Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 22. 10:38
Előzmény: #312  PImre
#320
PImre:milyen összeesküvéselmélet???? Ez engem is érdekelne....
Amugy igen,"valoban" csak 2-3honapja irogatok... :) Na nem mintha számitana....

DLPH
66%... :DDDDDD

Ugy látom jól bele tenyereltem a lecsoba.... :)
Tod mit?Igazad van!

(SE broker se elemző nem vagyok, legalábbis szemellenzős TA elemző nem vagyok... Spekuláns vagyok, kő kemény spekuláns)
Még jobban beleolvastam a topikodba... Nagy igazságokat mondasz az biztos... a föld gömbölyü, a kerék gurul, kocka szögletes... Aki még annyira is lusta hogy ezeket megtanulja az NE TŐZSDÉZZEN!!!ÉS NE OLVASSON ÁLTALAD JOSLATOKNAK TITULÁLT MUNKÁKAT! Inkább vegyen valami alapot, vagy termöföldet...
Egy biztos te nem fox tévedni sose, mert nem modasz semmit... Majd kiváncsi leszek 2év mulva is itt osztod e az észt és ha igen mi lesz azokkal akik ma isszák szavaid... )
További sok sikert, sok pénzt
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 10:36
Előzmény: #317  Törölt felhasználó
#319
nem kaptam meg sem tegnap este, sem most :-((
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 10:29
Előzmény: #317  Törölt felhasználó
#318
Felebarátaim a Mol-ban!
Remegő kezekre ülni, elmenni monitor mellől, hóvirágot szedni, színházba menni, nyugton maradni. Nem akarni mindjárt eladni!
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 10:12
Előzmény: #316  Törölt felhasználó
#317
Átküldtem teganap este. Most újra.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 09:09
Előzmény: #315  Törölt felhasználó
#316
DLPH!

Átküldöd a mailt?

Köszi
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 08:09
#315
bpmcwap!

Légyszives DLPH-t nem bántani és piszkálni, mert nekünk kezdőknek igen sokat segít és nagyon hasznos tanácsokkal lát el!!
Köszönjük neki és várjuk a további tanácsait, ötleteit!
Inkább Te is hallgatnál rá!
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 02:23
Előzmény: #312  PImre
#314
Kösz Imre.
Nézd, nem az "húz fel" ami rám nézve lenne veszélyes. Nem ma kezdtem ( az életet sem).
Csak félő, túl sokan túl sokat fektetnek be emiatt. De nem is ez a baj, hanem túl gyakran! És ez a brokiknak jó, másnak nem. Nem kell magyarázni.
Szomorúan látom, mekkora tekintéllyel bíró egyáltalán nem hatékony "jósda" alakult itt ki hazánkban az elmúlt 10 évben.

Szia!
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 02:18
Előzmény: #281  bpmcwap
#313
Kupánvágom magam ha még egyet emiatt írok, de újra végigolvasva észrevettem: hiszen elhangzik itt a lényeg! Idézet:
"Látom szapulod rendesen az összes elemzőt de eggyikkel szembe sem teszel le semmit-értsd: pl a jövőheti várakozásaid, papirokban miért, meddig stb..."
Na ez az !
Kit érdekel a jövő heti várakozás? Akit igen, annak annyi. Ha nem most, holnap.
5-10 év-befektető 1-2 -év spekuláns
3 hónap - rendkívül nagy kockázatú spekuláns 1 hét - lutri és sok-sok brokilóvé.
Nem én találtam ki, csak elhiszem és tapasztaltam.
Egy hétre sem lehet jósolni, nemhogy másnapra! Kivéve ha minden zöld vagy piros előző nap. De az meg nyilvánvaló.
Bárki statisztikázza le az elemzői várakozásokat 1 hónapig, és nézze meg a jóslatok helyességének az arányát.
Legyen 66 % (képtelenség, túl sok, de tegyük fel)
Uraim, ha én kalapácsgyártó szakmunkás vagyok, és minden harmadik kalapácsom selejt, akkor meddíg leszek munkaviszonyban?
Esküszöm, mint az ókori Egyiptom papjai.
Hány befektető tudná elmondani e pillanatban magáról, hogy ahelyett amit x ideig csinált, ha ül a seggén és semmit sem tesz több pénze lenne?
Részemről ennyit erről.

PImre 2007. 01. 22. 01:54
Előzmény: #311  Törölt felhasználó
#312
Egyébként ne húzd fel magad bpmcwap véleményén! Furcsa egy alkat. Amikor az első (?) írásaival találkoztam itt pár hónapja (ha korábban is írt, akkor az elkerülte a figyelmemet), elsőre egész rokonszenves volt (emlékeim szerint egyébként nem bróker, és nem is elemző, de lehet, hogy rosszul emlékszem).
És kifejezetten sértőnek találtam, amikor valaki megjegyezte, hogy azért nem semmi, hogy valaki ilyen nick nevet választ. Annál is inkább, mert sejtettem, hogy ez valami számítástechnikai/mobiltelefonos utalás.

Aztán jött a meglepetés. Bpmc barátunk írásaiban emlékeim szerint 2-3 hónapja egyre több esetben jelentek meg összeesküvés elméletes szélsőséges, tőzsdétől idegen hozzászólások.
Csodálkoztam, és találgattam, hogy vajon ez a nick ugyanazt a személyt takarja-e, akit korábban olvastam.
Ezt most sem tudom. És nem is kérdeztem rá.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 01:31
Előzmény: #310  PImre
#311
Ne viccelj!
Köszi mindenki nevében (gondolom) a segítségedet.
Szia!
PImre 2007. 01. 22. 01:28
Előzmény: #309  Törölt felhasználó
#310
Igen, ezt viszont én néztem el. Bocs.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 01:28
Előzmény: #307  PImre
#309
Sikerült.A státusza "nem rendelhető".

PImre 2007. 01. 22. 01:26
Előzmény: #307  PImre
#308
Na ez már majdnem összejött. Sajnos a link szövegébe bekerült a záró zárójel, meg egy vessző. Ezek törlése után valóban elérhető az áruház, és kereshető a könyv.
Hát nem volt könnyű.
PImre 2007. 01. 22. 01:23
Előzmény: #305  PImre
#307
Na az előző link nem jött össze. Akkor javaslom, hívd meg magát a könyváruházat (link és ott próbálj meg rákeresni a címre (tőzsdepszichológia). Nekem így összejött.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 01:20
Előzmény: #305  PImre
#306
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A linkre kattintva a tűzfalam és vírusirtóm fertőzött fájlt jelez.
PImre 2007. 01. 22. 01:17
Előzmény: #292  Törölt felhasználó
#305
A kostolany könyvre rákerestem a neten. Ezt találtam (nem tudok semmit a könyváruházról, aki árulja): link Szerintem elviselhető áron adja. Nézd meg!
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 01:13
Előzmény: #302  Törölt felhasználó
#304
Ha tévedtem, és összkeverlek valakivel akkor is tartom amit mondtam.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 00:57
Előzmény: #292  Törölt felhasználó
#303
Köszönöm, lehet hogy félreértettem.

Arra céloztam, hogy a nagyobb tőke valószínűleg már eddig elért hozam eredménye.
Az összefoglalásról, szívesen megteszem, de nem tudom mennyi helyet foglal el, és szerénytelennek is tűnhet! Nem tenné ezt meg valaki más ha a többség egyetért ezzel?

Paramentes, magabiztos, önálló, és sikeres kereskedést kívánok Nektek. Jó éjt.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 00:53
Előzmény: #289  ingcapa
#302
Igen...igen...
Emlékszem, más topicokban olvastam hébe-kórba ezt-azt tőled, és emlékszem, bölcs beírásaid vannak, másoknak korrekt véleményeket írsz. Ez maradt meg emlékként bennem.

Ezt NEM visszakedvességnek szánom, hanem a hullámhossz-azonosság oka lehet ez, ezért említem.

A véleményed köszönöm. Sokat számít.
Törölt felhasználó 2007. 01. 22. 00:45
Előzmény: #300  Törölt felhasználó
#301
Köszönöm!

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek