Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Cefa 2006. 11. 24. 09:13
Előzmény: #8898  Cefa
#8900
otp 7670 ről visszapattant elvileg a másik korlát 7810 szóval ha onnan is visszapattan akkor folytatódik a beszűkülés.
Bobojsza 2006. 11. 24. 09:12
Előzmény: #8898  Cefa
#8899
Cefa! Ha fater cégénél dolgozol vagy sajátodéban esetleg te vagy a főnök akkor nem is tűnik fel senkinek, hogy elkésel! :-)))
Cefa 2006. 11. 24. 09:09
Előzmény: #8895  Törölt felhasználó
#8898
hát ja a munka az nem olyan fontos :)
a fórum fontosabb :))
Cefa 2006. 11. 24. 09:09
Előzmény: #8894  Cefa
#8897
62 millió összforgalom.
Egy szédítő forgalmú pénteki nap lesz :)
Bobojsza 2006. 11. 24. 09:08
Előzmény: #8887  Törölt felhasználó
#8896
Sziasztok!

Szerintem Feri nagy többségében jó belépőket talál csak az a probléma hogy nem tud a seggén maradni és mindig bedobja ha van egy kis bukója.
Ha ezt a szokását elhagyná szvsz szép lassan plusszos lehetne .

Amúgy ez a tanácsosdi ez nagyon relatív, mert én kezdőként az OTP-t 6200 körül azért adtam el bukóval mert valaki nyomta a dumát, hogy beesik 5000 ig. :-)))
Most már nem adnám el. :-))
Természetesen a felelősség csakis az enyém mert az én kezemben van a gomb.

Csak magamról beszélve:
Ha mondanám: Feri vegyél Richtert és beszakad hát biztos, hogy egy pár napig nem igazán tudnák aludni miatta. Mert én tudom, hogy kiseggelem
De Ő ezt lehet hogy világvégének élné meg.

Jó elemzéseket nyom Cefa és Dokitomi és a többiek abból tud mazsolázni. Csak a napikat felejtse el. Próbálja a SWINGET!
Írta valaki, hogy vegyen 3 részvényt és azt forgassa mint már írtam nekem is hasonló a taktikám neke bejött.
Ezt tanácsolom neki is és más kezdőnek.
( Na ezt is írtam vagy 3/4 óráig)
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 09:07
Előzmény: #8894  Cefa
#8895
Konklúzió!!!!!
NEM KELL BEJÁRNI!!?
Cefa 2006. 11. 24. 09:04
Előzmény: #8890  Törölt felhasználó
#8894
Ma megint elkéstem a melóhelyről és egy érdekes felfedezésre jutottam.
Mégpedig hogy van összefüggés a hajnalig tartó elemzés és a reggeli elalvás között. :))))))))))

Remélem sokan tudják jóra fordítani.
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 09:03
Előzmény: #8891  Törölt felhasználó
#8893
Napi tipp: Baráth Tibor (Erste) szerint "kezd beborulni" (2006. november 24. 8 óra 57 perc)

Kezd beborulni az ég a hazai piac felett - hívta fel a figyelmet Baráth Tibor, az Erste üzletkötője. Ebben szerepet játszik többek között a beinduló forintgyengülés, s külföldön is lassan-lassan megkezdődik korrekció. A mai félnapos amerikai kereskedés kis forgalmat sejtet - tette hozzá az üzletkötő.
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 09:01
#8892
Bokorovics vett tegnap egy jó kis adag PPlast részvényt. Csak azt nem értem, miért nem Synit, ez elgondolkoztat...
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 09:00
Előzmény: #8890  Törölt felhasználó
#8891
Hát ez elég szolíd kis nyitás volt!!
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 08:58
Előzmény: #8889  Cefa
#8890
Szia Cefa!
Megint nagyot dolgoztál!
Köszi
Cefa 2006. 11. 24. 08:45
Előzmény: #8888  Cefa
#8889
Na itt van remélem még időben :))

Bux: emelkedés volt. Egy speciális alakzatból tört ki (paralelogramma) ebből számítva eljuthat a 24798 ig ami azért érdekes mert
pont ott van a 161.8% os fibo szint. 100 % fibo elérhető rövid távon 23712 nél. Az emelkedő trendcsatorna
23866 nál található. más szinteket nem írok mert esésre nem számítok holnap RSI kicsit magas de még nem kritikus

Otp: Nagy mértékű beszűkülés! nem lépett ki a szűkülő csatornából egy picit sem 7810 nél lépne ki holnap
felfelé és 7521 nél törné a trendet lefelé. Rsi majdnem eladási jelzést ad. a 100% os fibot tegnap is meg tegnap
előtt is elérte de lefordult rólaami egyébként pont a csatorna teteje is egyben. Az egymás után 2 kistestű gyertya bizonytalanságot
fordulatot sejtet.

Mol:1 hét alatt 3 szor tesztelte a 22200 körüli Fibo szintet 3 szor lefordult róla. Emelkedő trendcsatorna
Fittyet hány az olaj árra. A gáztározós hír miatt is szerintem emelkedhet. RSIközelít az eladói jelzéshez.
A trendcsatorna közepén van ha mégis esne a csatorna alja 21380 körül van.

Mtelekom: Gyenge emelkedés egész napos oldalazás után illetve akkor már esés a nap elején volt emelkedés. Közepes forgalomű
Semmi extra. A csökkenő csatornából holnap kioldalazhat. 955 ön ott az erős Fibo a támasszal
amit már vagy 4 szer tesztelt. 960 körül töri holnap az eső trendcsatornát szóval nem lesz
nehéz dolga.

Fotex:Hát ez a papír mit összeszerencsétlenkedik hihetetlen. Nem néz ki túl jól. Tegnap kiesett a trendcsatornából de visszajött
Az biztos hogy ma már a 601 gyel kiesik a csatornából. Egész nagy forgalommal esett illetve stagnált.
az 594 en megfogta a 61.8 % os fibo szint. Van egy háromszög szerű beszűkülés amiből végülis ma már lefelé kitört csak behalt de
szerintem holnap folytatódik.Rsi Macd nem mutat semmit.

Rába: Itt is van egy paralelogramma amiből1050 ig emelkedhet. tegnap pont a981 es fibo szintnél állt meg igaz gyenge forgalommal.
Benne van az emelkedő trendcsatornában egyelőre nincs veszély.Rsi Macd nem mutat semmit. Kimondottan rövid testű kis tömzsi
gyertya elvileg trenderősítő és a többi jellel együtt ez emelkedést sejtet.

Richter: Oldalazva szenvedő papír. Szinte ráülnek a gyertyák a 42200 on lévő 38.2 % os fibo szintre. A csatorna közepén van az eső trend
folytatódik. 43081 nél van a 61.8 % os szint ha emelkedne. 3 hullócsillag de nincs megerősítés hogy véget érne a csökkenés.

Egis: Emelkedő csatornában van továbbra is! Megállt a 38.2%-os Fibo szintnél. A kis fekete gyertya. Bizonytalanságot esetleg fordulatot sejtet.
26640-nél kiesne az emelkedő csatornából.

Cefa 2006. 11. 24. 08:43
Előzmény: #8887  Törölt felhasználó
#8888
Szép jó reggelt mindenkinek.

Én mán annyit próbáltam segíteni Feri86 nak de nem hallgatott rám.
Beláttam neki többet kell bukni mint nekem hogy tanuljon a saját hibájából.
szerintem tanulni fog csak még buknia kell.
én hagyom is addig hadd csinálja mert már nincs kedvem minden akciója után szólni neki.
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 08:19
Előzmény: #8886  Törölt felhasználó
#8887
szerintem meg nyísunk FEREN86 RÉSZVÉNYEI néven egy topikot és akkor oda járna mindenki segíteni Ferenc -nek,hogy neki még csak szét se kelljen néznie. Hanem ő mindig csak azt az egy topikot nézi mi meg oda írogatnánk neki tanácsokat!na???? :))))
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 08:15
#8886
Az első utasrepülés az új Airbus A380-on

link

válaszátok ki, és nézzétek meg, érdemes.
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 08:02
#8885
Jó reggelt mindenkinek!!
Törölt felhasználó 2006. 11. 24. 00:36
Előzmény: #8883  Törölt felhasználó
#8884
Ilyen egy napot.

Eco őrület kialakulóban.

FEri már szavakat nem találok arra amit csinálsz, beteges sajnos, sok károd szármaik ebből.
tegnap még 74-en vettem ecot, de nem olvasod legalább a topicjait azon részvényeknek amikből veszel? 1 forint nyereséggel akarod eladni, csak ,hogy legyen már végre valami siekrélményed is?
Nem véletlenül vesz ecot mindenki, szinte az összes portfolióban ott fgyel legalább egy kicsi, mert készül valami.

Rallykat elcsípni nem is olyan könnyű dolog, főleg ,hogy szinte sosem lehet tudni ,hogy előre mi rally és mi nem. és visszagondolva a lehető legjobb út szinte midnig a lehető legegyszerűbb megveszel egy olcsónak tűnő részvényt amiben story is van kialakulóban és megvárod amíg kifutja magát, rengeteg iylen vlt az elmúlt időszakban.

de egyik sem dt szitu volt. 2-3 hónap, csak részvényenként 10 % -kal számolva, mert azért ennl jóval többet is lehetet szkaítani némelyikkel, és mondjuk csak 3 részvénnyel , mert ugyan több volt, de ha tegyük fel egyikből tetted ma ásikba a pénzed ,akkor

100% + 10% = 110% + 10 % = 121% + 10%= 133,1%

33 %, és ezt simán meg lehetett volna csinálni, az elmúlt 3 hónapban, nem igaz?
hogy neveket is említsek, synergon, rába , graphi, fhb, otp

elgondolkodtató...
Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 23:31
Előzmény: #8882  Törölt felhasználó
#8883
Egy kis elemzés, mindenki saját belátása szerint. szokásosan emilben tudom küldeni akinek kell.

BUX napi bontásban:

A 23k fölé lövés óta az emelkedőket kisebb forgalom kíséri, mint az esőket. Bizonytalannak érződik ez a magasság, azonban emelkedik, és ha lassan is, de úgy tűnik, hogy közeledik a 23.600as szinthez a bux.
Ma is felső árnyékot hagyott, szintén a bizonytalankodás jele, de nem kizárt természetesen, hogy átviszi, és aki bizonytalankodott, az abban az esetben kapkodni fog.

BUX0612
Napi bontásban:

A 22.950es szint visszatesztje után, ma tovább emelkedett a határidő, viszont kisebb forgalommal, mint a tegnapi eső. Ez bizonytalanságra utal.

15 perces bontásban:

Szinte hajszálra a tegnapi sávban mozgott a határidő. A 23.450es szintről sikerült visszarugaszkodnia, és egészen a 23.590es ellenállási emelkedett. A további emelkedéshez épp ezt a szintet kell átvinnie.

EGIS

Napi bontásban:

A további emelkedéshez szükséges ellenállásig emelkedett. Igaz piros gyertyát rajzolt ma, viszont a hozzá tartozó forgalom is az elmúlt két naphoz képes nagyon alacsony. Ellenállás 27k-nál.

15 perces:

Látszik, hogy szépen emelkedik, és az ellenálláshoz tapadt. Pár napon belül eldől, hogy átviszi-e, visszaesik, vagy még játszik egy picit az alábbi háromszögben. Ideje már nem sok van rá.

Fotex

Napi:

Nagyon úgy tűnik, hogy nagy forgalommal kiesett az emelkedőből. 586 megtámaszthatja.

15 perces

A mai nagy eső piros gyertyák nagy forgalmúak, elég méretes hosszú alsó árnyékkal. Nem tartom kizártnak, hogy a stopokat kiszedték, azonban november 17-től folyamatosan esik az árfolyam. Kérdés hogy az 599- megfogja-e. Ha nem, akkor még mindig ott van a napi bontásban említett 586.

MOL

Napi:

Emelkedett a papír, jelentős forgalommal. A 22040es szintet még nem vitte át határozottan, bár jeleket mutatott a mai nap folyamán.

15 perces

Fent ragadt a 22040es ellenállásnál. Már csak meg kell erősítenie, hogy átvitte.

MTELEKOM

Napi

Alulról 951es és 935ös támaszok. Hosszú felső árnyék. Minden bizonnyal sokan elbizonytalanodtak. Az utóbbi 4 napban folyamatosan magasabban van a napi minimum. A 970et lenne szükséges átvinni.

15 perces

Hétfőtől a papír egy jól megfigyelhető [970-955(950)] sávban oldalaz.

OTP

Napi:

7770-7790es ellenállással küzd a papír. Egyébként szépen az emelkedő trendet tartja. Kis bizonytalankodás esetleg. Ugyan nem piros, de méretes forgalom. Figyelmeztető jel. Ha nem is erre venni, vagy megshortolni, de figyelni mindenképp ajánlatos.

15 perces

Szép emelkedés szintén. Letesztelte a 7676os támaszt, majd visszaindult a 7776os ellenállás leküzdésére. Nem kizárt, hogy visszamegy addig, viszont a záróár nem volt túl meggyőző.

RICHTER

Napi:

Gyógyszerpapírunk folytatta a kereskedést a háromszögben. Szinte jelentéktelennek mondható nappal, szinte ugyanabban a sávban, amit az előző nap kijelölt. Utóbbi 3 naphoz viszonyítva átlagos, egyébként átlag feletti forgalommal.

15 perces

A fentiekhez hasonlóan látszik, hogy a november 15-ével megkezdett sávban mozog. Durván a 42k-42.900as sávban játszadozik a papír. Jelentősebb elmozdulást ezen szintek törése esetén várok.

Jó kereskedést, jó szelet, és sok pénzt mindenkinek.

Törölt felhasználó 2006. 11. 23. 16:57
Előzmény: #8881  akpo
#8882
Feri,
ne ugrálj ki-be egyik részvényből a másikba, garantáltan el fog fogyni a pénzed;
próbáld csak figyelni az eseményeket, legalább 3-4 hétig (bár most jön a decemberi és a januári klassz kis időszak);
jó legalább néhány napig, hogy meglásd mik azok a szintek, amiken érdemes beszállnod; cefa elemzései jók kezdetnek.
Ja, és kerítsd elő és nézd vissza a tavalyi decemberi-idei januári árf.alakulásokat, válassz 3-at mikulás előtt és vegyél és tartsd, hidd el januárban nem kell majd kapkodva odadobnod, hanem nyugodtan fogod eladni haszonnal.
Hasonló tapasztalatokból már okulva: egy jóbarát.
akpo 2006. 11. 23. 16:49
Előzmény: #8872  Törölt felhasználó
#8881
Mivel nekem van Zwack, ECO es TVK en orulok, de Ferit tovabbra sem ertem.

Na szep napot mindenkinek en most megyek hazarepulni!

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek