Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 04. 11. 21:38

NABI a (közel)jövő új csillaga - elszakadás a múlttól!  

Először is kellemes Húsvéti Ünnepeket szeretnék kívánni minden egyes Nabi tulajdonosnak!
Azért írtam új topic címet, hogy tiszta lappal, nyugottabban kezdhessen minden Nabi tulajdonos.
Felejtsük el a 6000 forintos célárakat és a rossz időket... Mostantól új időszámítás kezdődjön a Nabi történetében!!! Mostantól kezdve mindenki csak vastag profittal fog kiszálni a Nabiból!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 09:34
Előzmény: #979  Törölt felhasználó
#980
Ja vagy úgy? Most olvasom a reggeli hírekben az½"újabb" megrendelést. Akkor ezek szerint erre mozdult rá a piac?
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 09:19
Előzmény: #978  Törölt felhasználó
#979
talán a hétvégére felmegy 800- Ft-ig!Nagyon úgy néz ki, hogy a Nabi és a Rába együtt fog mozogni! Az is lehetséges, hogy valamelyik elindul felfelé rántja maga után a másikat is.
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 09:15
#978
Az eddig látottak alapján, ma nagyon rágerjedtek a Nabi-ra a befektetők. Eddig 15 perc alatt olyan vételi erő volt benne, mint az elmúlt egy héten összesen. Csak kérdés, hogy melyik szinten kezdik el önteni papírjaikat a beragadtak.
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 09:11
Előzmény: #976  Törölt felhasználó
#977
(Úgy értem, hogy szerény hazánkban sohasem szabad kizárni ennek a valószínűségét)
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 09:09
Előzmény: #975  Törölt felhasználó
#976
Sajnos kedves Bogyóó, ezt a verziót nálunk sem lehet kizárni... :(((
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 08:59
Előzmény: #974  Törölt felhasználó
#975
vagy az is lehet hogy az amúgy
"korrupció mentes" Mon valaki jól jár avval ha más cégtől rendel.....
ez nem lehet?
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 08:52
Előzmény: #973  Törölt felhasználó
#974
már Mon is vásároltak buszokat, és ha jól emlékszem a következő negyedévben 19 magyar buszt fognak még leszállítani (elővárosit).
.
emel lett a magyar városi busz piacra még nem tud a NABI belépni, mivel nincs megfelelő modellje. eddig ez nem volt fókusz, de szerintem csak idő kérdése, hogy megjelenjen egy típussal.
Törölt felhasználó 2004. 08. 05. 08:48
#973
Legyen kedves és árulja el nekem valaki,
hogy ha az amúgy a jólétérõl és technikai fejlettségérõl ugyanakkor pénzügyi gondosságáról híres amerika buszt tud venni a Nabitól,azaz valojában annyira nagyon szarok nem lehetnek azok a buszok,akkor saját kis országunk vagy közvetlen európai környezetünk miért nem fedezi fel a lehetõségeket?
Vagy csak én vagyok túl naív és amerika
is simán ráfázik a cuccal?
Törölt felhasználó 2004. 08. 04. 17:24
#972
Ez olyan Synergonosra sikerült zárás volt, dehát forgalom...
Törölt felhasználó 2004. 07. 30. 15:23
Előzmény: #969  Törölt felhasználó
#971
Brutális ez az érdektelenség ami ma a Nabi piacán van. Egyetlenegy részvény sem cserélt gazdát... (Így nem lesz fordulat...)
Törölt felhasználó 2004. 07. 29. 14:14
#970
Kedves Fair!
Várom a pozitív meglepetést vagy a jó hírt!
A dollár nem lesz erősebb, a hegesztő munkás nem fog kevesebbet kérni, az alapanyagár nem fog hirtelen túltermelődni és leesni.
Arról nem is beszélve, hogy vizsgáld meg a helyi buszértékesítések számát 3 évvel ezelőtt az amerikai piacon és most! Csökkenő piacon növekvő piaci rész (adódik ez az ajánlati árból???) a versenytársak már rég kibuktak (pl. Mayflower)
Szóval erős pozítiv hírre + 15 % ra és növekvő emelkedő trendre szabad csak venni! Alja??? Nincs és nem is látható... amikor az utcsó eladó is és az összes speki kiszállt!
Kivásárlás ? Ugyan már Ki, kitől, Minek?
New recommendation: Forget IT!
Törölt felhasználó 2004. 07. 29. 13:54
Előzmény: #963  Törölt felhasználó
#969
Na ma megint ütöttünk egy új történelmi minimumot. Jóvan...
Egyre több kisrészvény kezd érdekes lenni; Nabi, Synergon, Econet...
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 17:06
Előzmény: #967  Törölt felhasználó
#968
A kis hír szerintem már kevés lásd az elmúlt hónapokat, itt már csak a nagy hír mozdíthat az árfolyamon felfelé.
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 16:53
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#967
én nem értek egyet short-cut-val. épp az által mondottak vannak benne az árban és egy kicsi jó hír is elég a kimozdításához.
.
sz erintem meg kell nézni majd a gyorsjelentést, attól okosabbak lehetünk. de én nem látom azokat a sötét fellegeket...
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 16:43
Előzmény: #965  Törölt felhasználó
#966
Sajnos egyet kell értenem az érveiddel, de én még is érzek vmit a háttérben és egyre csábítóbb az ára. Az amerikai piaci részesedés és a megrendelések azért azt mutatják életképes a működés bár az eredményeket biztos le fogják nyomni a hiteltörlesztések. Nagy a bizonytalanság de egyben nagy a csábítás is. Egyébként azt a négy kát kiszedték elég gyorsan, valaki azért ezen az áron azért veszi.
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 15:48
Előzmény: #964  Törölt felhasználó
#965
Csak 15 perceset látok, de ijesztő a 4200db eladó 720-n, lesz még 700 is a héten (ma?)!
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 15:43
#964
kérlek, hogy mondj egy értelmes okot, hogy a Nabiba tulajdonos legyél...
Zárd le a múltat... és nézd a számokat..
Haldoklik !
A bankok megmentették rövid távon (nem olcsó DE ők be vannak biztosítva rendesen)
Ilyen dollár árfolyam mellett (ha jól emlékszem tavaszi portfoliós szervezében hangzott el, hogy 225-227Ft/USD -nél vannak nulla körül... (dollár 205 Ft!!!) közel 10%-os bukó minden buszon! (persze lehet most jönni a forward-dal!) Ez egy termelő cég nem pénzügyi vállalkozás!
Logiszt ika? Inkább ne beszéljünk róla!
Műanyag busz: a varázsnak vége...
utolsó gondolat:
2-3 évvel ezelőtt rendelt buszok kalkulációjánál milyen árfolyammal kalkuláltak?gyártási költséggel?szállítás i költséggel?
Vélemény : amíg gyenge a dollár, és nincsenek jelek a változásra döglött lóra lehet fogadni DE minek???
Hiába olcsó, ha lehet olcsóbb is... nincs alja, mint ahogy az emelkedésnek sincs csúcsa (Matáv,FHB, HUMET!!!!)
kell egy sztori és visszatérhet a bizalom! Az meg ugye most nincsen!
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 15:05
Előzmény: #962  Törölt felhasználó
#963
Sziasztok,
itt valami van a háttérben, mert valaki direkt nyomja le az árat. Szerintem vmi okosságnak történnie kell a közeljövőben, vagy tévedek és mindenki szabadul a papírtól, bár ha rábát nézzük mint szektortársat ott is jöhet megrendelés, eredmény akkor is esik.
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 14:58
Előzmény: #961  Törölt felhasználó
#962
Szerintem is ma padlot fog fogni.De egyszerruen nem értem amikor jon vmi megrendelés akkor megy fel de nagyon keveset de amikor esés van akkor ott van az elsok kozott....
Törölt felhasználó 2004. 07. 28. 14:16
Előzmény: #960  Törölt felhasználó
#961
Ha nem csal a szimatom ebből ma új történelmi minimum lesz záróárfolyamnak is...

Topik gazda

Wedge1
4 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek