Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 09:57

Megszületett a döntés a nagy kvótaperben  

Ugrás a cikkhez
A papírforma érvényesült az Európai Bíróság ma kihirdetett ítéletében, amelynek lényege, hogy elutasította a testület Magyarország és Szlovákia felperesi keresetét, amely kifogásolta a 2015. szeptemberi ideiglenes
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2017. 09. 06. 18:31
Előzmény: #249  upgrayeddAKS
#280
az orvosok kiragadása szerinted mennyit számít egy statisztikai mintában ? , egyébként a "több tizezer" nekem soknak tűnik , szvsz nincs annyi , de ez részlet kérdés ! , nézzük a másik végletet , gyere kimegyünk a keletibe a feketevalutázó arabokhoz és megkérdezzük őket mi a véleményük arról h allah nem a leghatalmasabb , és a nemek egyenjogúsága nagyon is fontos a mai európai országokban ! , aztán ha ezt túléljük akkor folytatjuk a török kebabosoknál ! .... na ? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:28
Előzmény: #266  upgrayeddAKS
#279
jav.: okoskodni :)
gambadoro 2017. 09. 06. 18:27
Előzmény: #275  upgrayeddAKS
#278
az nem kérdés, hogy elindulnak viszont nem érnek ide ez volt a hattyúdal lehet mire mutogatni másrészt az automatizálás, robotizáció miatt ember sem kell majd ennyi most olvastam, hogy egy új pólóvarró robot az usa-ba telepítve fele árban varr mint a bangladesi szerencsétlen gyerekek ennek az a következménye, h elindulnak mert nem lesz munkájuk de itt sincs rájuk szükség viszont lesz precedens, h miért nem kell senkit sem befogadni hadihajók lesznek a földközi tengeren erdogan fal a szárazföldön ennyi nem kell itt szájat tépni
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:27
Előzmény: #275  upgrayeddAKS
#277
jav.: Thilo Sarrazin
Vazsmegyei 2017. 09. 06. 18:25
Előzmény: #266  upgrayeddAKS
#276
Én hallottam tőled is az Orbánnal kapcsolatosan! Remélem nem teljesedik be!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:22
Előzmény: #272  gambadoro
#275
Azt én sem tudom kizárni, hogy 1-2 évtized múlva nem fog megindulni valami komoly(abb) menekültáradat. Aki ettől a pár 100e főtől is bepánikolt, azok pláne fognak a nagyobb tömegtől, ha lesz olyan. Különben én a pánikolókat próbálom "lehűteni", hogy higgadjanak le és gondolkodjanak. Azt nem mondanám, hogy sikerül(t)... :) De mindentől függetlenül is: Thilo Sarazzin nem volt sem akkora kretén, mint Schulz, sem akkora, mint orbánc. Az integráció problémája így is, úgy is létező...
Seismic
Seismic 2017. 09. 06. 18:22
#274
a migráns és a menekült nem ugyanaz..még ha a media össze is mosta őket
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:18
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#273
Gondolkodni, és utána cselekedni, ez a teendő :) Remélem, érthető volt :) (Konkrétabban azt mondanám: elüldözni a politikai "elitet" a halál szerszámára (börtön, melegebb éghajlat stb.) és értelmes emberekre + szakértőkre bízni a problémák megoldását, nem "marketingesekre". De ehhez is az első lépés a gondolkodás a pánik(keltés) helyett... )
gambadoro 2017. 09. 06. 18:15
Előzmény: #269  upgrayeddAKS
#272
semmilyen hullám nem ér ide és nem lesz vége európának ezt te is tudod mindenki tudja ellenben a nyugat-ázsiai banánköztársaságnak már nem ilyen fényes a jövője
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 18:13
Előzmény: #269  upgrayeddAKS
#271
Mi hát a teendő?... (csak röviden és érthetően, ha kérhetek ilyet) )
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:11
Előzmény: #269  upgrayeddAKS
#270
Előző hsz.-om egyik olvasata: ha a "migránssimogatók" sorosbérencek, akkor a velük acsarkodók, a manipulációnak bedőlők meg "trumpbérencek" vagy "orbáncbérencek". Ez a szekértáborosdi szerintem sehova nem vezet. Sapere aude, skacok! :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 18:09
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Van még néhány évtized, mire "ideér" az a hullám, amit a pánikkeltők vizionálnak. Nem kell kapkodni, de ha az egymás közti acsarkodásra ba..uk el az időt, akkor valóban bekövetkezik (így vagy úgy) Európa "halála".
Törölt felhasználó 2017. 09. 06. 18:03
Előzmény: #254  MetalHeart
#268
Macron is, Merkel is, Juncker is lesz@rná... nincs gyerekük (nem is lesz) link feladatspecifikusan lettek összeválogatva. :(
MetalHeart
MetalHeart 2017. 09. 06. 17:17
Előzmény: #264  Phylaxa
#267
így van... az égvilágon senki sem menti meg őket, ha megint merénylet lesz (nyilván nem is lehet megakadályozni a 90%-át)... több tucat hulla, utólagos óriási rendőri katonai/kommandós készültség, politika részéről "mélységes megdöbbenés", némi beszéd vmi nyilvános megemlékezésen, érzékenyebb járókelők virágcsokrot visznek, gyertyát gyújtanak, a fiatalok selfit csinálnak a helyszínen (hogy ő ott van, volt) és kész, túllépnek rajta... áldozatok hozzátartozói meg néznek utána, mint a birka... ennyi ?? ennyi volt az egész ? "nem történik " semmi ?.... igen , ennyi nem történik semmi... rosszkor volt rossz helyen az elhunyt áldozat.... sajnáljuk, minden jót... A zsaruk ? Inkább elnézik a szabálysértést, csak nehogy "balhé" legyen belőle, mert akkor ő a kibaszott rasszista, migránsgyűlölő, stb... Tehát 1000 migránsból 100 migri beválik, 1 terrorista lesz, a többi meg bűnözésből élő... 100 migráns sikeres integrálásának költsége az amit a tömeg az utcán lát és tapasztal... a pénzügyi költségét inkább ne taglaljuk...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 17:16
Előzmény: #264  Phylaxa
#266
Mondtam már sokszor: ez egy "főpróba" :) Azt a tanulságot kellene levonniuk önmaguk számára az embereknek, hogy gondolkodni kell, nem pánikolni,. Van még néhány évtized, mire "ideér" az a hullám, amit a pánikkeltők vizionálnak. Nem kell kapkodni, de ha az egymás közti acsarkodásra ba..uk el az időt, akkor valóban bekövetkezik (így vagy úgy) Európa "halála". Na, akkor lehet majd koskodni, hogy "én bezzeg már akkor megmondtam". Önbeteljesítő jóslatról tetszettek már hallani? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 09. 06. 17:11
Előzmény: #262  exmnbs1
#265
Nem, de jól esik, hogy így gondolod :) Érdekel a paksi téma, és utánanéztem ennek-annak. Laikus érdeklődő vagyok, akinek a tudása az atomfizikában (is) töredéke csupán a "szakikénak" :) (Persze sokszorosa egyben a sok "sötétzöldének", de őket a lelkesedésükért azért általában tisztelem. :) Pláne, ha képesek a józan észre is hallgatni...)
Phylaxa 2017. 09. 06. 17:04
Előzmény: #254  MetalHeart
#264
A leginkább egyébként ezen csodálkozom. Tehát, hogy nem csinálnak semmit. Tényleg nem érdekli őket. Ne történjen meg valóban, de nagyon sok ember azt hiszi, hogy ha valami nagy baj lenne, akkor megvédenék őket. De egyszerűen nem érdekli az egész a jelenlegi döntéshozókat. A rendőrségek küszködnek ( mi mást tehetnének, ez már nem az ő méretük és nem az ő törvényeik szerint élő tömegekkel kell küzdeniük), más nem történik. Hihetelen.
szivacs
szivacs 2017. 09. 06. 17:04
Előzmény: #262  exmnbs1
#263
Merkel az volt - meg FDJ agitproptitkár. link
exmnbs1 2017. 09. 06. 17:00
Előzmény: #256  upgrayeddAKS
#262
Atomfizikus vagy rosszul tudom.?))))))
signal2
signal2 2017. 09. 06. 17:00
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#261
"diktátumot" - a fantáziádban.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek