Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:36
Előzmény: #10638  Törölt felhasználó
#10640
Igazad van koi, szerintem tényleg ne foglalkozz ezzel. És természetesen elfogult vagyok. Mindenki elfogult. Az ún. kívülállás egy nagy kamu. Senki nincs kívül. Ahogy Hamvas Béla fogalmazott (néhányan talán tudják, ki volt ez az ürge): "A pácban mindenki benne van."
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 12:35
Előzmény: #10633  Törölt felhasználó
#10639
Utoljára és részemről hozzáállásod veszett fejsze nyele....
Ha én olyan lennék mint ahogy te engem probálsz beállitani akkor hogy lehetett volna DLPHnak blogja a cápákon:
link
Vagy saját topikja?
link
Ha én olyan lennék akkor miért nem töröltem le?Miért hagytam volna hogy oda irjon??? Rádásul ÉN KERESTEM MEG BÉKEJOBBOT NYUJTVA! Te miről beszélsz??? Persze most kiforgatja, rágalmaz, személyeskedik, aki ismeri az megszokhatta, de a tényeket ne akarjuk már megcáfolni na.... Eeeeez kééééész, esküszöm.... Igazi madzsjar vagy te is öregem.... :(
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:33
Előzmény: #10634  Törölt felhasználó
#10638
Miért, te koi tűrnéd, hogy tapasztalatlan, rosszindulatú, önző és ostoba suhancok kötözködjenek veled?

Én pont ellenkezőleg látom: szerintem DLPH nagyon is jól tűri ezeket a méltatlan támadásokat, bevallom, én már rég móresre tanítottam volna ezek közül néhányat.

Szerinted mi haszna van DLPH-nak, hogy ide írogat és segít másoknak? Szerintem semmi. Akkor meg miért nem lehet dühös, ha újra és újra visszatérő senkik állandóan kötözködnek vele. Bpmcwap miért nem hoz létre egy saját topikot vagy blogot, hogy ott "ossza az észt"? Megmondom neked kedves koi, azért, mert akkor konstruktívnak kellene lennie, akkor már nem lenne elég az, hogy állandóan kritizáljon és baszogasson másokat, mert akkor (virtuálisan) felelősséget kellene vállalnia a leírtakért. Ettől senkik.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:33
Előzmény: #10636  Törölt felhasználó
#10637
miért is foglakozom én ezzel waz?

egyiket védeni akarom, másikat meg menteni!
inkább hagynám hogy összeugorjanak inkább és akkor hamarabb végeznénk!
lehetnének oltári jó haverok is ..........

bátyával én is sokáig vitatkoztam mondjuk az közel se volt ilyen sárdobálozos ma országos haverok vagyunk!

kell egyébként ez néha hidjétek el!
igy tisztulnak a kapcsolatok!

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:30
Előzmény: #10635  Törölt felhasználó
#10636
én elfogultság nélkül mondom eme hosszúra sikeredet vitában hogy kinek van igaza!

meggyözni senkit se fog tudni, senki sem!
mert mindeki saját oldalán áll!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:28
Előzmény: #10633  Törölt felhasználó
#10635
a napnál világosabb volt ,hogy kerüli a témát!

a baráti hang különféle lehet
te külömbséget tudsz tenni közte,és azt is tudjuk hogy melyik írányba!
le is írod utána!
elfogult vagy!

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:24
Előzmény: #10632  Törölt felhasználó
#10634
most meg kell hogy mondjam az igazságot de DLPH t ezzel sajna el fogjátok veszíteni pont ebben a történetben látszik hogy miért!

valaki megjegyezte már itt hogy spanyolos a temperamentuma!
ami nem baj de sajna ezzel csak saját magának árt!

egyírányú a kapcsolat!

visszafelé már csak ugy münködik a rossz tulajdonsága miatt hogy nem befogadó vagyis szüri az embereket,de ő elvárja hogy őt ne szürjék ki!

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:20
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10633
oi, ne légy már te is hülye.

Mi ebben a baráti hang? bpmcwap: "kérdésimre várnék egy grafikont... Olyan vastag kerettel amit amgamfajta kezdő árnyékodba sem érő kisspeki megtud érteni" És miért kéne erre válaszolni, mikor korábban a fél életét azzal töltötte bpmcwap, hogy DLPH-t baszogassa.

Különben én sem kedvelem, bpmcwap nem korrekt gyerek, korábban úgy hazudott mint a vízfolyás. És mint látom, olyan, mint a kullancs. Levakarhatatlan.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:18
Előzmény: #10630  Törölt felhasználó
#10632
erre jött a válasz hogy tudod mit nem kapsz tölem semmit sem!
akkor BP írt hogy ezt most mivel érdemelte ki!
az után lehülyézték!
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 12:18
Előzmény: #10624  Törölt felhasználó
#10631
szerintem olvasd végig.... teljesen, ha már beleszólsz, csak magad miatt, hogy tudd miről nyilatkozol, ha végigolvastad és tartod az álláspontod akkor nem szóltam semmit, és nem is kommentálnám.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:17
Előzmény: #10628  Törölt felhasználó
#10630
gyerekek azt kell megérteni hogy elöször link nem volt majd mondta hogy chartott készít majd mondta hogy nem ér rá .............
BP még mindig barátságos volt és nyugodt !
megkérte hogy ha lesz ideje rá akkor tegye már föl ,neki ráér!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:16
Előzmény: #10628  Törölt felhasználó
#10629
De azért ismét beszólt ...

Remélem elégedett vagy, hogy állásfoglalásra kényszerítettél. Ezt még fordítva is eljátszuk.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:14
Előzmény: #10624  Törölt felhasználó
#10628
akkor elmondom törzsfönök mert ugyebár te nem voltál itt!

mondta neki BP hogy oké
erre DLPH mondta hogy most nem ér rá mert tözsdézik!
BP még ekkor mindig nyugodt volt és barátságos!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:11
Előzmény: #10624  Törölt felhasználó
#10627
Igazad van Törzsfőnök :
Pax vobiscum !
:)
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 12:11
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10626
most is ez megy én beszélek, komunikálok ahoz aki megszólitott, mellesleg nem vele, erre jön és mivel meghazuttolni nem tud mert azért az érdekes lenne, megint elkezd nekem itt szövegelni, szegénykém... Pedig nem is vele beszélgetem, nem is neki cimeztem.... De jön és elkezd személyeskedni, kötekedni....Engem nem zavar, jót nevetek rajta :DDDDD nem jellemezném, jellemzi ő saját magát....... :DDD
---
DLPH: Bár már sokan mondták neked a portfolio.hu nem a tiéd, bárki bármihez bármikor hozzászólhat, ne akard kisajátitani!
---
Ha úgy érzed, hogy a hozzászólásom nem összeegyeztethető a portolio.hu szabályzatával akkor jobb oldalon van egy "Jelzés a moderátornak" csak rá kell klikkelni, a porfolio moderátoros csapata pedig elfogja dönteni fedi e a valóságot az állitásod. Megnyugodhatsz én nem leszek olyan alpári, kulturálatlan, hogy egy olyan közösségbe pofátlankodjam magam vissza ahonnan kitiltottak és nem kívánatosnak tartják jelenlétem.... Elsőre se, másodikra se....
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:10
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10625
mester,guru,stb-vel spékelve.
ennek szerintem mindenki érezte az élét,csak az nem,aki írta!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:08
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10624
koi!Neked is leírom,hogy nem voltál figyelmes..azt írta,hogy felteszi később a blogjára...ne legyetek már értetlenek:)
Béke veletek:)

Üdv:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:07
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10623
Amire a válsz : olvassa a blogban.Később felteszi a rajzokat is ...
Ezen mit kell értetlenkedni ?

Nálam akkor borult volna ki a bili ha (pláne ismeretlenül ! ) a családom cseszegetik ...
De ezzel sem vagyok egyedül ...

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 12:00
Előzmény: #10621  Törölt felhasználó
#10622
én csak azért mondom el a véleményemet mert pont itt voltam:

BP nek teljes mértékben igaza van!
tényleg baráti hangon kérdezte hogy dobjom már egy linket neki is!
aztán viccelödtünk (egy páran),BP még mindig barátságos volt,semmi lekezelö szöveg személyeskedés.
majd utána BP t lehülyézték.
na itt még egy kicsit bírta de utána elszakadt a cérna! :D
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 11:53
Előzmény: #10618  Törölt felhasználó
#10621
Bp. Koma neked mi bajod? Kezdem azt hinni valami gáz van fent. NEM TANÍTALAK. Felfogtad? Érted? Capis? Pányimájes?
Malev már egyébként kb megmondta mit kell nézni.De arra sem emlékszel. És nem is ördöngösség. Érted ezt cimbi? Itt kezdődik, és nem itt ér véget a tőzsde. De még ennyit sem tudsz.Még egyszer mint a dedóban elmondom : AZT SEM TUDOD, MIT KELL NÉZNI. Kis cápáid ezt tudják, hogy még ezt sem tudod? Mondtam, ugyanazokat fújod mint az elemzők ,ugynazokat az indikátorokat, vonalakat használod mint ők. Annyit is ér.
Mint a tőzsdetudásod.. SEMMIT. Ahelyett, hogy füled -farkad behúznád (ez is egy konstruktív és elmés javaslat volt itt egy hölgy tollából), idejársz tovább faggatózni.

Téged hányszor kell kirúgni valahonnan?
Mássz ki végre a fenekemből és kezdj önálló életet. Köszönöm.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek