Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 21:27
Előzmény: #8279  Törölt felhasználó
#8280
na, benyomtam 3 töltött káposztátt biztos. ami biztos alapon
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 21:27
Előzmény: #8278  Törölt felhasználó
#8279
a benyomtam 3 töltött káposztátt biztos. ami biztos alapon!
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 21:26
Előzmény: #8277  TrendMan
#8278
apja és fia:

mi akarsz lenni fiam kérdi az apa!

hát még hezitálok apám!

miniszterelnők ,bankelnők,pályázatelbíráló........
TrendMan 2008. 01. 10. 21:05
Előzmény: #8275  tomcat1
#8277
Ja, és még valami .... ami talán még jobb:
Egy politikus nyilatkozata a televizióban ... ezen a héten -->
- Az erkölcsök hanyatlását szigorú törvényekkel kell megakadályozni ... khmhmmm ....
Vajon mennyi realitásérzéke van valakinek, aki ilyet mond ?
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 21:02
Előzmény: #8275  tomcat1
#8276
Feltört az ész mint a Vezúv, és lám , már sistereg is.

No "ők ketten" megint a topot hozták.

Esküszöm néha az az érzésem, ez a homályzóna. Hogy én kikkel szóbaállok.... döbbenetes.

Konki. Te tényleg agyilag zokni vagy. Immáron eljutottál odáig, hogy Koi az lényegében én volnék.Hát ez mesteri.
Veled nem beszélek amúgy ,mert te irdatlan nagy mesüge vagy. Még a végén bajod esik.

Pénznyelő :

koma, hogy mit hagytam ki vagy mit sem, nem mindegy?
A lényeg a léyneg cimborám. Én KONKINAK írtam mindazt, amit beollóztom, és te EZEKRE VÁLASZOLTÁL.
Egyébként mit szeretnél? Ezt is megmgayarázni? A hülyéknek sikerülhet.
Most is ott van. Az ezzel a baj.
Érted ugye.... csak meg kell nézni.
Ennyi öregem.
tomcat1 2008. 01. 10. 20:51
#8275
"Egy magzat 12 hetes korában (kiskorúak esetében 28 hetes korában) lesz egyenértékű egy már élő kiskutyával. Ezt illik észben tartani."

csak ennyit az erkölcsre...
tomcat1 2008. 01. 10. 20:42
#8274
Egy debreceni férfi blőd népszavazási kérdésekkel készül leterhelni a választási bizottságot annak érdekében, hogy kikényszerítse a szerinte szükséges alkotmánymódosítást. Egy kérdését hitelesítették.

hirdetés
Majdnem száz népszavazási kezdeményezést nyújtott be egy debreceni magánszemély az Országos Választási Bizottsághoz.

A kérdések többsége teljesen abszurd volt. Az ötletgazda férfi - mint mondta - kénytelen volt "hülyeségekkel" leterhelni a testületet, mert csak így lehet elérni, hogy előbb-utóbb megreformálják az Alkotmányt.

Egyetért-e Ön azzal, hogy Gyurcsány Ferenc csak akkor maradhasson miniszterelnök, ha öregecske nővé operáltatja magát, és szolgálati rolleren járjon dolgozni? Egyetért-e Ön azzal, hogy kiengedjék a börtönből a viszkis rablót, illetve Sean Connery köztársasági elnök, Jáksó László miniszterelnök, Madonna pedig királynő legyen Magyarországon? Ilyen és ehhez hasonló népszavazási kezdeményezéseket nyújtott be az OVB-hez a debreceni Bíró Zoltán.

Beadványait egy kivételével elutasították, a hivatalos indoklás szerint azért, mert "az ország sorsát érintő legfontosabb ügyek eldöntésére szolgáló intézményt nem lehet felhasználni abszurd vagy komolytalan kérdések felvetésére".

A kérdések benyújtója azt mondta: szándékosan adott be olyan kérdéseket, amelyek "kiverik a biztosítékot", mert így akarja kifigurázni az Alkotmányt. Véleménye szerint ugyanis az alaptörvényt sohasem erősítették meg demokratikus népszavazással, vagyis az országgyűlési képviselők olyan jogokat kaptak, "amelyekkel bármit hazudhatnak, és nem lehet őket felelősségre vonni".

Bíró Zoltán célja, hogy az alkotmányreformot komolytalan módszerekkel kényszerítse ki úgy, hogy leterheli az OVB-t. Bíró Zoltán hozzátette: a média ma szerinte a "hülyeség-effektus" alapján dolgozik, vagyis a komolytalan dolgokkal foglalkozik. Győzikére például sokkal jobban odafigyelnek, mint a Mindentudás Egyetemének összes előadójára, ezért ha azt szeretné, hogy az általa fontosnak tartott problémákról halljanak az emberek, akkor kénytelen "hülyeség-kérdéseket" is benyújtani - tette hozzá.

Bíró Zoltán összesen 84 népszavazási kezdeményezést adott be eddig, ebből 34-et bírált el az OVB. A kérdések között komolyak is voltak, elsősorban a női jogokkal kapcsolatban. Az egyik ötlete például az volt, hogy a várandós anyák kapjanak egymillió forintos állami segítséget. Ezeket az OVB azzal utasította el, hogy költségvetési kérdésekről nem lehet népszavazást tartani. A testület - Bíró Zoltán legnagyobb meglepetésére - egy kérdést azonban hitelesített. Ez arról szól, hogy az országgyűlési választásokon, az egyéni választókörzetekben élő szavazópolgárok létszáma ne térhessen el 5 százaléknál nagyobb mértékben a többitől - tette hozzá.
------------------------

Ja és a lényeg, irjátok itt, hogy Bét így meg úgy. Azt látom, hogy ebben a kicsi és sajnos csóró országban az egyik tábor nem fogja fel, hogy sajnos hangyapiszok méret lettünk, a másik meg atomi méretűre is összemenne csak a kis /családi/ életét ne bántsa senki.
MIndkét oldal abszolút hülyeségből indul ki, így a végköveztetés is hasonló.

Egyik "ámerikás" haverom mondta: kis ország, ahol azt hiszik, hogy ők vannak a problémáikkal a legjobban meglőve...

Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#8273
na a három makákora direkt nem akartam célozni mert még azt mondták volna hogy személyeskedek! :)))

amugy nekem is feltünt! :)

20 ad rangú emberek ,ök viszik el a balhét!
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:40
Előzmény: #8270  Törölt felhasználó
#8272
Az mszp jogelődjének csak lerombolnia sikerült a Nemzeti Színházat, talán ezt sem kéne elfeledni. Persze mi egyéb várható tőlük mint a rombolás, lásd Magyarország, 2002-2008.
kissherceg 2008. 01. 10. 20:39
Törölt hozzászólás
#8271
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:35
Előzmény: #8269  Törölt felhasználó
#8270
na igen ,ezeket már nem lehet megmagyarázni!

Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:31
Előzmény: #8268  Törölt felhasználó
#8269
link

1% os párt mondja ezt! :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:26
Előzmény: #8267  Törölt felhasználó
#8268
link

na itt lehet a szárnyakat probálgatni! :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#8267
ja láttam az 1 % kos párt az szdsz plakátját !

nem elég gondolni a nem re!

hát erre még van pénz???

mennyi pénzt nyúltak ezek le hogy van mág erre pazarolni való pénz???
mikor tudják hogy már soha többé nem kerülnek be a parlamentbe!
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:13
Előzmény: #8264  Törölt felhasználó
#8266
Anno a kétszer megkezdett Nemzeti Színház is. Akkor is félreált a szád?

milyen kétszer megkezdett???

mán megint ferdítesz kicsi huszár! :))

végülis az mszpnek sose sikerült összehozni a nemzetit! :))))

sőt az mszpnek még semit sem sikerült összehozni !!!
de védjed a brigádodat nyugodtan ,csak néha a szemellenzőt igazítsd meg!:)))
kissherceg 2008. 01. 10. 20:05
Törölt hozzászólás
#8265
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 20:05
Előzmény: #8257  Törölt felhasználó
#8264
"A KORMÁNYZATI NEGYED BUKÁSA NEKÜNK EMBEREKNEK RENGETEG PÉNZBE KERÜLT! "

Anno a kétszer megkezdett Nemzeti Színház is. Akkor is félreált a szád?
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 19:59
Előzmény: #8261  Törölt felhasználó
#8263
Láttunk mimá' karón varnyút...
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 19:58
Előzmény: #8260  Törölt felhasználó
#8262
mindegy hogy forgatod a kockát ,mindenki látja hogy nem tudod kirakni!
Törölt felhasználó 2008. 01. 10. 19:57
Előzmény: #8258  Törölt felhasználó
#8261
Conqui!

tudom nehéz lesz neked az életed ,de barátkoz meg a gondolattal ,hogy nemsokára a fidesz fog kormányozni! :))

kezdj el gondolkozni egy hihető fidesz baráti történeten! :)))

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek