Portfolio Portfolio
5
5
1
március 25. | 15:51

Miért nem zárkóztunk fel Nyugat-Európához?  

ugrás a cikkhez
A nemzeti össztermék és a háztartások fogyasztása jelentõsen nõtt a rendszerváltás óta, azonban a többi volt kommunista ország gazdasága gyorsabban fejlõdött, mint a miénk. Ha a többi visegrádi ország átlagát hoztuk volna a GDP
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
március 26. | 07:01
előzmény: #14  hellforceone

Orbánozás vagy Gyurcsányozás egyforma szellemi kapacitásra vall, te éppen Gyurcsányoztál egy kicsit.
A lényegét tekintve, mindkettő egy kóros elmeállapot jellemzője.
Kinél Orbán kinél Gyurcsány, így a kettő együtt a legrosszabb.
március 26. | 06:45
előzmény: #13  rubini
Ne haragudj, de HEE??? Azt hiszem leírtam elég egyértelműen, hogy nem vagyok orbánista, tehát nekem ne gyere kérlek ezzel, hogy mit erdemlek meg... én pont ugyanezt hangoztatom egyébként, hogy megérdemel a magyar egy ilyen vezetőt, ha ez tényleg megfelel neki, de az nem én vagyok...
Olvasd újra az előző hozzászólásom, hátha második nekifutásra értelmezni is tudod. Köszi! :)
március 26. | 02:34
előzmény: #12  hellforceone

Ti magyarok, akik így gondolkodtok, nem is érdemeltek többet Orbánnál és maffia-kormányánál. Ki mit érdemel. Ti, ezt a kormányt érdemlitek meg, ezzel a gondolkodással, ne is akarjatok ennél jobbat.
március 25. | 22:05
előzmény: #4  aquila.
Attól független, hogy utálom és maximálisan megvetem Orbánt, ami Gyurcsány jelenlegi tevékenységét illeti, mro-nak igaza van. Ha Gyurcsány eltűnne a színről, tán még esélye is lenne az ellenzéknek. Gyurcsány túl sokak szemében szálka a mai napig és soha többet nem fognak neki bizalmat szavazni. Vagyis orbánt bizonyos értelemben nagyon is Gyurcsánynak köszönhetjük...
március 25. | 21:25
előzmény: #9  -pny
Ezt a topic címre írtam válaszként.
március 25. | 21:22
előzmény: #8  badsector1
Szegény mit fog kapni ezért a pártközpontban, most leírta, hogy nem is Orbán a király.
március 25. | 21:22
Most nem kezdem el sorolni a rendszerváltás óta, de még csak a 2000 utáni kormányok hibáit se. Csak a lényeg: Uram-bátyám alapú maffia állam + ennek szándékoltan alárendelt, elmaradott, gyűlölködő, feudális társadalom.
március 25. | 21:20
előzmény: #2  mro
"Orbán kétharmadát is Gyurcsány hozta össze, "

Na ugye, most beismerted, hogy orbánod sz@rt sem ér, gyurcsány a ti emberetek.
március 25. | 21:11
"Kedves liberális, nem-jobboldali barátaim, az Orbán kétharmadát is Gyurcsány hozta össze..."
.
Hűha. Ez már mindennek az alja szint... Mondok neked ugyanilyen "logika" mentén valamit: Gyurcsányt meg a Fidesz hozta össze 2006-ban.
március 25. | 19:51
előzmény: #4  aquila.
Én is meg vagyok ütközve.
március 25. | 16:18
Óriási fordulat készülődik a magyar monetáris politikában: több mint hét év "szünet" után az óvatos szigorítás útjára léphet holnapi kamatdöntő ülésén a Magyar Nemzeti Bank
március 25. | 16:03

Pedig téged egy értelmes embernek tartottalak, egészen eddig.
Elképesztő mire képes ez a fidesz által elindított agyátmosás és az a megdöbbentő, hogy értelmesebb embereknél  is képes az agy lebutítására.
március 25. | 15:57
2019-ben gyurcsányoztál egy jót?
mro
március 25. | 15:51
előzmény: #1  portfolio
> Vagy megnevezhetőek a nagy melléfogások, gonoszságok és azok elkövetői? --- Persze, a szerző nem teszi meg, de a vak is láthatja, hogy a 2008 előtti eladósodás, az ebből fűtött álnövekedés kifulladása már 2007-re, az ország és lakosok hihetetlen mértékű devizakockázatnak való kitétele, a mínusz 7%-os növekedés mind a Gyurcsány-Medgyessi kormány lelkén szárad. Mint ahogy az őszödi beszédben beismert választási csalás és hűtlen kezelés, a valós pénzügyi helyzet elkendőzése. Kedves liberális, nem-jobboldali barátaim, az Orbán kétharmadát is Gyurcsány hozta össze, és szintén az ő azóta is tartó aktivitásának köszönhető, hogy továbbra is csak a jobboldal van a porondon. Orbánék, ha választani tudnának, sem találnának jobb titkosügynököt a saját érdekeik előmozdítására, mint Gyurcsányt továbbra is a sakktáblán tartani - parasztként.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
5 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE