Az OTP csatlakozást honnét veszed ? Ha van infód légyszi oszd meg ! Én még hétfőn is transzferáltam OTP-be. Meg is jött és 1%-al magasabb a nyilvántartási ár, mint ahonnét jött. 2027J 117,1. Hétfőn fordul, de ha tudsz valamit amit mi nem, szóljál. Ma még biztos nem változtattak. Csak a példa kedvéért, ha ma kerül visszaváltásra nem hétfőn, de közben belépnének a 2%-os klubba akkor 0,75% a különbség.
Lehet ez a Nagy Márton féle akcióterv a lakosság felé. Lófaszt magasabb kamatprémium Lófaszt magasabb kamat%. "Nesztek nagyobb bukta, térdeljetek le elém"
Elotte sem vittek fel es a hitelkamatok is magasak voltak amig nem nyult bele a kormany. Romanoknal pl otp 8%ra adtak hitelt akkor nalunk 18ra mikozben a latraszolo betetek 1% ot adtak a lekotott 4et azonos infla mellett.
“ Meg lehetett nezni a kornyezo orszagokban mennyivel másabb feltetelekkel kamattal adtak a hitelt vagy a beteti kamatokat” Ja meg lettek regulázva, különadó, meg dkj vásárlás. Hogy ez miért nem vitte le a hitelkamatokat és miért nem vitte fel a betéti kamatokat az rejtély. De lehet hogy megfejted.
Kicsurran a könnyem, szegény bankok. A bankok Magyarországon kartelben vannak. Meg lehetett nezni a kornyezo orszagokban mennyivel másabb feltetelekkel kamattal adtak a hitelt vagy a beteti kamatokat. Meg kellett oket regulazni. A bankok eredmenyei ma sem a szolid nyeresegnol szolnak.
Ha mar uj kormany. Csodak nincsnek. 2ut van. Vagy nullás a koltsegvetes ami azt jelenti a kiadas bevetel egyensulyban van. Ilyenkor vagy magasak az adok vagy visszafogja a kiadasait, (ne legyen illuzionk majd a sajat kolteseit visszafogja.) A másik út az eladositas.
Mindenki maga dontotte el hol nyit szamlat, kb 15perc alatt lehet webkincstari szamlat nyitni most meg siras van. 1% büntetés irjak. Milyen buntetes? Ez jutalék raadasul a nyitaskor benne volt a leirasban. A bank is rateszi a maga 1% at. Kincstarnal 1%ba kerul nem hagyod bent a penzed addig amig igerted es gyakorlatilag latraszolo beteted van magas kamattal. Fel kellene nőni. Ott kezdődik bezzeg Németország vagy bezzeg Svájc mindennek ára van.
Volt ilyen? És melyik informacio az ami a varakozasaidat erositi? Miert gondolja barki a kormanyvalto uj erő fenntertana a mostani szocialis tamogatasokat. Lakossagi allampapirok adómentességét, egykulcsos szja, rezsi es kamattamogatasok, csaladtamogatasok. Ingatlanado? Toke adoztatasa? Miert tartanak fenn az 5 ev alatt adomentesse valo jovedelmeket az uj vezetes. Magas az afa? Ok leviszik es potolni kell a fogyasztasi ado kieséset mashonnan. Elhangzott fizessenek a gazdagok. Ki a gazdag? Akik ide irogatnak azok mar 10,20 100 milliokat mozgatmak. Ez miert ne adozna? Igen. Tamogatom legyen osztrak vagy nemet adózás de aztan majd nem sirni.
Magyar Állampapír tulajok