Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 07:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Szóval az elképzeléseim ,röviden:
a 80 % tőzsdét úgy értem,h már van tipp sarok,ott napi üzletek,tippek kerülnek szóba,vannak a rv topicok,ahol,ha más rv ről beszélsz lehurrognak,vannak az egyéb topicok,Ez abban lenne más,h a tőzsdei részben minden szóba kerülhetne,ami a tőzsdével kapcsolatos,rv-ek,tippek,hírek,TA,cégek, adózási dolgok,bármi,ami felmerül,az offot pedig úgy gondolom,h akik beszélgetnek válthatnának pár szót,amiről gondolják,ha vkinek problémája merül fel,bánata,öröme van,vagy történik vele vmi,amit meg szeretne beszélni,vagy segítséget kérne,hozzánk bizalommal fordulhatna,számíthatna ránk,kialakulna egy baráti légkör,de szeretném,ha kerülnénk a politikát,szélsőségeket,olcsó poénkodást,nem mennénk el receptek,és viccmesélés felé.
Bobojsza 2006. 08. 07. 07:26
#3
Szia!

A sajátodbol csak nem offolnak ki :-)))

Nehagyd magad!
Olvasni fogom a topicod, írni viszont nem sokat írok a tőzsdéről azt meghagyom nektek ti jobban értetek hozzá!

Bobojsza
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 07:39
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
előre is bocs.
nagyon korán van, meg esik is, hétfő
kávét kéne innom, ilyenkor csak egy kérdés motoszkál bennem, amit nem kéne.....
.
.
.
.
mekkora lehet egy Susalinda cicije?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 07:59
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
:)

Linda!

Most mi konkurencia lettünk? ??

:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:06
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
most a tőzsdézésemről röviden,h mihez tartsátok magatokat :
6.5 éve tőzsdézek,de nem volt mindig intenzív,először txt tv ,késleltetett árf.,napi gazdaság,és mivel még ma is csak a legszűkebb környezetem tudja,h tőzsdézek,beszélni se volt kivel.Mivel mást is szeretek ,ezen kívül többet voltam távol,mint gépközelben,stopot nem használok,ezért mindig voltak bukóim,de mindig plusszban zártam az évet.2 éve van netem ,azóta könnyebb,több az infó.de még a tavalyi évet is enyhe plusszban zártam,és akkor elhatároztam,h ezt az évet rászánom,első lesz a tőzsde,és cél a duplázás.Bizonyítani akarok,h nem vagyok ingyenélő.Amúgy keresek,de szabad vagyok egész nap.
Év elejétől csinálom napi szinten,olvasom a fórumot,febr.tól írok be , szeretek köztetek lenni.
A témában nem tanultam semmit,TA-hoz nem értek,de rájöttem,h fontosak bizonyos dolgok:ellenállások,támaszok,és a stop is az lehet,csak tudni kell használni.
Az év eddig 150%-os,közepesnek mondható eredmény.
A módszerem szokatlan,a befektetési célpontot eléggé körüljárva választom ki,és megérzés alapján cselekszem,januárban vettem észte,h nagyjából bejönnek az érzéseim,és az álmaim.De ezt még tisztázzuk,h írok e róluk.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:15
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Elsősorban a kezdőknek szeretnék segíteni,mivel a profiknak nem is tudnék :)
leírom mit tartok fontosnak a számukra :

1.nagyon hasznos reggel 7-9 között a Radiocafét hallgatni,én mindig azzal kelek,sok fontos hírt onnan tudok meg,a Milliók reggelire c. műsorból és jó a zene is
2.körbejárni a híreket ,amcsi zárók,ázsia ébredése,Ft.,olaj, CEE, amcsi 10 éves kv.,
főbb hírek átfutása
3.A chartcenteren van kezdők fóruma,és könyvajánló
4. Tőzsdefórumon a Nyilasi Attila blogjában a főbb linkek gyűjtenénye

Én próbálok napközben is figyelni a fontos hírekre,és kérlek titeket,h ti is tegyétek ezt,figyelmeztessük egymást.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:20
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Most leírom,h én kiket ajánlok elsősorban figyelmetekbe:

1. ARP elemzései ,kommentárjai ( B.B.szalon)
2.Chartcenteres elemzések, (csszanto,Horgász írásai)
tőzsdecápákos elemzések ( cst)
de főleg a cápákon Daxturbó írásai
3.Vakmajom,Nyilasi Attila ( tőzsdefórum)
4. Krumenaker hétvégi gondolatai a pf-en

Ezen kívül mindenki,aki okosat mond ,mindenki maga tudja,kire figyel,kinek ad a szavára.
Bobojsza 2006. 08. 07. 08:26
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#9
Rossz volt a hétvégém. Péntekkel bezárólag -10% -ot hoztam magamnak. a saját hülyeségeimmel. Nem valami szívderítő de tanulságos. Pénteken arra ébredtem, hogy ÉMÁSZT kellene venni de nem az tettem.
De a pénz pótolható a nagyobbik baj, hogy szombaton eltávozott az örök vadászmezőkre a kutyusunk. Az orvos többszöri próbálkozásra sem tudott rajta segíteni. Pedig csak 6 éves volt. :-((((
Ö pótólhatattlan! Biztos lesz másik kutyusunk de nekünk Ő volt az első.

Ez úgy kijött belőlem de nem akarlak terhelni benneteket szomorúsággal. Bocs.
Legyen szép napotok!

Bobojsza
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:30
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
és most,fogok egy kicsit offolni magamról,a tisztánlátás végett ,és a véleményetek után megírom,h mire számíthattok tőlem.

Tehát tudnotok kell,h azért írtam a fórumba először,mert unatkoztam és úgyis itt ültem a gép mellett,aztán egyre jobban tetszett,oldottabb lettem,és ezért volt az,h elkezdtem jópofizni,viccelődni ,furán társalogni Gabcsival ,verseket faragtam stb.
De most látom,h ennyi támadás ér,h talán nem kellett volna.
Tegnap úgy nekem esett Tio papa,h erősen elgondolkoztam,h hagyom az egészet a fenébe,feladom.Ha ennyit ér az egész,akkor felesleges,én azt hittem,h segítek néhány embernek ,és az se baj,ha néha van egy kis humor. De már a 2. ember,aki a szememre hányja,h feltűnési viszketegségem van,erről szeretném a véleményeteket kérni,h mire érti szerintetek? tényleg az van ? a poénkodásra ?
azon könnyű segíteni,olyan savanyú leszek,mint a citrom,ha ez kell.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:33
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
vagy a másik ötletem: az lehet a gond,h leírtam a megérzéseimet ? az a feltűnő? lehet,de nem mertem volna ,ha eddig nem jöttek volna be nagyjából,nem akartam távolról se sztárolni magam,tényleg,de úgy látszik nem elég jónak lenni,annak is kell látszani !
csak azt gondoltam,mért ne profitáljon más is belőle ! de ezen is lehet segíteni,nem írom be többet ,mit gondoltok ezekről ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:35
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
Linda!

Téged "hallgatva" összefutott a számban a nyál.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:36
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#13
szóval először fel akartam adni,de azt nem szeretem,ezért mielőtt álomba sírtam magam,úgy döntöttem,h adok egy lehetőséget a topicnak,hátha van igény rá.ha nincs,befejezem ,szóval ez most egy kísérlet,h kell-e ez ide.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:39
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
és még annyit elárulok,h az életben egy szürke veréb vagyok,aki festetlenül,farmerban,turis cuccokban ,lapos cipőben jár,és van egy kiegyensúlyozott élete,és nem ismerkedési céllal jött ide,akkor hirdetném az elérhetőségeimet,mint mások,nem ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:45
Előzmény: #9  Bobojsza
#15
Bobojsza,nagyon megértelek,én mindig féltem a kutyáktól ,de egyszer anyósomnak vittünk egy kis kutyát ,keveréket,nálunk volt két hétig.és persze velem volt napközben,mindenhová követett,ha kiültem a kertbe odaült mellém,és megmertem simogatni.Egyszer jött egy autó,és ülve maradtam,ő rámnézett,h felállok-e,aztán ülve maradt,mert én is,de ahogy akkor rámnézett,sose felejtem el,azt az értelmes tekintetét,rögtön beleszerettem,és sajnáltam,h el kell vinnünk tőlünk.
mostmár nem vagyok kutyaellenes :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 08:45
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
Linda!

Talán ez az első, hogy nem értek valamiben egyet Veled.
Ha ismerkedni akartam volna akkor a jócsajok.hura megyek és nem fiúkat keresek magamnak. Szvsz nem baj, ha nyitott vagy egy találkozóra. Sokkal többet lehet ott tanulni mint itt a 3 mondatos beírások nagy részéből.
De ezek szerint szerinted ismerkedni jöttem? Dehogy. De nincs azzal semmi gond ha megismertsz pár jó arcot.
Szvsz
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:07
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
Sziasztok!

Részvétem a kutyusért először is!

Lindus neked gratulálok, hogy meglépted azt amit megkövetelt a a becsületed, és sok sikert kívánok, rendszeres olvasód leszek, mert a kereskedési módszerünk nagyon hasonlít, csak nekem nincs meg hozzá a tapsaztalatom.

őszintén abban lehet valami hogy a lányokkal kicsit hadilbon állsz amíg én lány voltam, kicsit velem is máshogy viselkedtél :D

feltünési viszketegségben nem gondolom ,hogy szenvednél, inkább ,csak kevés olyan ember vesz körül az életben aki hasonlít rád.

És egy kis off, voltam esküvőn a hétvégén, sok sütit zabáltam, és minden nagyon jó volt, én kaptam el a menyasszony harisnyakötőjét , úgyhogy én leszek a hiedelem szerint a következő a családban :D

Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:18
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
Na én ezért nem állok oda, sőt a barátnőmnek is elvonom a figyelmét. nehogy elkapja, mert akkor szakítanunk kell...
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:18
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Bumbi !
hidd el, az életben egy lánnyal se állok hadilábon ,bár némelyek részéről némi irígységet tapasztalok ,de elismerem,h a fiúkkal mindig sokkal jobban kijöttem :)
de veled csak annyi volt emlékeim szerint,h megmondtam,közönséges vagy kicsit :)
Katalinnak meg nembírtam elviselni,h " valagtörlő papír " " meg szemét papír " nekem nagyon lehangoló volt ilyet olvasni egy nő szájából,de belátom,h ha mást nem zavar,én mért nem tudom elviselni ,el fogom a jövőben .
Firenzével talán kibékültünk:)
az biztos,h kicsit provokatív vagyok elismerem,de ez inkább abban nyilvánult meg,h a tanáraim általában utáltak,bár az egyetemen azt se tudtam kik a tanáraim :)))
de ez mind a gyerekkor folyománya ,ami nem tartozik senkire,csak tegnap felindultságomban elkotyogtam. :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:20
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
te Doki,te most mit hablatyolsz ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:21
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
egyébként van lelkifurid ???
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:26
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Linda!

Nem hablatyolik csak bumbi esküvői sztorijára reagáltam.
Egyébként nincs lelkifurim. Nincs miért. Nem én csináltam. Csak sajnálom a történteket, hogy 1 napot sem bírt ki a topic.
De hogy közhelyjel éljek: ilyen az élet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:29
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
az baj Doki,ha nincs lelkifurid,mert miattam lehetne,mert én nagyot csalódtam benned,csak azt nem értem,h ha ugyanaz a véleményed,mint Tio pepenek,akkor mért akarsz velem beszélgetni ???
ha meg nem az,akkor mért nem álltál mellém ???
válaszolj légyszi !
a topicodat meg ne temesd,van arra igény sztem
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:37
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Linda!

Sajnálom ha csalódtál bennem. Ezt viszont akkor annak tudom be, hogy nem olvastad figyelmesen a soraimat. Továbbá semmiből sem következik hogy ugyanaz lenne a véleményem, mint Tio papának. Persze az sem következik, hogy ne ugyanaz lenne a véleményem. Viszont a korábbiakban megformált véleményeim és hozzászólásaim alapján azonban az egyiket nagyon lehet valószínűsíteni. Szerintem ez mindent megmagyaráz, és nekem nem kell tovább szabatkoznom semmi miatt.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:43
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
nem kell szabadkoznod Doki,de a legutolsó vélemény számít sztem, a hallgatás beleegyezés.te azt ígérted,h a mi topicunkban nem támadnak minket,este csúnyán rámtámadt vki,te nem álltál mellém,pedig sokat segített volna,ebből következett a véleményed.Akkor tarts is ki mellette sztem.Én biztos,h megvédtelek volna,na ennyit a haverságról .
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:02
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Na szóval ma nyitóban kicsit túlzásba lett vive az offolás, meg hétfő van,lehet sokan még alszanak,a kérdésre még visszatérünk,de addig is úgy veszem,h nincs igény a megérzéseimre,inkább hallgatok róluk,mint a sír,legalább nyugodtabb leszek.
A poénkodást is mellőzöm,most a helyzetről annyia véleményem,h sztem a pénteki ami adatok eloszlatták a kamatemelési félelmeket,ezért várhatóan elmarad a kamatemelés,emiatt szerdán-tól emelkedést várok,de ma esünk egyenlőre,meg holnap is kivárás valószínű a döntésig.
Azért esünk,mert az adatok azért nem egyértelműen jók,ha túlzottan lelassul a gazdaság,az se jó a cégeknek,szóval a kánaán azért nemigen jön el.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:08
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Utazo1,
köszi a tegnapi kedves soraidért ,jól esett nagyon.
A buxról az a véleményem,h most augusztusban várok egy rallyt , az ami FED ülés után,remélem elmarad a kamatemelés,ezért.
A céges eredmények jók lesznek ( mol,gyógyok ) a tőke a partvonalon várja a bevetést ,de a hó vége,szept.körül számítani lehet korrekcióra,be kell nyújtani a konvergenciaprogramot,lehet,h kevés lesz,esetleg újabb leminősítés,szóval az ősz amúgy is korrekciós szokott lenni.De meglátjuk.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:12
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
a Beige Book tartalma is veszélyes lehet... ;))

az Ősz iszonyat esős lesz Linda kedves, csókolom a kezeit...

itt már nem csak korrekcióról van szó...

itt már nagytakarításról... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:16
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
igen-igen én is attól félek,de előtte jó lenne egy felfutás még ,hogy mindenki örüljön,vagy legalábbis mi :))
de olyan jó lenne hallani a hozzáértők véleményét ,de biztosan nyaralnak .
Főleg ARP--ra gondolok.,sokat segítene,ha elemezné a helyzetet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:18
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
hehehe... a hozzáértők véleményét... ez jó volt...
szóval kussoljak vadul??!! :)))))))))

okkay, várjuk ARP-ot... :)) majd ÜÜüühh megasszongya a tutit... :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#31
szóval?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
jajajaj !
rosszat szóltam, dehogyis nem úgy gondoltam,most hogy tegyem jóvá ?egyáltalán jóvátehető egy ilyen ?
dehát te mondtad,h nem tudom milyen szóval már,de állandóan Greent isteníted,őrá hallgatsz mindenben,én igazán nem gondoltam,h te is igazi profi vagy,bocs mégegyszer. :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
mi szóval ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:28
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
Linda... ácsi...

nehogy komolyan vedd már a smiley-kkal teletűzdelt válaszomat... haggyuk már ezt a sértődőst...
én lennék a legnagyobb barom ha egy fórumon vadidegen emberektől kapott beírásokon sértődnék meg... ezt fontold meg a többiekkel vívott fölösleges csaták közben is...

hjja, Greeny-t "istenítem" amivel az agyára megyek folyamatosan direkt... és mivel ismerem is, van valóságalapja a tiszteletemnek...

én csak kicsi szürke veréb... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:28
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#35
Lindus te tőzsdézel 6,5 éve és nem ismered a nagy szentiastenháromságot?

arp green labbanc :DDDD
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:31
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
hehehe... Bumbi... jó a humorérzéked... :))
bár igazad lenne... :))

Kicsi Szürke Veréb röpköd a Nagyok között... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
áhh csak a legnagyobbak vannak felvértezve a szerénység szürke, ám királyi méltóságot sugalló palástjával.

Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:37
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
áhh,ez szép volt Bumbi :)))
de én azt hittem,h Labbi egy nagy barna medve :)

de Labbi,áruld már el légyszi,honnan az infód ,vagy ha azt nem,mennyire biztos a tőkekivonás ősszel ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:38
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#39
Szia Linda (és mindenki),

nekem tetszik ez a topik, és jó, hogyha egy kicsit lazábban is lehet beszélgetni, nemcsak off-korlátok között. Én kezdőként különösen hálás vagyok, hogyha egy tapasztaltabb valaki leül, veszi a fáradságot és tippeket, tanácsot ad, megosztja a gondolatait. Van erre igény, és van, aki értékeli!

Én is lány vagyok, de remélem, ez nem lesz baj:) Biztosan nem fogok piszkálódni, hanem alázattal és hálával olvasom az okosságokat (és egy kicsit külön büszke vagyok Lindára, hogy egy lány ír ilyen okosakat:)
És az indító tippeket, ajánlott szakirodalmat is köszi.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:42
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
szívesen Utazo1
,és örülök ,hogy lány vagy ,jól kifogumk jönni,itt már mindenki azt hiszi,h én egy kötekedő némber vagyok :)
pedig csak mostanában vagyok kicsit zaklatottabb ,de ez az én bajom.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:43
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
nagyon összejövünk mi lányok itt , igaz lindu ? :DDDDDDDDD
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:44
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#42
Linda... :)) Kicsi Szürke Veréb... és Nagy Barna Medve egyben... ;)) attól függ miről van szó...:))
egyébként lebuktál: honnan tudod a Nagy Medvét???

a tőkekivonás elég biztos ahhoz, hogy augusztus végén és szeptemberben a kellően magas eladási árakon tömegével fognak a Verébtársak is eladni...

a "Májusi Ifjak" fognak eladni... még többet...
simán ki akarják takarítani a tőzsdét...;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:47
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
ez nagyon parásan ahngzik, egy sokkal durvábbra lehet számítnai mint májusban?

a minuszban lévő papírjaimtól addig kell megszabadulnom szerintetek, mert utána már minden odavan ? :D vagy mit nekem kiülöm azt is, mennyi lesz ez kb. 2-3 év ? :DDD
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:54
#44
Sziasztok! Mivel úgy látom ez a legforgalmasabb topik ma, ezért ide irom a kérdésem, bocs, ha kicsit off:
Szóval szoktam kapni e-maileket valami bét-es tanfolyamkról. Most 10.én lenne a soronkövetkező, és azon gondolkodom, megéri-e elmenni egy ilyenre. Részt vett már közületek valaki ilyenen? Most technikai elemzés meg ilyesmik lennének, érdekel a téma.
Köszi a válaszokat előre is
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:56
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
ártani nem árthat...
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:58
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#46
Labbancz, láttam a kávéházban is, amit írtál. Aug. végéig még szerinted "biztonságban" vagyunk? Én most szeretnék néhány részvényt venni, (egyébként is 2-3 hétre gondoltam, mert a szeptember-októbertől én is félek) de most kicsit elbizonytalanodtam.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:58
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#47
Bumbi...

nem paráztatni akartalak benneteket... csak szeretnék nyugodtan aludni, hogy szóltam a kis közösségnek, hogy használjon nagyon szűk stoppot... és ősszel vagy tanuljon meg shortolni, vagy csak cash-ben ülve nézze végig a húzósabb időszakot...

nem egy bajtársunk hallgatta már meg a tanácsaimat... valaki megfogadta, valaki nem... de nem panaszkodtak ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:59
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#48
én még nem voltam ilyesmin,de ha érdekel,és adnak írásbeli anyagot is ,és kibírod fizetni akkor sztem biztos megéri.
A chartcenternek is van vmi technikai elemzéses könyve,amit hirdetnek.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:01
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
jó-jó Labbi,de még előbb itt a nyár,az eredményszezon ,azért ne temessünk már mindent ,még lesz felfutás sztem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:02
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#50
Utazó néni... vegyél bátran, de iszonyat szűk stoppokat használj, mert jelenleg nincsenek stabil árszintek... ha zuhan valami, az több forintot esik, mert nincsenek megírva a vételi oldalak... nem állnak be a könyvbe venni és eladni sem... effektíve nincs is pénz berakva a piacra... gyorsan beteszik és gyorsan kiveszik...

nagyonnagyonnagyon óvatosan...

augusztus végéig, szeptemberben még van esély magasabb árfolyamra, de nem szabad illúziókat kergetni... ezektől már nem várhatóak csúcsok...
augusztus végén iszonyat mennyiségű önkötés lesz... adó és tsai miatt... aztán majd realizálnak a drágaságok... nna akkor nem szabad az esőben állni... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:03
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#51
az ára nem drága, asszem 2500 HUF. Csak jo lenne, ha valaki irna rola egy-két szót, hogy el tudjam képzelni, milyen lehet
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:08
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
Labbancz, köszönöm:)
Geepoint, ezt nem ismerem, de a chartcenteres könyvet, amiről Lindus írt, én is most akarom megrendelni, illetve hasonlót le lehetett tölteni a chartcenterről egy linken is, ami lényegesen olcsóbb a könyvnél, először azt akarom megnézni, s ha jó, akkor utána a könyvet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:09
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#53
én nem értek hozzá,de az aug.végére hol lesznek az árfolyamok,a csipszeknél sztem a külföld dönti el,ha rally lesz,akkor nálunk is ,ha zuhi akkor nálunk is.
De az olyan kispapírok,mint pl a humet ,ott számítok rendes rallyra,mert civinnek érdeke a magas árfolyam, a sok részvénye miatt.
A többi kispapírnál attól függ,de hasonlóra gondolok,nincs benne vmi ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:10
#54
Valaki beszélt itt valami mellekrõl!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:12
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
az egy másik topic lehetett,ez tőzsdés ,és az offból az ízléstelen dolgok ki vannak tiltva,vagy nem írtam le,csak akartam ?
lehet,h romlik a memóriám ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:14
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#56
ha érdekel a technikai elemzés, adhatok pár linket, én azt a könyvet drágának tartom, sok ilyen info fennvan neten is
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:16
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
Jaja akkor azért néztem én, hogy mintha rosszul olvastam volna, de mintha emlékeztem volna ilyenre. Akkor mostmár értem. Okk
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:16
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
Linda... ha olyan tökéletes világbéke hangulatban lennének, akkor esetleg számítana nálunk az amcsi rally... de jelenleg, hogy finoman fogalmazzak fosnak tőlünk... egyelőre, amíg a közel-keleti lakodalom véget nem ér, addig ide nem fognak jelentősebb, árfolyammozgató és árfolyamstabilizáló pénzeket betolni... egyelőre... de ahogy a világ változik percről percre, úgy változhat a tőzsde is...

egy dolgot ne felejtsetek és már számtalanszor bebizonyosodott: a tőzsde 2 lépéssel előtte jár az eseményeknek!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:18
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Ja de nem is ízléstelen!:) Szerintem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:18
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
én meg nemhogy a tőzsdénél nem vagyok, inkább az események mögött 8 lépéssel, ez ciki
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:19
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Bumbi... majd belejössz... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:20
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Bumbi,ne légy türelmetlen !
még rengeteg időd van,még előbb a férjhezmenésre koncentrálj :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:27
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#63
geepoint. Linkek engem is érdekelnének.
emil:

dokitomi at frímél pont hu
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:28
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
a lányoknak a csokrot dobta hátra a menyxasszony a fiúknak meg a hrisnyakötőt vőlegény, hejjj ha láttatok volna ,egy amerikai focistát megszégyenítő touchdown vetődéssel, vagy egy polemalu féle fejletéspős tigrisbukfenccel elmartam a harisnyakötőt a többi bambán álló és felfelé nézve fütyörésző vőlegényjelölt elől :DD

senki ne akar házasdoni csak én úgy tűnik.

mire van rengeteg időm?

végre eljutottam abba a sátdiumba, hogy már nem csak pár pontos emelkedésekhez érzek erőt és türelmet magamban hanem egy nagy kaszához erre nincs semmi jó rét pont midnig az én kaszám előtt :D
kicsipasi 2006. 08. 07. 11:30
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#65
erre jártam és láttam, hogy technikai elemzésekről volt szó. úgyhogy geepointtól én is szívesen elkérném azokat a linkeket..
ha ide írod akkor ok, ha nem akkor lécci egyet ide is küldj belőle: kicsipasi@freemail.hu

köszi
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:31
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
Bumbi, te most fiúcska vagy-e vagy lányocska???

döntsd már el...

ha a harisnyakötőért vetődtél lány létedre akkor simán mehetünk együtt csajozni, nincs azzal baj... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:34
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#67
linkek:

www.tozsdecapak.hu -- hirek, elemzések

link --a gyertyákról lehet sokat megtudni itt

link --- elemzéseket tartalmaz

trader.tozsde.hu--elmzések, alakzatokról ír

link ---be kell regisztrálni és a fórumot érdemes olvasgatni, minden nap végén van "tipp" a következő napra, hasznos

grafikonok.freeweb.hu -- a grafikonokról, indikátorokról stb. ír

sztem érdemes a portfolios TA rovatot is elmenteni, kb 400 FT-os SMS-ért hozzáférhetsz az archivumhoz egy hétig
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:36
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
nem nem fiucska vagyok, csak mindenki lánynak gondolt régebben amíg nem tisztázódott a helyzet azóta néha csak úgy viccből felhánytorgatom a témát ,na meg mások is felhánytorgatják csak am ásik odalról, de az egyáltlaán ne mvicces :D

Labbancz neked miért ez a neved, te is ausztriában laksz?

kicsipasi 2006. 08. 07. 11:43
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#69
köszi a linkeket!
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:44
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
Bumbi... nekem azért ez a nevem, mert a szürke kicsi verébnek tényleg ez a neve... :))
kissherceg 2006. 08. 07. 11:45
Törölt hozzászólás
#71
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#72
szia Little,nyaraltál ?biztos,mert nagyon jó kedved van :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:54
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Lindus, nem válaszoltál nekem... :))

Honnan tudod a Nagy Barna Medvét??? :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:04
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
hát nem kérdeztél,csak azt mondtad,h lebuktam,és én fülem-farkam behúztam :)
de rémlik,mintha olvastam volna,az ilyen apróságok is megmaradnak néha az ember agyában :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:06
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
huhhh, már megijjedtem, hogy egy újabb ismeretlen ismerőssel van dolgom... az utóbbi időben egyre sűrűbben tűnnek fel... :))
kissherceg 2006. 08. 07. 12:07
Törölt hozzászólás
#76
kissherceg 2006. 08. 07. 12:08
Törölt hozzászólás
#77
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:10
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
Labbi,tőlem aztán nem kell félned ,én biztosan nem vagyok régi ismerősöd
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#79
Little,ne udvarolj,mert elérzékenyülök,láttál volna tegnap este,rég voltam annyira a padlón,csak összekapartam magam .
Sokat kivesznek ezek a dolgok belőlem,cseppetse vagyok olyan erős,mint amilyennek tűnök ,de nagyon jólesik,tényleg. :)
tök jó fej vagy !
akpo 2006. 08. 07. 12:33
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Csa Lindus!

Miket csinaltal te tegnap este, hogy offon vagy? (Mar ha nem maganszfera.) Amugy mi a szitu? Nem nagyon megy Egis meg Molly sem, kezdek turelmetlen lenni, mert fogy zsem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:42
Előzmény: #80  akpo
#81
szia Akpo,ha nem tudsz róla,inkább ne is akard tudni,nem ér annyit sztem.
De mi bajod a zséddel ? tökig vagy részvényben,már a tökised mínuszban van ?
Én adtam pici egist,h ne legyek mínuszba,de nem aggódom a helyzet miatt,mol tartja magát,e gis is megy majd,azt gondoltuk,hogy szerdáig nem lesz fáklyásmenet,nem? addig a kis mínuszt ki kell bírni.Sztem szerdától megyünk majd,nem hinném,h nagyon beesnénk addig,aztán meg visz az eredmény.
Most az a kérdés,h a mol hoz-e olyat,amilyet várnak,már azt rebesgetik,h azért hozta előre,mert rosszabb lesz,de én bízom benne.
kissherceg 2006. 08. 07. 12:45
Törölt hozzászólás
#82
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:47
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
amúgy van még fotid ?én szakítottam vele,rájöttem,h a sok kiutáló elvette a kedvem,de már egy hete nem is bízom benne,mint papírban ,sztem nem fest vmi jól.
majd egyszer lehet,h visszatérek hozzá,de dőljön már el,mi lesz vele,addig is jobban lehet keresni csipszekkel tőkeáttéttel,és jóval kisebb kockázattal.
kissherceg 2006. 08. 07. 12:53
Törölt hozzászólás
#84
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 12:57
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#85
Akpo,és neked van fotid még ?meg bárkinek,Gabcsi,Zsolika ,lehet,h nem sok jót lehet remélni tőle,nem érzem,az az igazság,csak akkor éreztem,amikor főleg fotim volt,most a csipszeket érzem inkább,szóval ez nem megérzés,hanem csak sejtelem,h ez a nagy csend nem tetszik nekem,vigyázzatok,de nem kell azért rám hallgatni,csak óvatosan,stopp bent legyen.
kissherceg 2006. 08. 07. 13:03
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#87
Lindus topicja pörög a legjobban!:)) Részvény árak már nem érdekelnek senkit!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:15
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#88
Sziasztok !

Végre én is ideértem az új topikba. Remélem itt már mindenki "szereti" a másikat :)) Látom a tőzsdén az eladás uralkodik. Azt hiszem sajna ha a FED nem emel kamatot taz sem fog rakétát eredményezni lehet megmarad az eladói nyomás. Remélem a gyorsok jók lesznek és ez adhat egy kis vételi kedvet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:24
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
köszi Ferenc 86 :)

Anyos,azért is szerettem volna,h anyós légy,mert akkor mégegy lány lenne :) na mind1

ne légy ilyen letargiába esve,olyan kicsi a forgalom,Ft erős ,olaj magas,amik futurese nem vészes ,szóval ki kell tartani szerdáig.
Akkor jön 1-2 nap megkönnyebbülés mindenképp remélem,és az elég lesz a kaszához.Addig már nagy beleadás nem lesz,meglátod.én bizakodó vagyok még mindig,persze csak a molra,gyógyokra gondolok inkább,oti kérdéses,matyi is,a kicsik mennek a maguk feje után,azzal nem foglalkozom most.majd a humival hó végén :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:28
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
Csak érted mindent Lindus!:) Még a Fotex pakkomat is eladnám!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:31
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
na ne ragadtasd el magad ! :)))
már rég el kellett volna. honnan van ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:34
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Felét már el is adtam. Még 588-ről 668-on fele, meglátjuk mi lesz még vele. Azthiszem egy darabig nem veszek bele, eddig csak vitte a pénzt!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:39
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#93
Linda most letargiába taszitott ez a nyárias idő de majd fordulok -mint a tőzsde- ha újra kisüt a nap...
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:39
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#94
persze az eladást elírtam egy 100-assal, 568-on váltam meg tőle, 588-as vétel után.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:41
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Anyos! Fordulhattok is mindketten!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:44
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
Mi a fene ? Talán már is süt a nap ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:45
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#97
pedig már kezdtelek irígyelni :))

Anyos,te nyaralni készülsz igaz ? és nem tudod,micsinálj addig ? és hogy menj el ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:46
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Linda most ezt nem vágom :(( Mire is gondolsz tképpen ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:47
#99
na jövök én is ide akkor!!
beszélgesünk addig, hátha jobban telik az idő!!
saru 2006. 08. 07. 13:49
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
már mindenki itt van ?

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek