Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 05. 30. 18:16

Morvai Krisztina a Jobbik listavezetője Az Este című műsorban (2009. május 28.)  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
commander8 2009. 06. 01. 17:59
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#120
Nos...
Személyemet illetően, - bár ennyire azért nem vagyok fontos - komoly érdeklődés alakult ki.
A kívácsiságot csökkentendő, valamint a támadók fegyvereinek feltöltése érdekében néhány adat magamról a teljesség igénye nélkül.
44,5 éves vagyok, van 3 gyermekem, feleségem.
Rendelkezem saját tulajdonú lakással, (és jelentős mennyiségű törlesztő részlettel, devizában) gépkocsival.
Iskola végzettségem: egy szakközépiskolai érettségi, egy főiskolai és egy egyetemi diploma. Alap végzettségem mérnök.
Gyermekeim közül az egyik most egyetemre jár, a másik jövőre érettségizik, a harmadik általános iskolás.
Remélem a TAJ szám valamint, az adószám maradhat a saját titkom.
Jövedelmi viszonyaimról annyit, hogy az egy főre jutó nem éri el a 80 ezer forintot.
Magyar vagyok, ennek megfelelően nem vagyok ellensége senkinek. Az itteni írásaim a saját és csakis a saját véleményemet tükrözik.
Ha valaki kívácsi a többire a megadott e-amil címen válaszolok.
ujonc 2009. 06. 01. 17:34
Előzmény: #117  commander8
#119
Csókolom commander bácsi!

És ha a felsoroltak esetleg helyt állóak, ez nem elég?
Egyébbként a "felvásároltuk Magyarországot" szavakat Izrael miniszterelnöke mondta, ha ez is érdekel keress rá a youtubon. Bocsánat, tessék rákeresni.
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 16:37
Előzmény: #114  commander8
#118
Akkor velem egyidős lehetsz. Nincs ellentét köztünk, magyarok vagyunk. Egyként éltük meg ami történt. Vitára a "hogyan tovább" ad okot.
;)
commander8 2009. 06. 01. 15:50
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
Nos megnéztem. Alig vett levegőt, úgy mondta. Ez van leírva a honlapjukon, erről szól az egész mondanivalójuk.
Fogjok vagyunk a saját hazánkban, Izrael felvásárolja Magyarországot, megsértik a magyarokat, stb, stb.
Inkább nem minősítem, mert még feljelent, ahogyan feljelentette Izrael is vagy kicsodát?
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 15:03
Előzmény: #78  commander8
#116
commander8
"Azt hiszem nem érted a mondanivalót. Én arra gondolok, hogy az urópai unió patlamnetjében, semmiféle magyar radikláis érdek nem fog érvényesülni. Mert az nem erről szól.
Az angol radikális a saját érdekeit a spanyol is a sajátját fogja hajtani és így tovább. "
Ebből világos, hogy fogalmad sincs arról, mit akar M.Krisztina
Ezt nézd VÉGIG, ne csak a ballib sajtót hallgasd!
Az Este M1 Morvai Krisztina
link
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 14:30
#115
link

„Térjetek meg - felelte Péter -, és keresztelkedjék meg mindegyiktek Jézus Krisztus nevében bűnei bocsánatára. És megkapjátok a Szentlélek ajándékát.” (ApCsel 2,38) Napjainkban, amikor a megváltó Krisztust és a nemzeti eszmét őszintén megvallóknak csak kirekesztés és üldöztetés jár, tekintsünk bizalommal pünkösd napjának üzenetére! Nem csüggedhetünk a bennünket körülvevő, bűnös sötétség fenyegetése által, hiszen ezen a napon kaptuk örökül a Szentlélek Úristen mindent beragyogó lángját. E láng segítségével az apostolok előbújtak rejtekükből, áttörték a hallgatás falát, és ettől a naptól kezdve hirdették az örömhírt az egész világnak.

Pünkösdkor, a szentlélek eljövetele előtt közvetlenül zúgás támadt az égből, és szélvihar tisztította meg az Úr útját. A magyar pünkösd előtt vállaljuk bátran magunkra a mindent megtisztító szélvihar szerepét, használjuk roppant erejét, győzzük le félelmeinket, kishitűségünket, őrizzük meg, és növeljük magunkban az Istentől kapott, mindent betöltő világosságot! Legyen ez a követendő példa mindannyiunk szeme előtt! A Szentlélek töltse be szívünket, és világítsa meg utunkat, hogy kimenekülhessünk e romlott nemzedékből, és ezután is hirdessük együtt Krisztus Urunk és keresztre feszített nemzetünk igazságát!

A Jobbik Magyarországért Mozgalom minden, a feltámadt Jézusban hívő magyar testvérének kíván pünkösd vasárnapján további erőt a nemzetépítő, nemzetet megtisztító munkájának beteljesüléséhez!

„Tudja meg hát Izrael egész háza teljes bizonyossággal, hogy az Isten azt a Jézust, akit ti keresztre feszítettetek, Úrrá és Krisztussá tette!” (ApCsel 2,36)

Jobbik Egyházügyi Kabinet

commander8 2009. 06. 01. 14:26
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
A történelmi példákat azért hoztam fel, mert Zoli azt mondta, hogy az egész 20 századi történelem el volt hazudva. Veled ellentétben az 20. század utólsó 1/3-át én átéltem.
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 09:22
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
link
itt megtekintheted Morvai honlapját
Jobbik honlapja:
link
Magyarok Szövetsége honlap:
link
és köszi amit mondtál:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 09:15
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#112
Kedves Mózes!

Úgy látom itt te képviseled Zolival szemben a szélsőségességet. Neki van véleménye, amihez joga van.

Sajnos nem ismerem sem őt, sem a Jobbikot. De ha ennyire ellene van egy ilyen szélsősőges Mózes nevű egyén, akkor egyre inkább felkelti az érdeklődésemet!
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 06:25
Előzmény: #102  commander8
#111
Akkor egy kis történelem, számodra és azoknak akik a gazdaság-politikai oldalát is feszegetik :

- Az első világháború (WW1) a gyarmatok újra felosztásáért indult, főleg európai hadszíntereken. Anyag háborúba torkollott.

- Az ezt lezáró béke komoly gazdasági hátrányba kényszerítette a vesztes országokat. (A weimari köztársaságról furcsamód nem emlékszel meg, hiszen impotens vezetése nem volt alkalmas a gazdasági rend helyreállítására. Hitler ezt ismerte fel.)

- Horty 3 millio koldusa ennek, és az ezt követő világválság következménye.

- A németek revansista külpolitikája egyértelmű volt nyugaton. Ezért nem is léptek hadba, bár érvényes szerződésük volt Lengyelországgal is.

- A WW2 után senkitől(!) nem kaptunk kártérítést, sem állami, sem magán részre az elpusztított, elrabolt javak végett. Az újáépítést Kádáréknak (és persze nekünk) e nélkül kellett megvalósítaniuk. (Természetesen az oroszoktól nem kérhetett, a nyugat pedig bolond lett volna egy kommunista országot támogatni - de így is hatalmon maradhattak. Ez volt számukra a lényeg.)

Hogy mi az igazság?
Mindenkinek más.

Én ugyan, még nem éltem akkor de van fogalmam róla mi és miért történt. Mint ahogyan a bibliát is ismerem bár nem vagyok Jézus kortársa ...

Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 02:31
#110
link

Határontúli magyarok levele Morvai Krisztinának - Hontalanok dalával (videó) - frissítve
2009-05-31 20:20 barikád.hu Vezércikk Friss hírek Küldje el ismerősének!
Tisztelt Krisztina!

A sorsukra hagyott határon túli magyarok tiszta szívből kívánják, hogy az EU parlamentjében végre helyet kapjon az a lelkes hazaszerető csapat, akik nem engedik tovább a szőnyeg alá söpörni az elszakított nemzettársaikat igazságtalanul sújtó problémákat.

Hiszünk és reménykedünk, hogy az Ön fáradozásai meghozzák az esélyt, sorsunk méltó módon való rendezésére. Ehhez kívánunk jó egészséget. Hisszük, láttuk, hogy az erő Önben és társaiban megvan hozzá.

Egy, a reményt feladni nem akaró, határkő rombolók lelkes kis csapata, zenés versében elmondja hogyan érez, keserűséggel, de töretlen hittel.

A szövegíró a Vajdasági Patyi Károly, a versmondó a felvidéki Marosi Krisztina, a zene és ének Ballai László Erdélyből. Mi hárman soha nem láttuk egymást, de közös sorsunk, mindennapi megpróbáltatásaink összekovácsolnak. Ez a nem egy profi stúdióban készült internetes eszközökkel hangszerelt dalunk az anyaországhoz szól.

Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 00:31
#109
Jó éjt mindenkinek!!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 01. 00:22
Előzmény: #107  commander8
#108
majd folytatjuk és nem személyeskedünk, mert úgy gondolom annak semmi értelem
commander8 2009. 05. 31. 20:31
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#107
Nem csodálom, hogy ne érted. A hozzászólásaidból számomra egyértelmű, hogy az agymosás - katonai terminológiával élve - "elérte a célját".
Csak az a baj, hogy ..........
Mindegy, személyeskedésnek vennéd, és egyébként sem érném el vele azt a célt, hogy legalább belegondolj abba amit írok.
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 20:23
#106
további jó csevegést
szebb jövőt!
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 20:22
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#105
Te meg legalább a nick-hez legyél méltó, ahhoz az emberhez, aki az Egyiptomból kiűzött bélpoklos, rühes zsidó csürhéből próbált egy civilizált nemzetet csinálni több kevesebb sikerrel
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 20:09
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#104
a holokauszt körüli mizériáról nem is beszélve rengeteg ártatlan ember halt meg a munkatáborokban és az oda úton, de pl sok táborban nem is voltak gázkamrák az csak kitaláció volt mint az hogy mennyi áldozat is volt ebből élnek sokan ez gusztustalan
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 20:06
Előzmény: #102  commander8
#103
ezt nem értem miért írtad nekem nem azt mondtam hogy nem történt meg csak azt hogy a komcsik meg azóta a liberálisok ferdítéseket hazugságokat nyomatnak az iskolákban Hitlert pl egy amcsi nagyvállalat is pénzelte 56-ról meg sokáig azt mondták hogy köztörvényesek randalírozása volt mint most 2006 őszéről próbálják bemesélni
commander8 2009. 05. 31. 20:02
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#102
Azt hittem lezártuk, de akkor folytassuk.
Hazugság az I világháború, úgy ahogyan van. Tehát nem volt Trianon, meg Schliffen terv, caporettói áttörés illetve verailles-i béke. Így látod?
Nem volt Magyarországon őszirózsás forradalom, tanácsköztársaság, Horty rendszer 3 millió koldussal.
Nem volt 1929-33-as világválság, és nem volt müchneni sörpuccs sem.
Nem került hatalomra a német náci párt és nem támadták meg Lengyelországot hadüzenet nélkül. Sőt!!
Nem volt egyáltalán II. világháború, amiben nem pusztult el a magyar nemzeti vagyon 60%-a.
Főleg nem halt meg kb. 60 millió ember. Mindezt csak az a szemétláda neoliberális SZDSZ és főleg az a zsidóbérenc Gyurcsány találta ki.
Nem volt Magyarországon újjáépítés (a fentiekből következik), nem volt Kádár rendszer, és főleg nem rendszerváltás.
Hazugság az egész.
Majd mi megmondjuk, mi az igazság.
Mégpedig: az auschwiczi, buchenwaldi, stb. táborokban az önkéntesen beutaltak elsősorban tüdőbetegségben szenvedtek, (mind a 6 millió zsidó). Kicsit gond, hogy nem volt megfelelően kiválasztva a helyszín ezért nem élték túl. De ha Magyarországon lettek volna ezek a tüdőszanatóriumok, akkor valóságos csodának lehettünk volna tanúi.
Nem vitték az embereket a „gulágra”, meg nem történtek kitelepítések sem, következésképpen nem is lehetett róla beszélni.
1956 nem történt meg, ennek megfelelően minek is jött ide a világ krémje az 50.-ik évfordulóján. Ezért kellett a Kossuth teret „elaknásítani”. Elvégre mi magyarok vagyunk. Nem?
No nem folytatom, inkább megyek vacsorázni
Törölt felhasználó 2009. 05. 31. 19:54
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#101
kirakatot nem tört senki honnan veszed ez nem egy nigger negyed

Topik gazda

zoli0072
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek