Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 15. 21:45
Előzmény: #3059  Törölt felhasználó
#3060
ftp://ftp.hup.hu/testfiles/128T
Törölt felhasználó 2007. 03. 15. 19:53
Előzmény: #3058  Törölt felhasználó
#3059
mi lenne, ha személyeskedés helyett a mondanivalót kritizálnád, nem azt, aki mondja? van előbbiről is véleményed, vagy csak az utóbbiról? (vagy hogy konkrétabb legyek: hol olvastál NYA-t LEÉRTÉKELŐ véleményeket? Hol? Mi volt benne leértékelő? Vagy ha valaki nem ért egyet vele, az automatikusan leértékeli őt? Én ezt tényleg nem értem... Ezek TF-es vagy Portfoliós írások, mármint a leértékelők? Spade-del tudtommal igen régen kaptak hajba...)
Törölt felhasználó 2007. 03. 15. 17:53
Előzmény: #3057  Törölt felhasználó
#3058
Nem tudom. Tippem van.
Az én olvasatomban egy erőtlen eséskorrekció fut végig a világon.
Nekem ez kevéske.
Ha a ciklikusságát nézem, hétfőn pont egy esésbe is belenyithat a BÉT. De hajrá long!
Nyilván.....
---------------------------------------------------
Nyilasi Attilát leértékelő véleményeket olvastam emitt-amott.
Az agyam eldobom ezen a sok öntelt pöffeteg amatőr hólyagon.
Egy értelmes ember, aki nincs elszállva saját magától. Talán inkább hallgatni kéne itt-ott rá, és abbafejezni ezt a nyúl viszi a puskát dolgot. Míg nem késő. Dacára, hogy néhány megállapításával nem azonosulok. De csak néhánnyal. Kritizálni könnyű, pénz keresni a tőzsdén nehéz. Tán ezért van ennyi önbizalomtól dagadó kritikus.
-------------------------------------------------------
Alapszabály itt: sosem lehetsz elég óvatos.
És amikor azt hiszed na most vagy óvatos, akkor légy sokkal óvatosabb mint eddig.
Egy rossz döntés évek kemény munkáját negálhatja egy tollvonással.
Erre olvasom továbbra is a nem kell stoppot használni című szöveget.
Nagyon helyes. Akkor ne használjon, aki nem akar. Felőlem.... Nekem mindegy.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 21:59
Előzmény: #3056  Törölt felhasználó
#3057
Bárhogyan is lesz , erre a 4 napra leépítettem a mol pozim felét záróban , mert nyugodt pihenést szeretnék!!!!!!!!:o)))

Ti is pihenjetek jól !:-)
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 21:27
Előzmény: #3055  Törölt felhasználó
#3056
Sziasztok !

Dr-Bubónak köszönöm, hogy itt van ily sokszor, és képviseli annak az álláspontnak a NEGÁLTJÁT, melyet én képviselek.
Tulajdonképpen gyakrabban mást gondolok mint ő általában az ellenkezőjét.

De ez nem baj, sőt, így válik értékesebbé ez az egész történet. (Gondolom).
Nagyon érdekes, ő közgazdászfejjel gondolkodik (nem sértés!!!). Én matematikus fejjel, ha szabad ezt mondamon.
A korkülönbség és a tőzsdei tapasztalat eltérése is közrejátszik.

A stopról még annyit: értelemszerűen aznap, mikor az embert kiütik, bosszús.
Tessék holnapi vagy holnaputáni fejjel gondolkodni, ne a maival!

Ez a nap végi visszarántás? Visszarántottak valamit? Én nem látom. Pár vacak valami ott a legvégén? Ja, az igen ! Az már valami!
Én azt látom hogy a nemzetközi helyzet csak "fokozódik".

Nincs pozim a béten, és nagyon érdekel mi lesz ezután, mert szvsz iszonyú zakó elé is nézhetünk. (Mondom : nem akkor mikor mindenki számít rá...)

Ezekről a nagy felrántásokról a végén (egis, richter,mol, mtelekom) a találgatásaimat nem osztom meg senkivel, csak zavarólag hatna.
De bármennyire is bonyolult a tőzsde (látszólag) az a szerény véleményem, hogy mindig gondolkozzunk ésszerűen.
Ha valaki így NYIT long pozíciót , akkor vagy nagyon ostoba, vagy valami olyat tud hétfőre, amit én nem.
Hát, lehet tippelni mi volt ez a végén. engem személy szerint nem különösebben érdekel.
A stop szintek belövéséről rengeteget írtam már, ismételni nem akarok semmit, ha megengeditek annyit még, hogy érdemes TA ellenállási vagy Fibo szintek ALÁ tenni valamivel. De a saját algoritmus a legjobb.
Nem vagyok TA hívő , de az önbeteljesítő jóslatok miatt ezek a 200MA és társai dolgok egy ideig működnek. Aztán már azok sem.
Ha meg húznak egy részvényt (lásd oti Rahimkulov pld.) ott sem hatja meg az árfolyamot a világon semmi. Megy , a szintek mintha nem is lennének.

Nem tudom mi lesz, (aki tudja mondja meg) de azt látom, mennyire bizonytalan a helyzet a világban. Emiatt hosszú távra nem veszek fel semmilyen pozíciót. Nem szabad elfelejteni, hogy az MNB jeletése szerint már tavaly decembertől a külföldi pénz erős kiszállásba kezdett a bét-en, és drámaian lecsökkent a jelenlétük.

Ha visszajönnek, gigabull lesz. Ha kitör a pánik, a bét egy rövid ideig combosabban fogja bírni, de aztán a pincébe szakad mint társai.

Így logikus számomra.

Szóval kivárok mindkét irányba nem azért, mert zárva vagyunk :))) Különben is.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 17:09
Előzmény: #3054  alviano
#3055
Na DLPH ehhez a naphoz mit szólsz? Nyitóba csak vásárolni kellett és nap végére a zsozsót számolni.. Méghogy shortolni ma?
alviano 2007. 03. 14. 17:07
Előzmény: #3049  Törölt felhasználó
#3054
Én a ricsi belépőmet védtem 35 300-as stoppal. Koncepció alapján meghatározva a szintet, és mégis jól kiráztak....De valahogy nem tud izgatni. Öntés előtti felhúzást érzek.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:21
Előzmény: #3038  Törölt felhasználó
#3053
Miert? (Erdekelne a commented.)
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:16
Előzmény: #3050  Törölt felhasználó
#3052
ha ugy vagy nyugodt ha eladod akkor ad el ha nem akkor ne! :)
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:16
Előzmény: #3050  Törölt felhasználó
#3051
Passz, kicsit feljebb húzták.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:13
#3050
Vajon mi tortenik itt hetfoig?:) Ez foglalkoztat most picit, hogy eladjam-e a dolgokat ha felhuzzak a piacot a nap vegere.

Velemenyek?
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:09
Előzmény: #3046  Törölt felhasználó
#3049
Erre varjatok egy stoppot. Ha valakinek fotexe volt tegnap, az ma reggel tuti betett egy stopot. Úgy kiütötték mint a pinty! Most meg megeszi a kefét, átment pluszba.
Na ilyenkor mi van??
Persze utólag azt mondjuk mé' nem tötte 700 ra a stopot, de mi van ha a nyomorult 750 en vett?
Ide kell egy nagy kanál szerencse is meg koncepció, ez megerősített a phylell kapcsolatban:No stop!
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 16:01
Előzmény: #3047  Törölt felhasználó
#3048
Nem kell (Engedj el)

Nem kell, hogy a hangod mindig halljam én,
Nem kell, hogy az arcodat lássam én,
Az kell, hogy a lényeg bennem itt legyen,
Fogja át a szétfutó életem!
Refr.:
Nem kell, hogy a nappal reánk döntse gond-falát,
Csakis az kell, hogy az álmot veled álmodjam tovább!

Engedj el magam útját járni már,
Szabad vágyaimnak élni már,
El nem rabol tőled a nagyvilág!

Engedj el, nehogy titkon sírni láss,
Soha el nem térít senki már,
És megjövök én boldogan hozzád!

Így vigyázok rád!

Nem kell, hogy a harcot harcold énvelem,
Nem kell, hogy egy szélvihar elvigyen,
Az kell, hogy a rosszat meg ne tudd sosem,
Minden múló pillanat jó legyen!

Refr.

Engedj el, nehogy titkon sírni láss,
Soha el nem térít senki már,
És megjövök oly boldogan hozzád!

Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 15:10
Előzmény: #3046  Törölt felhasználó
#3047
14,47 óta nálam nincs kötés...lefagytem, vagy mi van?
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 14:55
#3046
Tiszta bohózat ami itt folyik.
Az amik böfögnek akkor európa is zabál, ha fáj a hasuk európa szalad a budira.
Na ennyit a függetlenségről...
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 14:41
#3045
A forgatókönyv adott fel kell húzni a nagy esés után, semmi baj, no para, csak véletlen volt izé ecet satöbbi. Erre most jól jön a külker adat, csakhogy ha az alapkezelő rátette a kezét a piros gombra, akkor előtte egy kicsit taktikázhat, nem mindegy egy 10mrd$-os alapnak hogy -1 vagy -2% minusszal száll ki, ott már nem krigli sörre megy a játék.
Eddig jó!
A vége szerintem sírós down.
Érdekelne, más hogyan látja.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 14:21
Előzmény: #3043  Törölt felhasználó
#3044
:))
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 14:08
#3043
azok a cseppek csak gyűlnek....
link
Jó lesz ez, nincs akkora baj, csak nyugalom, a karmokat és a kaszát közben ezerrel köszörülik.
Volatilis adrenalin szinteket.
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 13:40
Előzmény: #3041  Törölt felhasználó
#3042
Szia DLPH!!:-)
Törölt felhasználó 2007. 03. 14. 13:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#3041
Szia Bubu ! :)

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek