Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2019. 02. 28. 12:03
Előzmény: #17538  signal2
#17540
3-30 méter közötti tengerszint emelkedéssel számolnak a kutatók 2100-ra.
A népesség talán 40 % él tengerszinten.

a többi már matek....
pampa 2019. 02. 28. 12:01
Előzmény: #17538  signal2
#17539
Magyarország egyébként úgy próbálja "megoldani" ezt a problémát, hogy minden lehetséges módon akadályozza a megoldás felé haladást. Itt le is írhatnád, hogy mi hogyan tudunk részt venni a probléma megoldásában."
.
 Én is és Orbán is leírtuk erről az elképzelést.
A feladat megoldása az ENSZ-re tartozik!
Nem Európára és azon belül az EU-ra!

de mivel valahogyan "elérte" az ENSZ, hogy az EU vezetői "pozitívan" álljanak a bevándorláshoz.....
így napjainkra ez európai probléma lett!
Így teljesen érthető Orbán mostani reakciója az elutasításról!
Ő előállt több javaslattal is.
Legyen VILÁG KVÓTA!
Elvetették!
Legyen egy Európán kívüli KÖZPONTI menekülttábor ahonnan mindenki ÖNKÉNT vihet  bevándorlót. 
Elvetették! 

Ennyi volt, oldják meg akkor ahogyan akarják.
Magyarország a saját bevándorlás politikájánál marad.
signal2
signal2 2019. 02. 28. 11:50
Előzmény: #17536  pampa
#17538
Amíg Trump még tagadja is a klímaváltozást, addig nehéz lesz megoldást találni.
A,úgy az arabok például jól megélnek a sivatag közepén, teht szerintem nem olyan nagy a veszély, ahogy képzeled. Egyelőre persze.
Magyarország egyébként úgy próbálja "megoldani" ezt a problémát, hogy minden lehetséges módon akadályozza a megoldás felé haladást. Itt le is írhatnád, hogy mi hogyan tudunk részt venni a probléma megoldásában.
Peterbond 2019. 02. 28. 11:47
Előzmény: #17524  pampa
#17537
En vallaltam elegszer. Nem veletlenul hozom pl Orban 2015s Ensz beszedet. Teljes mertekben egyetertek azzal.
.
Es azon kritizallak mert folyton ossze vissza hasznalod a migrans szot. Ha "juj mi lesz" tipusu jajongas kell akkor linkelsz ilyen antwerpenben mar 55% migrans hatteru szovegeket akkor mindenki migrans megha a nagyapja is belgiumban elt mar akkor is. De mikor magyarba nezed mindenki csak turista vagy vendegmunkas vagy mar magyarnak szamit. Belganal persze Lukaku mocskos migrans. Ozil is pedig mar apja is nemetbe szuletet. Janics Natasa meg magyar. Itt te nem valalod fel es a kormany se kivel van baja es mit ert migrans alatt. Mindig ugy varialod ahogy epp neked jo es ha szembesitenek vele jon az ilyen lenti siramod a semmirol. Meg logikailag nem tudod helyretenni az ellentetekez a szovegeidben.
pampa 2019. 02. 28. 11:43
Előzmény: #17534  Törölt felhasználó
#17536
látod, látod.... a kötekedésre tudsz időt szánni, ......
de pl. arról véleményt írni, hogy a klíma menekültekkel mi legyen? az ENSZ hol helyezze el őket?
 arról nincsen véleményed.....
.
 mert ez a mostani 2015-ben kezdődött újkori népvándorlás annak az előszele....
sanka 2019. 02. 28. 11:18
Előzmény: #17529  pampa
#17535
Orbáncod mégis több ezer migrit fogadott már be, tehát ő is úgy gondolja, hogy hasznos is lehet!
Törölt felhasználó 2019. 02. 28. 11:18
Előzmény: #17533  pampa
#17534

Én a helyedben átolvasnám még egyszer a leírtakat, mert megint értelmezési gondjaid vannak.
Persze nincs ebben semmi új.
pampa 2019. 02. 28. 11:12
Előzmény: #17531  Törölt felhasználó
#17533
Akkor azt állítod, hogy Ráhel kötött valamilyen megállapodást?  :))))
signal2
signal2 2019. 02. 28. 11:08
Előzmény: #17528  salve
#17532
Én találkoztam jó sok menekülttel 2015-ben, valószínűleg veled ellentétben.
Én egyszer sem írtam, hogy Orbán takarodj, és nem is Orbán személyét, hanem bizonyos intézkedéseit, tetteid szoktam bírálni.
Sajnálom, hogy te ezen az "Orbán takarodj" szinten ragadtál.
 
Mondjuk gyógyírnek a sok olvasást tudom ajánlani.
Törölt felhasználó 2019. 02. 28. 11:05
Előzmény: #17512  pampa
#17531

" ez te NEM HISZED el, így minek másnak is cáfolni?   :)))) azt se hinnéd el...  :))))"
.
Az hogy "de nem" vagy "nem emlékszem" nem cáfolat.
.
Két ellentétes állítás van. Érdekes módon a következő év elején hasonló együttműködési megállapodás  született:))
Persze tudom ez csak véletlen. A képek, a bahreini hír pedig hamis, valótlan:))
https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1600074.KOR×hift=fffffff4&txtreferer=00000001.TXT
pampa 2019. 02. 28. 10:47
Előzmény: #17528  salve
#17530
A Norvégiába menekült irakiakat olyannyira üldözik hazájukban, hogy 71 százalékuk vissza-visszatér oda. De nem csak ők borsozzák nyugodt, csendes, dolgos norvégiai mindennapjaikat ilyen halált megvető mutatványokkal, veszélyes utazásokkal az őket üldöző országokba, mert az irániak többsége (55%) is így tesz, és az afganisztániak, a szomáliaiak, de még az eritreaiak is szívesen látogatnak szülőhazájukba.
Az adatok, amelyeket a norvég Aftenposten tett közzé, talán nem is azért érdekesek, mert olyan információt hordoznak, hogy attól ezután majd mindenki Mekka felé hajlong hajnaltól napestig. Bizonyára még maga a tény, hogy ezek szerint a hazájukba kiránduló menekültek valójában nem is menekültek, hanem csalással joggal gyanúsítható migránsok, sem lepte meg a migrációs folyamatokat nyitott szemmel követőket.
Annál inkább figyelemre méltó az, hogy ez az információ nem maradt titokban, nyilvánosságra lehetett hozni, egyáltalán a felmérést elvégezhették.
A magam részéről kíváncsian várom a hasonló német vagy svéd kutatások eredményeit."
pampa 2019. 02. 28. 10:41
Előzmény: #17527  sanka
#17529
kígyóméreg is!   :))))
.
 csak az adagolásra kell odafigyelni!  :)
salve 2019. 02. 28. 10:41
Előzmény: #17524  pampa
#17528
hát persze hogy nem merik vállalni! nekik igazából csak egy mondandójuk lenne, az, hogy 'orbán takarodj, bármi áron, bárhogyan és akármit teszel az nem lehet jó'
DE! ha és amennyiben ezek a Peterbond-ok,  signal-ok és hasonlók ott élnénekl lent a szerb-magyar határon és vagy ott élnének Debrecenben a volt menekülttábor környékén, azaz: 2015-16-ban a migránshordák az ő szántóföldjüket-kertjüket is leatrolták megdézsmálták volna , jó nagy anyagi károkat okozva nekik, avagy debrecenben az ő autóikat is megdobálták volna kővel a táborban és környéként összeverekedett migránsok, akkor a mai napig is hálálkodva gondolnának a 'szemét rohadt korrupt állat' orbánra, hogy volt oylan kedves, és kitalálta majd felhúzta végig a kerítést, hogy a továbbiakban megmentse a tulajdonukat a rongálástól..
de még előttük áll a lehetőség: ha kimennek az imádott 'full demokratikus és európai értkekben verhetetlen' nyugat-jukra, ott még érhetik őket hasonló meglepetések: nemi erőszak, késsel teljesen váratlanul rájuk támadó pakisztáni szépfiúk, és hasonlók..
ha csak egyszer is megérintené ezeket az idiótákat az így okozott félelem szele, akkor 2 perc alatt megváltozna az életük és elszállnának az illúzióik...
a kérdés már csak az: megérdemelnék hogy eljöjjön ez a pillanat az éeltükben?!.....
sanka 2019. 02. 28. 10:37
Előzmény: #17526  pampa
#17527
Hasznos is lehet.
pampa 2019. 02. 28. 10:35
Előzmény: #17525  sanka
#17526
miért szerinted hasznos?
sanka 2019. 02. 28. 10:33
Előzmény: #17524  pampa
#17525
"A migráció káros"
Orbánc után szabon! Tényleg működik!
pampa 2019. 02. 28. 10:26
Előzmény: #17522  Peterbond
#17524
ez a hozzászólásod szintén tökéletesen bemutatja, miért értelmetlen a migrációról folytatott beszélgetés itt a fórumon!
azért mégis valamire jó......arra, hogy lehessen látni ki az aki problémát lát a migrációban és ki az aki  lehetőséget...
.
én kiállok az mellett, hogy a migrációra épülő lakosságfogyás megállítás káros!
vállalom erről a nagyon sok indulatot kiváltó helyzetről a véleményemet!
.
ellenben itt nagyon sokan csak bírálnak, kritizálnak, kötekednek......a MIGRÁNS kifejezés jelentése körül hajlandó csak vitába bocsátkozni....
.
 de nem MERIK VÁLLALNI véleményüket!!!!!
Phylaxa 2019. 02. 28. 10:23
Előzmény: #17513  pampa
#17523
"Képviselő úr! Ha elejt valamit, akkor az lefelé esik?" :)
Peterbond 2019. 02. 28. 10:05
Előzmény: #17520  pampa
#17522
"A legfrissebb népszámlálásból kiderült, hogy a város fiataljainak mindössze negyede valódi belga."
.
Ha mar nagy nacionalista szovegeknel vagyunk akkor nincs valodi belga. Van a holland ( flamandok ) es a francia ( vallonok ) hatteru csoport. Olyan nyelv hogy belga nincs is. Tehat az orszag 100%a migrans ilyen tekintetben.
.
Amugy csak jelzem a migransokba akikrol itt irnak beletartoznak az EU allampolgarok is. Tudom a te definiciod szerint ok nem migransok igy szepen javitsd ki a cikket a te definiciod suerinti migrans szamra. Ja mivel a tobbseguk itt szuletett igy a te ertelmezesedben ok nem is migransok hisz nem adtak le semmilyen utlevelet es lakcimkartyat.
Peterbond 2019. 02. 28. 09:45
Előzmény: #17520  pampa
#17521
Linkeljunk par cikket amiben Usa fanatikus keresztenyek halalra kinoztak gyerekuket mert nem tanulta meg a bibliat?
.
Idiotak mindenhol vannak. Europaban is robbantgattak keresztenyek is protestansokat es szelsojobbos is gyilkolt le 70 embert csak azert mert balosok voltak.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek