Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 08:10

Magyarok fóruma.  

Minden magyar ember politikai és nemzet fejlesztési topikja ez.Ceu, gdp, roma kérdés, dolgozói szegénység stb.Miért fogy a magyar?Ex, Vazsmegyei? Vélemény?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Alilou3 2017. 04. 20. 19:40
Előzmény: #240  Alilou3
#241
„....eredetileg negyvenmilliárd forintból megszervezendő világbajnokságra további több mint hétmilliárdot csoportosítottak át, indoklás nélkül. Így a költségek már elérik a százmilliárd forintot. Azt, hogy miért ugrott több mint a duplájára a felhasznált pénz, sem a főváros vezetője, a fideszes Tarlós István, sem a kormány nem indokolta. Továbbra is menekülnek bármiféle kommunikáció elől, persze leszámítva a szüntelen sorosozást, de amikor lényegi kérdésekben – például a közp...énzek esztelen költése – kellene valamit mondani, csendben vannak, vagy csak annyit mondanak erre is: „Soros”..... a balatonfűzfői uszoda felújítására kiírt tendert a napokban érvénytelenítették. Hogy mikor kezdődhetnek el a munkálatok és hogy mikorra fejeződnek be, senki sem tudja. Lehetetlennek tűnik, hogy a július 14-i kezdésre bármi is legyen a felújításból. A teljes káoszt az is jellemzi, hogy a vízilabdameccseknek otthont adó Hajós Alfréd uszoda mobil lelátójának építője a mai napig kérdéses… Az viszont nyilvánvaló, hogy a Magyar Nemzet forrása azt nyilatkozta a lapnak: egy év kellene még ahhoz, hogy minden a helyére kerülhessen.....a jegyeladások is rosszul mennek.... A kormány kommunikációja és kampánya a vizes világbajnokságot illetően nem olyan intenzív, mint amikor sorosozni „kell”. Itt ugyanis CSENDBEN IS TUDNAK LOPNI, a HÍRVERÉSRE NINCS SZÜKSÉGÜK, MIVEL AKKOR MÉG TÖBB EMBER SZEREZNE TUDOMÁST ARRÓL, MILYEN ARCPIRÍTÓ RABLÁS ZAJLIK A VILÁGBAJNOKSÁG KÖRÜL...” link
exmnbs1 2017. 04. 20. 19:42
Előzmény: #241  Alilou3
#242
Nolimpia
Alilou3 2017. 04. 20. 19:47
Előzmény: #242  exmnbs1
#243
Minden idők legdrágább vizes vb
Törölt felhasználó 2017. 04. 20. 19:49
Előzmény: #237  Tibi0002
#244
ajánlom link
exmnbs1 2017. 04. 20. 19:51
Előzmény: #241  Alilou3
#245
Jegyeladásokból rosszul mennek, versenyzők remelem azert eljönnek majd.......
bigyula 2017. 04. 20. 19:52
Előzmény: #243  Alilou3
#246
Putyin megcsinálta minden idők legdrágább téli Olimpiáját, Viki meg megcsinálja minden idők legdrágább vizes VB-jét.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 20. 19:55
Előzmény: #243  Alilou3
#247
Kéretik, a vazsmegyei neres fityesznyalótárs az első sorba álljon Bencsik és Csizmadia főtetűk közé, hogy lássuk, van-e vér a pucájában. Őket biztos nem éri atrocitás a rendőrség részéről, sőt, védik majd őket, mint a hímes tojást. Szóval tessék, tessék, csak bátran! link
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 20. 20:15
Előzmény: #247  _Sigorszky
#248
M1: "a magyar származású spekulánsnak a durva anyját..." ( Egy kis sorosozás ). Soros adja a sajátját, Orbán meg beszedi a magyarok pénzét. Előbbinek az idézett gondolat, utóbbinak " Orbánt a jóisten küldte nekünk" mondat jut. Hát persze, micsoda különbség!! Így van ez rendjén, Krisztus szentséges szent vére által megváltott kedves testvéreim...
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 20:43
Előzmény: #247  _Sigorszky
#249
Nyugtassátok meg Ceglédi komámat, hogy nem kell sokat várnia a jó hírre! Nem szoktam ugrani mindenfajta liberális agymenésre. A rendőrségnek igaza van meg kell védeni az embereket a "ceglédiektől" meg a követőiktől az utcán, tereken, atrocitás nélkül. Nem láttam az első sorokban a cikkíró blogost, aki "háziforradalmát" üli a pécéje mellett. Nem az első sor számít, hanem az érték, amit képvisel egy ország. "vannak, akik tüntetnek, és van több mint hétmillió felnőtt, aki nem." Ugye ismerős ez a liberális népszavazási megítélés az el nem ment tüntetőkre??
Alilou3 2017. 04. 20. 21:19
Előzmény: #249  Vazsmegyei
#250
Nem csuklasz?
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 21:25
Előzmény: #250  Alilou3
#251
Ugyan már! Mi lenne az ?
Alilou3 2017. 04. 20. 21:28
Előzmény: #251  Vazsmegyei
#252
Mondjam vagy mutassam?
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 20. 21:46
Előzmény: #252  Alilou3
#253
Ő bezzeg nem a vécéje (pardon pécéje) mellett ül és írja az agymenéseit...
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 21:46
Előzmény: #252  Alilou3
#254
Sem mondani sem mutatni nem tudod!
Vazsmegyei 2017. 04. 20. 21:53
Előzmény: #253  _Sigorszky
#255
Néha napokig megengedem magamnak, hogy liberális agymenéseket kritizáljak a pc mellett. Máskor meg napokig nincs erre időm. Igazad van "agymenésre" csak "agymenéssel" lehet válaszolni! Ami persze nem mindenkinek tetszik! Nem kell ilyenekkel bosszantani engem, nem lesz "agymenésem" sem.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 20. 22:06
Előzmény: #255  Vazsmegyei
#256
Mindössze voltam bátor rámutatni, hogy az érvelésed (mintha az lett volna, na mindegy!) helytelen, illetve egy pillanat alatt megfordítható. Látom, akkor máris kellemetlen. Óh, mily bosszantó lehet...
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 08:34
Előzmény: #256  _Sigorszky
#257
Nincs 9 sem még de már loptak megint a vizes vbtől.
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 10:19
#258
szivacs
szivacs 2017. 04. 21. 10:28
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
hvg: link
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 10:32
#260
A Párbeszéd politikusai odaláncolták magukat az épülő Miniszterelnökség egyik bejáratához - ÉLŐ A Budai Várban "Állítsuk meg Orbánt!" és egyéb transzparensekkel tiltakoznak.
Alilou3 2017. 04. 21. 10:38
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#261
link A Városligeti Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola 762 tanulója közül mindössze három szülei szerették volna, hogy az iskola fenntartója az állam helyett a Konstantinápolyi Egyetemes Patriarchátus Magyarországi Orthodox Echarátusa legyen. A Vajda Péter általánosban is győztek a nemek. Így aztán marad az állami fenntartás.
Alilou3 2017. 04. 21. 11:06
Előzmény: #261  Alilou3
#262
CEU: a nagy elterelő hadművelet. Elképesztő aljasságra készül Orbán Ismerjük azokat az összeesküvés elméleteket, amikről később derülnek csak ki, hogy nem elméletek? Valami egészen elképesztően gennyes, a munkavállalók millióit érintő törvényjavaslat benyújtására készül az Orbán kormány.Amióta tart a CEU ellehetetlenítése miatt kirobbant tüntetés-hullám, senki nem beszél másról széles e hazában, mint Soros Györgyről és egyeteméről. Tulajdonképpen nem is annyira az a lényeges ebben, hogy egy dollármilliárdos egyik vállalkozása esetleg megszűnik, hanem az, hogy ezzel a lépéssel gyakorlatilag hadat üzent Orbán a szabad oktatásnak. Ezt talán már mindenki érti. Valóban szörnyű és elfogadhatatlan, ami történik. Mindeközben ügyet sem vetünk arra, hogy szépen, csendben olyan törvényjavaslat kerül a Parlament elé, amellyel három évre nő a munkaidőkeret számítás, ez pedig lényegében eltörölné a túlórapénzt. A javaslat szerint a kormány gyakorlatilag átadja a munkavállalók pihenőidejének beosztásának lehetőségét a munkaadóknak. Így az is előfordulhat, hogy a megszakítás nélküli, a többműszakos vagy az idényjellegű tevékenység keretében foglalkoztatott munkavállalók számára is elegendő lesz havonta heti egy pihenőnapot kiadni. Ma sem ritka a 10-21 napot meghaladó egybefüggő munkavégzés, mi lesz ezután? link
Alilou3 2017. 04. 21. 12:14
Előzmény: #262  Alilou3
#263
Orbán Viktort kifütyülték Grúziában Orbán Viktor miniszterelnök magyar-grúz üzleti fórumra érkezett Grúziába, Tbiliszibe pénteken, ahol a CEU mellett kiálló demonstrálók várták. Ahogy kiszállt az autóból, a tüntetők fütyülni kezdtek. Az alábbi videón látható a jelenet: A helyi Marriott Hotel előtt összegyűlt tömeg helyi média szerint elfogadhatatlannak tartja, hogy Közép-Európa egyik legjobb egyetemének megy neki a magyar miniszterelnök, ami szerintük mélyen antidemokratikus.Az MTI beszámolója szerint egyébkén: az üzleti fórumot lezáró beszédében Orbán Viktor hangsúlyozta: a politikai vezetők mindent megtettek, amit lehet a gazdasági együttműködés ösztönzéséért, a két ország politikai kapcsolatai tökéletesek. Továbbá Magyarország és Grúzia földrajzi és kulturális szempontból is közel áll egymáshoz. Giorgi Kvirikasvili grúz miniszterelnök kiemelte, hogy bár országában csak négymillió ember él, ezért kis piacnak tűnhet, de Grúzia regionális szerepe jelentős, és az ország dinamikusan fejlődik. link
szivacs
szivacs 2017. 04. 21. 12:39
Előzmény: #263  Alilou3
#264
Nehéz idők járnak, hogy már csak ilyen kevés repülőjegyre futotta gyuribának Tbiliszibe...:-)
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 12:43
Előzmény: #263  Alilou3
#265
Utálják itthon is a tolvajt, ezért kár volt kinennie.
Phylaxa 2017. 04. 21. 12:44
Előzmény: #243  Alilou3
#266
És ezek után lett volna minden idők legolcsóbb olimpiája. :)
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 12:47
#267
link oh
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 13:39
Előzmény: #267  Törölt felhasználó
#268
Demszkysták :)
Alilou3 2017. 04. 21. 13:52
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Jean-Claude Juncker jövő csütörtökön megbeszélést folytat Soros Györggyel Brüsszelben az aktuális magyarországi politikai fejleményekkel kapcsolatban - jelentette be Mina Andreeva, a bizottság egyik szóvivője pénteki sajtótájékoztatóján link
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 21. 14:02
Előzmény: #267  Törölt felhasználó
#270
"Nyílt levél Orbán Viktor miniszterelnök úrhoz Tisztelt Miniszterelnök úr!Az elmúlt napokban több jobboldali értelmiségi és közéleti szereplő (Csaba László, Jeszenszky Géza, Király Miklós, Kovács Tamás, Lukácsi Katalin, Pósfai Gábor, Sólyom László, Ürge-Vorsatz Diána -- névsorrendben) fogalmazta meg kritikáit, és fejezte ki aggodalmát a kormány legutóbbi intézkedéseivel kapcsolatban. Örülök, hogy ezek a kritikák ilyen nyíltan megfogalmazódtak, és most magam is csatlakozom hozzájuk, szintén erős jobboldali gyökerekkel rendelkező értelmiségként. Kérem, hogy az alábbi sorok súlyát ítélje meg eszerint. Egyúttal remélem, hogy még sokaknak fog megjönni a kedve és mersze, hogy személyesen hallassák a hangjukat.Levelemet rövidre fogva én csak két dologra kívánok reagálni Miniszterelnök úr vasárnapi rádió interjújából.Az első az, hogy „aki eddig rejtve volt, most napfényre került”. Nos, napfényre kerültem én is. Igaz, nem is mindig voltam rejtve, hiszen engem kergettek 2006-ban a lovas rendőrök, engem vízágyúztak 2007-ben az Oktogonnál, és most újra kint vagyok a téren (lövetés, ha kérhetem, most ne legyen, odáig már ne süllyedjünk). Napfényre került továbbá az a szintén tudós barátom is, aki annak idején 2002-ben ezer kilométert autózott haza külföldről Miniszterelnök úr hívó szavára, hogy egyetlen szavazatot leadhasson a választáson(!). Most akkor már mi is a haza ellenségei vagyunk? Már mindenki ellenség? Higgye el Miniszterelnök úr, egyikünket sem Soros György fizette le, egyszerűen csak kimentünk a térre tüntetni a CEU-törvény ellen. Meg a civil törvény ellen. Mert legyen itt jobboldal vagy baloldal, ha odáig fajulnak a dolgok, hogy nem tudok a gyerekeim szemébe nézni, nem tudok a barátaim szemébe nézni, ha ezeket támogatom, akkor könnyű kitalálni, mi fog történni: elpártolok a Fidesztől. Ez ilyen egyszerű. És ahogy a fenti, nyilvánosságra került megszólalásokat elnézem, ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül. És azon érdemes lenne elgondolkodnia Miniszterelnök úrnak, hogy ha a hátországát elveszíti, utána vajon meddig lehet még kormányozni? És érdemes-e?A második az, hogy „magyar akadémikusok, tudósok, magyar egyetemeken tanító professzorok, tanárok nem azért lépnek föl, hogy az ő egyetemeik is megkapják azokat a jogokat, amiket Soros György egyeteme élvez Magyarországon, hanem amellett állnak ki, hogy Soros György megtarthassa a privilégiumait. Ennek nyilván van oka, majd még meg kell értenünk”. Ebben szeretnék konkrét segítséget nyújtani. Van a megértésnek egy legegyszerűbb módja: kérdezze meg, Miniszterelnök úr! Szívesen mondanám, hogy kérdezzen meg engem, de vannak nálam autentikusabb személyek is: kérdezze meg Lovász László MTA elnököt, vagy Pálinkás József korábbi MTA elnököt, vagy Freund Tamás agykutatót, vagy bárkit, akinek a szavában megbízik, és aki még el meri mondani az őszinte véleményét. És kérem, hogy ezt a tanácsomat ne vegye szurkálódásnak, hanem tekintse annak, aminek szánom: egy teljesen konstruktív javaslatnak. Mert talán hasznára válna ennek az országnak, ha több hiteles ember véleményét kérné ki Miniszterelnök úr. Sokkal többnek. (Kitérő: úgy általában hasznára válna az embereknek, ha jó szándékot feltételezve meghallgatnánk egymás véleményét – a háborús retorikát pedig mellőznénk.)Miniszterelnök úr! Én mindig is szerettem ebben az országban élni. Minden ide köt. Csak kétszer lett igazán rossz kedvem: 2006-2007-ben, és most. Kérem, gondolkodjon el a fentieken.Üdvözlettel, Matolcsi Máté, matematikus, az MTA doktora"
Alilou3 2017. 04. 21. 14:02
Előzmény: #269  Alilou3
#271
Időutazás :DDDD Fújjjjj link
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 14:59
#272
"Kergettek 2006-ban a lovas rendőrök, vízágyúztak 2007-ben az Oktogonnál, és most újra kint vagyok a téren" - újabb jobboldali értelmiségi írt levelet Orbánnak
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 21. 16:03
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#273
itt van alattad copyztam a teljes levelét a faszinak
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 21. 16:04
Előzmény: #273  -bubu-
#274
"Nyílt levél Orbán Viktor miniszterelnök úrhoz Tisztelt Miniszterelnök úr!Az elmúlt napokban több jobboldali értelmiségi és közéleti szereplő (Csaba László, Jeszenszky Géza, Király Miklós, Kovács Tamás, Lukácsi Katalin, Pósfai Gábor, Sólyom László, Ürge-Vorsatz Diána -- névsorrendben) fogalmazta meg kritikáit, és fejezte ki aggodalmát a kormány legutóbbi intézkedéseivel kapcsolatban. Örülök, hogy ezek a kritikák ilyen nyíltan megfogalmazódtak, és most magam is csatlakozom hozzájuk, szintén erős jobboldali gyökerekkel rendelkező értelmiségként. Kérem, hogy az alábbi sorok súlyát ítélje meg eszerint. Egyúttal remélem, hogy még sokaknak fog megjönni a kedve és mersze, hogy személyesen hallassák a hangjukat.Levelemet rövidre fogva én csak két dologra kívánok reagálni Miniszterelnök úr vasárnapi rádió interjújából.Az első az, hogy „aki eddig rejtve volt, most napfényre került”. Nos, napfényre kerültem én is. Igaz, nem is mindig voltam rejtve, hiszen engem kergettek 2006-ban a lovas rendőrök, engem vízágyúztak 2007-ben az Oktogonnál, és most újra kint vagyok a téren (lövetés, ha kérhetem, most ne legyen, odáig már ne süllyedjünk). Napfényre került továbbá az a szintén tudós barátom is, aki annak idején 2002-ben ezer kilométert autózott haza külföldről Miniszterelnök úr hívó szavára, hogy egyetlen szavazatot leadhasson a választáson(!). Most akkor már mi is a haza ellenségei vagyunk? Már mindenki ellenség? Higgye el Miniszterelnök úr, egyikünket sem Soros György fizette le, egyszerűen csak kimentünk a térre tüntetni a CEU-törvény ellen. Meg a civil törvény ellen. Mert legyen itt jobboldal vagy baloldal, ha odáig fajulnak a dolgok, hogy nem tudok a gyerekeim szemébe nézni, nem tudok a barátaim szemébe nézni, ha ezeket támogatom, akkor könnyű kitalálni, mi fog történni: elpártolok a Fidesztől. Ez ilyen egyszerű. És ahogy a fenti, nyilvánosságra került megszólalásokat elnézem, ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül. És azon érdemes lenne elgondolkodnia Miniszterelnök úrnak, hogy ha a hátországát elveszíti, utána vajon meddig lehet még kormányozni? És érdemes-e?A második az, hogy „magyar akadémikusok, tudósok, magyar egyetemeken tanító professzorok, tanárok nem azért lépnek föl, hogy az ő egyetemeik is megkapják azokat a jogokat, amiket Soros György egyeteme élvez Magyarországon, hanem amellett állnak ki, hogy Soros György megtarthassa a privilégiumait. Ennek nyilván van oka, majd még meg kell értenünk”. Ebben szeretnék konkrét segítséget nyújtani. Van a megértésnek egy legegyszerűbb módja: kérdezze meg, Miniszterelnök úr! Szívesen mondanám, hogy kérdezzen meg engem, de vannak nálam autentikusabb személyek is: kérdezze meg Lovász László MTA elnököt, vagy Pálinkás József korábbi MTA elnököt, vagy Freund Tamás agykutatót, vagy bárkit, akinek a szavában megbízik, és aki még el meri mondani az őszinte véleményét. És kérem, hogy ezt a tanácsomat ne vegye szurkálódásnak, hanem tekintse annak, aminek szánom: egy teljesen konstruktív javaslatnak. Mert talán hasznára válna ennek az országnak, ha több hiteles ember véleményét kérné ki Miniszterelnök úr. Sokkal többnek. (Kitérő: úgy általában hasznára válna az embereknek, ha jó szándékot feltételezve meghallgatnánk egymás véleményét – a háborús retorikát pedig mellőznénk.)Miniszterelnök úr! Én mindig is szerettem ebben az országban élni. Minden ide köt. Csak kétszer lett igazán rossz kedvem: 2006-2007-ben, és most. Kérem, gondolkodjon el a fentieken.Üdvözlettel, Matolcsi Máté, matematikus, az MTA doktora"
exmnbs1 2017. 04. 21. 17:23
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#275
Yess!!!!respect az újabb volt Ceus konzervatívnak
Törölt felhasználó 2017. 04. 21. 18:39
Előzmény: #275  exmnbs1
#276
link kádár!!
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 21. 18:41
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#277
link :)
Alilou3 2017. 04. 22. 15:33
Előzmény: #275  exmnbs1
#278
„.....azért lett a mostani miniszterelnök egykori oroszellenesből Putyin elnök legfőbb pártfogója, mert az OROSZ ELNÖKNEK OLYAN BIZONYÍTÉKAI VANNAK ORBÁN VIKTOR ELLEN, AMIVEL A KORMÁNYFŐ ZSAROLHATÓVÁ VÁLT. Gyurcsány Ferenc sok részletet nem árult el, de annyit igen: többet tud, mint amennyit most megoszthat a nézőkkel. hozzátette, hogy látta is a kompromittáló dokumentumot.... "Szerintem ezek a vádak bizonyíthatóak" – jelentette ki erre a DK-s politikus, megjegyezve: ehhez az... kell, hogy e dokumentumok birtokosai hajlandóak legyenek a papírokat egy igazságszolgáltatási folyamatban átadni a magyar hatóságoknak, és nemcsak betekintést engedni beléjük..... Arra a kérdésre, hogy nem kellene-e konkrétabbnak lennie, bizonyítékokkal alátámasztani a kijelentéseit, a politikus azt válaszolta: A miniszterelnök úr van abban a helyzetben, hogy BEPERELJEN EZÉRT A VÁDÉRT, ha úgy gondolja, hogy nem állja meg a helyét, amit mondok. És akkor IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁSI FOLYAMATBAN BE FOGOM TUDNI BIZONYÍTANI az igazamat...." SIMICSKÁNAK, VAGY GYURCSÁNYNAK VAN TÖBB ÉS HITELESEBB?.... link
sanya10 2017. 04. 22. 18:37
Előzmény: #278  Alilou3
#279
Orbánc ellen már rég vizsgálatot kellett volna indítani, sok van már a rovásán.
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:04
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#280
Már nem jobboldali! És nem politikus, a matematikus meg ne politizáljon! Szélkakas az ilyen tiltakozó vélemény.
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:08
Előzmény: #279  sanya10
#281
Orbánc ellen folyamatosan van vizsgálat, de azt bízd az orvosokra! Politikust nem orbánc ellen vizsgálják!
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:13
Előzmény: #278  Alilou3
#282
Megy az orosz imádók agymenése! Soha nem igazolt kitalációkból éppen annyi, mint az összeesküvés elméletekből. Annyi összeesküvés elméletet szinte lehetetlen kitalálni, amit az oroszokról az utóbbi időben összehordtak.
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:14
Előzmény: #277  -bubu-
#283
Nosztalgia ez bubu? Biztos hiányzott már!
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:21
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#284
Na ne! Már a Kádár is tudott Sorosul? Jól titkolták addig ezt a Soros ellenes kirohanást! Erre szokták mondani: nincs új a nap alatt! Soros már 30 éve dőzsöl Magyarországon, keressél még ilyeneket erről a drága emberről!
Vazsmegyei 2017. 04. 22. 19:23
Előzmény: #274  -bubu-
#285
Ez az a matematikus, aki nem politikus! Matematikus létére rosszul számolt a politikában.
Alilou3 2017. 04. 22. 22:27
Előzmény: #279  sanya10
#286
„....Az elmúlt hetekben a kormányellenes demonstrációk új műfajokat hívtak életre. Megszületett a simán hungarikum techno-tüntetés, most szombaton pedig világra jött az eddig ismeretlen tömeges viccmenet. Úgy tűnik, mintha az évekig letargikus állapotban, üveges tekintettel magukban puffogó, mormogó ellenzékiek bulizással, táncolva skandálással és kuncogós poénkodással próbálnák megválaszolni a citromba harapott hatalom folyamatosan ellenségeket kreáló, félelemmel seftelő pol...itikáját.... Ott, ahol a Soros alapítvány pénzén felnőtt Fidesz, Orbán Viktor, Kovács Zoltán éjjel-nappal sorosozik, ott ahol Orbán Viktor és a Fidesz Simicskázik, ott ahol a CÖF álcivilezik, ott bizony már nem sok babér terem a hivatásos közéleti bohócoknak. Talán éppen ezért az elmúlt hetekben a tüntetők leghatékonyabb eszköze nem is annyira a finom humor volt, hanem sokkal inkább a faék egyszerű, de izomból, telitüdőből őszintén kitörő átkok...” link
Alilou3 2017. 04. 22. 22:55
Előzmény: #286  Alilou3
#287
„......Azért jöttünk most ide, hogy visszavegyük az utcát. Visszavegyük az utcát attól a pár 10 embertől, akik az elmúlt hetekben a belvárosban randalíroztak. Rendőröket erőszakoltak, felgyújtották a középületeinket, csak azért, hogy illegális bevándorlók milliárdjait telepítsék ide.” Azt is mondta, biztatják a kormányt, hogy menjen tovább az úton, amin elindult: „Végre Európában van egy ország, ami bátran fel meri vállalni, hogy lebontja ezt a nevetséges demokráciát. Jó az irány, de még mindig messze van Oroszország!” Azon is felháborodott, hogy még nem építették át az összes kórházat stadionná, és hogy ugyan megszűntek a magán-nyugdíjpénztárak, de még mindig kapunk nyugdíjat. Azt reméli, sikerül annyira felidegesíteniük magukat, hogy a végén megtámadják Brüsszelt...”
Alilou3 2017. 04. 22. 22:56
Előzmény: #287  Alilou3
#288
„....Schmidt Mária és a kormány lassan egy éve nem akarja kiadni az 1956-os Emlékév szerződéseit, és a “Halk szavú Magyarország” című dal és videoklip körül is ködösítés folyik, ezért beperelték a Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítványt.„.....Schmidt Mária vezetésével az 1956-os Emlékév Bizottsága és a Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány14.5 milliárd forintot költhetett el különböző rendezvényekre, ins...tallációkra. Ezekből a költésekből jutott Leslie Mándoki koncertjeire, a “Halszagú Magyarországként” elhíresült dalra és annak videoklipjére, továbbá Stefka István sokat kritizált “dokumentumfilmjeire”, illetve Huth Gergely kocsmájának új arculatára. Utóbbi két személy a kormányhirdetésekből jelentős bevételekhez jutó Pesti Srácok weboldal lapigazgatója és főszerkesztője...” MÉG EGY PÉNZMOSODA!? link Elbanzsi :DDD
Alilou3 2017. 04. 22. 22:59
Előzmény: #288  Alilou3
#289
Törölt felhasználó 2017. 04. 23. 14:53
#290
Áder János a Trefortba látogat, a diákok és tanárok tiltakozó nyilatkozatot írtak 2017.04.23. 14:22 MÓDOSÍTVA: 2017-04-23 14:28:16 Kedden Áder János köztársasági elnök az ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnáziumba látogat, ahol rendhagyó órát tart a diákoknak. Az államfő előre tudhatja, hogy nem mindenki örül majd a látogatásának az ország egyik legjobb iskolájában, mert az iskola honlapján 40 tanár és diák tiltakozó nyilatkozatot tett közzé. Ebben azt írják, hogy nem értenek egyet a lex-CEU-ként aposztrofált törvény elfogadásának módjával, annak tartalmával és szellemiségével. Az aláírók kiállnak a tanítás és a tanulás szabadsága és a nyílt társadalmi viták mellett. Az aláírók között van az ország legismertebb matematika tanára, Gerőcs László is. Ő már korábban is bírálta a kormány oktatással kapcsolatos intézkedéseit. 2014-ben például nyílt levélben tiltakozott Hoffmann Rózsa akkori köznevelési államtitkárnál a tanárok számára megalázó minősítési eljárás miatt. Úgy tudjuk, a tiltakozó levél az iskolán belül feszültséget keltett, de a diákok és a tanárok lehetőséget kaptak arra, hogy nyilatkozatukat közzétegyék az iskola honlapján. link
Vazsmegyei 2017. 04. 23. 15:10
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#291
Mit gondolsz miből épült a Rózsadomb?Rengeteg családi és rokon lelkű népek gyűjtőhelye lett az a vidék! Azzal a különbséggel, hogy nem az "elmúttnyóc" évben történtek a nagy helyfoglalások Bimbó úton és környékén! Az is érdekes, hogy azért senki nem háborgott, hogy kinek volt arra igénye pénze és lehetősége!! ! 4 millió szegény meg a médiájukban az első helyen. Egy szegény sem a Rózsadombi vityillók lakója! De mégis léteznek a "rózsadombi szegények", mióta Orbánt megtalálták és azóta szegényebbek is lettek egy álommal.
Vazsmegyei 2017. 04. 23. 15:17
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#292
Hívják meg a Sorost meg a CEU tanári kart, hogy dicsőséges elfogadó nyilatkozatokkal tudjanak előrukkolni a magyar oktatáspolitika legnagyobb kihívásának eleget téve. //Úgy tudjuk, a tiltakozó levél az iskolán belül feszültséget keltett, de a diákok és a tanárok lehetőséget kaptak arra, hogy nyilatkozatukat közzétegyék az iskola honlapján.// Elgondolkodtató egy tiltakozás az ilyen mondanivalóval!
Vazsmegyei 2017. 04. 23. 15:23
Előzmény: #288  Alilou3
#293
Ismétléseid nem javítják a Fórum infóit, másokét meg nem érintik az ilyen idejét múlt információk! Ez a módszer kimeríti a lejáratás első fokát, mert félremagyarázó süketséggel van megspékelve.
Törölt felhasználó 2017. 04. 23. 15:25
Előzmény: #292  Vazsmegyei
#294
sajnálomtrollt nem etetek
Vazsmegyei 2017. 04. 23. 15:42
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#295
Oroszkrémtortát rendelj nekem "BudFox-tól vagy Bekre Palinál! Én fizetem! Csak rendeljed meg, szó nélkül!
Alilou3 2017. 04. 23. 15:56
Előzmény: #293  Vazsmegyei
#296
Horogkereszt helyett véletlenül lovagkeresztet kapott Bayer Zsolt Ezúttal is gratulálunk, a jeles kitüntetés alkalmából egy az egyben idézzük fel egy korábbi cikkünket Bayer Zsolt életművét összefoglaló fontosabb mondatokból: 1. Ehhez neked mi a kurva anyád közöd van, te geci fluffer?2. Akkor mi a kurva anyádat csinálnak, te geci?3. Hm? A kurva anyádat!4. Vagyis, aki azt gondolja ezek közül, hogy itt folytathatja azt, amihez otthon hozzászokott, azt ki kell baszni innen, a kurva anyjába!5. Úgyhogy az azeri meg a horvát geciláda kéz a kézben bassza meg a büdös kurva anyját!6. Aki nem, az takarodjon a kurva anyjába!7. Úgyhogy elmennek a törökök a büdös kurva anyjukba.8. Ha esetleg nem, akkor még egyszer: a KURVA ANYÁTOKBA!9. És mindegyiknek egyenként a kurva anyját!10. Ez rólatok szól. A kurva anyátokat.11. De hát, a kurva anyátokat! 12. "Neked meg a kurva anyád…"
Törölt felhasználó 2017. 04. 23. 15:57
Előzmény: #296  Alilou3
#297
hé! ezt én másoltam be )
Vazsmegyei 2017. 04. 23. 16:10
Előzmény: #296  Alilou3
#298
Hát én nagyon sajnálom, hogy abból a derék Bayer gyerekből ilyen durva kiszólásokat sikerült kisajtolnia a médiádnak! Emlékezetes! Biztos jó oka volt a Bayer gyereknek, hogy a kormányt mocskoló beírásokból visszaadott néhány gyöngyszemet az okulásotokra! Megmutatta, hogy az Orbánt és a kormányt mocskolókat is lehet a saját szavaikkal bosszantani! Ebből adtál most egy színpompás válogatást! Ez tényleg nem szép, de hogy bosszantó, az biztos! Gondolom tudod, hogy kiknek szánta ezeket a "gyönyörű" mondatokat?
Alilou3 2017. 04. 23. 16:13
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#299
a 12. csapdája miatt másoltam be én is, utólagos engedelmeddel :))
szivacs
szivacs 2017. 04. 23. 16:35
Előzmény: #286  Alilou3
#300
link Az önkényuralmi jelképpel való felvonulás szerintük "humoros" volt. Vajon a horogkereszttel felvonulást is humorosnak találnák?

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek