Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 14:33
Előzmény: #381519  rookie654
#381520
Te magad indokolod, azzal amit művelsz. : )
Én most befejezem Veled ezt az értelmetlen szócséplést, mert semmi értelmét nem látom.
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 14:19
Előzmény: #381518  Balin2020
#381519
Ne haragudj, de ez nem válasz a kérdésemre. Azzal vádolsz, h trollkodok, mert be mertem ide másolni a múlt pénteki hozzászólásodat, majd indoklást fűztem hozzá. Azt kértem fejtsd ki, h mi volt ebben a trollkodás, nem kell a mellébeszélés! Ha már vádaskodsz, akkor indokokkal támaszd is alá!
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 14:15
Előzmény: #381517  rookie654
#381518
Nem cáfolom az eredeti posztomat, amit bemásoltál. Fenntartom az ott leírt véleményemet.
Amiből nem következik az amit Te itt váltig hajtogatsz.
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 14:10
Előzmény: #381516  Balin2020
#381517
Megosztanád velünk többiekkel, h miből sikerült azt a következtetést levonni, h ÉN trollkodok? Bemásoltam ide a múlt pénteki hozzászólásodat. Ha szted ez a másolás trollkodás volt, akkor úgy vélem, h az eredeti poszt (a tiéd) is az volt. Vagy rád nem ugyan azok a szabályok vonatkoznak, jól értem? Lehet, h csűrés-csavarásnak látod, amit írok, de többekkel együtt én is hasonlóan látom a megnyilvánulásaidat, h mindig úgy ferdíted a valóságot, h az a te igazadat adja ki. Mindig kitalálsz egy magyarázatot, h az nem is így volt, nem is úgy értetted, hanem amúgy stb. Itt ebben a topikban senki másnak nem lehet igaza, csakis neked. Aztán, h jön vmi nagyobb esés ne adj Isten, ami több napig tart, akkor meg elmész "nyaralni". 
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 14:00
Előzmény: #381515  rookie654
#381516
Válaszoltam a trollok posztjaira, majd velük együtt engem is kitiltottak, csoportosan. 
Egészen pontosan ez történt. :)
Gondolom pont ez volt a szándék!
Most is Te vagy az aki trollkodik, és én azzal követem el a hibát, hogy válaszolok, bár már megfogadtam, hogy nem fogok. 
Az eredeti ütés-váltás abból indult ki, hogy volt egy állítás, miszerint én olyat írtam, ezen a héten már 3000 felett lesz az árfolyam. :)
Szépen csűröd-csavarod, azt el kell ismerni!
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 13:55
Előzmény: #381514  Balin2020
#381515
Tökéletesen igazad van, ezt már máskor is kitárgyaltuk. Aki nem ért veled egyet, az nem is csinálhat semmi mást, csak trollkodik. Ennek ellenére most is azt tudom neked mondani, amit már korábban többször is, h kettőnk közül még mindig te vagy az, aki tiltást kapott trollkodásért ;) 
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 13:53
Előzmény: #381511  rookie654
#381514
Ja, bla-bla, Te meg trollkodsz! : )
csendben 2025. 03. 25. 13:52
Előzmény: #381510  Balin2020
#381513
Ez jó vicc volt! :-)))
mega70 2025. 03. 25. 13:50
#381512
2924
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 13:49
Előzmény: #381510  Balin2020
#381511
Bla-bla-bla
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 13:45
Előzmény: #381509  rookie654
#381510
Természetesen 2950 fölé várom a 3-as hullámot. :) Oda is fog menni, jóval 3000 fölé.
Az 1-es szerinted egyenes vonalban jött fel ide? : )))
Idősíkokról, meg alacsonyabb szintű hullámszerkezetről esetleg hallottál már? 
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 13:21
Előzmény: #381508  Balin2020
#381509
Igen, pontosan ezt a kifogást vártam, megint nem okoztál csalódást :D Ha hullámelméletről beszélünk és a rajzolgatásodról, akkor vhogy nehéz elképzelni, h a korrekció utáni 3. hullámot ne 2950 fölé vártad volna, de nem is te lettél volna, ha nem magyaráznád meg ezt is.
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 13:19
Előzmény: #381507  rookie654
#381508
És ebben hol van szó arról, hogy ezen a héten 3000 felett lesz?
rookie654
rookie654 2025. 03. 25. 13:15
Előzmény: #381503  Balin2020
#381507
Igaz, h feltételes módban írtad, de nem olyan régen, h ne emlékezhetnél (múlt péntek volt)
Balin2020 péntek, 18:47Előzmény: #381388  Stayerke#381398Mi a probléma Stayerke? Első hullámot max. 2950-ig vártam. Teljesen egészséges egy kis kori. Jövő héten már a 3-as indulhat! 
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 12:26
Előzmény: #381504  klikk
#381506
Persze megértelek, hogy a királynőt választottad!
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 12:24
Előzmény: #381504  klikk
#381505
Vagy, esetleg a Cepheus! :)
klikk
klikk 2025. 03. 25. 12:15
Előzmény: #381502  Balin2020
#381504
direction to the constellation Cassiopeia.:))))
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 11:54
Előzmény: #381500  Spiller
#381503
Én már nagyon sokszor érveltem : )
Nincs benne változás.
Mikor írtam, hogy a héten már 3000 felett leszünk? 
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 11:50
Előzmény: #381499  klikk
#381502
go to among the stars :)
Spiller 2025. 03. 25. 11:48
#381501
2928 megyünk mint állat. Gyí gyí mol. 
Spiller 2025. 03. 25. 11:46
Előzmény: #381498  Balin2020
#381500
Megállítani? Mit? 3éve megállítom? Leírtam az elemzést te csak beröffentesz egy 3500at és nem tudsz semmit mögé rakni érvként. Nem azt mondtad a héten már 3k felett leszünk? 
klikk
klikk 2025. 03. 25. 11:36
Előzmény: #381494  Balin2020
#381499
cc 3080-nál betölti a fordított fej váll alakzatot..:)  go to the sky:)))
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 11:22
Előzmény: #381497  Spiller
#381498
Ezekkel a dumákkal nem fogod megállítani! : )
Spiller 2025. 03. 25. 11:14
Előzmény: #381492  Balin2020
#381497
csésze füle vagy borosüveg. Tükröződik a monitoron. 
buxmester
buxmester 2025. 03. 25. 10:54
Előzmény: #381492  Balin2020
#381496
Oda állok még 2000db hiányzik.
Getup
Getup 2025. 03. 25. 10:53
Előzmény: #381493  R00
#381495
Meg jó hogy nem esik r 2914 😆
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 10:52
Előzmény: #381493  R00
#381494
Majd 2980 felett! :-)
https://invst.ly/19p8tv
Addig még aggódhattok, utána majd már nem kell!
R00
R00 2025. 03. 25. 10:49
#381493

Kitőrt!Hurrá!
:-)
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 10:48
Előzmény: #381491  Balin2020
#381492
Persze ebbe elvileg belefér, hogy a csésze füle egy fordított fej-váll lesz. Ebben az esetben még lehet egy BT 2870-ig!
https://invst.ly/19p8r3
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 10:41
#381491
Getup
Getup 2025. 03. 25. 10:40
#381490
R 2920
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 10:22
#381489
Még mindig vannak páran, akik esésében reménykednek. Kitartóak, azt el kell ismerni! :)
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 25. 10:20
#381488
72,5 USD felett a Brent!!!
https://invst.ly/19p7-g
Tony09 2025. 03. 25. 10:16
Előzmény: #381485  minimarinéni.
#381487
Tony09: 305
;)
mega70 2025. 03. 25. 10:04
#381486
2934
minimarinéni. 2025. 03. 25. 09:43
Előzmény: #381465  wtcsab
#381485
minimarinéni. 270
oldrider 2025. 03. 25. 09:40
Előzmény: #381465  wtcsab
#381484
Engem kihagytál! 250 volt a tippem! Légyszíves utána nézni és beírni!
JUVENTINO 2025. 03. 25. 09:37
Előzmény: #381479  huhoooo
#381483
Egyenlőre mindenhol 0 a forgalom 
JUVENTINO 2025. 03. 25. 09:36
Előzmény: #381481  wtcsab
#381482
Véleményem szerint az oszti 250 Ft lesz
wtcsab 2025. 03. 25. 09:29
#381481
Jegyeztem az osztivárakozásokat, esténként kiteszem a frissítést.
csabcsa
csabcsa 2025. 03. 25. 09:28
#381480
Én azt gondolom, egyenlőre ennyi volt az emelkedés, jön a visszateszt, amit én korábbra vártam már, a kétórás MACD most igyekszik jelet adni a pozíciók zárására.
huhoooo 2025. 03. 25. 09:25
#381479
Na, mindenki alszik még? Hol az indi:-).
2942ft
rudihamp 2025. 03. 25. 08:38
Előzmény: #381465  wtcsab
#381478
Sziasztok,   lesz az  oszti  265.   Kicsit  többet  kell  adni  az  alapítványoknak,  hogy  legyen  miből  emelni  a  fizetéseket... 
Spiller 2025. 03. 25. 00:44
Előzmény: #381476  Spiller
#381477
Tranzitdijjal
Spiller 2025. 03. 25. 00:27
Előzmény: #381475  Spiller
#381476
Irtam mar, hir nelkul nincs mozgas. Horvatok bosszuert lihegnek, tranzakcioval szivjak a verunket, mollal akarjak kifizettetni a buntetesuket es talan ebbol akarjak megvenni a finomitojukat. Lenne benne racio adnak penzt es mondjuk 5 evig nem szedik a sapot. Molnak epiteni kell uj vezetekeket ha nagyobban gondlkodunk akkor egesz euban egy egyseges olaj  aram es gazhalozatnak kellene kiepulnie. Egyseges beszerzessel. A technikai reszt oldjak meg. 
Spiller 2025. 03. 25. 00:17
Előzmény: #381474  Spiller
#381475
2022 4,7mrd usd, 2023 3,1mrd usd most 2024ben - 23%  de varjuk a 3500as arfolyamot. Ha alapitvanyok nem lennenek oszti is kevesebb lenne. Arfolyam meg 2200
Spiller 2025. 03. 25. 00:07
Előzmény: #381465  wtcsab
#381474
Nalam azert 260 az oszti mert a tavalyi 250 + infla. Alapitvanyok szamitanak erre a penzre.
Tobb megmitol lenne? Akkorat nem durrantott a ceg. Ha 20-30 ftal tobbet fizetne nem nagyon ereznek meg a reszvenyesek viszont sokba kerulne a cegnek. Es ha aranyositjuk a 2024 es eredmenyet a molnak a 2023hoz akkor.... 
Spiller 2025. 03. 25. 00:01
Előzmény: #381421  Balin2020
#381473
Mindig bedobsz egy ilyen szamot. Vezesd mar le mitol lenne annyi? Ez tozsde nem tibibacsi pöttyös labdáját kapod el. 
ERA 2025. 03. 24. 23:52
Előzmény: #381465  wtcsab
#381472
KB. három hete írtam 250 Ft osztalékot ( emelve korábbi értékemet ).  Jól értesültek már tudják, ezért volt a mai emelkedés..
sasi 2025. 03. 24. 23:03
Előzmény: #381465  wtcsab
#381471
250
Szabi2280
Szabi2280 2025. 03. 24. 21:47
Előzmény: #381465  wtcsab
#381470
az elsőnek járó dij legyen egy pogácsa.... a másodiknak járó meg legyen egy harapás az elsődíjból....
Szabi2280
Szabi2280 2025. 03. 24. 21:45
Előzmény: #381465  wtcsab
#381469
Szabi2280 270
Shortelek 2025. 03. 24. 21:35
Előzmény: #381465  wtcsab
#381468
20
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 24. 21:29
Előzmény: #381459  csuloktata
#381467
Karmáról hallottál már? 
wtcsab 2025. 03. 24. 20:13
#381466
Ezek vajon mit jelentenek? 
Az Igazgatóság – Ptk. 3:223. § (1) bekezdése szerinti – felhatalmazása saját részvény megszerzésére.
ill,
Véleménynyilvánító szavazás a Társaság - a hosszú távú részvényesi szerepvállalás ösztönzéséről és egyes törvények jogharmonizációs célú módosításáról szóló 2019. évi LXVII. törvény szerinti - javadalmazási jelentéséről.
wtcsab 2025. 03. 24. 20:05
#381465
Tippjeink: (Kihírdetés utáni tippeket már nem fogadunk el érvényesnek! :)
Tomti 375
Kispenz  325
Balin 2020 300
Csillpeti 300
FCB 300
Wolfalfa74 295
HARDCORETERROR 285
Lecsa94 280
wtcsab 275
Spiller  260
HuTi  260
huhoooo  250
Stayerke 250
Csabcsa 250
FR73 250
Csaba75 250
gaben500 250
Kavita 242,5
Orbitalis 230
lukskypoker  225
Nemoland 225
Fuleee_Bear  195
csaba72  150
Nacky 126
nemoland 2025. 03. 24. 19:59
Előzmény: #381462  HuTi
#381464
...amikor csúszott, akkor emlékeim szerint mindig eltolódott július végére a kifizetési dátum....
Nacky 2025. 03. 24. 19:24
Előzmény: #381460  Tomti
#381463
értesíti Tisztelt Részvényeseit, hogy a Társaság 2025. április 24-én (csütörtök) 10 órakor tartja                  Éves Rendes Közgyűlését a MOL Campusban                                                                                                                    Az Igazgatóság a közgyűlést az alábbi napirenddel hívja össze:                                                                                   1. A 2024-es üzleti év lezárása:                                                                                                                                       • DÖNTÉS  AZ ASOZÓTT EREDMÉNY FELHASZNÁLÁROL AZ OSZTALÉK MÉRTÉKÉRÖL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HuTi 2025. 03. 24. 19:18
Előzmény: #381460  Tomti
#381462
Annyira nem meglepő, nem mindig jön egyszerre a meghívó és az osztalékjavaslat. '23-ban például 12 nap volt a kettő között. Ha jól emlékszem, akkor '22-ben viszont előbb volt osztalékjavaslat, mint kgy. meghívó. Van ilyen, majd a napokban jönni fog.
Csaba75 2025. 03. 24. 19:01
#381461
Szép lenne ha közgyűlésig maradna a speki , osztival kapcsolatosan.
Csak kimondja hetekkel a közgyűlés előtt az igazgatóság hogy mennyit javasol  ??
Tomti 2025. 03. 24. 18:16
Előzmény: #381457  R00
#381460
Sziasztok 
Úgy látom egyenlőre nincs osztalékjavaslat.
Ennél azért mindenki többre számított.
csuloktata 2025. 03. 24. 17:41
Előzmény: #381458  csuloktata
#381459

A horvát törvények szerint egy szökésben lévő korrupt gazember.
A magyar és nemzetközi jog alapján egy ártatlan meghurcolt szorgalmas vezető, aki egymaga többet keres a cégen, mint az összes kisrészvényes!
BRAVO!
csuloktata 2025. 03. 24. 17:36
Előzmény: #381455  Balin2020
#381458

Kizárt. Mtel, OTP, még a Ricsi is jobb lesz.
Tök utolsó.
A piac árazza a hernádit! Talpnyaló piti alak.
Törölt felhasználó 2025. 03. 24. 17:23
Előzmény: #381455  Balin2020
#381456
Az Mtel már behozhatatlan előnyben van, maradjunk a realitás talaján, hosszú még az év, a Richter se fog mindig haldokolni!
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 24. 17:11
Előzmény: #381454  Törölt felhasználó
#381455
Viszont cserébe idén még lehet a legjobb is akár!
Törölt felhasználó 2025. 03. 24. 17:10
Előzmény: #381453  Balin2020
#381454
Hallod, eljutottunk oda, hogy nem ez a legszarabb blue idén, a Richternek még ezt is sikerül alulmúlnia, pedig nincs magasan a léc!
Balin2020
Balin2020 2025. 03. 24. 17:07
Előzmény: #381451  wtcsab
#381453
Ez inkább napi max.-nak tűnik, és felette van a pénteki csúcsnak is!
Megy a nyomik erőlködése. De most nem jött össze! :)
mega70 2025. 03. 24. 17:06
#381452
2940
wtcsab 2025. 03. 24. 17:05
#381451
z2940
Getup
Getup 2025. 03. 24. 16:49
Előzmény: #381449  wtcsab
#381450
Láttam de még 12 perc zárásig 😅
wtcsab 2025. 03. 24. 16:47
Előzmény: #381448  Getup
#381449
r2932
Getup
Getup 2025. 03. 24. 16:44
#381448
Úgy néz ki a zárás megint napi alj lesz...
Getup
Getup 2025. 03. 24. 16:43
Előzmény: #381445  wtcsab
#381447
Nem semmi...
wtcsab 2025. 03. 24. 16:42
Előzmény: #381445  wtcsab
#381446
kb 20000 db-bal
wtcsab 2025. 03. 24. 16:41
Előzmény: #381442  Getup
#381445
és nem sok darabbal....
R00
R00 2025. 03. 24. 16:41
#381444

Forgalom 500m huf.
Szánalmas,
wtcsab 2025. 03. 24. 16:41
#381443
Ár
Mennyiség
Ár
Mennyiség
2 914,004 4622 930,002 085
2 912,005 8492 932,00752
2 908,001 2402 936,001 000
2 906,003 0002 938,00398
2 904,0010 0002 940,004 472
Getup
Getup 2025. 03. 24. 16:41
Előzmény: #381441  wtcsab
#381442
Annyi 1mp alatt beszarok ezen komolyan 😅
wtcsab 2025. 03. 24. 16:40
#381441
r2894?

friss hírek További hírek