Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 04. 02. 08:10

Magyarok fóruma.  

Minden magyar ember politikai és nemzet fejlesztési topikja ez.Ceu, gdp, roma kérdés, dolgozói szegénység stb.Miért fogy a magyar?Ex, Vazsmegyei? Vélemény?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Alilou3 2017. 05. 03. 14:08
Előzmény: #397  Törölt felhasználó
#400
Mészáros Lőrinc egy hatalmasat harapna az energiába A német tulajdonosok túl akarnak adni a Mátrai Erőműben lévő 73 százalékos részesedésükön.Ez Paks után az ország második legnagyobb áramtermelő üzeme, a hazai fogyasztás 13 százalékát adja. Elsősorban lignittel működik, amit az erőműhöz tartozó bányákból termelnek ki, de van gázüzemű turbinája is. A cég összesen 2100 embert foglalkoztat, és évente 100 milliárd forint körüli bevétele van. link A következő LÉGITÁRSASÁG lesz
Törölt felhasználó 2017. 05. 03. 12:53
Előzmény: #397  Törölt felhasználó
#399
ki az a kosa lajos,mindenhol ezeket reklámozzák,minek szora sem érdemesek,nemhogy másra
Törölt felhasználó 2017. 05. 03. 12:51
#398
Törölt felhasználó 2017. 05. 03. 12:49
#397
Kósa Lajos, a Fidesz frakcióvezetője bemutatta a sajtónak pártja új törvényjavaslatát, amelyet "lex csicska" becenévvel illetett. A törvény azt írja majd elő, hogy kampányidőszakon kívül csak listaáron plakátolhassanak a pártok, kampány idején pedig minden párt egyforma feltételekkel férhessen a plakáthelyekhez. ))) táváris fidesz
szivacs
szivacs 2017. 05. 03. 12:45
Előzmény: #386  Törölt felhasználó
#396
Kik?
szivacs
szivacs 2017. 05. 03. 12:38
Előzmény: #388  Alilou3
#395
Ugyan, a franciáktól Magyarország mindíg csak csupa-csupa jót kapott!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 05. 02. 16:19
Előzmény: #382  Hegyesi2
#394
mondanám, hogy remélem, csak a látásoddal van problémád, de tudom, hogy nem csak azzal
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 16:12
Előzmény: #392  Törölt felhasználó
#393
Abba már tényleg belebukna a Soros! Sok kis patkányt eresztene ki a "magánegyeteméről"! Már most is éjjel-nappal szaladgálnak Budapest utcáin terein jópáran. Éppen csak nincsenek felcímkézve!
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 15:57
Előzmény: #391  Törölt felhasználó
#392
Sorosnak meg újra kéne iskoláztatni a kisp@tkányt.
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 15:54
#391
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 15:24
Előzmény: #388  Alilou3
#390
Örülnél akkor is, ha választást nyertek véletlenül! Talán annak a Macronnak attól jön meg az esze, kétleném! Enged még az Macron a 48-ból, csak nyerje meg az elnöki széket!
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 15:20
Előzmény: #387  Törölt felhasználó
#389
Egyre szaporodnak ezek a kopaszok. Ennek még rossz vége lesz, ha már nem lehet megállítani a létszámuk növekedését. Majd a strasszburgi bíróságot elfoglalják, mielőtt a Nyakó odaér!
Alilou3 2017. 05. 02. 15:01
Előzmény: #387  Törölt felhasználó
#388
Amennyiben valóban Emmanuel Macron nyeri a francia elnökválasztást, Lengyelország és Magyarország, amelyek politikájukkal kezdik szétfeszíteni az Európai Unió szabályainak liberális határait, rövidesen keményebb hozzáállásra számíthatnak Brüsszel részéről - írta a Hospodárské Noviny című cseh gazdasági és politikai napilap kedden. Az újság idézi Macron nyilatkozatát, miszerint nem várható el az EU-tól, hogy a jövőben ne tegyen semmit Lengyelországgal és Magyarországgal, olyan ügyekben, mint az egyetemek, a menekültek (kérdése) vagy az unió alapértékei. link
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 14:21
#387
" Míg más parlamentáris országokban a jobboldal általában a józan és megfontolt konzervativizmust, a tradíciókhoz való ragaszkodást tekinti hivatásának – nálunk a magát jobboldalinak nevező kormányzati rendszer ezekkel ellenkező törekvéseket mutat. Alkotmányjogi téren a parlamentarizmus elsorvasztása és látszatparlamentarizmussá süllyesztése ennek az állítólag jobboldali kormánypolitikának egyik fő célja. A vezérkedés, az egy akarat érvényesülésére felépített és minden bírálat elnémításával kialakított nemzeti egység, másrészt gazdasági téren az individualista gazdálkodást mindinkább elfojtó, egy újfajta kollektivizmus felé elhajló, sokszor már a magántulajdonba is belenyúló törekvések: nehézzé teszik egy konzervatív politikus számára, hogy ezzel a jobboldallal azonosítsa magát.” (Gr. Apponyi György, 1935)
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 13:41
Előzmény: #383  Hegyesi2
#386
9 millióan vagyunk!
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 13:40
Előzmény: #384  Törölt felhasználó
#385
Zánka?
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 13:29
#384
kubatov kopaszai gyerekbántalmazás link szép kis banda
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 05. 02. 13:28
Előzmény: #382  Hegyesi2
#383
Bocs,kettőt! :)
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 05. 02. 13:23
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#382
Lapozgattam itt de magyart csak egyet láttam. :(
sanka 2017. 05. 02. 13:10
Előzmény: #380  _Sigorszky
#381
Állandóan itt, meg mindenhol lebzsel:)
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 02. 12:58
Előzmény: #379  Vazsmegyei
#380
Mi lesz veled szegény Magyarország, ha egyszer Vazsmegyeit elviszi az ördög...? Bele se merek gondolni!
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 12:55
Előzmény: #378  _Sigorszky
#379
Na ez is egy példa a hetet-havat összehordásra, amire nem is kell válaszolni, annyira jellemző!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 02. 12:48
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#378
A bukott csaló "álamfő" is indul a Quaestor-ügybe került fideszes Borkai Zsolt ellen a MOB elnökségért. Ahogy a vicc mondja: "Az iskolában a tanító néni arról kérdezi a gyerekeket, hogy az ő családjukban mi az, ami még hiányzik. Az egyik gyerek elmondja, hogy nekik nagyobb lakás kellene, a másik, hogy ki kellene cserélniük a régi autót. - És nálatok Móricka? – kérdezi a tanárnő. - Nekünk megvan mindenünk. - Tényleg? - Igen. A múltkor a papám részegen jött haza, belehányt az asztalfiókba, mire megszólalt a mamám: már csak ez hiányzott!" Via: Föld S. Péter
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 12:44
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#377
Blokkolni kell a hidakat a csomópontokat.Nyugdíjas katonatisztek jelentkezzenek alakulatuknál!
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 12:13
Előzmény: #375  Törölt felhasználó
#376
Legalább a hangot add vissza, ha már nem etetsz!
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 12:00
Előzmény: #374  Vazsmegyei
#375
sajálomTROLLT NEM ETETEK
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 11:59
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#374
A cenz ura ellopta hangot a képről.
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 11:56
Előzmény: #372  Törölt felhasználó
#373
a magyarok elmondták link
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 11:21
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#372
Minden jóra fordúl egyszer.
Törölt felhasználó 2017. 05. 02. 11:12
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#371
Vazsmegyei 2017. 05. 02. 11:10
#370
Hiánypótló egy hiteles oldalról...holokauszt-tudatos antiszemitizmus? link
Törölt felhasználó 2017. 05. 01. 08:14
#369
Viktor! Amikor '89-ben együtt lógtunk Oxfordban… A CEU tanára, Kovács Zoltán volt témavezetője “emlékeztető” levelet írt Orbánnak. Kontler László történész, címzetes egyetemi tanár, a CEU professzora, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, Kovács Zoltán témavezető tanára levelet írt Orbán Viktornak, amit a Facebookon osztott meg. Azt a címe adta neki: “kis segítség” Viktor! Ne haragudj a közvetlenkedésért, de ismerjük egymást jó ideje. A "kedves" vagy hasonló minősítést most mellőzném. Azt olvasom, szerinted senki nem tudja, mi az a CEU. Ezen csodálkozom, tényleg. Jó eszű, tanult ember vagy, jó a memóriád is, igaz, mostanában a sok stressz biztos azt is megviseli. Ha nem megy, miért nem kérsz segítséget? Például erre biztos emlékszel. Amikor '89-ben együtt lógtunk Oxfordban, mondtam neked, hogy emberek, akiket mind a ketten tiszteltünk (egyikünknél ez így is maradt), gondolkodnak egy ilyen "dunai Oxford" szerű suli létrehozásán, kifejezetten azzal a céllal, hogy ugyanazért a tudásért ne kelljen bazi drágán oda menni vagy még messzebb, ahol éppen mi is ütöttük az időt. (Te nem olyan sokáig, mert inkább hazajöttél kampányolni, de azért mégis.) A sulit ugyanaz az alak akarta finanszírozni, aki akkor nekünk is csengetett. Határozottan emlékszem, hogy tetszett neked az ötlet. De ha ez már nincs meg, kérdezd meg például a Kovácsot. Már a legelső évben remek tempóérzékkel rácuppant a CEU-ra, annyira tetszett neki, hogy nem is bírt elszakadni vagy tíz évig. Össze is hozott egy egész rendes kis disszertációt (én voltam a témavezetője, csak tudom), meg is kapta a fokozatát - nem volt az csalás, sem ámítás. Igaz, lehet, hogy mégse jó ötlet pont őt kérdezni, mert azt is hallom, most őszerinte mégis csalás. Hát, nem tudom, hogy számol el magának azzal a tíz évével, de végül is ezt bízzuk rá. Ha ő nem tud neked ebben segíteni, akkor még mindig vannak ilyenek tizen-egynéhányezren a világban (de sokan egész közel), szerintem bármelyikük készségesen elmeséli. A múltkor például mindjárt megkérdezhetted volna a grúz kollegát, remek alkalom lett volna. Persze volt előtte ott az a kis paláver, az lehet, hogy egy kicsit kizökkentett, de hát a te pozíciódban az ember tudjon magán uralkodni. Aztán ott van még a Garancsi nevű barátod. Szerintem nem lehet, hogy ő ne tudja, mi az a CEU. Ha nem hallottad volna, az ő cége húzta föl nekünk azt a mutatós kecót ott a Belvárosban. Nem mondom, jól megszámította, biztos szakított rajta rendesen, de hát mi se bántuk meg, mert igazán lakájos lett, úgyhogy ez így rendben is van. Illetve lenne, ha fél évvel a beköltözés után nem támad az a kis differencia köztünk, amiért őszintén szólva most kicsit el vagyunk bizonytalanodva. De ne aggódj, azért megtartjuk. És eszembe jutott még a Rogán nevű is, na ő aztán segíthet neked ezt a dolgot megvilágítani, olyan jól értitek ti ketten egymást. Amikor ez az előbbi történet a házzal elkezdődött, még ő volt a főnök azon a környéken. Azóta még följebb vitte a jóisten a dolgát, szerencsére, de mi is segítettük ám. Tudniillik így, hogy mi betoltunk oda a környékre egy kis pénzt, le lehetett hívni Brüsszelből (érted: BRÜSSZELBŐL, hát ez mekkora poén, az eszem megáll!) azt, ami amúgy jár térkövezésre, szökőkutazásra, effélékre. A Belváros főutcájának hívják, ki szoktátok írni az ilyenekre, hogy "Magyarország jobban teljesít!" Ez megvan, ugye? Most hirtelen csak ennyi, de ezen is el tudsz indulni szerintem. Azt írja az újság, kaptál rá 30 napot, hogy eljuss a megfejtésig, szerintem menni fog. Ha időzavarba kerülsz, keress meg, tényleg szívesen. Kontler Laci
Vazsmegyei 2017. 04. 30. 21:39
#368
Akik szeretik a magyarokat és Magyarországot! link
Vazsmegyei 2017. 04. 29. 20:15
Előzmény: #366  Törölt felhasználó
#367
Sarokpomtok link
Törölt felhasználó 2017. 04. 29. 19:34
#366
Vazsmegyei 2017. 04. 29. 18:30
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#365
Törölt felhasználó 2017. 04. 29. 14:08
Előzmény: #362  -bubu-
#364
Viktor haverja.link
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 27. 18:37
Előzmény: #356  -bubu-
#363
a macskám szeme hamarabb kinyílt, az biztos...
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 27. 18:28
Előzmény: #361  Törölt felhasználó
#362
lehet lázár ezt a saját szemszögéből nézte. mondjuk a 3 éves gyerekének már 70 millás lakása van :o))
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 17:23
Előzmény: #360  Törölt felhasználó
#361
Berágtak a nyugaton dolgozó magyar „rabszolgák” Lázárra Fogalma sincs a valóságról annak, aki azt mondja, hogy nyugaton rabszolgamunkát végeznek a magyarok – a legtöbben így gondolkoznak Lázár János szavairól. Százával érkeztek a felháborodott kommentek, miután megírtuk, hogy Lázár János szerint rabszolgának mennek a magyarok nyugatra. A miniszter arról beszélt: a külföldön élő magyarok csak akkor tudnak megtakarítani, ha önmagukat kizsákmányolják, közben pedig rosszabb körülmények között élnek, csökkentik a kikapcsolódásra fordított pénzt, időt. Annak mi is utánaszámoltunk, hogy ez nem így van – bár az is tény, hogy egy őslakos britnél kevesebb pénzért és többet dolgozik egy londoni magyar -, de a kint élők is arról számoltak be, nem is annyira rossz az a rabszolgaélet. Van például, aki úgy gondolja: Én is rabszolga vagyok. Heti 40 órát dolgozom és évi legalább háromszor repülök haza/külföldre. Ha ez rossz, - a fizetés mellett - akkor mindenki álljon be rabszolgának!Más jobban kiakadt Lázárra: Ezt ugye viccnek szánta??? (…) Próbáljon meg otthon 90 ezerből megélni... aztán jöjjön külföldre...rabszolgának!!!!!! Ötször annyiért... nyugodt és stresszmentes életért!!! „Szakács vagyok itt, Németországban is, itt is hat napot dogozom, de csak nyolc, nem tizenhárom órában. Mindegy is, mennyit keresek,havi 250 000 forintnak megfelelő euró marad meg havonta a számlámon. Nem megspórolom, megmarad! Ja, otthon,a 26 év munkaviszonyból 12-ről van papírom,hála a feketegazdaságnak. Itt utolsó percig be vagyok jelentve.” Szintén Németországból érkezett az a reakció: „5 éve élek Németországban, az Aldiban vagyok kasszás/árufeltöltő, eladó, ez idő alatt mindent elértem, amit otthon 30 év alatt sem.” link

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek