Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 09:57
Előzmény: #2234  Törölt felhasználó
#2240
"Egyébként közlöm veled,anyagilag én akkor is jól éltem,amikor a "Feri" meg a "Gordon" muzsikált!!"

Érdekes. Eddig nem az volt a szöveg, hogy ők mindent elkúrtak, bezzek Viktor mindent rendbetesz?

Ezért fizulevonás lesz a pártirodában...
ts3 2013. 11. 03. 09:39
Előzmény: #2234  Törölt felhasználó
#2239
"Egyébként közlöm veled,anyagilag én akkor is jól éltem,amikor a "Feri" meg a "Gordon" muzsikált!! "

Most meg őszinteségi rohamot kaptál? :))
Amúgy az interneten mindenki azt ír amit akar, az olvasó meg vagy elhiszi vagy nem.
pampa 2013. 11. 03. 08:25
Előzmény: #2235  Törölt felhasználó
#2238
Mindenre lehet hozni jó és rossz példát.
A mostani rendszerben az lett a rossz, hogy egyfordulóssá tették. Így nincsen lehetőség a második fordulóban az összefogásra.
Nagy az esély arra, hogy mindig az a párt fog nyerni amelyiknek a legnagyobb a támogatottsága.
Az ellenzéknek csak akkor lesz esélye, ha már a választás előtt "koalíciót" köt.
Pár ciklus és nálunk is "kétpólusú" rendszer fog kialakulni.

A régi rendszer szerintem jobb és igazságosabb volt mint a mostani.

szvsz
bigyula 2013. 11. 03. 08:20
Előzmény: #2236  bigyula
#2237
"számnolni"=számolni
bigyula 2013. 11. 03. 08:19
Előzmény: #2234  Törölt felhasználó
#2236
"Valószínűleg sok/nagyon sok ember/érzi a tavaly decemberhez képest -21% gáz,áram csökkenést /és örülnek/,ennek tudatában voksolnak!"

Látom, még számnolni sem tudsz! Az a 21%, az pont 20! (1*0.9*0,889=0,8001) Egyébkén, még csak a PR dumát érzi/hallja mindenki, mert számlát még nem kapott...
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 08:07
Előzmény: #2230  _pampa
#2235
"Így pont a fele lenne a képviselők száma és nem torzulna a kialakult rendszer."

Na, de melyiket?
Itt egy példa az egyszerűség kedvéért csak 2 pártra (habár most így is jellemzően ez kezd kialakulni) és mondjuk 100 "szavazatra":

K1: P1 60, P2 40
K2: P1 45, P2 55
K3: P1 10, P2 90
K4: P1 20, P2 80

P1 = 1, P2 = 3

K1 + K2
K3 + K4

P1 = 1, P2 = 1 (Ráadásul úgy, hogy P1 épphogy nyer egy körzetben a P2 meg két körzetben nagyon.)

Ráadásul attól függően, hogy milyen a választási ötlet, össze lehet vonni egyes pártoknál nagyon győző, vagy épp győző körzeteket.

Gondolom ez a része maradéktalanul teljesül, hisz egy "átrendezésnél" - még jobb politikai kultúrával rendelkező politikusoknál is - vélhetően pont ez a cél (és nem a "választók").
Törölt felhasználó 2013. 11. 03. 06:09
Előzmény: #2233  goapsy1
#2234
Jól teszed, szavazz arra akire akarsz.Ez így működik,ha nem tudnád.Mindenki arra adja a szavazatát akire akarja. Valószínűleg sok/nagyon sok ember/érzi a tavaly decemberhez képest -21% gáz,áram csökkenést /és örülnek/,ennek tudatában voksolnak!
Na nem azok a macskajancsik akik azt mondják,hogy "ez nem észrevehető,mert közben más meg,drágult". Persze az E14,az MSZP,is azt mondja,hogy ez semmi,na ja örülnének,ha ez nem lenne.Könnyebb lenne a dolguk,de hát ez van,ebbe nehéz beletörődni nekik. Érzik ezt ők.
Meg azok is, akik ezt örömmel vették!!
/mármint a csökkentést/

Egyébként közlöm veled,anyagilag én akkor is jól éltem,amikor a "Feri" meg a "Gordon" muzsikált!!
Szavazz csak bátran "kicsi huszár"akire akarsz,tőlem még a "jobbik lehetőségre" is.
Szerintetek milyen a hangulat a Jókai utcában? /gyengébbek kedvéért:MSZP székház/
Na jó szurkolást! Én továbbra is élvezem a "műsort" amit a balosok csinálnak,és csak röhögök rajtuk!!

goapsy1
goapsy1 2013. 11. 02. 19:23
Előzmény: #2232  ts3
#2233
Ha ezt tapasztalják, jövőre lesz módjuk tenni ellene. Ha nem tesznek, utána ne siránkozzanak.

Én részemről garantáltan valami olyan irányzatra szavazok majd, akiktől a #2226-ban megnyilatkozó narancskomcsi elvtársnak a képére fagy a vigyor. :)
ts3 2013. 11. 02. 19:12
Előzmény: #2226  Törölt felhasználó
#2232
"Mi addig is jól élünk, és rajtatok RÖHÖGÜNK!! "

Azt hiszem, ennél jobban nem is lehet összefoglalni a fidesz politikáját.
Ez a mondat telitalálat, ezt tapasztalják a magyarok a mindennapjaikban.
Törölt felhasználó 2013. 11. 02. 17:17
Előzmény: #2229  Törölt felhasználó
#2231
Látom, jöttek a Fidesz klónok hazug pampa támogatására...
_pampa 2013. 11. 02. 14:14
Előzmény: #2227  pampa
#2230
Ez az a bizonyos"kompromittáló" javaslat ami egyértelművé teszi, hogy FIDESZ aktivista vagyok... :))))

"Tisztelt Orbán Úr! A választási törvény módosításához lenne egy javaslatom. Mindenki sokallja az országgyűlési képviselők számát,de jó megoldás még nem született a csökkentésre.A mostani rendszer jól működik,bármilyen alakítás rontana rajta. Nem tudom az a módszer megoldaná-e a problémát,ha az egyéni vk.-kat kettesével összevonnák, a listákat pedig feleznék. Így pont a fele lenne a képviselők száma és nem torzulna a kialakult rendszer.Egyedüli vesztesek a választókerületek lennének,mert így kettőnek lenne egy képviselője.De mivel a lakosság kéri a csökkentést ezt biztosan megértenék. Így maradhatna a kétfordulós rendszer is."

Sajnos már nem aktuális, de vettek át belőle ötletet. :))))

Törölt felhasználó 2013. 11. 02. 13:15
Előzmény: #2226  Törölt felhasználó
#2229
Jó az észrevételed,ez a manus tényleg ilyen!
Törölt felhasználó 2013. 11. 02. 09:00
Előzmény: #2227  pampa
#2228
Pampa, nem érdekel tovább a nevetséges hazudozásod. A másik topicba belinkelte valaki egyébként.
pampa 2013. 11. 02. 08:18
Előzmény: #2225  Törölt felhasználó
#2227
penznyelo
Aki lebukott hazudozáson az te vagy. Vegyük csak a tegnapi napot.

Nem használom ezt a címet, most beléptem, hogy megnézzem az elküldöttek között.Meglepődtem törölte a rendszer az összes levelet mert 90 napja nem léptem be.
Marad az amit te találtál.
linkeld már be, ne keressek annyit.
köszi!
_pampa
válasz:

Hát persze, eltűnt mint Gyurcsány diplomája...

Lebuktál, az van.
penznyelo_
válasz:


Kedves Felhasználónk!
Üdvözlünk visszatérésed alkalmából ismét a [freemail] rendszerében!

Egyben tájékoztatunk, hogy szabályaink értelmében az utolsó bejelentkezést követő 90 nap után leveleid automatikusan és visszavonhatatlanul törlődtek. Azt követően mostanáig, ha valaki írt Neked, automatikus visszajelzést kapott a levélküldés sikertelenségéről.

A postafiókot a mostani belépéssel ismét aktiváltad.

Vedd használatba postafiókod ismét, és további jó levelezést kívánunk!

Üdvözlettel:

[origo] Zrt."
_pampa

Ki bukott le hazugságon? )))
Az Orbánnak írt levéllel kapcsolatban csak annyit, hogy vannak itt a fórumon sokan akik csak „anyáznak, fröcsögnek,gyalázkodnak” és van egy két olyan ember aki akar is tenni valamit azért, hogy legyen olyan változás ami élhetőbbé teszi ezt az országot.
Egy átlagembernek eléggé korlátozottak a lehetőségei. Amióta ennyire elterjedt és mindenki számára elérhető a világháló egy kicsivel javult a helyzet.
Különböző hivatalok, szervezetek személyek oldalán van lehetőség, hogy javaslatot vagy üzenetet küldjenek. Én egy ilyen lehetőséggel éltem.
Ebben semmi ellentmondás nincsen.
Ellenben ez pont téged cáfol aki folyamatosan azzal vádolsz, hogy FIDESZ aktivista vagyok.
Érdekes helyzet állt elő,pont te „ástad” ki magad ellen a bizonyítékot miszerint éveken keresztül hamisan vádolsz.
Nyugodtan kutakodjál tovább más oldalakon is fogsz még találni elküldött levelet,javaslatot tőlem.
Mert annak amit ezen a fórumon csinálunk csak „időtöltő” értelme van!
Aki tényleg azt szeretné, hogy Magyarország élhetőbb legyen annak tennie is kell ennek az érdekében.
Egy átlag ember egyedül a javaslataival „bombázhatja” azon személyeket akiknek van „lehetőségük” a változtatásra.
Látom nagyon izgat, hogy kit takarhat ez a nick név. Mindent elkövetsz, hogy kiderítsed. )))
Amennyiben ez már az egészséged rovására megy írd meg és privátban bemutatkozom. ))
Nem venném a lelkemre, hogy miattam betegedjél meg!

További szép napot!

ui: a linket még mindig nem tetted be.szívesen elolvasnám, mennyit változott a véleményem 7 év alatt :)
Törölt felhasználó 2013. 11. 02. 05:27
#2226
te szegény pénzzabáló!
neked se családod,se barátod itt nyöszörögsz minden nap /reggel,napközben,este munkanapon és ünnepnapon / neked ez jutott csak.Ez az élvezet.Nagy szegénységre vall.Mentálisan és anyagilag is.
Ha lenne pénzed nem itt lebzselnél egész nap.
A neved is arra a vágyra utal amit soha nem fogsz elérni.Csóró vagy és az is maradsz. Itt a net mögé bújva betegesen éled ki azt,amit más az életben tesz,vesz szórakozik,szeret valakit /feleség,barátnő,gyerek,unoka/vagy olvas,utazik,költi a pénzét. Ami neked csak VÁGYÁLOM!

Hajrá balosok! jó szobordöntögetés,videókészítést,marakodást!
FELKÉSZÜLÉST AZ ÚJABB VERESÉGRE 2014-re!!!

Mi addig is jól élünk, és rajtatok RÖHÖGÜNK!!
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 18:33
Előzmény: #2223  ts3
#2225
Kattints a nickre, kidobja a emailcímet: pampa60@freemail.hu. Pár hozzászólással lejjebb elismerte, hogy ez az ő címe. De ha nem ismerte volna el, akkor is kideríthető könnyen, írd be ide a fórumos keresőbe és kidob néhány pampa hozzászólást, amiben leírja ezt az emailcímet, mint sajátját.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 18:27
Előzmény: #2223  ts3
#2224
Pedig ő írta. Ez az ő emailcíme.

A kamu sztorija azerint ugye Gyurcsányra szavazott, akiről kiderült, hogy átverte 2006. szeptemberében, ezért csalódott és ezután lett protest Fidesz szavazó. Ezért aztán 2006. júniusában már tanácsolgat Orbán oldalán...

Ezt lebukásnak hívják. Végighazudott 7 évet itt a kamusztorijával. (még most, a lebukáskor is hazudott)

ts3 2013. 11. 01. 18:21
Előzmény: #2220  Törölt felhasználó
#2223
Szerintem ezt az amatőr tanácsadást, amit bodri amál adott viktornak, ezt pampa nem vállalja fel.

Főleg így utólag ez tetszik:"Így maradhatna a kétfordulós rendszer is."
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 17:56
Előzmény: #2221  Sigorszky
#2222
Tudom, hogy erre írtad és igazad is van. Így hazudozni évekig, elképesztő...
Sigorszky 2013. 11. 01. 17:52
Előzmény: #2220  Törölt felhasználó
#2221
Erre írtam, hogy nem kell hazudni, akkor béke van.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 17:45
Előzmény: #2219  Sigorszky
#2220
"Bodri Amál
2006-06-08 18:04:35  
Tisztelt Orbán Úr! A választási törvény modosításához lenne egy javaslatom."

Ha rákattint bárki a nickre, kiadja pampa email címét...

Biztos a szocikra szavazott akkor, amikor a hivatalos Orbán oldalon tanácsolgat... Júniusban, azaz alig a választások után Orbánéknak tanácsolgat, de csak szeptemberben tudja meg, hogy akire szavazott, Gyurcsány, átverte és csak ezután határozza el, hogy Fidesz szavazó lesz...

Hagyjuk ezt a nevetséges kamut innentől. Pampa végighazudott 7 évet és most végérvényesen lebukott.
Sigorszky 2013. 11. 01. 16:30
Előzmény: #2217  _pampa
#2219
Tipikus turáni magyar reakció. Hol mondtak igazat rólam, mindjárt beperelem vagy szarrá veretem őket a smasszereimmel. Nem kell hazudni, akkor béke van...
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 16:10
Előzmény: #2217  _pampa
#2218
",az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :(((("

Olyan dühös lettél hirtelen SZEPTEMBERBEN Gyurcsányra, mert átvert, hogy JÚNIUSBAN írtál Orbán Viktor oldalára...

Hehe. Ez lebukásnak hívják.

7 éve hazudozol itt!
_pampa 2013. 11. 01. 15:15
Előzmény: #2215  Törölt felhasználó
#2217
Ezt már régen megértettem, nem vagyok én buta.:)))
Nem kell többször bemásolnod.Inkább annak az elérését tedd ide ahol ezt az infót találtad.

köszi!

Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:14
Előzmény: #2214  _pampa
#2216
A nicked Bodri Amál, amit pampa60@freemail.hu címedről regisztráltál. A hozzászólásod ideje, amit találtam 2006. június 8., bő 3 hónappal korábbi, mint az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:11
Előzmény: #2214  _pampa
#2215
Orbán Viktor oldalára 2006. június 8-án írtál. A választás után nem sokkal és több, mint 3 hónappal az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése ELŐTT!
_pampa 2013. 11. 01. 15:03
Előzmény: #2213  _pampa
#2214
"
Kedves Felhasználónk!
Üdvözlünk visszatérésed alkalmából ismét a [freemail] rendszerében!

Egyben tájékoztatunk, hogy szabályaink értelmében az utolsó bejelentkezést követő 90 nap után leveleid automatikusan és visszavonhatatlanul törlődtek. Azt követően mostanáig, ha valaki írt Neked, automatikus visszajelzést kapott a levélküldés sikertelenségéről.

A postafiókot a mostani belépéssel ismét aktiváltad.

Vedd használatba postafiókod ismét, és további jó levelezést kívánunk!

Üdvözlettel:

[origo] Zrt."
_pampa 2013. 11. 01. 15:01
Előzmény: #2211  Törölt felhasználó
#2213
Törli a rendszer.
_pampa 2013. 11. 01. 15:00
Előzmény: #2210  Törölt felhasználó
#2212
Miért nem másolod be?
Én kerestem és nem találom meg.

Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 15:00
Előzmény: #2209  _pampa
#2211
Hát persze, eltűnt mint Gyurcsány diplomája...

Lebuktál, az van.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 14:56
Előzmény: #2207  _pampa
#2210
Hagyd abba ezt a hazudozást!

",az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :(((("

Aha persze.

Orbán Viktor oldalára 2006. június 8-án írtál. A választás után nem sokkal és több, mint 3 hónappal az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülése ELŐTT!

A fenti szöveged csak alátámasztja, hogy lebuktál és ilyen gyengén próbálsz tovább hazudozni.
_pampa 2013. 11. 01. 14:21
Előzmény: #2206  Törölt felhasználó
#2209
Nem használom ezt a címet, most beléptem, hogy megnézzem az elküldöttek között.Meglepődtem törölte a rendszer az összes levelet mert 90 napja nem léptem be.
Marad az amit te találtál.
linkeld már be, ne keressek annyit.
köszi!
goapsy1
goapsy1 2013. 11. 01. 14:21
Előzmény: #2207  _pampa
#2208
Most őszintén, ha már nincs jobb dolgod, mint politikusok oldalára járni rajongani, nagy kaland regisztrálni egy új mélcímet? Kábé 2 perc alatt megvan, és akkor nagyon lassú voltál.

Ennyit a pókhasú tolvaj focista meg a fülkeforradalma igazán elvárhat egy öntudatos nemzeti polgártól. :D
_pampa 2013. 11. 01. 14:16
Előzmény: #2206  Törölt felhasználó
#2207
Ez az én címem, hol találom meg azt amit írtam? Lényeges lenne a dátum,az öszödi beszéd után írtam én mindenhová, nagyon dühös voltam! :((((
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 14:07
Előzmény: #2205  _pampa
#2206
"Azt belinkelnéd ahol tanácsot adok?
Elolvasnám."

Ne nézz itt senkit hülyének. Te írtad.

A pampa60@freemail.hu a te emailcímed? Igen vagy nem?
_pampa 2013. 11. 01. 14:00
Előzmény: #2204  Törölt felhasználó
#2205
Pontosítás végett.
Sohasem végeztem egy párt részére sem önkéntes munkát. Nem gyűjtöttem cédulát, nem gyűjtöttem aláírást.Nem ragasztottam plakátot, nem hordtam szét szórólapot.
Nem állok kapcsolatban (tudtommal) egy párt (bármilyen szintű) vezetőjével sem.

Azt belinkelnéd ahol tanácsot adok?
Elolvasnám.

köszi.
Törölt felhasználó 2013. 11. 01. 13:36
Előzmény: #2201  _pampa
#2204
Pártkatona lehet egy önkéntes aktivista is...

Ezen kívül ne tettesd a hülyét. Ugyanaz az emailcím szerepel egy bizonyos Bodri Amál nick mögött, mint amit te itt szoktál megadni emailként... (nem néztem végig az egészet, hogy mennyi hozzászólásod van, de amit találtam az 2006. június eleji, azaz nem sokkal a választás utáni). 2006-ban tehát te regeltél, írtál Orbán oldalára (nem negatív tartalmú hozzászólás), miközben állítólag szoci szavazó voltál akkor.

Lebuktál hazudozó, az van.
bigyula 2013. 11. 01. 13:33
Előzmény: #2198  _pampa
#2203
A messziről jött emberekről is volt szó a cikkben. Tudod, az aktivisták (egyetemisták), valamint a furgonok vezetői sem helyeiek voltak. Viszont, mind Telket Melinda, mind pedig a szavazók helyiek voltak.
bigyula 2013. 11. 01. 13:30
Előzmény: #2198  _pampa
#2202
"Miért nem szavazhatott arra akire szeretett volna a fülke magányában? Mi kényszerítette a másik jelöltre?"

Ha olvastad a cikket, akkor az általam beidézett rész előtti 6 modatot is olvasnod kellett:

"Az utolsó két napon aztán a körzetben a Cigány Önkormányzat bulit szervezett, két napon át tartott a mulatság. Vendég volt ott Zámbó Krisztián és Fásy Ádám is, minket, illetve a sajtó munkatársait azonban nem engedték be, zártkörű volt a parti.

És hogy miért? Mert tüzifát, pénzt és kristálycukrot ígértek és osztottak a bennfenteseknek, illetve mobiltelefont, amellyel állítólag a szavazó helységben a beikszelt szavazatot kellett lefotózniuk. Állítólag! Ahogy ezt, az ottlakók elmondták. Többen is."

Érted: lefotózniuk a szavazatukat... Egyébként, ez több helyen is megjelent, nem csak ebben a cikkben. Nézz utána!
_pampa 2013. 11. 01. 13:16
Előzmény: #2200  Törölt felhasználó
#2201
Aztaaaaaa! Én adtam tanácsot Orbán Viktornak? És mit tanácsoltam?

Csak halkan mondom ...amennyiben párt katona vagyok akkor miért így kommunikálunk?Hiszen naponta le szoktad írni, hogy megyek eligazításra a pártszékházba. :))))

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek