11-12 éve van közöm a tőzsdéhez.És nem sima spekulánsként...... Komoly cégek vezetőjeként,de tbbet nem akarok írni erről mert nem lényegi a témához. Egyszóval nem kezdő vagyok)
A novotrade egyik vezetőjét ítélték el először bennfentes kereskedésért Magyarországon.Kiemelem nem ítélem el,csinált egy kis pénzt Magának.Ez ilyen ország.
De ebből jól látható, hogy magának akar pénzt keresni nem másnak.Tény a farvizen el lehet imbolyogni,de akinek csak az ilyen beirogatásokból van híre,az fog szívni.
Nem szó szerint pilótajáték persze,csak lényegi elemeiben.Mindig új hús beszáll, ár feljebb megy ,tovább eladható a sztory.
És egyszer csak kipukkad a lufi.......
További mély tisztelettel

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek