Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 05. 09. 11:00
Előzmény: #3496  Istvan78
mi alapján állítod, hogy mp hazudik?
van rá bizonyítékod, hogy nem blokkolták a mobilkommunikációt?
te is csak feltételezel valamit, amiben erősen hiszel.
nekünk csak arról van információnk, hogy mikor hol meddig nem volt mobilkommunikáció, hogy miért arról mindenki találgathat.
Istvan78 2024. 05. 09. 10:58
Előzmény: #3498  user01
Mégegyszer: hiteles forrást kérek a Debrecen utániakról, nyilván te is olvastad ezeket (?:)), azok miért hitelesek?
user01
user01 2024. 05. 09. 10:55
Előzmény: #3496  Istvan78
Ilyet nem olvastam, Debrecen utániról igen.
Összefoglalva: MP meglátogatott vagy 60 települést, mindenhol ment az élőzés, volt rendes mobilhálózat, majd Debrecen után 7-8 olyan település, ahol se kép, se hang, majd utána megint minden okés. 
Az meg konteó, hogy azon a 7-8 településen történt valami.
Valamit kihagytam?
Ja igen, abban a két napban volt olyan élőzős próbálkozása, ami eleje még ment, a gyűlésre elment vagy 50 ember. Ennyi még látszott. A konteó része az is, hogy a falu mobil hálózata nem működőképes, ha a falusiak közül ötvenen egy téren néznek valakit. Vagy nem konteó, amit MP mondott erről amkét napról.
badsector1
badsector1 2024. 05. 09. 10:55
Előzmény: #3492  Schmidt
hogy mérik fel az m1 nézettségét az elszegényedett falvakban?
Istvan78 2024. 05. 09. 10:41
Előzmény: #3495  user01
Arról szóltak a hírek, hogy Debrecenben nem volt net, már ott blokkoltak, miegymás. Ha közvetíti a tévé, ha a neten a teljes gyűlés megtekinthető, vajon mi indokolta volna  ahatalom számára, hogy gey ilyen kockázatos valamit csináljon, a net blokkolást. Az utána következők nekem továbbra is mendemondák...Facebook, ja keresd meg, ha tudod, és főleg legyen az hiteles forrás, ne esetleg egy vakbuzgó MP-s kis hazudozása.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:33
Előzmény: #3488  Istvan78
Ki mondta? Én? Én azt írtam, hogy Debrecen utáni két nap volt 100%-os kiesés. Előtte minden okés, utána minden okés, csak az a két nap... miért javult meg minden az után, hogy MP elhívta a BBC-t is másnapra?
user01
user01 2024. 05. 09. 10:30
Előzmény: #3486  Mississippi
Mennyi annak a valószínűsége, hogy MP 2 hétig gond nélkül turnézik, Debrecen után két napig mindenhol halott hálózat fogadja, csak ott, ahova megy, majd utána újra minden okés?
user01
user01 2024. 05. 09. 10:28
Előzmény: #3485  Istvan78
Facebook
user01
user01 2024. 05. 09. 10:26
Előzmény: #3482  Mississippi
Szerintem orbánék egyre jobban agódnak magán a folyamaton. Azon, hogy MP gyűléseit látva elkezdenek az emberek kérdéseket feltenni, először csak maguknak, aztán másoknak. Hogy azokat látva olyanok is elmennek majd egy későbbi MP gyűlésre, akik az ilyet nem látva nem mennének. Pszichológia. 
Gazdasági portálon vagyunk. Tegyük fel így a kérdést: miért vesznek tömegek olyan papírt, ami mögött nincs semmi? Miért indul be egy hype? Miért ragad magával az tömegeket? Erre mondja MP azt, hogy a lavina is úgy kezdte, hogy leesett a hópihe. Orbánék se hülyék, olyat látnak, ami nem tetszik nekik, lásd a hirdetési atomháborújuk, amit MP ellen indítottak. Eljuthattak egy olyan pontig, amikor tovább léptek. Olyan eszközt bevetve, ami rejtett. Nem rögzíti a kamera. Istenem, kihagyott a NET... csak egy idő után furává válik. 
Istvan78 2024. 05. 09. 10:24
Előzmény: #3486  Mississippi
Szerencse, hogy itt vagy, aki az átlagnál többet tud a telekommunikációról. A rogáni propaganda is azon alapul, hogy az emberek keveset tudnak a világról, aa politikáról (leaglábbis az Orbán szavazók), s így majdnem mindent el lehet hitetni velük.
badsector1
badsector1 2024. 05. 09. 10:23
Előzmény: #3469  atikasz
a köztv-t sokan nézik a fidesz 1bites szavazóbázisából
Istvan78 2024. 05. 09. 10:20
Ő azt mondja, hogy már Debrecenben is blokkoltak.
badsector1
badsector1 2024. 05. 09. 10:20
Előzmény: #3466  realmadrid
Ha igazat mondanál, akkor megengedhetné a magtár röfi, hogy vitázzanak a m1-en MP-ék.
Mississippi
Mississippi 2024. 05. 09. 10:20
Előzmény: #3480  user01
 Egy  kistelepülésen felteszik a szolgáltatók a mikrot a harang mellé, és több falut onnan fednek le. Az összes faluban lehal a hálózat, ha valahol a főtéren lefoglalják a vonalakat. Nem csak a szomszédos utcában.
Istvan78 2024. 05. 09. 10:19
Előzmény: #3480  user01
Mégis honnan vannak ezek a hírek? Például, hogy a faluban se lehetett telefonálni... Konkrétam Debrecen után mely falvakban, településeken tartott MP gyűlést, mely portálok számolta be ezekről? Mendemondákra nem adok.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:18
Szerintem Debrecen után jött el a pillanat, hogy valamit lépni kellene, mert elég gyászosan néz az ki, hogy MP élőzve közvetíti azt, hogy egy 600 fős faluban többen mennek el az ő facebook-os hívó szavára gyűlni, mint Orbán kisvárosi megjelenéseire.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:16
Előzmény: #3478  Istvan78
Konteó az is, hogy a 2000 megafonos aktivista rá van kattanva MP minden rezzenesére? Vagy hogy az ÁVH vezetője börtönnel fenyegeti, mert olvasott róla valamit a magyar nemzetben? 
Mississippi
Mississippi 2024. 05. 09. 10:15
Előzmény: #3468  user01
Te arra alapozod a bizonyítást, hogy Debrecenben olyan sokan voltak, hogy megijedt a hatalom és másnaptól beavatkoztak. De miért nem a pesti tüntetések után léptek? A parlament előtt is  összejött a "kisebb tömeg"? Nem az lett volna a logikus, hogy Debrecenben is blokkoljonak? 
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 09. 10:14
Előzmény: #3476  Istvan78
Persze, hogy van letjogosultsaga baloldali partnak, elvegre is nem akarunk egypartrendszert. Valahogy ezt a narancs valasztasi krealmanyt kellene megvaltoztatni. Olyan ez mintha korbe-korbe jarnank es mindig ugyanoda lyukadnank ki. Egy remalom.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:14
Előzmény: #3478  Istvan78
Onnan, hogy próbálkoztak közvetíteni, majd 1-2 perccel a kezdés után teljesen megszűnt a ki-be kapcsolat. Nem csak onnan nem tudtál pl telefonálni, de a faluban élőket se érték el telefonon. Többen írtak ilyen esetekről. De szerencsére csak addig tartott, amíg ott volt MP.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:11
Előzmény: #3474  Shortelek
Ja meg ennek az lett volna a nagy előnye, hogy ugyanarra építed, mint a fidesz kampánya, csak tudatbalatt kell hatni.
Azaz elég, ha minden tizedik képen van a bohóc helyett Orbán. Vagy a maradék kilencen van Orbán helyett a bohóc? Mehet erről a vita :)
Istvan78 2024. 05. 09. 10:09
Ezeket honnan veszed, hogy "ahogy arrébb állt", volt hálózat? Honnan veszed, hogy Debrecen után minden helyszínen, ahova MP ment, nem működött a mobilnet, a BBC-t honnan veszed? Ez egyelőre egy erőltetett konteónak hangzik. Ha vannak ezekre bizonyítékok, mea culpázok.
user01
user01 2024. 05. 09. 10:07
Előzmény: #3474  Shortelek
Ez vagy 10 éve volt, akkor még nagyban plakátolt az ellenzék is, csak valami totál haszontalan módot találtak témának.
MP most meg azt mondja, hogy Ő a plakátolás ellen küzd. Igaz pénze se lenne rá, de jó szöveg, hogy magát a plakátolást támadja, mint tájképrontó hagyomány.
Istvan78 2024. 05. 09. 10:05
Előzmény: #3467  Schmidt
Túlzás azt mondani, hogy Orbán és Gyurcsány összejátszanának és hasonlók, de szerintem is kerékkötője Gy. az Orbán elleni harcnak, a múltja miatt és a karktere miatt. A tagsággal nincs baj, kell baloldali párt és Dobrevvel se lenne, ha nem Gy. állna mögötte.
Gy.-nek már rég félre kellett volna állnia, de őt nem érdekli igazán, mi az érdeke a társadalomnak, őt elsősorban a saját egója érdekli. Így némi túlzással tényleg mondható, hogy Orbán kezére játszik, összejátszik Orbánnal.
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 09. 10:04
Előzmény: #3473  sztanil
Rogán talalmánya
Shortelek 2024. 05. 09. 10:01
Előzmény: #3472  user01
Ki fizette volna az ellenzék ellenplakátkampányát?
sztanil 2024. 05. 09. 09:59

Ugyan már!
Ez csak azt mutatja, hogy tényleg űrtechnológia nagyhatalom lettünk.
Sikerült kifejleszteni a fekete lyukat, az nyelte el a mobil jeleket.
Az a nagy titok, hogy a fideszesek fejében keletkezik. Ez Hungarikum!
user01
user01 2024. 05. 09. 09:59
Előzmény: #3456  szieszta
Ez kellene az alap legyen.
A fidesz kampányára kell építeni, csak átforgatva a mondanivalót. Pl. annó a fidesz teleplakátolta az országot a bohócos képekkel, ellenzéki miniszterelnöki jelöltek meg mögöttük egy bohóc. Erre én az ellenzék helyében indítottam volna egy olyan plakátkampányt, ahol ugyanaz a kép van, csak a bohóc helyére orbánt teszem és azzal feliratozon a plakátot, hogy azon az összes miniszterelnökjelölt van. 
Ezek után bármelyik változatra is néz a választó az ellenzék üzenete megy át, amit azt hiszem nem kell magyarázni mi lett volna...
Istvan78 2024. 05. 09. 09:59
Előzmény: #3464  Mississippi
Tudom, hogy azt akarja mondani és szerintem félnek is Fideszék, hogy most nem lesznek úrrá a helyzeten, mint két éve, de akkor se kell hazugságokat mondani.
Mississippi
Mississippi 2024. 05. 09. 09:59
Előzmény: #3462  badsector1

Jó piár fogás, de de örüljünk ha EP listavezetők vitája összejön.
atikasz 2024. 05. 09. 09:52
Ha annyira akarna vitázni nem ragaszkodna a közhöz,ráadásul azt nem  is nézik, nekem sincs beállítva:)
user01
user01 2024. 05. 09. 09:50
Előzmény: #3461  Istvan78
A debreceni gyűlés előtt minden helyszínen rendben működött a mobil hálózat. Tudtál telefonálni, netezni, hiába volt ott MP, hiába tolta a szövegét, hiába állták körbe ezrek.
Majd jött Debrecen, a fidesz legfőbbnek mondott bázisa, és összejött egy "kisebb" tömeg. Láthattad.
Másnaptól kezdve bárhova is ment MP, ahogy odaért nem volt mobilhálózat, de ahogy arrébb áll, újra működött. Minden településen, ahova ment. Tudod, olyan ez, hogy nem követ téged a lefüggönyözött hátsó ablakos fekete Volga, de amikor elkezd követni, akkor elég feltűnő a trabantok között. 
Majd amikor bejelenti, hogy másnap jön a BBC is, megnézni, hogy mi is történik itt, akkor láss csodát, hirtelen megint van mobilhálózat. 
Szóval csak a debreceni nagygyűlés utáni két nap volt a magyar technológiatörténelem azon két napja, amikor foltszerűen pont ott és pont akkor halt le a mobilhálózat, amikor és ahol MP megjelent. Hetekig nem volt ilyen előtte a gyűléseken, meg azóta sincs gond. A BBC felemlegetése óta érdekes módon nincs probléma a mobilkapcsolatokkal.....

Schmidt
Schmidt 2024. 05. 09. 09:47
Előzmény: #3465  Shortelek
Fleto meg Viki egy zenerkarba játszik. Viki a frontember, Fleto meg a dobos, aki a ritmust adja, kdnp a bassusz, mihamo meg a szologitaros. Dalszovegeket nemtudom ki irja. De mar kurvara unalmasak.
realmadrid 2024. 05. 09. 09:43

Ezzel csak az a gond hogy az egyik legkevésbé nézett TV az M1.
Lehet ott vitázni ha alig nézik.
Rtl klubon  sokkal de sokkal többen néznék.
Shortelek 2024. 05. 09. 09:40
Ezt a kérdést nem annyira gyurcsánynak kellene föltenni, hanem orbánnak, ő az aki felelős Mo. elszegényedéséért a rengeteg eus támogatás ellenére, ő az aki a családját, barátait, magát gazdagitotta meg, lopta meg az országot, bennünket is.
Mississippi
Mississippi 2024. 05. 09. 09:40
Előzmény: #3461  Istvan78
Azt akarja mondani, hogy Debrecen óta úgy berezelt a hatalom, hogy a tüntikézés helye/ideje alatt blokkolja - jelentsen az bármit - a hálózatot.  
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 09. 09:37
Előzmény: #3460  Schmidt
A vérnarancsosoknak kötelezővé kéne tenni a mandarin nyelvet. Orbán beszélhetne hozzájuk igy, amugy is csak ők értik, miről szól a mondandója.
badsector1
badsector1 2024. 05. 09. 09:33
"Tisztelt Dobrev Klára! Tisztelt Deutsch Tamás! Mint ismert, kihívtam Orbán Viktort és Gyurcsány Ferencet egy élő televíziós vitára a köztelevízióban. 
Arról szerettem volna velük beszélgetni, hogy ők ketten, miniszterelnökként hogyan tették az uniós csatlakozásunk óta, negyvenezer milliárd forint uniós forrás hazánkba érkezte mellett a második legszegényebb és a legkorruptabb uniós országgá Magyarországot. 
A két miniszterelnök nem vállalta a vitát, Önöket küldték maguk helyett.Gondolom, egyetértünk abban, hogy egy ilyen élő vita megrendezésére csak az adófizetői százmilliárdokból működő “köz”televízióban kerülhet sor, amelynek adása eljut minden magyar állampolgárhoz.
Mivel a ”köz”médiában hosszú évek óta nem rendeztek élő, valódi választási vitaműsort (valószínűleg nem véletlenül), és most sem érkezett olyan jelzés, hogy rendeznének ilyet, megkérem Önöket, hogy hárman, közösen szólítsuk fel a ”köz”média vezetését, hogy teljesítsék a jogszabályi tájékoztatási kötelezettségüket és a napi szintű hazudozás, aljas propaganda mellett tegyék lehetővé a június 9-i választás előtt az élő vitaműsor megrendezését. 
Köszönettel, Magyar Péter"

Szippantós orrú tompika szívatva van :))
Istvan78 2024. 05. 09. 09:20
Előzmény: #3452  user01
Debrecenig minden rendben volt, Debrecenen belül pedig sehol nem működött a mobilnet?:) Ezt akarod mondani? Vagy pontosan mit is? Írtam, hogy ha a gyűlés közelében lévő tornyok kapacitása nem bírja el a gyűlés résztvevőinek sávszélesség igényét, akkor a mobilnet is lelassul vagy lahal. Az meg röhej, amikor azt mondják, hogy a gyűlés végén helyreállt a net (mintha a blokkolás megszűnte miatt törtét volna), ki lehet találni, hogy azért mert, a gyűlés résztvevői már nem akarták használni a netet.
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 09. 09:17
Előzmény: #3459  Istvan78
A vérnarancsosokat nem lehet. De vannak ott mas citrus félék is. Eleg sokan. Nem árt, ha apad egy kicsit a számuk.
Istvan78 2024. 05. 09. 09:04
Előzmény: #3455  szieszta
MP legfőbb kritikája az Orbán rendszerrel szemben a rogáni propaganda, a hazugságok terjesztése gőzerővel, az agymosás. Gondolod, hogy ez ellen úgy lehet harcolni, hogy ugyanazt csinálja? Hülyeség! MP-nek nem az agymosott és/vagy tudatlan Fidesz hívőket kell meggyőzni, hanem a bizonytalanokat, a Fideszből kiábrándultakat, a kevésbé elkötelezetteket, s őket nem hazugsáoggal lehet a maga oldalára állítani, hanem hiteles politizálással.
Mississippi
Mississippi 2024. 05. 09. 08:50
Előzmény: #3455  szieszta
:) tulajdonképpen igazad van. Saját közegében MP mondhat akármekkorra faszságot, már nem csinál magából hülyét, ő a félisten. De mi, itt a fórumon, ettől még kezeljük már fenntartással a semennyire sem bizonyított állításokat. 
A Gsm cella kapacitása véges. Más-más hatótávot/kapacitást terveznek a "szórványban", mást egy nagy településen. És bizony egy jól sikerült nagygyülésen lehalhat a hálózat. Pl: influenszer demonstrácio a Hösök terén. Az még Debrecen elött volt, oszt mégis lehalt.
Egyébként a segélyhivó számok prioritást élveznek, könnyű ellenőrizni vele hogy van e hálózat, mert kilő egy hivást számukra a rendszer.
szieszta 2024. 05. 09. 08:42
Előzmény: #3456  szieszta

Szerintem MP sem magától ilyen, szakemberek tanácsát követi.
A profi labdarúgó nem azért jó, mert tud focizni, hanem maradéktalanul teljesíteni tudja a profi edző utasításait. Ilyeneknek tilos a gondolkodás, az az edző feladata. Sok sok formáció be van gyakorolva és kívülről látni, hogy mi működik. Azt kell végrehajtani.
Többen nehezményezik, hogy messziről nem lövik a kaput a focisták. Ez nem véletlen. A számtalan kielemezett adatból az jött ki, hogy 25%-kal eredményesebb a lövő, ha a tizenhatoson belül ereszti el a labdát. Ezért tolakodnak közelebb. :-)
szieszta 2024. 05. 09. 08:32
Előzmény: #3454  user01

Én üzletkötő voltam és számtalan iskolázáson tolták fejünkbe a különböző stratégiákat, hogyan lehet embereket meggyőzni. Az egyik legjobb, ha  a konkurencia ékköveit veszed át és fel kell nagyítani, amiben gyengék. Ezt úgy kell tenni, hogy soha nem mondhatod, hogy az rossz, hanem én jobb vagyok.
A fidesz azért nem talál rajta fogást, mert nem magyarázkodik. Ha valaki nem reagál az ellene felhozott vádakra, azt nem lehet tovább szítani.
Ha valaki beléd köt, mosolyogva egyet kell érteni vele és szépen elcsendesül, mert nincs konfliktus. Ha visszaszólsz, már van is kapaszkodó folytatni a vitát.
Én számtalan esetben bólogattam az üzleti partnernél, mennyire igaza van, de látta volna a gondolataimat. :-). Ilyenkor az ember egy színdarabot játszik, csak azt kell tudni, mi kell a nézőnek, hogy a végén visszatapsoljon.
szieszta 2024. 05. 09. 08:21
Előzmény: #3452  user01

Minél nagyobb a cirkusz, annál többen figyelnek fel rá. Ilyenkor nem kell válogatni, mi az igaz. Majd egy év múlva a bíróság kötelezi őt a bocsánatkérésre. Ahogy teszik ezt a (köz)médiában. Ami már egyszer elhangzott, azt majd tovább ragozzák.
Ha MP ott volt a NER közelében, elég sok bizonyítéka lehet még, hogy bárkit bemártson. Ha az asszonyt is feljátszotta, ki tudja hányszor maradt bekapcsolva a "diktafon".
A legjobb életbiztosítás, ha mindenki ellen van terhelő bizonyítékod, vagy legalább azt hiszik, hogy van.
user01
user01 2024. 05. 09. 08:17
Előzmény: #3453  szieszta
MP a legelső, partizános interjújában azonnal nekiment Rogán szennymédiájának. Onnantól kezdve következetesen csak annyit mond a rogáni szennyre, hogy az szenny, nem érdekes, tök mindegy mi megy ott, sőt, köszöni a reklámot, hogy minden megmozdulásukkal megmutatják a magyar embereknek azt, hogy mi ellen lépnek fel a normális magyarok. Felismerte, hogy amit Orbánék a legerősebb fegyverüknekmtartanak, az a rendszer gyenge pontja, mert ha azt kiütöd, akkor Orbánék hápogó kacsává válnak.
szieszta 2024. 05. 09. 08:12
Előzmény: #3446  Istvan78

Semmiben nem kell visszafognia magát, mivel látjuk, hogy orbánnál is működik. Minél nagyobbat hazudik, annál nagyobb a rajongótábora.
A fidesz most azért van bajban, mert erről a kisemberről minden lepörög. Bármilyen karaktergyilkosságot elkövetnek ellene, azonnal továbblép, nem ragozza tovább. Ha el kezdene magyarázkodni, az lenne  a gyanús. De nincs új a nap alatt, csak a fideszes kommunikációt vették át. Az a szép, mikor valaki a saját fegyveredet fordítja ellened.
Annak idején a migráns kártyát a jobbiktól lopták orbánék. Nagyon szépen bevált.
MP-nek van egy nagy előnye, a fidesz tarsolyából szépen szemezgethet, kicsipegetve, amit már ők kipróbáltak.
Van egy ismerősöm, aki ügyvezető igazgató volt egy cégnél, aztán saját lábra állt. Nagyon sikeres, mert csak azt vitte magával, ami a sok pénzt hozza. Az előző munkahelyén már kikísérletezték, mi az aranytojást hozó tyúk, de azért maradtak a pénznyelő szolgáltatások is.
user01
user01 2024. 05. 09. 08:10
Előzmény: #3451  Istvan78
Mert az Orbán-rendszer ügynökei kik? Nem James Bondokra gondolt.
Nem wifi, hanem mobilhálózat, az más.
Debrecenig minden rendben volt, mindenhol ment, utána meg sehol. Érzed az átmenetet? 
Majd a BBC belengetése után megint minden rendben van.
Istvan78 2024. 05. 09. 08:01
Előzmény: #3450  user01
Ügynök alatt senki nem a megafonosokat és hasonszőrűeket érti, szerintem. 
A WIFI használhatósága attól függ tudomásom szerint, hogy aránylik a WIFI router kapacitása az igényhez képest. Ha egy gyűlésen sokan akarják használni, akkor belassul vagy le is áll. A mobilnetre is hasonlónak gondolnám a helyzetet, ha a környéken lévő adótornyok kapacitása túl kicsinek bizonyul az igényhez képest.
user01
user01 2024. 05. 09. 05:47
Mire gondolsz? Milyen kamu? 

2000 ügynök? Ha azt mondom, hogy megafon, akkor tisztul a kép? A megafon nem abból a pár tucat közpénzlopóból áll, akik az anyjuk és apjuk által nekik adott nevet teszik arccal, képpel szennyé, hanem ezres ügynöksereg áll mögöttük. Pl. nem ezek a megafonosok írogatnak a portfólióra, hanem a még azoknál is kevésbé tegetségesek. 

A zavarás? 2 hétig mindenhol rendben volt a mobil hálózat, majd a debreceni esemény után hirtelen minden helyszínen caak abban az időben nincs hálózat, amikor ott van. Amikor ezt közzéteszi a facebook oldalán, belengetve, hogy másnapra a BBC-t is meghívta, hirtelen újra van mobilhálózat.
ronaldinyo 2024. 05. 09. 04:27
Előzmény: #3444  realmadrid
Herceg tamás a péld🍘a
ronaldinyo 2024. 05. 09. 04:27
Előzmény: #3444  realmadrid
Herceg tamás a péld🍘a
ronaldinyo 2024. 05. 09. 04:19
Biztos?lásd, tibeti zászló, ugyan honnan kerűltek elő hirtelen kinaiak?
Istvan78 2024. 05. 08. 23:05
Lássuk be, MP-nek kicsit vissza kellene fognia magát, az ilyen kamuk, mint a tüntetések zavarása, meg a 2000 ügynök, csak kárt okoz a hitelességének. Szóval, legyen megfontoltabb! MZP is részben ilyesmiken bukott el. 
Istvan78 2024. 05. 08. 23:02
Előzmény: #3440  badsector1
Németh Zsolt atlantista, korábban is eléggé oroszellenes dolgokat mondott. Dicséretes!
user01
user01 2024. 05. 08. 20:34
Előzmény: #3438  realmadrid
Ha már üldözési mánia: az ÁVH hogyan áll a bebörtönzésével? Mármint amivel az ÁVH vezetője fenyegette meg egy újságcikkre alapozva?
Még szerencse, hogy Orbánnak nincs üldözési mániája...
dexter 2024. 05. 08. 20:11
Tehát az nem orosz függőség, hogy nálunk több, mint 2x annyi orosz kém van, mint a másik három V4 országokban összesen? És ezek évekig bejártak a külügy belső informatikai rendszerébe.

https://www.facebook.com/avakmajom/posts/pfbid0G7senG6T2hw9vjjoEyALC9oZw94NefwyAY73mWVSX2sB58hWwHjQhT2F8NEtqJPWl
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 08. 19:11
...vagy inkabb látják, hogy MP kommunikációja sokkal sikeresebb ebben a témában, es lehet, hogy azt mérik éppen ... Kettős beszéd, egyik fej ezt mondja, a másik mást. Ettől még egy brancs...
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 19:04
"Németh Zsolt szerint ha nem lennénk NATO-tagok, Oroszország kikezdené Magyarország szuverenitását„A NATO nemcsak fizikai biztonságunk garanciája, hanem szuverenitásunké is – ez a szuverenitásvédelmi politika egyik legfontosabb eleme.”

hogy milyen oroszellenes dumát nyom ez a fideszes, ő is a tiszába akar lépni?
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 18:45
"Gulyás: Magyar Pétert Magyar Péterként ismertem, de Poloska Péterként nem
Kinevezhette volna államtitkárnak Magyart, de fel sem merült benne, hogy alkalmas lenne a feladatra, állítja a miniszter."

Mp gulyás gergelyt gulyás gergelyként ismerte, de sggnyaló gergelyként nem, ezért sem lesz helye mp kormányában.
realmadrid 2024. 05. 08. 18:37
Előzmény: #3437  Bandi_ujonc
Most MPnak vagy üldözési mániája van vagy csak minden eszközt megragad hogy fenntartsa a figyelmet. Szerintem az utóbbi. Folyamatosan a központban kell lennie, a figyelemnek rá kell irányulnia. El kell hitetni a hívekkel hogy ő már olyan erős hogy probléma a hatalomnak. Végülis jól csinálja, volt kitől tanulnia. Szavazatért mindent meg kell tenni. 
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 17:54
Előzmény: #3435  InaktivForumozo
Nézheted a mobiltelefon blokkolót szolgálati radiótelefonnak, de ettől még megszűnt a mobilinternet a tüntetés helyszinén.
InaktivForumozo 2024. 05. 08. 15:41
Előzmény: #3432  badsector1
Nem biztos, de életszerű.Az meg annyira nem, hogy ő a magyar James Bond, aki civil ruhás rendőrnek álcázza magát (egyenruhás társaival beszélget, szolgálati rádiótelefon van nála), de valójában a szolgálati rádiótelefonnak álcázott internet-blokkolóval próbálja szabotálni a tüntetést .
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 08. 15:01
https://youtu.be/FKNrqv4eGeY?si=jnxehq5C19Efyo8N
Egész jó lett ez a kampány videó....
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 14:34
Előzmény: #3428  Sehmet
"Nem támogatja a Fidesz-frakció a gyónási titokra vonatkozó módosítást
Azt írták, a gyermekvédelmi törvényhez kizárólag olyan módosítást támogat, ami szigorítást tartalmaz."

Még te is bedőltêl a fideszes cselnek, de remélem elfogadod, hogy át lettél verve. :))
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 14:30
Előzmény: #3430  InaktivForumozo
Ha fb-n olvastad, akkor az sem biztos , hogy hajdunánási rendőr volt a civilruhás ügynök.
stolz
stolz 2024. 05. 08. 14:28
Nem szigorít semmit. Pont, hogy megerősíti azt a szokást, ami eddig is élt. Vagyis a gyónási titkot. Namost szerintem az egyháznak kellene leghangosabban tiltakoznia ez ellen, ha a saját még megmaradt hitelességét meg kívánná őrizni. A gyermekek ellen elkövetett bűnök ugyanis égbekiáltó bűnök. Ezt leplezni egyházi vagy világi törvényekkel szerintem hasonlóan súlyos bűn...
InaktivForumozo 2024. 05. 08. 14:24
Előzmény: #3427  badsector1

Egy hozzászólás ahhoz a FB-poszthoz, amit te idéztél.
Nem tudom, hogy szolgálatban volt-e (gondolom igen), meg azt sem, hogy mobiltelefont zavaró kütyü volt-e nála. A képen levő kütyü leginkább egy mezei, rendőrségnél általánosan használt rádióra hasonlít.
https://www.sagemcom.hu/hu/termekek/tetra-eszkozok/sepura-stp-9000-kezi-radio
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 14:22
Tehát, ha a pedofil meggyónja a bűneit egy papnak, a kereszteny értékrend alapján, a papnak nem kell segíteni a megrontott gyermeken, de mélyen kell hallgatni a pedofilról, nehogy bántódása essen.
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 08. 14:04
Előzmény: #3417  badsector1
A jelenleg hatályos egyházügyi törvény ennél sokkal megengedőbb, és a jelzési/feljelentési kötelezettség alól sokkal tágabb körben ad felmentést a gyónási titkokra hivatkozással, az egyházi személyeknek. A mostani törvény ezt szigorítja.
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 13:49
Előzmény: #3418  InaktivForumozo
Honnan van az idézet?
Ha elfogadjuk, hogy a lebukott civilruhás embör egy civilruhás rendőr, szolgálatban volt vagy sem?
A mobiltelefont zavaró kütyü munkaeszköze a helyi civil ruhás hajdunánási rendőrnek vagy sem?
dexter 2024. 05. 08. 12:36
Előzmény: #3425  HuTi
Nem, mert ebben az esetben a bázisállomással megmarad a kapcsolat, csak nincs szabad slot, és emaitt nem tudsz telefonálni, vagy internetezni.
HuTi 2024. 05. 08. 12:33
Előzmény: #3421  dexter
Távol álljon tőlem, hogy a rezsimet védjem, de nem fordulhat elő, hogy a hálózat egyszerűen nem bírta el azt, hogy X ezer felhasználó egyszerre lógott ugyanazon a cellán és akart közben még élőzni is?
user01
user01 2024. 05. 08. 12:31
Előzmény: #3420  euler

Ezzel arra akartam célozni, hogy más bűncselekményekhez is kijár a sajtó. És sokszor hatásosabb eszköz (lásd pl. a fidesz pedofilügyei), mint a szakember vagy hatóság hívogatása.
Valamiért úgy néz ki, hogy hirtelen megjavult a mobil szolgáltatás.
user01
user01 2024. 05. 08. 12:28

https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1200100.tv
Btk
Közérdekű üzem működésének megzavarása 
323. § 
(1) Aki közérdekű üzem működését jelentős mértékben megzavarja, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. 
(2) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt 
a) csoportosan, 
b) bűnszövetségben vagy 
c) különösen nagy kárt okozva 
követik el. 
(3) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt 
a) fegyveresen, 
b) felfegyverkezve vagy 
c) különösen jelentős kárt okozva 
követik el. 
(4) Aki a közérdekű üzem működésének megzavarására irányuló előkészületet követ el, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. 
(5) Aki a bűncselekményt gondatlanságból követi el, vétség miatt három évig, különösen nagy vagy ezt meghaladó kár okozása esetén egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

A közérdekű üzem (mobil hálózat is az) zavarása kicsit túlmutat a bosszantáson.
user01
user01 2024. 05. 08. 12:26

dexter 2024. 05. 08. 10:45
Előzmény: #3418  InaktivForumozo
Állítólag mindenkinek elment a kapcsolat. Ez csak akkor lehetséges, ha nincs kapcsolat a bázisállomással, azaz vagy alacsony a jelszint (térerő) (ami elég meglepő lenne, hogy csak a MP felépése alatt esik be), vagy pedig zavarják.
euler 2024. 05. 08. 10:40
Előzmény: #3415  badsector1
A helyzet tisztázására és a probléma megoldására nem a BBC tudósítója a megoldás, hanem hírközlési szakemberek bevonása.
Shortelek 2024. 05. 08. 10:29
Előzmény: #3412  badsector1
56- os jobb lenne.
InaktivForumozo 2024. 05. 08. 10:24
Ehhez hozzászólás:
"A képen látható Úr egy HELYI hajdúnánási rendőr, kicsit sem titkosszolga, nem áll politikai befolyásolás alatt, viszont becsületesen végzi a munkáját, ő maga is becsületes ember. (Tudom, sokak szerint egyetlen rendőr sem az.) Mivel nem járőr, nem jár uniformisban. Nincs kétségem afelől, hogy zavarja valaki az internetelérést a gyüléseken, de hogy pont pl. ő nem, abban biztos vagyok.Ellenben a helyiek (és nem csak a helyiek) ismerhetik, ismerik, van aki ennek örül van, aki nem - függően attól, hogy bűncselekmény elkövetői vagy áldozatai az említettek. Természetesen mindenki számíthat a jövőben is a segítségére, ott lesz, mikor baj van, s segít majd, ahogyan tud, mert ez a munkája."
Eléggé konteó lesz ez.
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 09:44
Lex gyóntatófülke: egyre súlyosabb kérdésekbe ütközik a Fidesz, ahogy próbál kikeveredni a kegyelmi ügyből 
Miközben megpróbálták kijavítani a gyermekvédelmi törvény hibáit, kiderült, hogy a papoknak az új szabályok szerint sem kellene jelenteniük, ha gyónás során pedofil bűncselekményekről szereznek tudomást"

A pedofilok továbbra is egyházi és fideszvédelem alatt állnak :))
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 05. 08. 08:51
Ilyet még a diktatúra titkosszolgálata sem tett a Kádár-rezsimben.
Mert akkor még nem volt internet.
badsector1
badsector1 2024. 05. 08. 08:22
"Add tovább! Két napja elkezdte blokkolni a titkosszolgálat az internetet és a mobilelérést a TISZA Párt országjáró körútjának helyszíneinein. 
Két nap alatt egyszer tudtunk csak élő közvetítést adni itt a Facebookon. A fényképek Hajdunánáson készültek civil ruhás rendőrökről (titkosszolgálati munkatársakról?) és a feltételezhetően a blokkoláshoz használt eszközről.
Legutoljára Újfehértón ment el a téren mindenkinél az érkezésünkkor minden térerő és a mobilnet, ami a rendezvény végén rögtön helyreállt.
Felszólítjuk Rogán Antalt és Pintér Sándort, hogy állítsák le az orosz és észak-korai módszereket és ne korlátozzák az internet szabadságát és a szabad véleménynyilvánítást!
A BBC tudósítója velem utazik délutántól és mindent dokumentálunk a hazai és a nemzetközi nyilvánosság számára.
Elég volt, nincs hova hátrálnunk!"

Civil ruhás rendőrökkel el kell beszelgetni.
bronz 2024. 05. 08. 03:56
Hány társa jut vajon ki a poros, szipogó listavezetőnek? Remélem,  6-7 helynél többet nem kapnak.
vaczak 2024. 05. 07. 23:04
Előzmény: #3410  badsector1
Reméljük igy lesz, de jó lenne, ha a hivek is követnék MP-t a "managing expectations" klasszik politikai gyakorlatban. Minden politikai tartalmú youtube videó (a normálisak, nem a propaganda) tele van végtelenül lelkes és elég merev tisza-hivőkkel, akik a legkisebb szkeptikusságra is szigorúan lecsapnak. Én azért emlékszem a 88-as hangulatra (inkább a 89-esre utalhattál, mert 88-ban még bőven oszlattak tüntetéseket és vittek be embereket március 15 előtt), ott még nem tartunk. 
badsector1
badsector1 2024. 05. 07. 22:30
Előzmény: #3411  ________
1988-as hangulat van az utcákon, ahol MP megjelenik.
________
________ 2024. 05. 07. 22:23
Előzmény: #3408  dexter
A fideszmaffia csak hagy tiltsa le a netet, mutassa meg a foga fehérjét mindenkinek, hagy gyűljenek a vissza nem térő szavazók
A végtelenségig úgy sem tudnak mindent elhazudni, bukta vár rájuk, kipukkant a lufi
badsector1
badsector1 2024. 05. 07. 22:14
Előzmény: #3409  Heisenberg
hatalmas igény van az orbán banda eltakarítására, a narancsagyak pislogási fázisban vannak, de már  június 9 is fájni fog nekik.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 07. 22:01
Előzmény: #3408  dexter
Amúgy ez tenyleg hihetetlen, nem tudom meddig tart a hype, de a vegen meg lesznek olyan települesek, ahol a Tisza több szavazatot fog kapni mint a maffiapárt
dexter 2024. 05. 07. 21:56
Előzmény: #3407  Heisenberg
Azért kérdeztem, mert néztem a videót és azon keresztül az jött át, hogy sok ezer ember volt kint és hihetetlennek tűnt, hogy ennyi ember kint volt. De ezek szerint mégis...
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 07. 21:55
Előzmény: #3406  dexter
Nyíregyházán is van Kossuth ter bár nagyon inkabb széles utca, nem olyan mint Debrecenben. Mindenesetre ez igencsak szép teljesítmény volt. A facen elő nem volt, de majd utólag megnezem
dexter 2024. 05. 07. 21:52
Előzmény: #3405  Heisenberg
Ja, az is Kossuth téren volt? Amúgy volt élő, mert most néztem meg utólag a YT-on.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 07. 21:50
Előzmény: #3404  dexter
Arról irtam, sokan voltak.
dexter 2024. 05. 07. 21:47
Előzmény: #3403  Heisenberg
Az megvan, hogy a mai nyíregyházi eseményről írtam? ;)
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 07. 21:42
Előzmény: #3393  dexter
9-10 ezer ember, a teljes Kossuth tele volt, van ismerősöm, kint volt, ennyi embert nem látott ott még egyben. Élő nem volt...
signal2
signal2 2024. 05. 07. 21:33
Előzmény: #3398  Bandi_ujonc
Nem az óriásplakátok a kérdés, hanem az oszlopok. Több tízezer kint van, de sokkal több oszlop van.
signal2
signal2 2024. 05. 07. 21:32
Előzmény: #3396  Bandi_ujonc
OK :)
Amúgy 1-2 helyi tag szokott idös embereknek ilyet csinálni. Festés, taxi, ilyesmi. 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók