Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 04. 02. 00:13
Előzmény: #34753  Törölt felhasználó
#34780
Még egy gerinctelen Orbán-védő? Itt a neten megértem, mert névtelenül lehet az álnevedet tönkretenni, de hogy az életben miért adják a nevüket egyesek, szakmailag teljeswen lenullázva magukat, azt nem értem...

Apukám, ne reklámozd névvel, amiket ide írsz, mert a doktoridat és magadat is lejáratod.

Vagy nincs doktorid, vagy nem érdemled meg.

Konkrétan:
a németre sehol nem hivatkozik Schmitt.
Színtiszta, tankönyvi plágium.

A Georgiev forrásokra helytelenül hivatkozik. Olyan mű, amit ő forrásként megad, nem létezik. Más címmel, és más kiadással létezik olyan mű. Ha valaki (pl. opponens) az irodalomjegyzék alapján meg akarta volna találni, nem tudja.

A jelentésben szereplő 'szokatlanul nagy terjedelmű' másolás azt jelenti, hogy ilyen nincs. Ennyit nem lehet másolni és önálló munkaként beadni, még akkor sem, ha szabályosan hivatkozna.

Ez egy nulla doktori, tiszta plágiummal, és nagyobb részt részleges plágiummal, ami még fordításnak elmenne, ha úgy jelölné, de nem úgy jelöli. Plágium.

Ezek után, folyamatosan hazudott, jó a Georgievvel együtt dolgoztam, de a többit én írtam.
Nem, a némettől, meg mint kiderült további két szerzőtől plagizálta MINDENFÉLE forásmegjelölés nélkül. Sehol nincs rájuk semmilyen hivatkozás.

Ennek fényében amit itt összehordtál ma, az vállalhatatlan egy doktortól.

Nálam leadhatod a doktoridat.

Az, hogy Marika néni nem érti az egészet megértem. De, hogy egy (állítólagos) doktor erre a cirkuszi színvonalú, a tudományos munkákat lenullázó BOTRÁNYRA ilyen véleményt fogalmazzon meg - botrány.
Ne legyen kétséged, a tudományos életben lenullázza magát minden dr., aki hasonló véleményen van. Az első bizottságot pl. sehol, senki a tudományos életben nem fogja már komolyan venni.

(A TF nem is komoly tudományos műhely - szemben a SOTÉ-val, aki hasonlót nem enged meg magának)

Üdvözlettel,

Dr. Tozsdenyul PhD
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 23:56
Előzmény: #34776  Törölt felhasználó
#34779
A 2.-at Orbán szintén 2006 őszén.
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 23:55
Előzmény: #34775  Törölt felhasználó
#34778
Az 1.-et Schmitt 2006-ban.
enigma 2012. 04. 01. 23:12
Előzmény: #34776  Törölt felhasználó
#34777
Na ki lehetett? Áruld már el a "titkot". :)

Mínusz jöhet nekem is. Nagyon hasznos, értelmes dolog.
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 23:02
#34776
Ki mondta?

"Ne kapjanak EU-s támogatást a kommunizmus diktatórikus és antidemokratikus hagyományait, módszereit folytató államok"
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 22:53
#34775
Ki mondta ezt?

"...a csalók ellen zéró-toleranciát hirdettek... Nem ártana ezt a kifejezést megtanulni. Semmi engedmény a hazugság és a csalás számára. Azonnali, szigorú büntetést kell kilátásba helyezni, és azt maradéktalanul megvalósítani, hogy az kellőképpen elrettentsen"
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 21:37
Előzmény: #34772  enigma
#34774
Az utolsóra már nem is tudott mit reagálni (mondjuk nem lep meg, ahogy az se, hogy Joker se reagál).
enigma 2012. 04. 01. 21:30
Előzmény: #34772  enigma
#34773
Amúgy az egyik esti műsorban sms-es szavazás (természetesen nem reprezentatív) volt arról, hogy le kellene-e mondania. 80% lett az igenek aránya, a szokásosnál is jóval nagyobb részvétel mellett.
Nesze neked 2/3-os többség.
enigma 2012. 04. 01. 21:21
Előzmény: #34771  Törölt felhasználó
#34772
Ne gyagyázzad le már, még ha ezek után kedvesen is hangzik. :)
Abban egyetértés van, hogy le kell mondania. Még puritán is elismeri, ami azért nem semmi.
A lényeg, hogy hazudott, erre nincs mentség.
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 20:34
Előzmény: #34766  pampa
#34771
Te tényleg gyagya vagy:

"Még egy sem állt a kamera elé, hogy mi is hibáztunk annak idején. "

Schmitt megtette? Mert ő az elsődlegesen hibás. Tőle miért nem várod el ugyanezt?

"Egyáltalán lehet tudni kik voltak?"

Na, most árultad el, hogy:
- Nincs semmilyen diplomád. Mert fingod nincs hogy egy diploma, ill. disszertáció esetében ez ugyanúgy dokumentált, mint maga az anyag.
- Nem ismered az ügy részleteit, ugyanis az egyik bíráló meg is szólalt az ügyben valahol. Másrészt azóta azt is kiderítették, hogy Schmittnek ki volt az eredeti témavezetője, akitől lelépett, mert sokat követelt...
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 20:30
Előzmény: #34767  pampa
#34770
Pampa, bazd+, ezt már el se hiszen. Ennyire nem lehet valaki buta.

"Az alaki hiba nem a forrásban volt hanem a beadott dolgozatban. Mégpedig " szarvas" hiba. Mert a mostani visszavonás egyik indoka volt....
Azt nem vették észre a bírálók."

Megismétlem:
1. HONNAN A FRANCBÓL KELLETT VOLNA ÉSZREVENNIÜK, HOGY NINCS IDÉZŐJEL HA NEM TUDTÁK HOGY AZ IDÉZET?
2. Leírtam, hogy miért nem is keresték az azonosságot (ráadásul rakás külföldi forrás volt).
3. Ez, ha a bírálók rosszul végezték is a munkájukat, SEMMIBEN NEM MENTI FEL SCHMITT CSALÁSÁT!
bigyula 2012. 04. 01. 20:19
Előzmény: #34767  pampa
#34769
1. valamennyi bíróló smittpali alatti pozícióban volt (a megjelent hírek szerint)
2. mindössze két idézőjelet felejtett el kitenni: egyet a legelső szó leírása előtt, egyet meg a legvégén.
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 19:45
Előzmény: #34762  pampa
#34768
Nem jó a logika!

Van egy szöveg idézetek nélkül.
Mit gondolhat az olvasó, a bíráló?

Hogy ez a dolgozat benyújtó szellemi műve.

Valahogy különbséget kell tenni a dolgozatot író szövege és az idézett szöveg között. Nem?

Vagy ez egy találós kérdés a doktorit író részéről?

Ha csak a dolgozat végén annyit közöl az elnök úr, hogy X, Y munkáját felhasználta a dolgozatában, akkor hogyan tudja meg a bíráló, hogy a dolgozat melyik része az elnök úré, melyik része a bolgár úré és melyik része a német úré?

Nem azért tette ezt a dolgozat író mert nem volt semmi szellemi terméke?

Te nem így érzed?
pampa 2012. 04. 01. 19:40
Előzmény: #34765  Törölt felhasználó
#34767
Az alaki hiba nem a forrásban volt hanem a beadott dolgozatban. Mégpedig " szarvas" hiba. Mert a mostani visszavonás egyik indoka volt....
Azt nem vették észre a bírálók. Az pedig nem mentesíti őket, hogy a MOB elnöke volt akit vizsgáztattak.
pampa 2012. 04. 01. 19:36
Előzmény: #34764  Törölt felhasználó
#34766
Nem.
Ellenben rávilágít némi felelősségre a bírálók irányába.
Még egy sem állt a kamera elé, hogy mi is hibáztunk annak idején.
Egyáltalán lehet tudni kik voltak?

Most az ismételt vizsgálatnál 1200 oldalon elemezték a dolgozatot....
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 19:32
Előzmény: #34762  pampa
#34765
"Érdekes, most észre vették az alaki hibákat.
Akkor miért nem?"

Már sokszor leírtam:
1. Akkor nyilván meg sem nézték a forrásokat (NOB tag, MOB elnök volt Schmitt, 50 éves, így nem feltételezték, hogy csal).
2. Akkor ellenőrizni sem volt olyan könnyű. Ma van erre program, meg internet. Meg hát ugye itt külföldi forrásokról van szó, nem hazaiakról.
3. De mindez SEMENNYIRE nem menti fel Schmittet, tehát hiába erőlködsz, az alapügy megítélésén semmit nem változtat.
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 19:26
Előzmény: #34762  pampa
#34764
Pampa, te sose láttál egyetemet belülről. Írsz egy diplomamunkát, megjelölsz benne 50 forrást. A te munkád mondjuk 100 oldalas, a megjelölt források összesen 15000 oldal. Szerinted, ki az aki megnézi mind a 15000 oldalt, hogy abból mennyi szerepel a te 100-adban? Ma már erre van program, meg ott az internet. '92-ben egyik sem volt. Ráadásul a doktori disszertáció már nem diákmunka kategória, ott a jóhiszemű bírálat sokkal érthetőbb, pláne egy 50 éves NOB tag, MOB elnök esetében. Így nyilván meg se nézték az eredeti műveket. de mégegyszer: mindez semennyiben nem menti fel Schmitt csalását.
Oszo 2012. 04. 01. 19:22
Előzmény: #34753  Törölt felhasználó
#34763

"-A másolás amennyiben szabályszerűen meghivatkozzák nem csalárd magatartás, erkölcsileg nem kifogásolható, szankcionálható."
Mester! Leírnád, hogy szerinted hogy kell a másolást szabályszerűen meghivatkozni a másolt rész elejének és végének megjelölése (pl.:idézőjel) nélkül?
pampa 2012. 04. 01. 18:39
Előzmény: #34761  Törölt felhasználó
#34762
penznyelo

Tényleg ennyire nem értesz meg leírt szöveget?

Készítek egy dolgozatot, a végén feltüntetem, hogy mely műből,művekből emeltem be részeket.
Eddig érted?

Aki elolvassa nem keresi benne az "idézetet"?
Esetleg el sem olvasták?

Ezek tények, csak te nem akarod figyelembe venni, mert nem illik abba a képbe amit kialakítottál.Érdekes, most észre vették az alaki hibákat.
Akkor miért nem?
Törölt felhasználó 2012. 04. 01. 18:31
Előzmény: #34760  pampa
#34761
Pampa, te gyagyás:) Idézőjel hiányát mégis hogyan tudod észrevenni, ha nem tudod - mert nem mondták, lábjegyzet nem utalt rá -, hogy van a szövegben idézet?

Te írsz egy oldalnyit ide, nekem abból honnan kéne tudnom, hogy melyik mondatod idézet, melyik nem?

Néha tényleg azt gondolom, hogy színészkedsz. Mert ezt csaknem nyomja valaki komolyan. Nyugtass meg, hogy így van.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek