Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 04. 09. 12:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#21120
A Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal statisztikája. Lehet ízlelgetni a számokat, és ámuldozni, hogy ver át Viktor már 4 éve. 
A bevándorlási különadóról szóló törvénnyel kapcsolatban teljese hibás a logikád, ugyanis a törvény semmilyen megelőzésre vonatkozó intézkedést nem tartalmaz. Egyszerűen adót vet ki azokra, akik a kormány értelmezése szerint a bevándorlást segítik, az eddigi hírek szerint 1 db civil szervezet fizetett mindössze, és nem valamelyik Soros-szervezet volt. Ebből eddig az következik, hogy maximum 1 ilyen szervezet van, de az nem Soros-féle. Persze várom a frissebb adatokat.
signal2
signal2 2019. 04. 09. 12:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#21119
Szerintem mindegy, én egyformán is kezelem. AZ EU senkit nem enged be, mert az egyes tagországok engednek be. Ilyen alap dolgot illene tudni, ha már a kérdésben elállsz vitázni.
signal2
signal2 2019. 04. 09. 12:46
Előzmény: #21114  pampa
#21118
Valóban az, mert te migránsnak nevezel amúgy MINDENKIT, aki az elmúlt 4 évben érkezett Európába (menekült, vendégmunkás, stb.), csak azokat nem, akik Magyarországra jöttek. Csak gratulálni tudok ehhez!
Én a statisztikákból tudok kiindulni, ami bevándorló közé sorolja azokat, akik legalább 3 hónapra érkeznek. Pont. Ez pontos definíció, követhető, mérhető. A bmbah és a ksh és az eurostat is ez alapján publikálja a számokat. 
A te definíciód semmire sem jó, mert olyan kritériumot tartalmaz, amit nem mérnek, tehát nem állítható össze belőle semmilyen statisztika. Ha a te definíciód alapján nem állítható össze statisztika, akkor mi alapján állítod egyáltalán, hogy mérsékelt, vagy jelentős-e a migráció? 
Full zavar van a logikádban.
tatikaroly 2019. 04. 09. 12:39
Törölt hozzászólás
#21117
tatikaroly 2019. 04. 09. 12:37
Törölt hozzászólás
#21116
tatikaroly 2019. 04. 09. 12:28
Törölt hozzászólás
#21115
pampa 2019. 04. 09. 12:20
Előzmény: #21110  signal2
#21114
A tavaly érkezett 113.409 migráns szerinted nem elég nagy szám, hogy bevándorló országnak nevezzem Magyarország. Hihetetlen."
-
Tényleg hagyjuk!
Értelmetlen, te továbbra is migránsnak nevezel mindenkit aki hosszabb távra, de nem VÉGLEGESEN!!!! érkezik Magyarországra!
Így értelmetlen a beszélgetés.
Peterbond 2019. 04. 09. 11:50
Előzmény: #21109  pampa
#21113
"pontosan ők a kötvényesek!
és keress rá, eleinte anyagilag is jó üzlet volt az Ország számára!"
.
Nem nem. Az csak az allampapir volt es az is minimalis. Egy 100.000 eur erteku immaterialis jogot adtunk ingyen egy minimalis kamatfelarert ami el is tunt kesobb. Sose volt nyereseges csak a kozvetito cegeknek. A vevo fizetett a letelepedesi jogert rengeteg penzt. Ebbol semmi se ment az allamhoz. Eladott par kotvenyt amit kamatosan visszafizet. A kamatfelar a legjobb idokben is egy normal allamkotvenyhez kepest is par ezer EUR se volt es kesobb ez is eltunt. Kozbe meg darabonkent 50-100ezer EURT buktunk amit az offshore cegek kebeleztek be.
.
Es ezert a lehetosegert engedtunk be 20.000 ketes alakot. Mondom ez nem ENGEM kene zavarjon hanem a sok migransozot itt. Engem nem az zavar hogy jott ukran kinai japan orosz vagy iraki. Az zavar ha drogkereskedok maffiozok bunozok jottek. Es hogy szazmilliarddal vagtak meg az allamot. Mintha a parkolasi jogot kiadnank ingyen valakinek aki milliardokat szedd be ezert emberektol. A varos meg kapna 3% os hitelt ezert cserebe. Micsoda uzlet.
pampa 2019. 04. 09. 09:18
Előzmény: #21110  signal2
#21112
"A kvóta döntés megszületett! Így az sem hazugság!" - menedékkérők!!!!! A kormány MIGRÁNSOKRÓL beszél. Most megint játszod a hülyét? Akkor a menekült nálad mégis migráns? Dönts már el. "

ezerszer hozod vissza ugyanazt!
MENEKÜLTET és MENEKÜLT kérelmet beadót nem lehet áthelyezni!
.
 tényleg értelmetlen!
ahogyan a nem létező tervből is sok nemlétező elem megvalósul!   
.
 létre kell hozni egy közös hivatalt.....
több pénzel kell támogatni a civileket....
integrálni kell az érkezőket.. ugyan miért ha ők menekültek akik csak ideiglenes védelmet kérnek? 
pénzt fektetsz a képzésükbe és 3 év múlva hazatérnek....
vagy nem hazatérési szándékkal érkeznek?
 aki új hazát keres magának azt hogyan hívják?

értelmetlen!
signal2
signal2 2019. 04. 09. 09:02
Előzmény: #21109  pampa
#21111
Nem az a kérdés, hogy jó-e az országnak, hanem hogy ez bevándorlás, illetve bevándorlás szervezése-e.
A válasz: igen.
Egyébként az is vitatható, hogy jó-e az országnak, nem írtunk elő semmit, csak meg kellett venni az egyébként orbitális értékesítési költségekkel rendelkező kötvényt. 
signal2
signal2 2019. 04. 09. 09:00
Előzmény: #21108  pampa
#21110
 "Ezerszer bemásoltuk, hogy nem az! Létezik a terv!" - ja a terv létezik (igaz, az egyetlen ember véleménycikke, amiből semmi nem valósult meg), csak a konzultációban tök más pontok voltak. Ez teljesen egyértelmű, csak egymás mellé kell tenni a kettőt. Ez már tényleg a legalja. A tervet egyébként nem "ti" másoltátok be ezerszer, hanem én. Pont azért, hogy minden magától utánanézni képtelen vakaréknak megkönnyítsem a dolgát és maga nézhessen meg, hogy verte át Viktor az ÖSSZES magyart a konzultációval.
"A kvóta döntés megszületett! Így az sem hazugság!" - menedékkérők!!!!! A kormány MIGRÁNSOKRÓL beszél. Most megint játszod a hülyét? Akkor a menekült nálad mégis migráns? Dönts már el. 
"ezt te érted? azért vagyunk bevándorló ország mert fogadunk egyedi elbírálás alapján bevándorlókat?" Pontosan azért. Miért, szerinted nem? A tavaly érkezett 113.409 migráns szerinted nem elég nagy szám, hogy bevándorló országnak nevezzem Magyarország. Hihetetlen.
"Az ellenzék nem sorakozott fel a kormány mögött a migráció kérdésben, így a KORMÁNY JOGA ezt így értelmezni!" Hazugságok sora mögé felsorakozni? Joga van így értelmezni, ettől még rágalom.
Ha vannak ilyen szervezetek, miért nem fizetett eddig senki bevándorlási különadót. Van egy törvény, abban benne van, ki szám.t annak, és egy hatóság, a NAV ellenőrzi, hogy az teljesül-e. Fél év alatt egyet sem talált?  
pampa 2019. 04. 09. 08:55
Előzmény: #21107  Peterbond
#21109
 Az egesz program arra lett kitalalva hogy penzert gyorsan bejuthasson europaba olyan akinek van penze es valamiert vagy otthon forro a laba alatt a talaj vagy uzletelni akar itt is. Persze van ra mas mod is de ez biztosabb es kenyelmesebb."

pontosan ők a kötvényesek!
és keress rá, eleinte anyagilag is jó üzlet volt az Ország számára!
 egy idő után fordult veszteségeb.
 az én magánvéleményem az, hogy akkor fel kellett volna függeszteni az értékesítést.
pampa 2019. 04. 09. 08:51
Előzmény: #21104  signal2
#21108
Hazugság például:  a Soros-tervről szóló nemzeti konzultáció. Nemcsak én mutattam be részletesen, hogy az egyes pontok miért hazugságok, kettőről a bíróság is kimondta .
Hazugság, hogy migránsokat akarnak ide telepíteni.
hazugság, hogy Magyarország nem bevándorlóország, a statisztikák egészen mást mondanak.
Hazugság, hogy a migráció nincs nemzeti hatáskörben.
Hazugság, hogy az ellenzéki pártok a bevándorláspártiak, mert a statisztikák szerint a jelenlegi kormány enged be rengeteg migánst.
Nincsenek bevándorlást segítő szervezetek (a magyar kormányon kívül). Erre maga a kormány szolgáltatta a bizonyítékot: eleddig senki nem fizetett bevándorlási különadót."
.
.
 Ezerszer bemásoltuk, hogy nem az! Létezik a terv!
A kvóta döntés megszületett! Így az sem hazugság!
???????????
ezt te érted? azért vagyunk bevándorló ország mert fogadunk egyedi elbírálás alapján bevándorlókat?
a migráció NEMZETI hatáskör!
Az ellenzék nem sorakozott fel a kormány mögött a migráció kérdésben, így a KORMÁNY JOGA ezt így értelmezni!
a KORMÁNYNAK is van VÉLEMÉNYSZABADSÁGA!
De vannak ilyen szervezetek! csak ők is és a kormány is másképp értelmezik a cselekedeteiket....
nevezd másnak és máris rendben... gondolják ezek a szervezetek!
Peterbond 2019. 04. 09. 08:50
Előzmény: #21103  pampa
#21107
Eloszor is en ezt nem allitottam hogy elarasztotta. Ilyen kifejezesejet te hasznalsz mert a cel a remisztgetes. Te 64 menekultel teli hajokrol mar cikkkeket masolsz de 20.000 kotvenyes nem letszam. Ennek egy resze ment EU ba par lehet tenyleg csak az uzleti ugyei miatt szerzett papirt es Oroszorszagbol intezi az ugyeit. De hogy 64 nel tobb telepedett le itthon az hotziher. Sot ezres meretu lesz az is biztos. Es hogy a javuk valami simlis okbol jon az is valoszinu. Az egesz program arra lett kitalalva hogy penzert gyorsan bejuthasson europaba olyan akinek van penze es valamiert vagy otthon forro a laba alatt a talaj vagy uzletelni akar itt is. Persze van ra mas mod is de ez biztosabb es kenyelmesebb.
.
Neked persze nem sikerult eddig leirni SZERINTED miben es miert segitettuk ezt a 20.000 et magyar es Eu letelepedeshez es miert mondtunk le arrol a 100 milliardrol amit ezert hajlandoak voltak fizetni offshore cegek javara.
signal2
signal2 2019. 04. 09. 08:46
Előzmény: #21104  signal2
#21106
Kicsit unalmas már a migránsozás, meg mások rágalmazása. 
Ideje lenne rendebe tenni az országot olyan területeken, amelyek az ország jövője szempontjából fontosak, viszont kevés embert érdekelnek: jogállamiság, átláthatóság, tisztesség, modern oktatás, természet és környezetvédelem. Ezek rombolásáról tereli el a figyelmet a hazug migránsozás.
pampa 2019. 04. 09. 08:45
Előzmény: #21102  Peterbond
#21105
Nem nekem fontos elvileg ez hanem NEKED NEKTEK hogy ide sehogy se jojjenek migransok bevandorlok. Oszt megis ha Orbanek tesznek valamut azok felett mindig atleptek."

2015 őszétől én sem változtam!
Akkor is és most is azt írom, hogy TÖMEGESEN és ILLEGÁLISAN senki se jöjjön!
csak itt sokan próbálják Orbánt és azokat "elhitelteleníteni""  akik ezen a véleményen vannak!

azóta  sem értették meg, hogy van egyedi és legális migráció és tömeges és illegális.....

ők azt képviselik, hogy mindenki MENEKÜLT aki érkezik.....
signal2
signal2 2019. 04. 09. 08:44
Előzmény: #21094  pampa
#21104
Kb. hússzor írtam le eddig összefoglalva, tehát most egyértelműen kötekedsz. 
Hazugság például:  a Soros-tervről szóló nemzeti konzultáció. Nemcsak én mutattam be részletesen, hogy az egyes pontok miért hazugságok, kettőről a bíróság is kimondta .
Hazugság, hogy migránsokat akarnak ide telepíteni.
hazugság, hogy Magyarország nem bevándorlóország, a statisztikák egészen mást mondanak.
Hazugság, hogy a migráció nincs nemzeti hatáskörben.
Hazugság, hogy az ellenzéki pártok a bevándorláspártiak, mert a statisztikák szerint a jelenlegi kormány enged be rengeteg migánst.
Nincsenek bevándorlást segítő szervezetek (a magyar kormányon kívül). Erre maga a kormány szolgáltatta a bizonyítékot: eleddig senki nem fizetett bevándorlási különadót.
.
Folytassam?
2 hét múlva újra meg fogod kérdezni, hogy mi a hazugság? Hát úgy nagyjából az egész. 
pampa 2019. 04. 09. 08:40
Előzmény: #21100  Peterbond
#21103
ha tudod... akkor miért gondolod, hogy Orbán KÖTVÉNYES migránsokkal árasztotta el Magyarországot? 
Peterbond 2019. 04. 09. 08:35
Előzmény: #21099  pampa
#21102
Ez sehogy se kapcsolodik a kerdeshez es az adott temahoz. Allitottal megint valamit legbol majd cafoltak erre jossz hogy kar elemezgetni mert 2015 be roszkenel jottek hol vannak. Temavaltas gyorsan es elbagatelizalva a masik kerdes. Nem nekem fontos elvileg ez hanem NEKED NEKTEK hogy ide sehogy se jojjenek migransok bevandorlok. Oszt megis ha Orbanek tesznek valamut azok felett mindig atleptek.
badsector1
badsector1 2019. 04. 09. 08:34
Előzmény: #21098  pampa
#21101
Te is csak találgatsz hogy mennyi telepedet le, én egy kinai családról tudok aki tőlűnk három telekkel építkezik, ők sem a magyar kultúra fennmaradását erősítik. Vedd észre hogy már nagy ütembe folyik az Európai Egyesült államok létrehozása, ez a kötvényprogram is ezt szolgálja, és a kedvenceid magánvagyona is gyarapodik.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek