Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:53
Előzmény: #46059  omaha
#46060
Bayer Zsolt már keresi a legújabb jelzőket a tüntetőkre. Majd szólok neki, hogy forduljon bizalommal omahához.
omaha 2014. 11. 17. 20:45
Előzmény: #46044  pampa
#46059
Kissé talán túlzás hogy az ország fellázadt! Egy pár ezer tüntető nem az ország, pláne ezekkel az ordenáré táblákkal nem. Ez egy csőcselék, ami nem is tudja tulajdonképp hogy mit akar !
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:43
Előzmény: #46054  loliense
#46058
Bocs, én eddig semmit nem láttam, a neten meg lehetetlen tájékozódni. Én egy fél órája értem haza, dolgoztam, csak annyit tudok, hogy volt tüntetés mindenfelé, rendes helyeken, csak Kaposváron nem. Meg is kérdeztem néhány prominens ellenzéki figurát itt helyben, hogy mi van, alszotok. Biztos tényleg aludtak, mert hosszú, méla csönd volt a válasz.
loliense 2014. 11. 17. 20:42
Előzmény: #46055  Csakisazigazat
#46057
Fingom sincs

Gondoltam,ha egy akkori beépített területen 2,5 millóan vótak a vezénylőtábornok elvtársék,
akkor,egy nyílt terepen,ami tele volt, legalább 4000 lehettünk
csak az arányok miatt kérdeztem
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:39
Előzmény: #46053  Sigorszky
#46056
link

Ilyen kamu híreket képesek egyesek feltenni, szégyellhetnék magukat. Már azt hittem, lemondanak...
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 17. 20:38
Előzmény: #46050  loliense
#46055
Miért 2,3 millióan kik voltak?
loliense 2014. 11. 17. 20:37
Előzmény: #46052  Sigorszky
#46054
Nem,az iker tesóm volt

Volt egy-két igazi gyökér is,amikor azt üvöltötte a tömeg,hogy:orbán takaroggy az árpádsávoselvtársak azt kiáltották bajnai takarodj,beszarás egy ország ez

Nézted egyébként?-mert a volt navos igen visszavetette a hangulatot ott helyben,(érthetetlenül langyos és unalmas)talán szép lassan ráébred a civil társadalom akik szervezik a hasonló eseményeket,
hogy ide más beszéd és mód kell
(de ez csak ez én véleményem)
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:36
Előzmény: #46052  Sigorszky
#46053
Működik a cenzúra aneten is, a startlap linkje, miszerint áttörték a kordont a tüntetők a parlamentnél nem nyíluik meg, nem található...
Hajrá fideeeesz!
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:28
Előzmény: #46050  loliense
#46052
Nem tudom, a kiráji médiában csak 3 ember tüntetett, az eggyik te vótál?
loliense 2014. 11. 17. 20:24
Előzmény: #46049  Csakisazigazat
#46051
Köszi most már működik
loliense 2014. 11. 17. 20:23
Előzmény: #46048  Sigorszky
#46050
Már működik

Voltam hőbörögni most értem haza,talán maradnom kellett volna még

Legközelebb integetek kolléga

Ha valaki nézte a tv-ben!-milyen volt a látvány voltunk 2,3 millióan?
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 11. 17. 20:21
Előzmény: #46045  loliense
#46049
A könyvjelzőbe rakott linket nekem se nyitotta meg,de sima FOX-os kereséssel belépek.
Sigorszky 2014. 11. 17. 20:17
Előzmény: #46045  loliense
#46048
Én azzal használom, nincs vele gond. De ez a Kövér faszkalap monnyon le a ..csába...
pampa 2014. 11. 17. 18:19
Előzmény: #46044  pampa
#46047
"Már az elemcsere sem segít, Viktor!" - tüntetnek itthon és külföldön - percről percre
PERCRŐL PERCRE

Szerző: hvg.hu

Címkék: tüntetés; korrupció; A közfelháborodás napja;

Kinyomtatom Elküldöm Twitter
Újra tüntetést tartanak hétfő este a Kossuth téren, illetve több vidéki és külföldi városban is A közfelháborodás napja elnevezéssel a korrupció, a jelenlegi külpolitika és a túlzott adóztatás ellen. A fővárosban 18 órakor kezdődött demonstráción beszédet mond többek között Horváth András, a feltételezett áfacsalásokról kitálaló volt NAV-dolgozó is. A Facebookon előzőleg 21 ezren jelezték, hogy elmennek a tüntetésre, fennakadásokra lehet számítani a közlekedésben és a tömegközlekedésben is. Kövesse a hazai és külföldi eseményeket percről percre a hvg.hu-val!

123
2014. november 17., hétfő, 18:16
"Elegünk van abból, hogy nem tudjuk, kinek a kezében van a hatalom"

A Kossuth tér első szónoka azt mondta: "elegünk van abból, hogy nem tudjuk, kinek a kezében van a hatalom, és nem is tudjuk befolyásolni azt".
2014. november 17., hétfő, 18:12
"Nem a benzin drága, hanem te vagy csóró!"

A Városháza előtt kb 300-400 ember gyűlt össze Nyíregyházán. Az eső enyhén szitál. Egy nagy kivetítőn az internetadó elleni tüntetés képeit mutatják. Queen és AC/DC számok mennek. "Orbán takarodj!", "Munkát, kenyeret! Szabolcs-Szatmár-Bereg megye", "Nem a benzin drága, hanem te vagy csóró!", "Legyen vége a tisztességes emberek üldözésének" - ilyen és ehhez hasonló táblák láthatók - jelenti nyíregyházi tudósítónk.
2014. november 17., hétfő, 18:10
Megtelt a Kossuth tér, és ebben a pillanatban kezdődik is a tüntetés

Ezrek gyűltek össze, megtelt a Kossuth tér, a Néprajzi Múzeum előtt, az Alkotmány utca és a Kossuth tér sarkán is sűrűsödik a tömeg. Egy perce kezdődött meg a rendezvény, elkezdődött az első beszéd.
2014. november 17., hétfő, 18:09
Ezren gyűltek össze Pécsett

Mintegy ezren gyűltek össze a pécsi Széchenyi téren, a tér alsó fele megtelt. A tömegben pártok jelképei nem láthatók, a rendőrségi készültség diszkrét. Az első szónok Heindl Péter. Beszédében azt mondta, a kormány azért korlátozza a polgárok információhoz való jogát, hogy leplezze a saját disznóságait.

A továbbiakban Nagy Bandó András is felszólal Pécsett.
2014. november 17., hétfő, 18:07
"Mondj nemet a korrupcióra, Debrecen!"

Debrecenben egyszerre két tüntetést is tartanak, a Devizás Hajdúk Menete a Kossuth térről vonul a nem túl messze lévő Bem térre. Ezzel kapcsolatban annyi világos csak, hogy csak és kizárólag a piaci árfolyamon történő forintosítás ellen tüntetnek.

A másik, országos trendbe talán jobban beleillő tiltakozást az Y-Gen, az Együtt ifjúsági tagozatának helyi szervezete szervezte Mondj nemet a korrupcióra, Debrecen! címszó alatt. Ők kifejezetten a NAV korrupciós ügyei ellen tiltakoznak, és a régi városháza elé vonulnak.
2014. november 17., hétfő, 18:05
Árpád-sávos zászlókkal hergelik a hátul állókat

Kossuth téri tudósítók szerint a tüntetés több pontján egymástól függetlenül azt skandálják, hogy "rendszerváltást!", a hátul állókat pedig Árpád-sávos zászlókkal hergelik.
2014. november 17., hétfő, 18:01
Esztergomban most kezdődnek a beszédek

Esztergomban a Fidesz-iroda előtt gyülekeznek az emberek, egyelőre ötvenen-hatvanan. 10-12 rendőr vigyázza a rendet tudósítónk szerint. Este 6 órakor pontban kezdődtek a beszédek.
2014. november 17., hétfő, 17:58
Fodor Gábor is felbukkant a tömegben

A Liberálisok elnöke is megjelent.
2014. november 17., hétfő, 17:57
Fotó: Hangulat a Kossuth téren

Fotó: Facebook / Bogád Zoltán
A kép készítője szerint egyébként nem forradalom, inkább piknikhangulat van a Kossuth téren, perecárusokkal, cigányzenészekkel.
2014. november 17., hétfő, 17:56
Zúg az "Orbán, takarodj!"

Már zúg az "Orbán, takarodj!", a környező utcákból azonban tovább áramlik a térre a tömeg."
Törölt felhasználó 2014. 11. 17. 17:14
Előzmény: #46045  loliense
#46046
Próbáltad már törölni a sütiket?
loliense 2014. 11. 17. 16:15
#46045
Valaki megtudná mondani miért nem lehet 3 napja a firefox-szal a pf-t megnyitni?

pampa 2014. 11. 17. 15:53
Előzmény: #46042  Sigorszky
#46044
"Ma fellázad az ország!
Több mint 25 városban, itthon és külfölön egyaránt folytatódik a netadó ellen megkezdett tüntetéssorozat! Gyeretek mindannyian, és együtt el fogjuk zavarni az összes korrupt NAV strómant, majd az Orbán-maffia eltakarításával folytatjuk!"

Kaparják a JOBBIK-nak a gesztenyét...

Ennek akkor lenne értelme, ha már létezne egy hiteles alternatíva a kormány helyett.

Jelenleg csak a JOBBIK annyira szervezett, hogy eséllyel indulhatna egy előrehozott választáson.

szvsz
Sigorszky 2014. 11. 17. 09:17
Előzmény: #46042  Sigorszky
#46043
Demokráciában keleti szomszédunk is kilométerekkel előttünk jár. Gratulálok!

"Az 55 éves Klaus Johannis fizikatanár és 2000 óta vezeti polgármesterként Nagyszeben városát. A kampány során határozottan kijelentette az FT szerint: Nyugatra tartunk, ami most Magyarországon történik, az nem a jó irányba haladó demokráciára utal."
Sigorszky 2014. 11. 17. 08:39
Előzmény: #46041  pampa
#46042
1. Felhívnám a figyelmedet, hogy ez civil szerveződés. A szocik is, a dk is úgy hallgatnak, mint szar a gazban.

2. Benne van a szövegben, hogy miről szól a tiltakozás. Mit nem akar a tiltakozók tömege és mi az, amire igent mond, Orbánnal vitatkozva. Szeretné elérni ez a tiltakozási hullám azt, hogy Orbánnak megjöjjön végre az esze. Nos, ez az a pont, amire én azt mondom, sansztalan. Úgyhogy szerveződni kell, de nem jobbik meg egyéb féreg társaságok uszályában, hanem értelmes módon, tiszta erőket állítva.
pampa 2014. 11. 17. 08:07
#46041
Követelik a kormány lemondását? Rendben, elérik új választás lesz és akkor miben reménykednek? Győz a DK-EGYÜTT-PM-MSZP-STB... koalíció? Amennyiben győznek hogyan fognak kormányozni? Még ellenzékben sem tudnak együtt "tüntetni".
Jöjjön a JOBBIK ?
pl. a Vona kormány jobb lenne?

Ne feledjük Ózd esetét!

Veszélyes dolog "benzint" locsolni a nép közé, tudni kell bánni a "poroltóval" is.
Valakik lángra lobbantották a világ több térségét is és azóta sem bírnak a tűzzel.

szvsz

"A Közfelháborodás Napján az internetadó, az állami korrupció, az adó- és külpolitika ellen vonulnak utcára a határon túl is. A Nem némulunk el csoport Facebook-oldalán a szervezők az internetadó visszavonását csak kommunikációs trükknek nevezik (eredetileg a sarc ellen tüntettek volna november 17-én, de azt közben – a korábbi tüntetés hatására – visszavonták). A tüntetők bizalmatlanságát jelzi, hogy továbbra is nemet mondanak az internetadóra, és utalva a kitiltási botrányra, az állami korrupcióra, illetve a túladóztatásra és az egész jelenlegi külpolitikára! Igent mondanak viszont Európára, a szabadságra, az átláthatóságra és a felelős kormányzásra!

A szervezők kérnek minden csatlakozót, hogy párthoz köthető jelvényt (zászlót, transzparenst, stb.) ne vigyen magával, mert az esemény független és civil szerveződés. A budapesti tüntetést számos más rendezvény is kíséri országszerte, de a vidéki helyszínek mellett bejelentettek tüntetést Bristolban és Berlinben is. Térképen a helyszínek, amelyek listája folyamatosan bővül. Néhány napja már tüntettek hasonló célokért, akkor ultimátumot is kapott a kormány. Akkor Vágó Gábor volt LMP-képviselő arról beszélt, hogy a kormánynak Brüsszeltől kell kérnie a NAV átvilágítását. Ha nem történik semmi, jön a polgári engedetlenség, hiszen amíg nincs vizsgálat a NAV-nál, nincs erkölcsi alap bármely adózó ellen a NAV-vizsgálatra."

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek