Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 07. 09:46

mary_m topik  

Hogy a rába topik tényleg rába topik legyen, nyitottam egy külön topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 20:11
Előzmény: #679  Törölt felhasználó
#680
Mégegyszer bocsesz, igazándiból csak az irigység beszélt belőlem :-) ( a jó pozi miatt)
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 19:40
Előzmény: #678  Törölt felhasználó
#679
akkor ez is megoldódott :-)) Most néztem meg, tényleg 14-én lett véve. De a legdrágább darabjaim 818ról vannak 15-én vettem...., igaz abból van a legkevesebb :-))
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 18:24
Előzmény: #677  Törölt felhasználó
#678
ok, visszaszívtam, bocs
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 18:24
Előzmény: #675  Törölt felhasználó
#677
mielőtt "fogást" keresel valakin, légyszíves nézz utána a dolgoknak pontosan, mert ez így rosszindulatnak tűnik....
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 18:21
Előzmény: #675  Törölt felhasználó
#676
Elnézést kérek ,én voltam figyelmetlen! Így már világos :-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 18:19
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#675
02.14-én min.730, max.785 - +15%, 1,3 mrd forg.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 18:09
#674
Jelzem, hogy februar 14-en reggel 9:42-kor 763-on tudtam venni. Es a nyito ha jol remlik joval ezalatt volt... talan 730 korul.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 17:35
Előzmény: #672  Törölt felhasználó
#673
Foex=Fotex
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 17:35
Előzmény: #669  Törölt felhasználó
#672
Kedves mary_m!

Kérlek ne érts félre de, hogy sikerült az a 760-as Foex vétel? Lehet, hogy én néztem el valamit de 16-án 765 volt az alja. Azelőtt ugye felsőlimit, azután meg nem volt annyi. Világosíts fel kérlek ha tévedek.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 16:53
Előzmény: #670  Törölt felhasználó
#671
Ez borzalmas.
Befejeztem. :))
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 16:52
Előzmény: #669  Törölt felhasználó
#670
figyejjjjéé foti miii? :))))))

pénzed vóóóóna nem kőttttené meséket mesemondó jjjjááány :)))

andersennnnééé :))))

Na milyen voltam? Vagy még gyakorolonom kell? :(((
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:47
Előzmény: #668  Törölt felhasználó
#669
nagyon nem, van rá még 2-3 hetem, és különben is, 760on vettem a zömét. :-))
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:37
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
es nem izgulsz?:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:35
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#667
százalékosan: 100%
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:31
Előzmény: #665  Törölt felhasználó
#666
mennyire vagy benne fotiban? szazalekosan?

Fotex tipikusan az a papir nekem, amibe csak szerencsejatek-jelleggel tettem egy keves penzt. Alapvetoen nem bizok benne, es ha elvesztem az osszeget, az sem okozna almatlan ejszakakat.

De persze remenykedek, hatha nincs igazam, es ez a hatalmas ingatlanvagyonnal rendelkezo ceg elkezdi azt hasznositani ugy, hogy ne csak a Varszegi jarjon jol, hanem a kisreszvenyesek is.

Egyebkent erdekes, vajon miert pont most jottek elo ezzel az ingatlansztorival? A vagyon nagysagat eddig is lehetett tudni becsles szintjen, azzal, hogy bekerult a gyorsba, megindult egy orulet. Kicsit manipulativnak erzem az egeszet...
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:15
Előzmény: #664  Törölt felhasználó
#665
jelenleg fotiban hasalok, meglátjuk mi lesz.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 09:01
Előzmény: #663  Törölt felhasználó
#664
Nem szoktam sokat beírogatni, de mindenképpen szeretném megjegyezni, hogy tetszik ez a topik. Az ember jókat szórakozva hasznos dolgokat tanul. Ez nekem különösen jó, mert nincs türelmem végigolvasgatni egy-egy topic napi tartalmát.

Műfaját tekintve a topikot nehéz behatárolni. A legjobb az, hogy a középpontban egy kezdő tőzsdéző Mary áll, aki mint drámai hősnő sodródik a tőzsde világában. Bevallom nagyon érdekes a története. Várom a folytatást!

Csak így tovább!

Bocs az offért!
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 08:10
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#663
DLPH!

nem tudom, itt vagy-e. 11-ig tudok tőzsdézni ma.

Elolvastam amit tegnap este óta írtatok, mindannyian, Te, és a többiek. Úgy látszik a hurrogás nem csak engem zavar.

A hurrogóknak pedig üzenem, hogy ha még mindig nem világos miért van a topikom, olvassa el az elején DLPH hasznos tanításait. Abból tényleg lehet tanulni!
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 06:43
#662
elmondom hát mindenkinek?
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 02:21
Előzmény: #660  Törölt felhasználó
#661
Kedves Shafranek !

Írtam vagy egy hosszú oldalt, de aztán kitöröltem,. Inkább ebbe a topicba írok néhány sort nem mindenkinek, csak neked.

Tökéletesen megtévesztő módon adtad elő a nagy öreget, aki joggal hiányolja ebből a fórumból a szakmaiságot, és erősen megkifogásolja a színvonal rohamos és intenzív zuhanását.

A diszkriminatív, roppant nem intelligens véleményedtől való elhatárolódásomon túl, érdekelt :igaz lehet ez?

Mi lehet az a SZAKMAISÁG, amit ennyire erősen hiányolsz ebből a fórumból?

Nos, a hsz-eidet elolvastam. Mindet.
Ezek alapján ez a szakmaiság NEM LÉTEZIK. NULLA. Egy blöff. Egy ügyes színészi teljesítmény.

Tavaly augusztusban kezdtél ide írogatni és meggyőződésem hogy tőzsdézni is.

Gardéniában de még inkább Humet-ben voltál érdekelt erősen.
"Szakmai" partnereid a Novotrade nevű topicban áradoztak tavaly októberben ennek a papírnak a "szárnyalásáról".
Amikor is nem átallott sok kezdő 1090-en is belevenni ebbe a semmibe. Egymást hülyítették körbe hogy kifosszák a kezdőket.

Magad még Civin úrral való személyes találkozóról is beszéltél, arra is agitáltad környezetedet.
A Humet kapcsán gyakorta említettél "rallyt" és bíztattál fűt-fát-bogarat
ennek a másik semminek a megvételére.

Viszont nem találtam egyetlen hsz-edet sem, amelyik a tőzsdéről, összefüggésekről, tendenciákról, mikro vagy makrogazdasági folyamatok elemzéséről szólt volna.

Akkor hol az a szakmai tartalom, aminek eltűnésétől való aggodalmadban még a protfóliót is felkérnéd a diszkriminációra?

Tudod , én tényleg nem ma kezdtem. A topicolást igen, de ezt a tőzsde nevű őrületet nem. Nem is tegnap.

Ezért aztán pontosan tisztában vagyok azzal, hogy ki vásárol Humetet, és pancsol benne hónapokig.

A Humet vásárlás nem tőzsde, hanem szerencsejáték. Semmi köze a tőzsdéhez, a tőzsdét, a vállalatokat, a gazdaságot érintő tulajdonságokhoz. Azon kívül , hogy itt lehet megvenni vagy eladni.
Lutri. És a kezdő kispénzűek játszótere.

Egyrészt ha 1 fotintot változik , az már 1 % tiszta haszon lehet, ez vonzza a kezdőt.
És olyan jól hangzik :

Na ? Tőzsdézel?
Igen !
És mid van?
Hát 60 000 Humetem.
Ó!

Ahelyett hogy 10 db Richtert mondanánk. Nem igaz?

Egy kezdőt aztán tényleg be lehet vinni az erdőbe egy gyakorlott topicozónak.
És ezt tartom veszélyesnek rájuk nézve.
Pontosabban azt a veszélyt látom, hogy ál-hozzáértők ügyes hsz-eikkel és tanácsaikkal tökéletesen manipulálják környezetüket.

Panaszkodásod így nem reális, olyat hiányolsz, melyet magad sosem tudtál megprodukálni. De hogy is tudnád? Nem régóta műveled, ha egyáltalán még műveled.

Kár volt, elhittem, hogy tényleg volt valami ami elveszett ebben a fórumban, mert a "nagy öregek" már a színvonalatlanság miatt meg sem szólalnak.

Itt és most felhívom minden kezdő tőzsdés figyelmét, hogy ne csak a portfólióját gondolja végig alaposan, de azt is, kire hallgat.

Topik gazda

mary_m
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek