Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:53
Előzmény: #6557  Törölt felhasználó
#6560
Amennyiben mondjuk egy cég a csődközeli állapotban van és a pénzügyi helyzetét eltitkolja és ellenkezőleg befektetésekről és tőkeemelésekről prédikál mely álltal megsokszorozodik a részvényár, s ekkor meg beönti és csödöt jelet abban az esetben egyértelmű a csalás! (te és a részvényesek vesztesége lessz az ő megtévesztése, magyarul CSAL)!
gy.f a választásokkkor és előtte a magyar gazdasági helyzetről félretájékoztatott és a valós állapotot eliserő O.V -t meg hazugnak nevezte...
zotya32 2007. 10. 25. 11:47
#6559
Egyre jobb; a végén tényleg nem lesz soha kész a metro, csak gödrök maradnak, ha mindehol spórolni kell.

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:46
Előzmény: #6557  Törölt felhasználó
#6558
ne kérdezz hülyéket
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:45
Előzmény: #6556  Törölt felhasználó
#6557
te vadlaci

Miben merült ki a választási csalás?
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:43
Előzmény: #6553  Törölt felhasználó
#6556
komeda

link

Olvasd el a 21-26. oldalig
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:38
#6555
Mivel Solyom nem tett semmit ezáltal legalizálta a választási megtévesztéseket ezáltal ő is felelős az ami manapság magyarországon történik!!! A nép akarat mellesleges , ez a diktatúra alapja !!! S ez nem demokrácia!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:36
#6554
Mindenkit felháborít az igazságtalanság a választási csalás(hatalom megszerzésének érdekében) és a nyílt lopás (korrupció)! Főlleg ha mi vagyunk az akik zsebéből kiveszik a pénz, akik megszenvedik az egészet és akiken csattan a karhatalomnak (MSZP rendörségének olykor jogtalan megfélemlitő brutalitása)! Annak idején a német kormányfő nyilatkozta, hogy (sajna idézni nem tudom) amennyiben ő lett volna itt a kormányfő, abban az esetben első percben felfüggesztette volna a kormány munkáját és ujboli választásokat írt volna ki. A választási csalásban- megtévesztésben részvevők ellen meg eljárást kellett volna inditani. A demokrácia nem épulhet időről időre (választási időszakokban jelentkező) hazugságokra, félrevezetésekre! ) Ez antidemokratikus és diktatura jelleg!
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:35
Előzmény: #6550  Törölt felhasználó
#6553
Mondom,ha az alább idézet részhez köze van,akkor igen. Ezt nehéz lenne csak betegesnek nevezni.Ez rosszindulat,és ha ezt jogászként mondja,akkor erre nehéz szavakat találni.

Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:32
Előzmény: #6551  Törölt felhasználó
#6552
ma-ga
Véleményed "érdekes" gondolkodásra vall.
Nem baj. Lesz ez még így se.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:31
Előzmény: #6549  Törölt felhasználó
#6551
dlph

Te kötsz állandóan belém, aztán meg kikéred magadnak, ha kiakadok és elküldelek a francba.
Érdekes hozzáállás.
Ha nem szólsz hozzám, nem minősítesz, akkor nekem sem leszel az utamban.
Felejtsük el egymást. Van még sok topicozó, akit basztathatsz.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:30
Előzmény: #6549  Törölt felhasználó
#6550
Morvai Krisztináról tényleg ez a véleményed?
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:27
Előzmény: #6545  Törölt felhasználó
#6549
nem tudom kicsoda valójában morvai krisztina, csak az utóbbi időben (cjf) megnyilatkozásai alapján alkothatok róla ítéletet. logikusan gondolkodó, keresztény értékrendet ismerő és betartó, becsületes, tettrekész, bátor embernek ismertem meg.
morvait vádolni hallucinációkkal, víziókkal, mellébeszéléssel, stb. tökéletes butaságra vall, az érvekből kifigyott, a valóságot látni nem akaró, az igazság elismerésétől menekülő ember indulati kitörése csupán. morvaitól elhatárolódni a rossz lekiismeretű és gyáva embereknek célszerű.
a csúnya beszéd pedig az értelmi képességek alacsony színvonalát jelzi.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:27
Előzmény: #6543  Törölt felhasználó
#6548
"Nem tudom elfogadni, hogy a tv-ostrom kapcsán két állítással elintézhetőek a történések:.
1. Az emberek jogos felháborodása az öszödi beszéd kapcsán.
2. Fizetett kormányprovokátorok és a rendőrség szándékos - a hatalom érdekeit szolgáló - töketlenkedésének együttes eredménye.
"

Hát ha ez igaz akkor nekem is ugyanez a véleményem,mint buxernek és konkinak.

Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:22
Előzmény: #6546  Törölt felhasználó
#6547
Nem. Nálam ez nem szokás. De amit itt a fórumon művelsz, több mint sok. Őrjöngj kedvedre, de ne kurvázz itt le senkit, ne akard kiirtani az arabokat, legéppuskázni a fideszt és ne sértegess permanensen cimbora éngömet. Mert utóbbiért nem sok híja, és kivered a biztosítékot.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:18
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6546
dlph

Ez a szokásos deviáns megoldás? Aki nem ért velem egyet, azt megverem?
Ezt csinálták a tesóid is kinn az utcán hétfőn és kedden is. Miért nem ott élted ki magad?
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:11
Előzmény: #6543  Törölt felhasználó
#6545
Conqui
régi szép idök... ugye.. amikor a máskép gondolkodót egyszerüen beutalták egy elektrosokk kezelésre..vagy részt vehetett egy kétnapos rendörségi kalandtúrán..
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:04
Előzmény: #6542  Törölt felhasználó
#6544
Kuki.

Nincs semmilyen eset, tudjuk jól, te viszont ismét pofátlanul hazudsz.De nem is ez az érdekes. Kis ideig töprengtem....és döntöttem. Még egy sértés, akár a legkisebb, és szemtől szembe találod magad velem.
Szóltam cimbora.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 11:02
Előzmény: #6540  Törölt felhasználó
#6543
"Nyilván Morvai Krisztina akkor is hallucinogén szerek behatása alatt volt, amikor tavaly az Astoriánál csuklyás, viperás, kardlapozó magyarokat lövő randarílozó, őrjöngő karhatalmi alakulatokat látott."

Nem. Ilyen valóban előfordult. Az én gondom az, hogy egy magát Független Civil Jogászbizottságnak nevező és bírói jogosítványokkal önkényesen felruházó testület egy eseménnyel - mondhatnám - eseménysorral - kapcsolatban lefolytatott vizsgálat végeredményeként kizárólag az egyik felet találja bűnösnek és a másik oldallal szemben egyetlen mentő körülményt sem bír kimutatni. A vizsgálat kizárólag az október 23-i eseményekre terjed ki, egyetlen másodpercet sem fordít a megelőző szeptemberi tv-ostromra.
Nem tudom elfogadni, hogy a tv-ostrom kapcsán két állítással elintézhetőek a történések:.
1. Az emberek jogos felháborodása az öszödi beszéd kapcsán.
2. Fizetett kormányprovokátorok és a rendőrség szándékos - a hatalom érdekeit szolgáló - töketlenkedésének együttes eredménye.

Aki ilyeneket állít, az se nem független, se nem civil, se nem jogász. Az egyszerűen elmebeteg.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 10:53
Előzmény: #6539  Törölt felhasználó
#6542
mi lenne.... kirabolják kifosztják majd hazamennek a rabló hordák, ha a magyar jobbágy kemény munkával megint összeszedi magát, jelentik a rablók itteni kémei azok megint visszajönnek és ez így megy az idök végezetéig.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 10:53
Előzmény: #6537  Törölt felhasználó
#6541
dlph

Bizonyára van kisfiad, én nem vagyok az, úgyhogy ettől a megszólítástól tartózkodj. Nem kívánok családod tagjává válni.

Amilyen jelzőket megfogalmaztam, akár veled szemben is igazak lehetnek, valóban.

Hazudozó te vagy haver: már két esetbe is rád bizonyítottam, a választ azonban elkerülted.
Deviáns.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek