Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 06. 25. 08:57

Norbi Update Nyrt.  

Itt a BÉT megmentője... :)

link



(Vagy ez már tényleg a vég...?)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 08. 30. 20:18
Törölt hozzászólás
#300
kardkovacsi 2014. 08. 30. 18:27
Előzmény: #287  kukker
#299
kukker. Azért ez nem igaz. Én nem akarom védeni a Norbit, részvényt se akarok tőle venni és nem is tervezem később sem. Viszont próbáltál te már bármilyen csökkentett szénhidrát tartalmú ételt venni? Itt nem arról van szó, hogy ne egyél cukrot, mert ez így egyszerű (és ha nem akarsz beleőrülni akkor lehetetlen is) hanem arról, hogy egyél mindent amit szeretsz de abban ne legyen annyi finomított szénhidrát mint ami a normál ételekben van (és amitől annyi cukorbeteg lesz öregkorra) na ez már baromira nem egyszerű. Valahol itt jön be a Norbi cége, mert képes ilyen termékeket előállítani. Én érzem a piaci rést.
Mellesleg ennek a folyománya, hogy aki ilyen termékeket fogyaszt nyilván fogyni is fog valamennyit.
Civinjanos 2014. 08. 30. 17:55
Előzmény: #262  kukker
#298
Kedves Kukker,

A kérdésekre valószínűleg az alábbi válaszokat kapja majd:

MILYEN NÖVEKEDÉSI KILÁTÁSOKKAL ÉS JÖVEDELMEZŐSÉGGEL SZÁMOLNAK A TULAJDONOSOK AZ ELKÖVETKEZŐ ÉVEKRE?

Szolid, majd egyre agresszívabb növekedés mellett jelentős jövedelmezőséggel számolunk.

MI INDOKOLJA A MOSTANI TŐZSDÉRE LÉPÉST?

A cég megérett arra, hogy jelentős növekedést célozzon meg, ehhez szükséges a friss tőke.

MILYEN TERJESZKEDÉSI LEHETŐSÉGEK ÁLLNAK A CÉG ELŐTT?

A Kelet-Közép Európai piac, nem kizárva Ausztriát, Németországot, majd ezek tapasztalatai alapján az egész EU.

LESZNEK-E ÚJABB UPDATE TERMÉKEK?

Igen, a fejlesztések intenzíven folynak és megfelelő időben az új termékekről a menedzsment tájékozatni fogja a közvéleményt.

MELY ORSZÁGOKBAN TERVEZNEK MÉG FRANCHISE BOLTHÁLÓZATOT?

Kelet-Közép Európában, majd a német nyelvű piacon.

------------------

Ha ettől nagyban eltérő válaszokat kapna, azt őszinte híve igen nagy meglepetéssel venné tudomásul.
xmann 2014. 08. 30. 14:02
Előzmény: #296  Bekre_Pal
#297
nap kommentje!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 08. 30. 13:52
Előzmény: #295  Törölt felhasználó
#296
norbi papírt venni életszemlélet kérdése

aki imádja a zsírégetést, az bolondulni fog a pénzégetésért is
Törölt felhasználó 2014. 08. 30. 13:46
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#295
mert a madarai csak vesznek majd gondolom:)
Törölt felhasználó 2014. 08. 30. 13:45
Előzmény: #293  kukker
#294
te látom jó sok papírt veszel majd.:)de nem az emberi irigység beszél belőled?910.090.K reggel még csak 910.130most kedvelik Updatét.többen mint a Tőzsdefórumot.jó sok madara van!akkor akit kilehet fosztanunk nem?
kukker 2014. 08. 30. 13:05
Előzmény: #292  Törölt felhasználó
#293
Azért a tőzsdés emberek nagy részben:

a, Nagy részben támaszkodnak az alábbiakra:
- tanulmányozzák a vállalati eredményeket
- elemzik a rövid/hosszútávú várható eredményeket
- elemzéseket végeznek, elemzésekre támaszkodnak a befektetéseiknél
b, Minimális részben a reklámszöveg után mennek."ez ilyen szuper, mert ez most a tuti"

A boltba vásárló ennek a fordítottja, inkább a piár, a reklám után meg.
Törölt felhasználó 2014. 08. 30. 12:48
Előzmény: #291  kukker
#292
Érdekes meglátás,én csak a mai napi tapasztalatomat írtam le.Nem gondolnám,hogy itt a tőzsdén is csak IQ-generátorok lenének.Kinek melyik üzleti modell jön be döntse el maga.nem iga?
kukker 2014. 08. 30. 11:55
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#291
Azért az üzletben vásárló és az ott számító IQ és a tőzsdés emberkék azért nem ugyan az a szint.
Van egy közös pont a halmazban, de az nem fog milliókért, de még százezrekért sem vásárolni 900 forintos részvényt ebből.
Törölt felhasználó 2014. 08. 30. 10:49
Előzmény: #265  totoro
#290
Na ma én is elmentem ebbe a csoda Norbi Update boltba hát meglepődtem.A siker titka jelenleg az lesz,hogy felkeltette (jelenleg)az emberek érdeklődését ez a nagy tőzsdére vonulunk cirkusz.Ez az üzlet amiben én voltam egy Tesco üzletsoron helyezkedik el.Ami meglepő volt többen voltak a butikjában mint az egész Tescoban,és vásároltak is nem keveset idősek és fiatalok egyaránt.Találkoztam én is bezárt üzlettel(de az hozzá tehető,hogy szar helyre települt.)Az meg belefér.pl:1l szörpje is volt valami 450HUf-ért és 7litert lehet lehet csinálni belőle tiszta haszon.:)Kedves,gyors csinos nők dolgoznak a boltjába.:)A részvény árat sokallom de lehet lejegyzik az összeset.Aztán,hogy mekkora beöntés lesz majd el dől,mert a magyar büfik mindent beöntenek az biztos(ez olyan hagyomány).A biomedicáltol,foso,visonka, biztos többet ér a cég.
mage 2014. 08. 29. 16:54
Előzmény: #277  vakablak
#289
Ha véletlenül ingyen részvényt osztanának, akkor mindenképpen fizikai formában kérd, mert wc papír mindig elkél :).
Törölt felhasználó 2014. 08. 29. 15:12
Előzmény: #287  kukker
#288
Fog még Norbi testőrökkel járkálni mikor a sok átb@szott kisbefektető a háza előtt fog tüntetni.
kukker 2014. 08. 29. 14:49
Előzmény: #286  jancsika
#287
"Csak a rosszat látod csak az érdekel. "

Valaki a spanyolviaszt adja el többszöröséért, mert talál rá balekot, megvezetett embert - nálam ez az a kategória - az számomra nem teljesítmény.

Egészséges ételek, táplálkozás: gyümölcs/zöldség, kevés cukor, mértékkel minden, sok mozgás
Ez van becsomagolva kétszázhuszonötször, ezek nem csoda-dolgok, az alapok, amik évtizedek óta ingyen és bérmentve ott van mindenki számára, hogy ezt pénzért adjam el, mint valami "egészség-guru" ahhoz nem kell nagy tudás, hanem vastag arcbőr.
jancsika 2014. 08. 29. 14:10
Előzmény: #285  kukker
#286
Látod erre írtam, hogy károgók...

Csak a rosszat látod csak az érdekel.

A GVH mennyire tartod hitelesnek? Az államot mennyire büntette meg tisztességtelen piaci befolyásolásáért amikor például a tankönyvkiadást monopolizálta kvázi? (de e mellet lehetne még 50 példát adni, amikor a GVH nem csinált semmit, persze tudom én is miért...)

Egyébként, ha jól emlékszem az volt a gond, hogy nem önmagában a termék elfogyasztásának van testsúlycsökkentő hatása, hanem annak, hogy telíti a gyomrod, és nem eszel utána összevissza mindenféle sz..rt.

kukker 2014. 08. 29. 13:59
Előzmény: #284  jancsika
#285
"Nagyon becsülendő dolog, ha ebben az országban valaki a saját pénzéből kockáztat, pláne, ha termel is valamit, és ez még egészségesebb is legalább egy fokkal, mint az átlag.
Ezért respect Norbinak. "

- Megbüntették Norbit, mert azt állította súlycsökkentő az Update süti
Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott a Schobert Norbert tulajdonában álló Update Zrt. - állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A vállalkozás az Update péksüteményekről megjelent hirdetéseiben egyebek mellett azt állította, hogy azoknak testsúlycsökkentő hatása van. Az Update Zrt. emiatt 3 millió forintos bírságot kapott
link

jancsika 2014. 08. 29. 13:33
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#284
Azt érdemes megvizsgálni, hogy kik alkotják ennek a cégnek a managementjét.

Nagyon becsülendő dolog, ha ebben az országban valaki a saját pénzéből kockáztat, pláne, ha termel is valamit, és ez még egészségesebb is legalább egy fokkal, mint az átlag.
Ezért respect Norbinak.

Azonban üzletileg az sajnos sok mindent elmond, hogy korábban Norni cégeit vagy a NAV vitte el vagy az ördög.... nincs ezzel semmi baj egészen addig a pontig, amíg nem kerül sor mások pénzének a bevonására. Mert innentől már nem játék a dolog....

Szóval az a véleményem , hogy abban az ellenszélben ami most van - lásd korábbi hozzászólok és károgók, valamint a kormányzati hátszéllel jelenlévő cégek (pl az ÁDER Jani-féle Lipóti Pékség) nem lesz könnyű az álmokat valóra válni....

humika 2014. 08. 29. 13:03
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
Szerintem, ahol az ember van.A Kajájukat pedig én állandóan a szemétbe dobom.
Törölt felhasználó 2014. 08. 29. 12:34
Előzmény: #281  humika
#282
Shortolni melyik szolgáltatónál lehet majd ezt a stockot?
humika 2014. 08. 29. 12:05
Előzmény: #280  lukskypoker
#281
Hamarosan lesz shortolás és üzlet bezárás. Én egy részvényt sem veszek, de kajáját sem kérem.

Topik gazda

wannabe
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek