Topiknyitó: profdenes 2017. 04. 01. 00:25

Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2017. 04. 21. 16:33
#2400
"Orbán Viktort kifütyülték Grúziában Orbán Viktor miniszterelnök magyar–grúz üzleti fórumra érkezett Grúziába, Tbiliszibe pénteken, ahol a CEU mellett kiálló demonstrálók várták. Ahogy kiszállt az autóból, a tüntetők fütyülni kezdtek. A helyi média szerint a Marriott Hotel előtt összegyűlt tömeg egy része mélyen antidemokratikusnak és elfogadhatatlannak tartja, hogy a magyar miniszterelnök nekimegy Közép-Európa egyik legjobb egyetemének. Az MTI által közzétett képek szerint Orbán Viktor politikája mellett és ellen is demonstráltak, sajnos nem derül ki, hogy mennyien voltak, a videó szerint azonban annyi bizonyos, hogy Orbánt kifütyülték. Az MTI beszámolója szerint egyébként az üzleti fórumot lezáró beszédében Orbán Viktor hangsúlyozta: a politikai vezetők minden tőlük telhetőt megtettek a gazdasági együttműködés ösztönzéséért, a két ország politikai kapcsolatai tökéletesek. Továbbá Magyarország és Grúzia földrajzi és kulturális szempontból is közel áll egymáshoz. Giorgi Kvirikasvili grúz miniszterelnök kiemelte: bár Grúziában csak négymillió ember él – ezért kis piacnak tűnhet –, annak regionális szerepe jelentős, és az ország dinamikusan fejlődik" Mi a kutyaúristen történik Grúziában, népnemzeti elvtársak?
profdenes 2017. 04. 21. 16:33
Törölt hozzászólás
#2399
profdenes 2017. 04. 21. 16:31
Törölt hozzászólás
#2398
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 16:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#2397
Ha megengedi kend, akkor élek az önkéntesség lehetőségével és nem tippelek. Nem vagyok képben és túlságosan nem is érdekel. A franciákra bízom. Ez az ő harcuk.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 16:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#2396
Meg fog lepődni kend, de ugyanott találja meg erre is a választ. #2319 Minden eszmét ki lehet forgatni és minden eszmével vissza lehet élni. Hogy funkcionális almafabékák is megértsék: olyan eszmével is vissza lehet élni, amiért eddig egyetlen ember sem halt meg. A keresztény eszmékben sem írták le, hogy a szeretet nevében megengedett az inkvizíció és ebben és ebben az országban ennyi és ennyi boszorkányt kell megkínozni és megölni.
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 04. 21. 16:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#2395
28-30%
profdenes 2017. 04. 21. 16:18
Törölt hozzászólás
#2394
profdenes 2017. 04. 21. 16:18
Törölt hozzászólás
#2393
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 16:15
Előzmény: #2387  Phylaxa
#2392
Lényegesen több a történet. Hárommillió ember megtapasztalta a jogbizonytalanságot. Bármikor elvehetik a magántulajdonát. Ki az a hülye, aki ezek után nem rejti el az állam elől a vagyonát, ha teheti? A nagyszüleimtől elvették a földjüket. Ezzel az utódpártok is (mszp, dk) is örökre elvesztették a szavazatomat és persze a gyerekeimet is úgy neveltem, hogy ne szavazzanak rájuk. A fidesz meg engem vesztett el szavazóként a manyupok kifosztásakor. A többi hülyeségüket addig elnéztem nekik. Nemcsak a az elvétel ténye vagy az elvétel módja elfogadhatatlan számomra, hanem az is, hogy egy állítólagosan polgári pártnak ilyen egyáltalán eszébe jut. Az biztos, hogy a fidesz kivette a reálhozamot az amúgy is feszített nyugdíjrendszerből. Azt viszont nem tudom, mennyi nyugdíjat fog fizetni az állami rendszer és ez mekkora lesz ahhoz képest, ami a manyupból ered vagy eredne. Az a tippem hogy a manyupok még úgy is megelőzik arányosan az állami rendszert, hogy nem hagyták kifutni őket, hanem csak tizenvalahány évig halmozhatták föl a járulékokat.
profdenes 2017. 04. 21. 16:13
Törölt hozzászólás
#2391
Phylaxa 2017. 04. 21. 16:06
Előzmény: #2388  Phylaxa
#2390
"Megtörtént" helyett "elkezdődött", mivel mindenütt csak a tömeggyilkosság része történt meg.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 16:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#2389
Kezdünk egy malomban őrölni. Én sem szeretnék közéd tartozni, bármilyen bájosan is gyilkosoztál engem. Nekem hiába hízelegsz. A funkcionális analfabétizmust végül te választottad azok közül a lehetőségek közül, amit fölsoroltam a megengedő vagy kapcsolatokban. Na, akkor lovagoljunk a félrecsúszáson! Idézz az eredeti eszméből olyat, ami megvalósult a gyakorlatban! Vehetjük a te példádat is! Még adós vagy azokkal a forrásokkal, hogy a kommunista eszme nevében ebben és ebben az országban ennyi és ennyi embert kell eltenni láb alól. Nem túl vonzó kilátás a potenciális áldozatoknak. Pedig mind hatalomtechnikai, mind pedig hiúsági okokból egy filozófus arra szokott törekedni, hogy az eszméje vonzó, érthető és könnyen befogadható legyen, ha tömeghatást akar kiváltani.
Phylaxa 2017. 04. 21. 16:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#2388
Ezt próbáltam leírni. Ugyanis kezdettől fogva egy borzalom volt, ahol megtörtént e "nemes" eszme megvalósítása.
Phylaxa 2017. 04. 21. 16:00
Előzmény: #2384  Dehogynincs
#2387
"Valójában a tagok kétharmada tényleges reálhozamot vehetett föl az általad bevezetett virtuális magántulajdon fogalma után, bármilyen sületlenséget jelentsen is." A tagok bevételhez jutottak még a nyugdíjuk előtt. Az államtól pedig teljes nyugdíjat kapnak majd. Ők egy kicsit jobban jártak mint azok, akik az államnak fizették a teljes járulékot. Ennyi a történet.
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 04. 21. 15:51
Előzmény: #2369  Dehogynincs
#2386
2368" Milyen garanciát látsz arra hogy az iszonyatosan eladósodott állam nyugdíjat tud majd fizetni" Erre válaszoltam ,okoska!
profdenes 2017. 04. 21. 15:50
Törölt hozzászólás
#2385
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 15:41
Előzmény: #2379  Hegyesi2
#2384
Most mit magyarázol? Azt, hogy az alapján lehet valakit megfosztani a magántulajdonától, hogy te miben mekkora garanciát látsz? Erre elegáns megoldás az, hogy aki akar az önkéntesen visszaléphet a manyupból az államiba. Ha már annyira hülye az állam, hogy hajlandó kifizetni azt az állítólagos veszteséget, amit a pénztárak állítólag eltőzsdéztek. Valójában a tagok kétharmada tényleges reálhozamot vehetett föl az általad bevezetett virtuális magántulajdon fogalma után, bármilyen sületlenséget jelentsen is.
ts3 2017. 04. 21. 15:34
Előzmény: #2373  Vazsmegyei
#2383
Mondj egy két kommunista tant.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 21. 15:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#2382
Fölsoroltam a helyeket és időpontokat #2319-ben. #2319 Minden eszmét ki lehet forgatni és minden eszmével vissza lehet élni. A kommunizmus is milyen szép volt eszmének, de a gyakorlatban mindig és mindenhol félrecsúszott. Ez ugyanazt jelenti, mint a sehol. Mi a gondod? Mármint a figyelmetlenségeden vagy funkcionális analfabétizmusodon vagy trollkodásodon kívül? Kérdezem mindezt alázatos tisztelettel. Miért nem olvasod a saját topicodat? Szívesen beírok bármilyen más választ is, amit kívánsz, csak ne lőj közém.
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 04. 21. 15:30
Előzmény: #2379  Hegyesi2
#2381
Hallottál már róla,hogy pl.Görögországban nem fizetik ki a nyugdíjakat? :link

Topik gazda

profdenes
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek