Topiknyitó: BudFox 2017. 03. 28. 11:09

Követeljük Vissza a Régi Fórum Dizájnt  

Tisztelt Portfolio Programfejlesztő csapat.

Úgylátszik másoknak sem tettszik ez az új fórum dizájn.
Követeljük hogy változtassák meg, legalábbis legyen választható kinézet, mert ez igy az internetezés kőkorszakába visz minket vissza.

Ami nekem nem tettszik :

- Nem látszik jól a szöveg, mert nincs keretbe foglalva, vagy valamilyen háttér kéne oda.
- Mobiltelefonon egyszerűen használhatatlan.
- nem látszanak a hírek jobb oldalt. egy külön oldalt kell megnyitni hozzá.
- Nem látszik hogy kinek írtam választ / hozzászólást.
- Választható dizájn kell, akinek a régi tettszett, az választhassa a régi kinézetet.
- Nagyon szét van húzva a szerkezet, túl sokat kell görgetni míg mindent vissza akar olvasni az ember.

Igy rögtön átfutottam a topikokat, és mindenki ezekre panaszkodott .

Ami viszont jó :
- látszik hogy ki mikor regisztrált, és mennyi hozzászólás volt.
- választható avatar / logó

Kérjük hogy a szükséges / sokak által javasolt kifogásokat itt elolvasni szíveskedjenek és
változtatni szíveskedjenek a fórum kinézetén, köszönjük.

Ha szeretnének szép fórumot látni, ime belinkelek Önöknek egypárat :
link

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 11:10
#2
Akinek további észrevételei vannak, kérem ide írja le.
köszi.
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 28. 11:14
Előzmény: #1  BudFox
#3
nem fogják megváltoztatni mert már reggel megírták egy cikkben hogy milyen fasza fejlesztés lett ...


gondolom elolvasták már az összes gondot amit a többiek leírtak, ezeket felesleges ismétzelgetni, ha értelmes ember lenne a fejlesztő már megértette volna 


látszólag viszont nem ez a helyzet, keresni kell valami másik platformot 


index fórumon vagy valahol 
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 11:19
Előzmény: #3  -bubu-
#4
Index fórum még ótvarabb:D

Nem látszik most se hogy kinek megy a válasz...vagy legalábbis nem közérthető
TBSC 2017. 03. 28. 11:20
#5
Én most regisztráltam, de asszem nem fogom használni, ha így marad. Ritkán lát olyat az ember, hogy egy zavaros és összetákolt fórumot egy még zavarosabb verzióra cserélnek. Egy kezdatleges in-house verziónak még elmegy, amit lehet titokban fejleszteni, de hogy ezt így kidobják a felhasználók elé... Mintha senki nem nézte volna meg, aki életbében használt már fórumot (van ilyen??).
bpmcwap
bpmcwap 2017. 03. 28. 11:22
Előzmény: #3  -bubu-
#6

Egyetértek a topkiindítóval! 

ha pedig nem lesz meg a régi design, akkor újra írom a tőzsdecápákat! :) :P Oldalra beillesztem a pf híreit, mi meg tudunk beszélgetni rendes felületen úgy, hogy még a hírekről sem maradunk le.
bpmcwap
bpmcwap 2017. 03. 28. 11:22
Előzmény: #3  -bubu-
#7

Egyetértek a topkiindítóval! 

ha pedig nem lesz meg a régi design, akkor újra írom a tőzsdecápákat! :) :P Oldalra beillesztem a pf híreit, mi meg tudunk beszélgetni rendes felületen úgy, hogy még a hírekről sem maradunk le.
Metwolf
Metwolf 2017. 03. 28. 11:24
Előzmény: #3  -bubu-
#8
Bubu ha értelmes ember lenne a fejlesztő ez az új felület ki sem kerülhetett volna élesben. Ez felvet pár kérdést.
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 11:43
Előzmény: #7  bpmcwap
#9
A Hírekek már betették, már látszik jobb oldalt...

Köszönjük.


jofani1 2017. 03. 28. 11:50
Előzmény: #8  Metwolf
#10
Egyetértek a követeléssel, ez borzasztó amit csináltak!
rrrobi
rrrobi 2017. 03. 28. 11:50
Előzmény: #8  Metwolf
#11
Előzmény nem látszik kattintás nélkül , topicindító bejegyzés 2003ból kutyát nem érdekel, főleg ha két méternyit kell legörgetni (lásd Rába topic!), nincsen hírsáv, kiléptet a rendszer, képernyő fele kihasználatlan, rengeteget kell görgetni mobilon szopás, avatárok, rankok  (ez nem lehet komoly!?) még hiányolom az emojik és vicces gif-ek beillesztésének lehetöségét. Ami jó a plusz/mínuszozás kezelhetőbb de a többi már elnézést..... ááá hagyjuk is mert igazából kvára felbsztam az agyam ezen a szaron..
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 11:57
Előzmény: #11  rrrobi
#12
még mindig rettenetesen gyatra!!! használhatatlan!!! ezt az ócska formátumot ki engedélyezte?? ez kinek jött be??? akkora szar lett a honlap, hogy  még dél-tadzsikisztánban is leokádnák magukat tőle!
szivacs
szivacs 2017. 03. 28. 11:58
#13
Hahó! Ez nem mozi! KICSI felületű kijelzőkön szeretnénk minél több hasznos információt látni!
A wordpress stílusú baromitrendi képernyőfeleüres dizájnt nézegesse otthon aki szereti, de az itt lévők többsége -már ha ez számít- érdemi infókat akar látni minél kevesebb görgetéssel és kattintással!

és közben megint kiléptetett, lehetett újra belépni!

Piszkosul idegesítő!!!
-pny 2017. 03. 28. 12:06
Törölt hozzászólás
#14
BudFox
BudFox 2017. 03. 28. 12:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#15
Megjelent az előzmény is végre..már látszik. Köszönjük.

- Viszont amikor írom a hozzászólást, csak egy nagy üres papír látszik..
valami keret kéne köré.

- Fórum állandóan kiléptet. A régi mehetett egész nap..és ha nem frissítettem semmit akkor is bejelentkezve maradtam.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 03. 28. 12:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#16
meg legyen felcsukható a topicindító hozzászólás, ne léptessen ki állandóan, legyen kevesebb a holttér és már meg is vagyunk

meg ha már upgradelve lett a fórummotor, akkor a betű vastagítás, döntés és aláhúzás mellett nem ártana pl. kép beszúrás, jó lenne, ha mondjuk egy elemzés grafikont nem kellene előbb képfeltöltésre tenni, hanem rögtön ide lehetne felrakni. az olvasóknak is kényelmesebb volna, mint kikattintani idegen oldalra
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 28. 12:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#17
azért annak nem kell örülni, hogy most egy kicsit kevésbé szar, mint volt 2 órája.....mert tgenap délutánig teljesen jó volt, felesleges volt elbaxni!!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 03. 28. 12:13
Előzmény: #17  Dodo34
#18
megszépülnek az emlékeid, elég egy pont nullás volt az - nem baj, ha fejlődik. még van hová, de alakulgat, remélem, jó is lesz előbb-utóbb
Törölt felhasználó 2017. 03. 28. 12:30
Előzmény: #1  BudFox
#19
Feláldozták a használhatóságot/szerethetőséget a corporate design sárgaárnyalatos oltárán... holott ennek nem kellett volna szükségképpen így történnie.
nemoland 2017. 03. 28. 13:19
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20

Ez rettenetes....+ használat szempontjából totálisan átgondolatlan design !!!.


Megint elszabadult egy "Az új mindig JÓ" idióta marketinges fantáziája......
Minden héten feltaláljuk a spanyolviszt kategória.... (pont mint a M.crosoftosokk -> pl. Vista)


1. 1 cm-er VASTAG sárga elválasztó vonalak (túl sokat takarnak pl. 4-5 ilyennél elveszítümnk akár egy fél oldal 
     látnivalót/szöveget is 2 like/unlike gombért...
2  Ezekben sárga vonalakban nincs egy egyszerű gomb (pl. a korábbi fórumhoz képest), amelyben azonnal tudsz 
     válaszolni a hozzászólásra  (bejelentkezés után).. EZÉRT fent be kell jelentkezned, majd KERESGETNED kell a 
     hozzászóllást....ezzel kb. megnehezítik és körülményesebbé teszik a hozzászólásokat... ennél már 10 éve is 
     jobb volt az eredeti fórum... 
3.  a válasz erre gomb is 1 cm-es ....túl nagy helyet fogalal... nem a gombra +a sárga vonalra vagyok kíváncsi,
     hanem a véleményekre, hozzászólásokra..... szóval no comment
4. Ha benne vagy egy fórumban a TOVÁBBI FÓRUMOK NEM JELENNEK MEG a ballalsó sarokban....így MEGINT
    KERESGETNED KELL ha másikba akarsz írni...

...persze ha az a cél, hogy ne szóljanak sokan hozzá a fórumhoz...és csökkenjen a felhasználók/hozzászólók száma...nos ....akkor TÖKÉLETES !!! :DDDD

Topik gazda

BudFox
BudFox
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek