Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 11. 14. 22:46
Előzmény: #318  Shareholder
#320
Ezt én is így látom.Orbánt csak egy hiteles keresztény politikus tudná leváltani Márkí Zay pedig nem az.Úgy tűnik, hogy a hatalom vagy annak a közelsége szinte mindenkit elvakít.Elvileg ugye Gyurcsány is keresztény politikus :)
Escorbia 2021. 11. 14. 22:20
Előzmény: #318  Shareholder
#319
Én is olvasom a Bibliát de azért nem kell balfèknek lenni. 
Shareholder 2021. 11. 14. 21:18
Előzmény: #317  totoro
#318
Szépen lecsapta a labdát és elég ütős volt a reakcója, csupán egy probléma van vele: egy valóban keresztény ember, aki követi is a Biblia tanítását, így nem nyilatkozhat meg mert Krisztus nem erre tanította a követőit, hanem éppen az ellenkezőjére (szeressétek ellenségeiteket; áldjátok és ne átkozzátok, akik üldöznek titeket stb). Sajnos megint oda lyukadunk ki, hogy az emberek szíve alapvetően tele van gyűlölettel, aki pedig politikai karriert akar befutni eleget kell tennie olyan elvárásoknak, amelyek köszönő viszonyban sincsenek a keresztény értékrenddel. Jóllehet a politikusok többsége (pl. Orbán, Semjén, Karácsony, MZP, Trump, Merkel de a legtöbbet ide lehetne sorolni) kereszténynek tartja magát, csak éppen a lényeget, a Biblia tanítását hagyják figyelmen kívül, ez meg nem éppen hiteles.
totoro
totoro 2021. 11. 14. 19:28
#317
Márki-Zay Péter azt mondta az ATV-nek, hogy: „Úgy gondolom, effektív elmebeteg az, aki két héttel előre meg akarja mondani, hogy pontosan melyik napon fog tetőzni az első hullám. Vagy, aki egy 2000 fős faluba egy 4000 fős stadiont épít, amit előtte a Kárpátok másik géniusza, Ceaușescu csinált csak.” A közös ellenzéki miniszterelnök arra reagált, hogy korábban Kövér László házelnök futó nélküli bolondnak nevezte őt. A hódmezővásárhelyi polgármester azt mondta: „Tehát effektíve elmebetegek kormányoznak, amikor elmebetegekről beszél Kövér László, akkor én csak a Fideszre tudok gondolni.”
signal2
signal2 2021. 11. 11. 07:07
Előzmény: #314  euler
#316
Ez a normális. Hogy nem értünk egyet mások összes gondolatával. Az pedig az abnormális, ha valakinek minden mondatával, tettével, parancsával egyetértünk, es vakon követjük.
WLM 2021. 11. 10. 23:32
Előzmény: #314  euler
#315
Nem tudja lenyelni a békát a patkányfejű. Majd megszokja, hogy nem ő Mr. Jobboldal, valószínű, sosem volt és nem is lesz. MZP elszabadult, mindenki mellé állt, még Brüsszelben is imádják. Öröm volt nézni ahogy pezsgett és szónokolt, a delegáció többi tagja meg a száját tátotta, kiakadt állkapoccsal.  Egyszóval aki az ellene irányuló gesztusokból rendszert akar csinálni, az hamar kiesik a játékból. A sötétebbek nehezebben szokják meg, de az idő nagy úr.
euler 2021. 11. 10. 23:15
#314
Jakab mint első fecske, aki nem fogad el vakon mindent MZP-től. Folyt. köv.?
Jakab Péter nem tartja helyesnek, hogy Márki-Zay Péter ostobának nevezte a Fidesz-szavazókat   A Jobbik elnöke azt mondta a Jelennek adott interjújában, hogy a cél nem szentesíti az eszközt.
signal2
signal2 2021. 11. 10. 14:15
Előzmény: #312  Shareholder
#313
"Egyszerűen nem értem mi értelme ennek a hisztinek, amikor Brüsszelt semmi más nem érdekli, minthogy az olcsó, képzetlen, összeszerelő magyar munkaerő éhbérért robotoljon a nyugat-európai multinacionális nagyvállalatoknak, illetve a szakszervezeteknek semmilyen érdekérvényesítő képességük ne legyen."
.
Lehet, hogy ezt csak te hiszed, és mégsem ezt akarja? Err gondoltál már?
Shareholder 2021. 11. 10. 14:11
#312
A most éppen Brüsszelben fasisztázó  MZP egyre nagyobb csalódás számomra. Egyszerűen nem értem mi értelme ennek a hisztinek, amikor Brüsszelt semmi más nem érdekli, minthogy az olcsó, képzetlen, összeszerelő magyar munkaerő éhbérért robotoljon a nyugat-európai multinacionális nagyvállalatoknak, illetve a szakszervezeteknek semmilyen érdekérvényesítő képességük ne legyen. Ha nem így lenne, Orbánnak már régen megszorongatták volna a tökét, ennek ellenére Mészárosból milliárdost csinált Brüsszel közvetítésével. MZP brüsszeli nyivákolása azt vetíti előre, hogy semmilyen fordulatra nem lehet számítani, eddig is ezt csinálta az ellenzéki összefogás. Ennyi erővel nyerhetett volna Dobrev Klára is. Annyira tetszik, hogy amint egy politikus tényezővé válik, egyből rohan Brüsszelbe hisztizni a magyarországi állapotok miatt. Ezt csinálta ellenzékben Orbán is, majd Medgyessy, Gyurcsány most meg Márki-Zay.
https://telex.hu/valasztas-2022/2021/11/10/marki-zay-peter-brusszel-fasiszta-partallamot-epito-korrupt-orban-viktor
Placa
Placa 2021. 11. 02. 19:33
Előzmény: #304  zhagar
#310
szerintem Má' Megin' Igazad Volt! :)
Placa
Placa 2021. 11. 02. 19:32
Előzmény: #306  Peterbond
#309
ha nem is szerelem, de féltékenység mindenképpen
 
no nem a párodra, hanem egész másra, de szerintem ez neked is világos ;)
 
mondjuk amíg az "önképzését" az M1-ről meg az origo-ból oldja meg, addig így marad
badsector1
badsector1 2021. 11. 02. 17:15
Előzmény: #306  Peterbond
#308
Túl sok karaktert nem érdemes pazarolni a troll nickre.
Törölt felhasználó 2021. 11. 02. 17:00
Előzmény: #299  euler
#307
Jaja, tarka, elkxurtam. :)
Peterbond 2021. 11. 02. 16:56
Előzmény: #304  zhagar
#306
Kezdem azt hinni hogy tényleg szerelmes vagy belém :). Amikor nem nekem írsz akkor is mindig előszedsz a hozzászólásaidban. Sajnálom továbbra se tudom viszonozni a vonzódásodat.
longforewer 2021. 11. 02. 16:51
Előzmény: #304  zhagar
#305

Ennyit írni egy komolytalan tényező miatt?!
Ej, mégiscsak be vagytok szarva:D
CSAK FELFELÉ!
zhagar 2021. 11. 02. 16:37
Előzmény: #300  Placa
#304
köszi a választ – látom magadból indulsz ki, hiszen sikerült 4 bekezdésben ecsetelned a semmit :D
így csak 2 apróságra térnék ki, ami egyáltalán említést érdemelhet
szorzási művelet: szerintem érthetően felhívtam rá a figyelmed, hogy a híres szorzási műveleteteket és a korrupciót kiáltó óriásplakátjaitokat nem én, !! - hanem az aktív magyar választók többsége húzta le a Wc-n a 2018-as választáson , ok?! (szegény  Peterbond, pedig mennyit dolgozott azon 7 nyelven beszélő, világhírű matekpéldán...bizony sokat koptatta a klaviatúrát is, ebben igazad van, de, ezek szerint mindhiában koptatta, mert akkorát szívtatok a választáson, mint a torkosborz..)
 „Mzp, mint komoly tényező” - hát papíron valóban az!
a szövegértelmezés látom nehezen megy, de akkor megismétlem: épp egyik kedves szakértőtök, Nagy Attila Tiibor volt kénytelen elismerni a múlt héten, hogy 1. Mzp annyira „komoly tényező”, hogy 3-4 ezren már meg is jelentek az okt. 23-i naggyűlésén és szserinte ez kínosan kevés volt, ok? és azt is ő mondta, nagy csalódást okozott neki a „komoly tényezőtök” a gyűlésen, ahol csak az 1 héttel azelőtti, előválasztási beszédét ismételte meg majdnem szó szerint, ok?
és hogy ki hol tart? a fidesz előrelépett a 11 év alatt hiszen 2010-re kialakított maga mögé egy új többséget, és ezt azóta 2 választáson is meg tudta ismételni, ok?
ti viszont tényleg majdnem ugyanott tartotok ahol 2009-ben amikor keresztapátok, gyurcsány csúfosan megbukott: azóta sikerült maga alá gyűrnie az egykor épp általa szétrobbantott Mszp nevű pártot az összefosás nevű koalíciótokba, ÉS, annyi csak a különbség, hogy immár együtt masíroztok azzal a Jobbikkal, amit 8 éven át köpködve anyáztatok, mocskos aljas fasisztáknak nevezve őket -  ám az utóbbi 2 évben már napi szinten megy köztetek a pettingtől a smároláson át a..khmm, szóval van ott minden –nos ennyit az elveitekről, hiszen abból nektek csak egy van, az, hogy az ellopható pénzért és a hatalomért bármit, bármikor megtennétek a pártjaitok, hiszen csak megélhetési politikusokról van szó......
Mzp pedig jó esély van rá, hogy éppoly rútul végzi majd mint a korábbi kesztyűbábjaitok: 14-ben Bajnai, 18-ban pedig Karácsony elvtárs mint min-elnökjelölt: a kukában!
Peterbond 2021. 11. 02. 15:37
Előzmény: #302  Peterbond
#303
Amúgy a programok:
.
momentum:
https://momentum.hu/a-momentum-programja/
.
DK:
.
https://dkp.hu/uploads/docs/10/13/soma.pdf
.
Jobbik:
https://www.jobbik.hu/programunk
.
Van az MSZP-nek és a párbeszédnek és az LMP-nek is. Ez nem jelenti hogy minden egyessel egyetértek, csak jeleztem hogy a pártoknak ( persze kivéve a Fideszt ) van programjuk. Nekem nincs de nekem nem is kell legyen mert én nem indulok szavazáson. nekem elvárásaim lehetnek egyes pártokkal szemben. ezek között igen az egyik legfontosabb de nem az egyetlen a minél kisebb korrupció.
Peterbond 2021. 11. 02. 15:30
Előzmény: #291  zhagar
#302
"Peterbond is,te is (meg a pártjaitok is) tzsákutcában, egy helyben topogtok: azt hiszitek, ha gépiesen ismételgetitek naponta 35x hogy „ilyen meg olyan korrupt a fidesz és le vele”"
.
1. nem vagyok párt így nincs szükségem Programra. Ha pedig kritizálom a lopást azt nem azért teszem mert A pártot szeretném B helyett hanem mert nem akarom a közösből a lopást. Tudom neked minden egy irányba megy hogy A párt legyen hatalmon és neki mindent szabad mindenki másnál meg a töredéke is tragédia. Ponbt ezért válsz nevetségessé amikor TE kiabálsz korrupcióról valamire amiről azt se tudod hogy az nem az és összegében mikro méretű ahhoz amit másik oldalon ezer foggal ( most is ) védesz )
.
2. A napi 35 Hsz nem tudom miből jön ki neked mikor az utolsó 20 Hsz-em 1 hét alatt jött össze és ebből 10 oltással kapcsolatos ( nulla Fidesz benne ), 2 a Pannergyvel, 1 reagálás amiben Király Júllia menesztésére lett téves megállapítást javítottam ki, 3 pedig szintén reagálás a TE Hsz-edre korrupció ügyben. magam pl 1 hete egy témát se vettettem fel Fidesz korrupció ügyben.
.
3. Én imádom hogy velem foglalkozol ennyit már hetek óta de cáfolni sose sikerül, ellenben személyeskedni folyamatosan és olyasmiket adni a számba amiket sose mondtam. Erre már vagy 2 tucatszor felhívtam a fidyelmedet le is írtam, újra nem szeretnék bele menni.
.
4. "nincs más reményetek mint megpróbálni felkelteni az emberek legalantasabb öszötöneit, ami ugye úgy szól, hogy dögöljön meg a szomszéd ha neki több van bármiből mint nekem". Ez is gyönyörű példája a szalmabáb harcolásnak és 90%-ban inkább magadat és a Fideszt írod le amikor alantas ösztönökről beszélsz.
.
5. "ja és a legaranyosabb az volt, amikor szegény Peterbond végre egy másik beszélgetésben kinyögte, mi lesz a „programotok”, most figyelj!: 1. „ha nyer az összefosás, akkor jó eséllyel nem lenne annyira korrupt mint a fidesz, legalábbis nem rendszerszerűen” – "
.
Soha sehol ilyet én nem írtam ( más az összefosás szó használatából gondolható hisz ilyet én sose használtam veled ellentétben) de a mondandóm se ez volt az biztos. Programja pedig van minden pártnak, olvashatnád. Nekem természetesen nincs mert nem vagyok párt és nem is indulok választáson.
sanka 2021. 11. 02. 14:31
Előzmény: #299  euler
#301
Tökös csávó a Bige, szurkolok neki.

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek