Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2012. 04. 11. 21:30
Előzmény: #34835  szivacs
#34840
Gyenge!

Egy dínóhódító képes értelmesen is válaszolni!
Hidd el, meg tudod csinálni!
A válasz - menni fog!
Rajta!
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 21:14
Előzmény: #34820  Törölt felhasználó
#34839
kedves puritan,

tudom hosszú az előzményt végigolvasni, de ezt nem egy LIBSI írta... tudod, nem "libsi bolond beszéd"...

én sem vagyok libsi, bár elélvezel, mikor ezt begépeled, de csillogó szemekkel tekintesz a Hajrá Magyarország szlogent mormolva a szobád falára kiragasztott Viki fotóra...

szép álmokat!
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 21:11
Előzmény: #34828  Törölt felhasználó
#34838
te azt hiszed, azzal, hogy egy kiválasztott MAGYAR-nak mondott kör gyarapodik, azzal te is gyarapodsz??? azzal jól kiszúrtunk a csúnya liberális zsidó külföldieknek? (értsd: libsi)

ne legyél már ennyire korlátolt...!!!!!

sajnos bejött a "Hajrá Magyarország!" szlogen, és elvakít sok embert... ezzel a szlogennel eladnak neked és a hozzád hasonlóknak sok hazugságot...
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 21:08
Előzmény: #34823  Törölt felhasználó
#34837
nemcsak demagóg, hanem primitív is vagy... a franciák beruháztak, hoztak know-how-t... annyira működtették hatékonyan a rendszert, amennyire a szabályok hagyták...

amíg az üdülési csekket 6%+Áfáért lehetett elfogadni, addig az ő utalványaikat 1-2% plusz áfáért.

ettől függetlenül én sem értettem, hogy ehhez miért kell francia cég.
de hogy felcsútra nem kell kacsalábon forgó stadion az tuti!!! csak olyan az olyan műmájér egyszerűeket vakítják vele (és tömik a haverok zsebét) mint pl te.
S52Raptor 2012. 04. 11. 19:30
Előzmény: #34835  szivacs
#34836
Nekem elég az is, hogy a leírtakkal hallgatólagosan egyetértettél.
Így sikerült besorolnod magad.
szivacs
szivacs 2012. 04. 11. 18:40
Előzmény: #34834  S52Raptor
#34835
Nem sajnálva energiáidat leírtad, hogy szerinted mi az "igazmagyar" logika.
Akkor most írd le azt is, hogy ezzel szemben mi volna szerinted a nem "igazmagyar" logika?
S52Raptor 2012. 04. 11. 18:22
Előzmény: #34823  Törölt felhasználó
#34834
Az "igazmagyar" logika a következő:
1. Külföldi ne jöjjön ide beruházni.
2. Ha mégis idejön, a profitot hagyja itt. (legjobb, ha szétosztja a szegények között - ja, de cigánynak ne adjon.)
3. Ha ki akarja vinni, száradjon le a ...
4. Ami magyar, maradjon Mo-on.
5. Megtollasodott magyar kétféle van:
a) Aki komcsi vagy libsi volt, jókor és jó helyen és sikerült összelopnia magát (Gyurcsány, Oszkó, Bajnai, Kóka, Várszegi [ő még ráadásul zsidó is] stb. sorolnám napestig)
b) Aki komcsi volt, de megjavult és ott ül Vezérünk mögött a pulpituson vagy őt hallgatva az első sorokban és Békemenetet finanszíroz és őt "szeressük", bárhonnan is van a pénze (Demján, Csányi, Széles Simicska stb. sorolhatnám napestig)

Egyébként meg a legjobb, legigazibb magyar az szegény, de méltósággal szegény, elmegy szavazni mikor kő, arra szavaz, akire kő, utálja a cigókat és gyűlöli a libsiket, a bibsiket, a melegeket és minden gazdagot, de legjobban azokat akik az 1/a csoportba tartoznak. Időnként felvonul, (ha telik rá, mentében), és boldogan tapsol, ha a Vezér azt mondja: Hajrá Mo, hajrá magyarok.
szivacs
szivacs 2012. 04. 11. 16:40
Előzmény: #34832  Kolyok
#34833
A legfontosabb alaptétel szerintem az, hogy az itt megtermelt érték minél kevésbé hagyja el a magyar gazdaságot (főleg ne véglegesen) és minél nagyobb mértékben forogjon, hasznosuljon a magyar gazdaság javára.
Aki ennek megfelel, tőlem lehet akár szőke néger is.
A "magyarok" felemlítése etéren annak a beigazolódott várakozásnak tudható be, hogy általában az efféle patrióta magatartás az adott ország iránt érzelmileg is elkötelezett állampolgárai részéről várható el és szokott érvényre jutni.
Ami persze nem azt jelenti, hogy kivétel nélkül minden magyar állampolgár ezt teszi és azt sem, hogy nem magyar állampolgárok ne tehetnének így.
Remélem így (nem) értjük (félre) egymást!
Kolyok
Kolyok 2012. 04. 11. 16:24
Előzmény: #34830  szivacs
#34832
Nem akartam én kötekedni csak nem úgy értettem amit írtál mint ahogy te gondoltad ezek szerint...
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 16:18
Előzmény: #34827  Kolyok
#34831
"Többek között tudod, mi a különbség a magyarok és a magyar állampolgárok között? "
Demlyán?= Demján- Ő állampolgár...

szivacs
szivacs 2012. 04. 11. 16:18
Előzmény: #34827  Kolyok
#34830
Ha nem akarnál mindenáron kötekedni, akkor te is pontosan úgy értenéd, ahogy én is gondoltam.
Próbáld meg, menni fog, hisz' értelmes ember vagy!
Kolyok
Kolyok 2012. 04. 11. 16:17
Előzmény: #34828  Törölt felhasználó
#34829
Pont itt a lényeg "te gyarapodj magyarországon", de ezek az úgynevezett "magyarjaid" itt gyarapodnak csak éppen a pénzüket ugyanúgy viszik ki mint bármelyik külföldi...
Szóval semmi különbség köztük...
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 16:12
Előzmény: #34825  Kolyok
#34828
Többek között tudod, mi a különbség a magyarok és a magyar állampolgárok között?

Ha Te magyar vagy "kolyok"(bár nem ismerlek) akkor inkább Te gyarapodj MO-gon, mint egy külföldi!!!!

Mit gondolsz miért ürülök a Te kvázi gyarapodásodnak, mint mondjuk egy francia itteni gyarapodásának?

Ezen próbálj elgondolkozni!!!!

Ha nem értesz velem egyet, akkor talán egy olyan országot kellene választanod hazádnak, mely iránt hasonló érzéseket táplálsz, mint például én Magyarország iránt!
Kolyok
Kolyok 2012. 04. 11. 16:12
Előzmény: #34826  szivacs
#34827
Na szivacs téged boldogsággal tölt el ha Demlyán úr meg Simicska úr meg sorolhatnám megveszi hetvenkettedik új ingatlanját Miamiba, Zürichbe stb...???
Az olyan jó hazafias érzéssel tölt el?
Jól megdolgoztak érte igaz, örüljünk neki együtt?
Számomra pont annyira dühítő mint amikor Jürgen vagy Gerard vagy bármilyen nemzetű kurafi lopja ki innen a pénzt...
szivacs
szivacs 2012. 04. 11. 16:00
Előzmény: #34825  Kolyok
#34826
"Igen nekem például az ugyanúgy fáj ha néhány magyar gyarapszik... pont annyira fáj mint amikor néhány francia gyarapszik... "
Nem csak te (nem) gondolkodsz így erről.
Ezért (is) tart itt Magyarország. :-(
Kolyok
Kolyok 2012. 04. 11. 15:55
Előzmény: #34822  Törölt felhasználó
#34825
Igen nekem például az ugyanúgy fáj ha néhány magyar gyarapszik... pont annyira fáj mint amikor néhány francia gyarapszik...

Nekem semmivel sem jobb érzés, ha a CBA-s bagázs keresi szénné magát és viszi ki svájcba, ciprusra a pénzét mint ha egy Tesco vagy Cora vagy tudom is én kicsoda lapátolja ki a pénzt az országból...

Neked jobb érzés?
Ja hogy most legalább épül egy stadion belőle Felcsuton... de jó nagyobb örömöd ne legyen soha!
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 15:42
Előzmény: #34821  S52Raptor
#34824
Azért az tényleg több, mint durva, hogy Felcsúton stadion épül.

Erre tökéletesen illik az, hogy már a látszatra sem adnak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 15:21
Előzmény: #34822  Törölt felhasználó
#34823
2003-óta vannak itt a franciák.

Hány stadion is épülhetett volna a kivitt pénzből?

Hogy demagóg legyek:
Hány éhező gyermeknek tudtunk volna belőle napi 3 alkalommal kaját adni?

Elég!
Törölt felhasználó 2012. 04. 11. 15:10
Előzmény: #34821  S52Raptor
#34822
Milyen érdekes ember vagy!

AZt sajnálod, hogy MO-gon megfelelő stadion épül, magyar kivitelezésben, de arról nem szóltok pl.

"Az Étkezési Utalvány Forgalmazói Egyesülés tagjai az egyaránt francia Edenred, a Le Cheque Déjeuner és a Sodexo vállalatok szakértők szerint kb. 300 milliárdos forgalmat realizáltak Magyarországon, amely mintegy 30 milliárdos hasznot hozott nekik évente."

Milyen érdekes, nektek csak az fáj, ha a magyarok gyarapodnak!

2002-tól 2010-ig miért nem emelted, emeltétek fel a szavaitokat a milliárdok átjátszásakor, kvázi ellopásakor?

Remélem, egyre kevesebben lesztek.
S52Raptor 2012. 04. 11. 14:26
#34821
Szegény az ország, de jól élünk...

"Egy-két napon belül elkezdődik a kerítések bontásával az új felcsúti stadion építése, erről a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémiát működtető alapítvány elnöke, Mészáros Lőrinc tájékoztatta a Fejér Megyei Hírlapot.

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) illetékesei véleményezték a stadion tervrajzait, a jelenlegi legmagasabb, vagyis 4-es kategóriába sorolták be a létesítményt, amely magába foglalja az összes öltözőt, az orvosi, egészségügyi szobákat, szertárakat.

Ahogy az akadémia épületeit, úgy az új stadion vázlatát is az ősszel elhunyt Makovecz Imre készítette még el, tanítványai fejezték be a munkát, amely magán viseli az építész stílusjegyeit, írja a lap.

A stadion befogadóképessége 3500 fő, négy oldalról fedett, az átadás várható dátuma 2014. Felcsút lakossága nem éri el a 2000 főt.

A tervek szerint új stadion épül az FTC-nek, a Debrecennek, és a válogatottnak a Puskás mellett építenek egyet."
Index

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek