Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 05. 30. 18:16

Morvai Krisztina a Jobbik listavezetője Az Este című műsorban (2009. május 28.)  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 17:15
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#400
"Ki tűri el hogy a gyerekét alacsony értelmi képességű gyerekekkel felhigított osztályban tanítsák? Mert ugye nem lehet buktatni sem alsóban."
A másik oldal meg az, hogy a rosszabb magaviseletű cigánygyereket hogy ne lógjon ki, nyomjuk át a "kisegítőbe".

Ez az egész cigányozás fel van fújva, de nagyon. Aztán meg ha én cigány lennék, bizony nem esne nehezemre útálni, és ahol lehet, kihasználni a magyarokat, - tettünk róla. :(

én így "kampányolok":
link
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 17:05
Előzmény: #396  watson
#399
Nem igy van az, watson.
1. vannak azonos végzettségű fehér és szegénységű emberek.
2. ahhoz képest, hogy a cigányság mennyire szegény mégse lesz bűnöző 90%, pedig nincs másra esélyük, de sokan kiverekszik magukat.
3. Azért kell eltartanod őket, hogy esélyed legyen az életben maradásra.
4. Mellébeszélés, hogy nem dolgoznak, nem dolgoznak, mert nem kapnak munkát.
5. A segély teljes megszüntetése, bár egyezik az elveimmel, rövidtávon nem megoldás, mert sokan éhen halnának, a többiek pedig lángba borítanák az országot. Mellesleg a segélyek többsége is fehér emberekhez kerül.

Járok én mindenfelé, dögivel látok új házakat. Keleten is, igaz ott kevesebb, de van.
watson
watson 2009. 06. 05. 17:05
Előzmény: #393  Törölt felhasználó
#398
"nem lehet megoldani, csak oktatással (akár erőszakosan is)."
hehe, ebben teljesen igazad van... és ezt ki fogja meglépni? majd Magyar Bálint?...

És ki vágja szájba a trágár, köpködő szülőt aki oktatási időben beront az iskolába? Mert most senki...

Ki vonja meg a családi pótlékot attól a szülőtől aki nem neveli a gyerekét, a gyerek pedig koszosan éhesen, trágárul jelenik meg az iskolában?mert most senki...
Ki tűri el hogy a gyerekét alacsony értelmi képességű gyerekekkel felhigított osztályban tanítsák? Mert ugye nem lehet buktatni sem alsóban.
... és sorolhatnám.

Kedves kanyisz a jelenlegi politikai elit (értsd MSZP,SZDSZ,Fidesz, MDF) kormányzásai alatt csak annyit tapasztaltam, hogy az értelmesebb tanárok otthagyják az iskolákat és néhányan a községeket is, mert nem viselik el hogy a tiszteletlen diákokkal nem tehetnek semmit, nem küldhetik el, nem buktathatják meg, nem viselik el hogy az értelmesebb diákokat néhány renitens miatt képtelenség tanítani a néhol nagyobb létszámú osztályokban... az anyagi megbecsülésükről meg a fene se tudja hogy mire elég, de hogy ezekre a kiemelt igénybevételekre nem az valószínű.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 16:57
Előzmény: #393  Törölt felhasználó
#397
Egyetértek kanyisszal.

Egy okos vélemény szerint nincs cigánybűnözés, inkább van szegénységbűnözés.
A cigányok helyzetéért, hogy a legtöbbjük nincstelen, szerencsétlen, végsősoron az egész társadalom okolható.
Nem olyan fekete-fehér ez mint ahogy ezek a agyalágyult gyűlölködők ordibálják.

Jut eszembe, ezek a szélsősök, hogy tudják adni az álszent kereszténymázosságot, hogy "Szűz Mária országa", meg "Jézus nevében", stb. A nagy keresztény magamutogatásukban a templomi sorokban mosolyogva odaülnének-e egy ugyanabba a templomba járó roma család mellé?
Ha nem, - aminek nagy valószínűséget adhatunk, - akkor meg lehet a véleményünk a kereszténységük komolyságáról!
Komolytalan bagázs, de én azért jobb szeretném, ha multidőben beszélhetnénk róluk. :)
watson
watson 2009. 06. 05. 16:52
Előzmény: #393  Törölt felhasználó
#396
Kanyisz én sem Hévizen tapasztaltam, de rengeteg olyan községben jártam ahol nemhogy épülnének a házak, hanem inkább fogynak, mert széthordja a kisebbség. Gondolom nem igen jársz a keleti országrészben...

A támogatásokkal pedig csak mélyítik a munkanélküli, tudatlan, buta, ostoba, többségében kisebbségi népességet.

Lehet itt bűvészkedni, de te is kimondtad hogy gyakorlatilag a cigányok 90%-a bűnöző, mert nincs másra esélye. Ne gyere nekem azonos végzettséggel, mert nincs azonos végzettségük ezt te is jól tudod! Ne halljon éhen, de ne velem neveltesse fel az egyre szaporodó haszontalan kakukkfiókáit!

Van egyszer része a megoldásnak és a teljes segély megszüntetés mellett a Rendőrségre is szükség van. Az önkormányzatok tudnának adni annyi munkát amennyi segélyes valóban akar dolgozni. Tessék tenni a többiekért, nemcsak ellenük! De maguktól is szolgálhatják a közt, szolgáltathatnak, kereskedhetnek... Aki meg nem akar az igenis halljon éhen!!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 16:40
Előzmény: #391  gbaker
#395
gbaker!
Menj vissza a suliba, 4. osztályt javaslom, ha újra kezded talán meg tudod különböztetni a tényt a véleménytől.
A bunkó az a te véleményed, max. Leszrom.
A náci meg ellenkezik mindazzal, amit a nevem alatt olvasni tudsz=még véleménynek is sivár.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 16:37
Előzmény: #392  Törölt felhasználó
#394
ki is a bértopikoló zolika?
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 16:36
Előzmény: #361  watson
#393
Hé Watson! 20 éve nem jártál községben? Nem ártana körbenézned az országban, meglepődnél mennyi új ház van.
A cigánykérdés pedig nem ilyen primitív megoldást igényel. A cigányok 90%-nak már születésekor nincs másra esélye, csak hogy lopjon. Egyébként pedig nem is lopósabbak, mint az azonos végzettségű és szegénységű fehér emberek.
A legtöbb cigányt az emberek 20 méterről elkerülik (én is), esélyük sincs normális munkát kapni. Mit tehetnének, haljanak éhen?

Ezt rendőrséggel nem lehet megoldani, csak oktatással (akár erőszakosan is).
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 16:35
#392
köszönöm mindenkinek az együttműködését a topic életben tartását, eddig volt zárok
kampány csend, kampány vége !!!!!!!
end off file name
gbaker 2009. 06. 05. 15:47
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#391
Te vagy egy bunkó és náci, ez egy tény. Nincs ezen mit vitázni.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 15:31
Előzmény: #342  Törölt felhasználó
#390
Kedves Gábor!
Mi nem bizonyított, hogy krisztike egy bunkó? Hiszen nem kell ehhez index cikk elég őt hallgatni.
Vagy az nem bizonyított, hogy rasszista náci?
Ehhez se kell index, csak hallgatni kell őt.

Halálosan kedvelem mikor ítéletekről és tényekről vitáztok.

Nincs ezen mit vitatkozni. A bunkó az én ítéletem. A náci pedig tény. Nincs mit vitázni ezen.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 15:02
Előzmény: #388  saru
#389
Gordon beszél össze vissza szerintem ez nem is érdekli
saru 2009. 06. 05. 14:50
Előzmény: #386  Törölt felhasználó
#388
A minap hallgatom Bajnay G. nyilatkozatát, mely szerint az a baj, hogy a pártok féligazságokról beszélnek, ezért az a baj, hogy a radikális kispárti nyilatkozatokra figyelnek az emberek, mert azok egyértelmű dolgokat fogalmaznak meg...!;

hát ez elég érdekes vélemény!, nem?
kenyeres 2009. 06. 05. 14:27
Előzmény: #385  user24
#387
Az áldozatot a PÉNZPIACRA értettem. D
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 11:55
#386
Önök közül néhányan a Parlamentben elkiáltják magukat, hogy „igeeeen” vagy „neeeeem”, s akkor frakciójuk fegyelmezetten megnyomja a megfelelő gombot. Hol van az önök személyes lelkiismerete és felelőssége? Éreznek bármiféle felelősséget azért, hogy az ország idáig jutott? Éreznek bármiféle felelősséget azok a politikusok, akik éveket töltenek el úgy a Parlamentben, hogy semmi, de semmi fontosat, hasznosat, emlékezeteset nem tesznek? Tudják azok a magyar emberek, akiknek önök a megbizatásukat köszönhetik, reggel bemennek a munkahelyükre, pedagógusként megtanítják az önök vagy az én gyerekemet írni, olvasni, ápolónőként injekcióznak, kötöznek, ágyat húznak, buszvezetőként egész nap embereket szállítanak. Ellátják a feladatukat; azt, amiért a fizetésüket kapják.

teljes cikk: link
user24 2009. 06. 05. 10:49
Előzmény: #384  kenyeres
#385
te:
"Ennyi áldozatot mi is hozhatunk.DD
kenyeres
Jelzés a moderátornak
(#374) Re: tipp...............
Értékelés: +1

előzmény (#372: kenyeres) | válasz erre | Ma, 10:12
abban gondolom, egyet értünk tészta kartárs, hogy a lángoló zsinagogák árnyékában elég nehéz rallyzni.
rubel"
kenyeres 2009. 06. 05. 10:42
Előzmény: #382  user24
#384
Ez kimondta?Tévedés a tűz nem játék 24. DD
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 10:32
#383
user24 2009. 06. 05. 10:30
Előzmény: #375  kenyeres
#382
hogy te milyen cinikus vagy! gondolom a saját otthonodon is jót röhögnél, ha égne, nem?!
gbaker 2009. 06. 05. 10:26
#381

Topik gazda

zoli0072
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek